Цікаві факти на релігійну тематику

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 08 вересня 2011, 20:27

Німецький робот каліграфічно переписує текст Біблії http://www.credo-ua.org/2011/09/50494
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 02 листопада 2011, 23:55

Ірландська бабуся зв’язала для Папи шкарпетки Джулія О'Доннелл, 92-річна ірландка, що мешкає у графстві Донегол, яке славиться своєю вовною, вирішила зв’язати шкарпетки для Папи Бенедикта XVI після того, як прочитала, що в цьому році по всій Європі очікується сувора зима.


Далі тут http://www.credo-ua.org/2011/10/52702
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 02 листопада 2011, 23:59

На Різдво Ватикан прикрашатимуть ялинки з Львівщини та Закарпаття

Цього року у Ватикані вперше буде встановлено різдвяну ялинку з України. Її буде доставлено в дарунок Папі Римському Бенедикту XVI із Закарпаття, а ялинки для Апостольського палацу привезуть із Львівщини.


Далі тут http://www.credo-ua.org/2011/10/52597
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 03 листопада 2011, 22:35

Виявляється, що бл.Папа Іван Павло 2 був салезіянином.Не знав. :oops:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 03 листопада 2011, 23:12

andrivovk писав:Виявляється, що бл.Папа Іван Павло 2 був салезіянином.Не знав. :oops:

А коли то Він ним став...бо я також не в курсі. Вроді і трішки читав, трішки підслуховував :) , але того не чув.
Св. Д.Боско є засновником, якщо не помиляюсь...
Вік живи, вік учись. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення Michail » 16 листопада 2011, 13:46

Якби ще їх весною у Ватикані або в Італії хоча б висадили! А серед Ватикану на майбутнє посадили ялинку з Карпат... Але хто подасть цю ідею у Ватикан?


Дізнався. Висадаять ялинки у Ватикані. І це має більше честі, ніж основна ялинка...
Востаннє редагувалось 08 грудня 2011, 14:08 користувачем Michail, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 19 листопада 2011, 18:01

Джинсові габіти http://www.credo-ua.org/2011/10/52905
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 16:45

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 02 грудня 2011, 17:31


Так, дас іст фантастішь.
Цікаво, а безпомильність на ремні розповсюджується :D .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 02 грудня 2011, 17:35

andrey s. писав:Цікаво, а безпомильність на ремні розповсюджується :D .

:) ні
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 02 грудня 2011, 18:03

о.Олег писав:
andrey s. писав:Цікаво, а безпомильність на ремні розповсюджується :D .

:) ні
З повагою, о.Олег

Напевне гумор не доречний, трішки дибільний....
Пробачте. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 02 грудня 2011, 18:24

andrey s. писав:Напевне гумор не доречний, трішки дибільний....
Пробачте. :pardon:

Та ні, чому, жартуте на здоровля.Без ваших жартів і форум - не форум.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 18:30

Найкращий гумор - коли серйозні люди з дуже серйозним виразом обличчя говорять дурниці, як от німецькі юристи. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 02 грудня 2011, 18:55

andrivovk писав:
andrey s. писав:Напевне гумор не доречний, трішки дибільний....
Пробачте. :pardon:

Та ні, чому, жартуте на здоровля.Без ваших жартів і форум - не форум.

Я за гумор, але табу мають бути. Ітак з безпомильності(екс катедра) познущались люди, поперекручували, а я ще тут з гумором своїм.
:pardon:
А Німці, гумористи...справді.. Я.Я..хенд де хох :P
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 02 грудня 2011, 19:11

andrey s. писав:
о.Олег писав:
andrey s. писав:Цікаво, а безпомильність на ремні розповсюджується :D .

:) ні
З повагою, о.Олег

Напевне гумор не доречний, трішки дибільний....
Пробачте. :pardon:

та ні, що Ви. Просто багато людей примінюють Папську непомильність до всього, тому і відписав. Інакше б не відписував - хороший був жарт :)
З повагою.о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 02 грудня 2011, 22:35

Німецький цвинтар у Ватикані http://www.credo-ua.org/2011/11/54274
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 17 грудня 2011, 23:05

Направду цікаві факти.


Неймовірні результати досліджень NASA ікони Матері Божої Гваделупської

Американське космічне агентство «NASA» опублікувало результати наукових досліджень, зроблених над іконою Божої Матері з Гваделупи, згідно з якими, офтальмологічний аналіз очей Марії довів зменшення сітківки ока під час наближення світла і розширення, під час його віддалення, як це буває з очима живої людини.

Крім того, вчені помітили, що температура тканини, на якій був зображений образ, відповідає температурі тіла здорової людини – 36,6 градусів.

Коли слухати тіло Марії стетоскопом, то відчутний пульс 115 ударів на хвилину, що відповідає серцебиттю дитини, яка перебуває в лоні жінки.

За дослідженнями вчених з «NASA», фарби, якими була намальована ікона, ніколи не знаходили на Землі.

На початку ХХ ст. хтось заклав поряд з іконою Марії бомбу, руйнівна сила якої мала великий радіус, коли стався вибух, то все навколо було знищено, але ікона залишилася недоторканою.

Також, викликає інтерес те, що руки Діви Марії мають невеликі відмінності: права – світліша а ліва – темніша, що може означати єдність між расами, а хрест на шиї Божої Матері може символізувати інкультурацію християнства в суспільство ацтеків.

З іконою Матері Божої Гваделупської пов'язано також багато інших чудес , що продовжують привертати увагу не тільки вірних, але і вчених.


http://www.credo-ua.org/2011/12/55453
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення vitalko » 23 грудня 2011, 12:26

Читав наступну статтю: В архівах Ватикану знайшли "справжню історію" волхвів і натрапив на таке ось твердження:

Рукопис дешифрував Брент Ландо, професор релігієзнавства Оклахомського університету. Зроблена у VIII столітті копія з історії, вперше записана в III столітті, менш ніж за 100 років після написання Євангелія від Матея – першоджерела історії про волхвів, йдеться у статті.


Але даруйте, відколи це Євангеліє від Матея написане в ІІ столітті? Чи не те саме беруть за основу ті, хто робить з Христа звичайнісінький міф? Чи може я чогось не знаю?
Чи не міг би хтось це прояснити тут?

Ну залишається хіба риторичне питання до "Католицького Оглядача", чому він передруковує чужі статті без будь якого аналізу? Бо на самому сайті я не знайшов яким чином можна додати коментарі до статті :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення Michail » 23 грудня 2011, 12:44

vitalko писав:Читав наступну статтю: В архівах Ватикану знайшли "справжню історію" волхвів і натрапив на таке ось твердження:

Рукопис дешифрував Брент Ландо, професор релігієзнавства Оклахомського університету. Зроблена у VIII столітті копія з історії, вперше записана в III столітті, менш ніж за 100 років після написання Євангелія від Матея – першоджерела історії про волхвів, йдеться у статті.


Але даруйте, відколи це Євангеліє від Матея написане в ІІ столітті? Чи не те саме беруть за основу ті, хто робить з Христа звичайнісінький міф? Чи може я чогось не знаю?
Чи не міг би хтось це прояснити тут?

Ну залишається хіба риторичне питання до "Католицького Оглядача", чому він передруковує чужі статті без будь якого аналізу? Бо на самому сайті я не знайшов яким чином можна додати коментарі до статті :(


Смішна ситуація! Історія волхвів... Нащо докопуватись?
Цікавий факт, що її до РІздва приєднали, тоді як волхви прийшли вже тоді, коли Марія, Йосиф і Ісус були не у вертепі, а в хаті, і Ісус вже був трохи більшенький... Але ж тому, що в Різдвяних сценках пропагують,ю що волхви прийшли у Вертеп, то народна віра це в собі і включає... Лише "смекалисті" християни правильно зможуть розказати, що то було пізніше. Але в тому, що волхви приходили, не сумніваюсь.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2011, 13:14

vitalko писав:...Чи не міг би хтось це прояснити тут?...

ой...
не знаю, чи вдасться, але... спробую
Євангеліє є Божим Словом, Переданою Богом Доброю Вісткою. Ким (сам текст про це часто не говорить) чи коли/де/культура записане Слово дослідників цікавить не тому, що не вірять у Богом Надхненість Писання, а тому, що, власне, досліджують і для того, щоб дати повноцінну (адже віримо, що людина - не лялька, тому записує Передане Богом, пропускаючи Слово через своє сприйняття) оцінку Тексту - для цього важливий контекст написання; це оригінальна мова, чи переклад тексту; саме так початково записано, чи це трансляція переповідача/чів тощо.
В данному випадку Євангелія від Матея дослідник має багато невідомих. Це: Євангеліє від Матея написане (єдине з відомого про Новий Завіт) староєврейською мовою - цього тексту дослідник не має; роками написання первісного тексту вважається 40-50-ті (чи за іншими дослідниками 70-80-ті) роки - первісного тексту дослідник не має тощо.
Погоджуюсь, що існує багато людей, які роблять з Ісуса Христа міф. Однак людині віруючій дослідження Тексту не мало б становити проблеми, якщо вірує у те, що Біблія - Боже Слово, про яке свідчить Святим Духом Надхнена Христова Церква. Віруюча людина знає, що дослідник вивчає не Небесне Походження Слова, а контекст Його Записання. Подібна проблема, яку розглядали десь на сторінках Форуму - еволюція/Творення: дослідник (свідомий він цього чи ні) вивчає можливі способи Творення Богом всесвіту/людини/тощо і періодизація/дні/тощо є розкриванням записаного для людини Богом у природі Послання
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення vitalko » 23 грудня 2011, 13:55

Ну про ті речі мені відомо, і власне тому задаю питання. Наскільки знаю є непрямі факти які власне і вказують на приблизні дати які привели ви, але не в тому суть, насправді. А в тому що, якщо дослідник не має оригінального тексту, то так само він не може з упевненістю говорити і про ІІ століття.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2011, 16:51

vitalko писав:Ну про ті речі мені відомо, і власне тому задаю питання. Наскільки знаю є непрямі факти які власне і вказують на приблизні дати які привели ви, але не в тому суть, насправді. А в тому що, якщо дослідник не має оригінального тексту, то так само він не може з упевненістю говорити і про ІІ століття.

зараз не пригадаю точно, але, якщо не помиляюся, з початку сотих існують згадки про це Євангеліє в Святих Отців. Проте - це, власне, важливо для дослідника: фактичний доказ існування в таких-то роках. Не для мене грішного
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення vitalko » 23 грудня 2011, 17:33

о.Олег писав:
vitalko писав:Ну про ті речі мені відомо, і власне тому задаю питання. Наскільки знаю є непрямі факти які власне і вказують на приблизні дати які привели ви, але не в тому суть, насправді. А в тому що, якщо дослідник не має оригінального тексту, то так само він не може з упевненістю говорити і про ІІ століття.

зараз не пригадаю точно, але, якщо не помиляюся, з початку сотих існують згадки про це Євангеліє в Святих Отців. Проте - це, власне, важливо для дослідника: фактичний доказ існування в таких-то роках. Не для мене грішного
З повагою, о.Олег


Розумію, і до вас, власне, претензій не маю ніяких :) Мене просто дивує виклад у наведеній мною статті. Там не говориться про перші згадки, найпізніший час появи, чи щось подібного, не пишеться взагалі, що це припущення(хоча точного часу взагалі встановити неможливо). Говорять, що було написане в другому столітті і все. А потім під цей історичний "факт" підганяється теорія, яка говорить, що в Євангелії описується не реальний Христос, а міфологізований, бо від життя реального Христа до написання Євангелій пройшло багато часу, а, отже, могло виникнути багато міфів на цей рахунок. А далі це все подається як загальновідомий факт і називається віра в Христа сліпою, Церква і християни відсталими і т.д.

Чому мене це так зачепило... Тому що свого часу саме такі, описані мною вище "факти" і виклади посіяли в мені дуже серйозний сумнів.... Добре, що маю такий часами талант(а часами і не дуже) як скептицизм, який шукає підгрунтя в написаному чи почутому. Багато ж людей просто приймають на віру, і, як писалося в іншій темі про чехів, кажуть, що: "ми є нормальні, бо в Бога не віримо".

А все через перекручування інформації... Сумно це все :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2011, 18:58

vitalko писав:...Мене просто дивує виклад у наведеній мною статті. Там не говориться про перші згадки, найпізніший час появи, чи щось подібного, не пишеться взагалі, що це припущення(хоча точного часу взагалі встановити неможливо). Говорять, що було написане в другому столітті і все. А потім під цей історичний "факт" підганяється теорія, яка говорить, що в Євангелії описується не реальний Христос, а міфологізований, бо від життя реального Христа до написання Євангелій пройшло багато часу, а, отже, могло виникнути багато міфів на цей рахунок. А далі це все подається як загальновідомий факт і називається віра в Христа сліпою, Церква і християни відсталими і т.д...

і це все у цитованій Вами статті?
З повагою,о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення vitalko » 23 грудня 2011, 19:42

о.Олег писав:
vitalko писав:...Мене просто дивує виклад у наведеній мною статті. Там не говориться про перші згадки, найпізніший час появи, чи щось подібного, не пишеться взагалі, що це припущення(хоча точного часу взагалі встановити неможливо). Говорять, що було написане в другому столітті і все. А потім під цей історичний "факт" підганяється теорія, яка говорить, що в Євангелії описується не реальний Христос, а міфологізований, бо від життя реального Христа до написання Євангелій пройшло багато часу, а, отже, могло виникнути багато міфів на цей рахунок. А далі це все подається як загальновідомий факт і називається віра в Христа сліпою, Церква і християни відсталими і т.д...

і це все у цитованій Вами статті?
З повагою,о.олег


Та ні. Там тільки повідомлення про те що Євангеліє написане в другому столітті, що не є вірно. Просто оригінал статті передрукований звідси: http://www.inopressa.ru./article/22Dec2 ... tican.html, а вони в свою чергу посилаються на: "The Times". Останній я не дуже довіряю, тоді як Католицькому Оглядачу - так. Тому і хотілося б бачити там такі речі виправлені(хоча не знаю насправді, чи мають для цього редактори достатньо часу і людей).
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2011, 19:51

так. Окрім того - думаю не ставили собі за мету робити детальніший виклад Святого Письма
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 23 грудня 2011, 20:09

vitalko писав:Та ні. Там тільки повідомлення про те що Євангеліє написане в другому столітті, що не є вірно. Просто оригінал статті передрукований звідси: http://www.inopressa.ru./article/22Dec2 ... tican.html, а вони в свою чергу посилаються на: "The Times". Останній я не дуже довіряю, тоді як Католицькому Оглядачу - так. Тому і хотілося б бачити там такі речі виправлені(хоча не знаю насправді, чи мають для цього редактори достатньо часу і людей).


Незнаю незнаю....
Якось змахує на піар, особливо якщо є намір видати книгу.
Таке собі шукання цікавинок, які без сумніву будуть користатись популярністю, бо заторкують дуже глибокі моменти.(якщо книга вийде, то не сумнівайтесь..тераж буде великий)

Я проти такого, і навряд чи Ватикан в захваті від можливих наслідків , як для вірних, так і для самого Ватикану.
п.vitalko, якщо Вас стурбувало це(те, що Ви виділили, про 2 ст.), то як це сприймуть протестантські спільноти, у яких на Євангелії (на Біблії, І тільки на Ній) все побудовано??

Тай якщо чесно, якось не клеєься з тими волхвами, тобто можна цим маніпулювати як заманеться, і на цій підставі роздути ТАКЕ....що ого-го.
А ще особливо "сподобалось" поглиблення в їх " секту"(як там вжито), тобто в їх духовний світ.(що не просто так)

Одним словом...живем на прикінці часів, і цим все сказано і з усіма витікаючими.
Як на мене. :pardon:
Я не думаю що Ватикан підтвердить наявність такого документа.(офіційно)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 23 грудня 2011, 21:16

Цікаві речі, про кардинала Йосифа Сліпого.

http://dyvensvit.org/osobystist/179/6237
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення Michail » 26 грудня 2011, 23:28

Цікаві і веселі речі про католиків від православних студентів :)

http://lib.zagloba.me/node/794


Помните, что латинян и православных нельзя мерить одной меркой. Если документы подделывают и обманывают папские легаты - это доказывает тлетворную и лживую сущность папизма с его тираническими претензиями на господство. Когда то же делают иерархи, канонизированные в Православной Церкви - это мудрое, просвещенное и милосердное деяние, совершаемое в педагогических целях и заботе о спасении душ. Это очевидно из самой сути латинства, стремящегося всегда только к господству, и византийского православия, всегда заботящегося только о горнем. Это простые и понятные всем факты, не нуждающиеся в дальнейших доказательствах.



:)

Помните, что католики - мастаки в деле подделки исторических документов и святоотеческих текстов, и, скорее всего, подделали их все.


:)
Або це:
http://lib.zagloba.me/node/795

Так розвеселив мен сьогодні католицький сайт "У пана Заглоби"

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 27 грудня 2011, 18:59

Michail писав:Так розвеселив мен сьогодні католицький сайт "У пана Заглоби"


Ну я не маю наміру псувати Вам настрій, справді то так.
Але скажу, що мені шкода, шкода що то смішить, особливо що стосується питаннь фільокве. http://lib.zagloba.me/node/795
Гумор то добре, я за нього, навіть коли це така захистна реакція, щоб не лихословити, або навіть такий стиль вести діалог, де відповідають тим самим, або по суті.
Але, що стосується питаннь які торкаються Духа Святого, мені ні сміятись, ні лихословити, ні доводити правельність не хочиться.(якось пересторога Ісуса памятається)
Можу тільки порадуватись, там де цього не вистачає, або навіть проникнутись глибиною. (доречі, той хто зара згадує за фільокве у стилі, як правельно чи істинно має бути, насправді свідчить про своє невігластво, або поверхневість знаннь, і тільки. )

Доречі, я не знаю хто той Заглоба, но знайшов там цікаву проповідь Папи, бл.Івана Павла !!, який для мене є взірцем сучасного розуміння богословскої думки.
http://lib.zagloba.me/node/740
Востаннє редагувалось 28 грудня 2011, 16:18 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей