Формула кохання :)

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 19 березня 2010, 10:46

Ось вчора знайшла цікавий список, місцями трохи кумедний, тож я потішилась сама, чого і вам бажаю, хто ще ніколи на нього не потрапляв в інтернеті. Тож тіштеся :ROFL:

Цитую уривок статті дослівно:
Це 50 точок, які повинні би бути спільними для молодят. Якщо немає спільності, то вони повинні бодай це усвідомити і працювати над тим, щоб жити з тими речима, що не є у них спільні. Матеріал може стати допоміжним молодій людині у пошуках свого/-єї чоловіка/жінки.
П’ятдесят точок подібності молодят:

1. соціо-економічний клас родини / cімeй молодят
2. інтелект (розумові здібності)
3. освіта
4. умілість комунікувати
5. які ролі чоловіка / жінки очікують один від одного
6. погляди стосовно того, хто скільки влади матиме у сім’ї
7. згода щодо кількості дітей
8. питання про те, коли починати сім’ю
9. засади, як виховувати дітей
10. політичні погляди
11. погляди на куріння, алкоголь, наркотики
12. допуск впливу батьків молодят на їх подружжя
13. почуття гумору
14. пунктуальність / вчасність
15. надійність
16. бажання близької мови і здібності до близької мови
17. роль конфлікту і підходи до їх розв’язання
18. долання злості
19. полагодження товариства із особами протилежної статті
20. сподівана кількість приватності (часу самоти) і правила про цей час
21. рівень амбіції, або бажання / намагання досягнути певних цілей у житті
22. цілі життя
23. погляди на фізичну вагу
24. релігійні вірування і погляди
25. рівень задіяності у церкві
26. рівень участі сім’ї у духовних справах
27. зайняття на дозвіллі
28. музичні смаки
29. рівень енергії у фізичній праці
30. сексуальна енергія і сексуальні інтереси
31. процентний розподіл між витратами і заощадженнями
32. цільовий розподіл витрат: їжа, одяг, відпочинкові кошти, і т.д.
33. кількість грошових пожертв, їх призначення
34. рівень ризикованості інвестицій
35. ставлення до чистоти і охайності (дім, одяг, тощо)
36. спосіб лікування недуг і хворіб
37. ситуації, за яких необхідний вилик лікаря
38. здатність до спілкування з іншими
39. рівень задіяності у суспільних організаціях
40. місце проживання ( місцевість)
41. розмір і стиль помешкання
42. кількість і стиль меблів у хаті
43. кількість і привід до подорожування
44. спосіб проведення канікул
45. спосіб святкування великих свят
46. кількість часу для проведення разом
47. час вставання і лягання до ліжка
48. темперетура у помешкання вдень і вночі
49. супровідні заняття у часі споживання страв (розмови, телевізор, і т.д.)
50. добір улюблених телепередач

http://truelovewaits.at.ua/

А ви, одружені/заміжні, перевірили себе по списку? ;) :Yahoo!:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення viter » 19 березня 2010, 12:10

Чесно кажучи, нічого смішного я в цьому списку не побачив. Це все серйозно. (Я одружений).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Олюнька » 19 березня 2010, 12:21

Just_me писав:Цитую уривок статті дослівно:

Якщо вже подаєте цей матеріал, то вартувало б додати і цей абзац, а не пропускати його:
Матеріали не є подані як щось незмінне, а радше як ідеї для роздуму і дискусії. Мета матеріалів полягає у тому, щоб заохотити молоду людину стати мислячою і вибірливою до самої себе і до інших у пошуку супутника у житті. Чим більше і відвертіше молода людина усвідомлюватиме, чого він/вона очікує від своєї/-го у жінки/чоловіка, тим більше пізнає саму себе, свої здібності і слабкості. А справжне пізнання самого себе є ще важливішим, ніж одруження, і підставово необхідним для подружжя.

Ніхто ж не каже вам ставити галочки біля кожного пункту, це не тест.
Мало тепер молоді люди думають про такі речі, хоча з таких дрібничок складається все наше життя.
А життя як Гугл :D , якщо нечітко задаєш параметр пошуку - то знайдеш все, крім того, що шукаєш. :twisted:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення viter » 19 березня 2010, 14:30

Олюнька писав:А життя як Гугл :D , якщо нечітко задаєш параметр пошуку - то знайдеш все, крім того, що шукаєш. :twisted:

Класне порівняння! :good:
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Олюнька » 19 березня 2010, 15:06

Намагаюсь зберегти напівсерйозний тон теми, визначений першим дописом і назвою. Бо я би це скоріше назвала не формулою кохання, а співжиття. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 19 березня 2010, 15:40

По-моєму, ви неправильно мене зрозуміли. Я не вважаю цей список смішним, просто "місцями трохи кумедний". Чому мені сміятися, якщо написав його професіонал, досвід в консультуванні подружніх пар якого дуууже значний? Що мене розвеселило, так це деякі окремі пункти і ті дрібниці, які не забув врахувати автор :good: Щоправда не цілком розумію, як до одруження можна дізнатися, наприклад, про сумісність за 30-м пунктом? Або як впливає ризик інвестицій на сім"ю? Чи, до прикладу, не достатньо розуміння, що виклик лікаря потрібен у випадках, котрі загрожують здоров"ю? :)
А так - згодна, дрібниці важливі. Чула, що один чоловік вимагав, щоб його шкарпетки були складені пірамідкою. Не питайте мене, як це, я не знаю :ROFL:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення о.Олег » 19 березня 2010, 15:58

Just_me писав: ... не цілком розумію, як до одруження можна дізнатися, наприклад, про сумісність за 30-м пунктом?

можливо :) - спостерігаючи за 29?
насправді формулювання 30-го і мені грішному видається проблематичним, проте, готуючи молоду пару до Таїнства Шлюбу, Церква запитує про здоров`я і впевненість/не у здатності до статевого співжиття (йдеться саме про те, чи не мають подруги якихось хворіб, які завадять майбутньому співжиттю і чи знають про це одне від одного, чи готові і з цим знанням любити подруга до самої смерті...), чи мають намір народжувати дітей, чи знають, що свою статевість потрібно оберігати від викликів сучасності тощо...
Just_me писав: Або як впливає ризик інвестицій на сім"ю?

дуже впливає. Особливо, якщо перед Шлюбом одна сторона взяла на себе фінансові зобов`язання, адже після одруження мають їх вже обоє...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 21 березня 2010, 22:41

А життя як Гугл :D , якщо нечітко задаєш параметр пошуку - то знайдеш все, крім того, що шукаєш. :twisted:


Та ні, скоріш за все якщо надто чітко задаєш пошук, то на екрані повідомлення "Не знайдено жодної стандартної сторінки, яка б містила всі слова вашого запиту" :ROFL:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення vitalko » 29 березня 2010, 21:36

То тільки одного мене дивує, що релігійні вірування і погляди аж на 24му місці?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Олюнька » 30 березня 2010, 12:17

vitalko писав:То тільки одного мене дивує, що релігійні вірування і погляди аж на 24му місці?

Так це не ієрархія цінностей, а просто перелік. :)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 05 липня 2011, 19:38

Ось, із тієї ж серії:
В Америці католицький священик родом з Австралії склав список типів чоловіків, за яких не варто виходити заміж. Протягом сорока років свого служіння він спостерігав не мало пар і тому вирішив піти на такий крок.
Спираючись на свій досвід і спостереження, він дозволив собі давати поради юним дівчатам і дорослим жінкам, які не цілком упевнені у своєму виборі. Батько Коннор заявляє, що часом жінка може шалено закохатися в невідповідну людину - але це вкрай рідко призводить до щастя в шлюбі.

В "чорний список чоловіків" батька Пата Коннора потрапили такі типи чоловіків:

1. Мамині синочки.

2. Ті, хто має проблеми у поводженні з грошима - як скупердяї, так і марнотрати.

3. Чоловіки, у яких зовсім немає друзів.

4. Чоловіки, які здатні принизити свою подругу привселюдно.

5. Чоловіки, які грубо і по-хамськи поводяться з обслуговуючим персоналом.

6. Ті, хто не здатен посміятися над самим собою.

7. Ті, хто не бажає нести відповідальність і ділити її з близькими людьми.

8. Ті, хто не тримає слово і не виконує обіцянки.
Джерело - http://tsn.ua/tsikavinki/svyaschenik-sk ... lyubu.html


Я б додала ще патологічних ревнивців, тих, хто має проблеми з алкоголем, наркотиками, комп"ютерними іграми - загалом всі види залежності чи фанатизму.
А що жінки? Які з них для шлюбу не підходять?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 05 липня 2011, 20:33

Just_me писав:Ось, із тієї ж серії:
В Америці католицький священик родом з Австралії склав список типів чоловіків, .....

:) :) ,я навіть не знаю... :) Хоть це був отець,але якись жіночий спосіб сприйняття світу.Ну взагалі супер жіночий.
Слухайте,ще трошки доповнити список,і взагалі кандедатів не залишиться :) .
Я розумію,що хочиться принца на білому ферарі,і щоб мав всі-всі-всі супер добрі якості,і всі для неї.Як подруги будуть завидувати!!!,все,я щаслива!!!.
Особисто мені,не підійдуть дівчата які надто ідеалізують майбутнього чоловіка.Малюють собі якісь ідеали,і як правило або самі,або в шлюбі не щасливі.
Слухайте,якщо "покулупатися" в особистості,то можна віднайти що завгодно.А головне,що при такому підході,негатив бажаніший чим позитив.(це яісь писимізм)
Тим більше,як кажуть,любов доволі дивна штука,і коли вона є,то багато негативних рис людини терпиться,а розвиваються позитивні.
А вище написане,це бачення Американського сімейного щастя.І якось мені це не зрозуміло(як на мене).
Доречі вчора читав на Дивен Світі:(доволі доросле бачення,,,знов таки,як на мене :) )
Знайти взаємне кохання - це тільки половина дороги до щастя, можна сказати, перші кроки. Набагато важче цю людину не втратити під час сварок, після образ... Про такі випадки кажуть "побут їх розлучив". Насправді розлучає не побут, а наше невміння будувати стосунки. Отже, 8 "підводних каменів", на які варто звернути увагу.
А детальніше тут:
http://dyvensvit.org/adam-i-jeva/170-ad ... -stosunkah
Востаннє редагувалось 05 липня 2011, 21:29 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення о.Олег » 05 липня 2011, 20:46

andrey s. писав: ...

Андрію: якщо можна - відредагуйте допис. Для нормального функціонування Форуму уникайте цитувати співрозмовників повністю.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 25 липня 2011, 18:52

Не хотіла створювати нової теми, тому думаю, що ця підійде.
Мене це відео просто шокувало. Сподіваюся, що наречена відповіла "НІ!!!!!!!!!!!!!!" і чимдуж почала звідти втікати. Чи Бог таке поєднує????????
http://www.youtube.com/watch?v=dq5k9EPo ... r_embedded

І чого отець після такого :shock: ще щось питав у нареченої?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення о.Олег » 25 липня 2011, 19:04

Just_me писав:Не хотіла створювати нової теми, тому думаю, що ця підійде.
Мене це відео просто шокувало. Сподіваюся, що наречена відповіла "НІ!!!!!!!!!!!!!!" і чимдуж почала звідти втікати. Чи Бог таке поєднує????????
http://www.youtube.com/watch?v=dq5k9EPo ... r_embedded

це відео говорить про те, що молодим не пояснили попередньо що і як відбуватиметься. Можна, звичайно, припустити, що молодий або перепив від щастя/горя, або з переляку (чи так просто або це його така особливість сприйняття) зрозумів, що відповідати треба негативно (в позитивному значенні - в формулі присутня заперечна частка "не"), але непорозуміння нмсд саме від того, що недопрацювали (не наголосили на тому, як треба відповідати на це запитання) на парафії...
хоча... з переляку і я (7 років богословських студій) прирікав своїй дружині "...любов, вірність і послух подружній..." - в священика ненавмисне пальчик ковзнув по тексту на формулу, що її говорить молода, а я послушно прочитав і дружина (богослов за фахом - не обманиш :) ) час до часу мені те згадує: "слухай, раз обіцяв"
:Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 25 липня 2011, 19:08

Отче, ви не переживайте, то так тільки в нас :) У Польщі, до прикладу, вже майже століття послух не присягають...
http://www.kosciol.pl/article.php?story ... 3214359972
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 25 липня 2011, 20:23

Just_me писав:Не хотіла створювати нової теми, тому думаю, що ця підійде.
Мене це відео просто шокувало. Сподіваюся, що наречена відповіла "НІ!!!!!!!!!!!!!!" і чимдуж почала звідти втікати. Чи Бог таке поєднує????????
http://www.youtube.com/watch?v=dq5k9EPo ... r_embedded

І чого отець після такого :shock: ще щось питав у нареченої?


Я шокований :shock: ,бо наречений добряче випив %) . Мене дивує, чому в таких випадках дають шлюб????Чому священник не зробив чогось такого, як позиціонування з боку Церкви? Чи не є святотацтвом в такому стані давати обітницю перед самим БОГОМ !!! Я теж би хотів, щоб наречена зробила правильний крок, шкода тільки ззаду про своє агітують батьки :( , що ж скажуть люди :shock:
А що скаже Бог??? А на юьтубі з цього певне ржуть..... :(
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Володимир85 » 28 липня 2011, 22:12

Форумала:

кохання = безкористя х (вірність + повага + терпіння + смирення + виховання + служіння + щирість) - егоїзм

:Yahoo!:
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 28 липня 2011, 23:35

Боже благословення + любов агапе + однакові погляди на важливі питання + мають зійтися характером (деякі вроджені риси/нахили мають бути однаковими, деякі - протилежними) + симпатія, ерос +... (напевно, не дуже важливі речі)... = щасливе спільне життя. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 29 липня 2011, 07:35

Чув від одного священника.
"Одного разу на передшлюбну катехизацію прийшла молода пара. Вона така гарна, вродлива, усміхнена і він, високий, стрункий, теж красивий.... Я їх питаю: - чи любите достатньо один одного, що вирішили одружитися?
-Так , відповідають.
-І готові любити один одного все життя?
- Так, все життя, до самої смерті.
- І навіть (до чоловіка) будеш такий ніжний, турботливий з нею, коли буде стара і негарна?
- Так.
- Навіть, якщо після родів у неї буде якесь ускладнення,(не дай Боже, звичайно) чи хвороба, тобі треба буде доглядати за нею і дітьми, коли вона буде в шрамах після кесарового розтину, буде шкіра наче лахміття, а в тебе навіть не буде часу на себе, тільки догляд, ліки, догляд і виховання дітей, Вона на прощання буде цілувати, коли йтимеш до праці, беззубими устами, бо щелепа в стакані, і ти її не подав, бо не мав часу....... "
І малював, і "лякав" молодих іншими можливими страхіттями, бо ввійшов у раж :)

Пара вийшла засмученою, пригніченою, чи розуміли що їх перевіряли, чи священник якийсь "тойво :crazy: " не знати...
Велике і приємне здивування, навіть не здивування, а радість і захоплення того отця були тоді, коли ця пара прийшла до шлюбу :) .
Такі гарні, таке враження, що прийшли як на екзамен своїх стосунків, всім видом доказуючи, що ніщо їхню любов не розєднає, ні старість, ні хвороба, ні сстрахання катехита :) Бо на все Божа воля, а вони люблять одне одного! :Yahoo!:

Чи не впреше священник бачив настільки готову перед Богом взяти шлюб пару молодих людей :) O:-)
Хай їх благословить Бог!!! :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 29 липня 2011, 19:01

Як на мене та формула кохання, як і дружби, і родинних стосунків, і взагалі людських стосунків - це не сукупність якихось видів любові (гм, дивне словосполучення), а всього-навсього взаємоповага. І нічого більше не потрібно - ні любові, ні поглядів спільних
, ні "зійшлися характерами". Так життя показує, нмд...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 29 липня 2011, 19:58

Я в шлюбі вже Богу дякувати 10 років, буде в жовтні :) , і знаєте, в якийсь момент себе злапав на думці, що найбільшим виявом любові, чи в нашому випадку, формулою нохання- є бажання, а насамперед стрімління бути з тим, кого любиш :Rose: . Бо подивіться на християнство, на чому каркас ? -на любові :Rose: Бо Бог є любов і так полюбив світ... :roll: Що Сина дав, який дав нвйбільшу заповідь, Нову-Любіть один одного, як Я вас ПОЛЮБИВ/ Я з вами до кінця віку..... А ми в свою чергу, прийнявши заповідь, змагаємо до того, щоб бути з Ним вічно :) , бо ми Його любимо, тобто хочемо, прагнемо, стрімимось.... Так і в каркасі відносин чол. :) і жін. O:-) , має перш за все бути чітка відповідь: чи хочу я справді бути з ним/нею завжди :Rose:
А 50 точок, які мають бути спільними у молодят (viewtopic.php?f=8&t=1734)- це суха теорія. Я не сходився в цих пунктах більше ніж на половину, такий собі антигерой :oops: . В апостола Павла є
12 А іншим то кажу я, не Господь: Коли якийсь брат має невіруючу жінку, і вона погоджується з ним жити, нехай її не відпускає. 13 І коли якась жінка має невіруючого чоловіка, і цей погоджується з нею жити, нехай чоловіка не відпускає. 14 Невіруючий бо чоловік освячений жінкою, і невіруюча жінка освячена братом. Інакше ваші діти були б нечисті, а тепер вони святі. (1 Кор.)
Отже, я був невіруючий, але справді "освятився" жінкою і це щира правда!!! я - християнин, але тоді я ним не був....
4 Любов - довготерпелива, любов - лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, 5 не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; 6 не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; 7 все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. 8 Любов ніколи не переминає.
(1 Кор.)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 29 липня 2011, 20:46

Бачите, пане Georgij, Я тут на форумі близько півтора роки, за цей період підмітила, що приблизно у половині постів згадується в тому чи іншому вигляді слово "любов". Я, звичайно, не претендую на проведення революції стосовно цього поняття, бо це буде буря у склянці води. Проте ось у чому річ.

З дитинства батьки мене привчали бути практикуючою християнкою і я себе такою надалі вважаю. Проте є якісь категорії та поняття, які мені незрозумілі і неблизькі, з тої точки зору, що нелогічні. І любов - одна з них. В християнстві любов зводиться в якийсь культ, абсолюне поняття, грунт усіх речей. Так, знаємо, що Бог є любов - у це неважко повірити. Але любов у християнському віровченні криє в собі якийсь ще інший контекст, прив"язується до всього - родини, ближніх, коханих, а у темі про французькі поцілунки, як я для себе виявила, ще й протиставиться поняттю гріх. Я вже доходжу (мимовільно) до висновку, що любов - це якийсь, вибачте на слові, ширпотреб :oops: . Говорю це не зі зла, адля того, щоб продемонструвати, як це виглядає... При тому, що любов за цією теорією всюдисуща і ніколи не перестає, часто-густо доводиться чути твердження "бо це не справжня любов"... Тож так виходить, що любов одночасно і всюдисуще, та все ж елітарне явище - притаманне якісь вибраній касті осіб, які вже дійшли настільки високого рівня самовдосконалення, що можуть осягнути "справжню" любов.

Буквально кілька постів вище в цій темі довелося прочитати про молодят, які попри всі одкровення і застереження отця прийшли до шлюбу. Тут це було охарактеризоване як справжня любов. Разом з тим, до прикладу у темі про прокляття праматері Єви, коли говорили про партнерські пологи і наводили приклад, що чоловіка мимовільно почало після цього вернути від жінки, (явище не таке вже й рідкісне), це зразу ж отримало оцінку на зразок "значить, він її не любив насправді"...

Здавалося б, до чого я згадала перший і другий приклад? Не тому, що захотілося пооффтопити... А тому, що мій розум натренований шукати взаємозв"язки (професійне це в мене, науковця 8) ). І виникло питання: Як то пояснити, що "справжня" любов (Бажання малодих бути разом, навіть усвідомлюючи всі труднощі, які вони мають перед собою) раптово може статися "несправжньою" (підсвідоме небажання чоловіка бути з жінкою внаслідок отриманої психологічної травми, не зумовлене його доброю волею)... З усього сказаного вище, впевнений висновок можна зробити лише один - про (не)любов можна судити після смерті суб"єкта, бо до того завжди є ризик, що гіпотетична любов проявиться як нелюбов і навпаки... А ми тут говоримо з вами про любов... :D
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 29 липня 2011, 21:48

Just_me писав:І виникло питання: Як то пояснити, що "справжня" любов (Бажання малодих бути разом, навіть усвідомлюючи всі труднощі, які вони мають перед собою) раптово може статися "несправжньою" (підсвідоме небажання чоловіка бути з жінкою внаслідок отриманої психологічної травми, не зумовлене його доброю волею)... З усього сказаного вище, впевнений висновок можна зробити лише один - про (не)любов можна судити після смерті суб"єкта, бо до того завжди є ризик, що гіпотетична любов проявиться як нелюбов і навпаки... А ми тут говоримо з вами про любов... :D

Може тому, що ми, недосконалі люди, можемо говорити лише про любов в певний проміжок часу і в певному місці, а те, що вона не перестає - теорія, ідеал, до якого маємо прагнути? Зрештою, любов має здатність зростати, а ми можемо впадати у спокуси. По-справжньому любити треба ще вчитися і вчитися.
Just_me писав:Як на мене та формула кохання, як і дружби, і родинних стосунків, і взагалі людських стосунків - це не сукупність якихось видів любові (гм, дивне словосполучення), а всього-навсього взаємоповага. І нічого більше не потрібно - ні любові, ні поглядів спільних
, ні "зійшлися характерами". Так життя показує, нмд...

Так, думаю, що любов - це і є взаємоповага. Не знаю, наскільки важливі спільні погляди (тут вже залежно які), але сумісність принаймні деяких вроджених рис характеру необхідна для дружби (трошки вивчала психологію, спостерігала за людьми), а для подружнього життя - тим більше. Тут йдеться про можливість спілкуватися і працювати разом. (Ви тут колись говорили про чоловіка, який вимагав, щоб шкарпетки в нього були поскладані пірамідкою :D , а є такий тип жінок, які були в щасливі їх складати :) ).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 29 липня 2011, 22:00

ShMariam писав:Так, думаю, що любов - це і є взаємоповага. Не знаю, наскільки важливі спільні погляди (тут вже залежно які), але сумісність принаймні деяких вроджених рис характеру необхідна для дружби (трошки вивчала психологію, спостерігала за людьми), а для подружнього життя - тим більше. Тут йдеться про можливість спілкуватися і працювати разом. (Ви тут колись говорили про чоловіка, який вимагав, щоб шкарпетки в нього були поскладані пірамідкою :D , а є такий тип жінок, які були в щасливі їх складати :) ).


Так. Для дружби, мабуть, все-таки треба значно більше, ніж для шлюбу. Бо дружба - це чудовий стан, який ні до чого не змушує, тільки добровільної пожертви своїми інтересами заради друга. Дружба грунтується на незвичній психологічній сумісності, приязні людей один до одного, які при тому вільні у своїх стосунках.
У подружжі ж любов зводиться до наміру і дій довготерпіти, не заздрити, не чванитися, не надиматися, не бешкетувати, не шукати свого, не пориватися до гніву, не задумувати зла... ніколи не переминати... Будь яка людина, яка просто поважає іншу людину, здатна це виконати.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Формула кохання :)

Повідомлення luksander » 29 липня 2011, 22:09

ShMariam писав:.Ви тут колись говорили про чоловіка, який вимагав, щоб шкарпетки в нього були поскладані пірамідкою , а є такий тип жінок, які були в щасливі їх складати


А є такий тип чоловіків, яких такий тип жінок своїми пірамідками доводить до бєлого калєнія :pardon: і так всю жизнь :o

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 29 липня 2011, 22:09

Just_me писав:........ І виникло питання: Як то пояснити, що "справжня" любов (Бажання малодих бути разом, навіть усвідомлюючи всі труднощі, які вони мають перед собою) раптово може статися "несправжньою" (підсвідоме небажання чоловіка бути з жінкою внаслідок отриманої психологічної травми, не зумовлене його доброю волею)... З усього сказаного вище, впевнений висновок можна зробити лише один - про (не)любов можна судити після смерті суб"єкта, бо до того завжди є ризик, що гіпотетична любов проявиться як нелюбов і навпаки... А ми тут говоримо з вами про любов... :D

Таке враження може скластись,якщо почитати повідомлення.Але я так не бачу,бо такий висновок є дійсним,коли ми знаємо(вірно зрозуміли) початковий матеріал(чиєсь баченння тої любові),і вже з тих різних бачень,при пошуку того спільного знаменника("взаємозвязків")можливий такий висновок.Але знов таки,тут очевидно,що ті різні бачення підганяються під готовий результат(своє сприйняття цього).
Але,висновок в більшості вірний,якщо відправною точкою цих пошуків будуть чиїсь бачення цього (Любов :oops: ),і стремління з інших бачень сформувати свій "коктель",,,а особливо,, таке колюче,коли балакаємо за її відсутність у когось,і робим це з якоюсь притаманною легкістю,ба навіть трохи цинізмом.(справді,як якась каста).І виходить,що формуємо з негативних складових своє сприйняття цього.
Але,думається,що насправді такі висловлювання не є ствердними тверженнями(типу,так і ніяк інакше) ,тобто,ми так чиним(коли в ствердній формі висловлюємся про чиюсь Не любов,чи навіть ЛЮБОВ),бо насправді навіть не знаєм,що то таке,та ЛЮБОВ,ну або тільки здогадуємся.Тобто шукаєм ЇЇ.
Знаєте,тільки подумав,що насправді є якась каста,якій це доступно(Любов),але це особливий сорт людей,бо насправді,да-а-а-леко не всім дана нагорода Богом,переживати цю Любов.(то треба заслужити у Бога,і халява не "пролізе")
І погодьтесь,та каста(якій це доступно),вона не буде думати над цим(чи є у них та Любов,і яка вона в досконалості,і чи є вона в інших :) ),і головне,вони не будуть навчати її інших,міряти її кількість у інших,чи навіть у себе,і навіть можливо,що розповідати за неї в інтернеті(чи прилюдно).
Це дуже інтимне відчуття,і щасливі ті,які взагалі про це не думають,це наскільки для них очевидно,що навіть балакати про це не будуть.(хіба дуже рідним,як передання).Якби у мене було, такий дар Божий(Любов між чол. і жінкою.),я про нього би не балакав і не розбирав його на складові,навіть для її поширення(типу поділитись нею на словах).
Я би це беріг між Богом ,жінкою і нащадками.А моє життя,це і було-би те її поширення в світі цьому грішному,але наповненному прекрасним і чудовим.(але ближнім,які є поруч,тобто присутні у моєму житті фізично,так, що можна побачити чи потрогати :D )(ну це так,юмор)
І згоден,що остаточно про неї (у когось,чи навіть у себе),можна дізнатись(чи сказати) після тілесної смерті.(власне того і святими стають після неї,яка є невблаганна і невідворотна).
Був на похоронах у родини,так там майже ніхто не плакав(я про плач,вий,чи вияв скорботи),а навіть відчувалась якась атмосфера спокою і духовності.Чоловік прожив гідно,і біля гробу стояли правнуки,а на хаті синьожовтий прапор з чорною стрічкою..Дивно ,,правда...(в селі)
Цим хочу сказати,що це справа всього життя,і з цим не варта розслаблятись,що мовляв любов є,і нікуди не діниться.За неї треба боротись кожен день,який нам залишився.
Тому в народі є приказка(підмітив,що народ кмітливий часто :roll: ).ЛЮБОВ ДО ГРОБУ...от це і є еталон.(хоч здається, що антоніми;Любов і Гріб)
Ну це мої фантазії,я тут ніц не ствержую... :roll:
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 29 липня 2011, 22:12

luksander писав:
ShMariam писав:.Ви тут колись говорили про чоловіка, який вимагав, щоб шкарпетки в нього були поскладані пірамідкою , а є такий тип жінок, які були в щасливі їх складати


А є такий тип чоловіків, яких такий тип жінок своїми пірамідками доводить до бєлого калєнія :pardon: і так всю жизнь :o

ЕХ!!!..Ляпота.... :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 29 липня 2011, 22:13

Just_me писав:
ShMariam писав:Так. Для дружби, мабуть, все-таки треба значно більше, ніж для шлюбу....
А хіба шлюб - не дружба на все життя? Не розумію, чого женитися/виходити заміж, коли явно видно несумісність? Для чого так себе (і когось!) мучити?

А любов, що зводиться до наміру і дій довготерпіти, не заздрити, не чванитися і т. д., нмсд, має бути і в подружжі, і між друзями, і між родичами, коротше кажучи, всюди.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 29 липня 2011, 22:20

luksander писав:
ShMariam писав:.Ви тут колись говорили про чоловіка, який вимагав, щоб шкарпетки в нього були поскладані пірамідкою , а є такий тип жінок, які були в щасливі їх складати


А є такий тип чоловіків, яких такий тип жінок своїми пірамідками доводить до бєлого калєнія :pardon: і так всю жизнь :o

Саме тому хлопці/дівчата мають спостерігати, чи має чи не має дівчина /хлопець схильність запізнюватися, робить все заздалегідь чи в останню хвилину, має загострені чи плавні риси обличчя. В цьому пункті вони мають бути однакові. Інакше точно будуть конфлікти. :cry:

Є ще інші пункти, але я ще до цього не дійшла. :D

А одруженим - змирюватися і підтасовуватися під свою другу половинку.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей