Формула кохання :)

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 29 липня 2011, 22:20

ShMariam писав:А хіба шлюб - не дружба на все життя? Не розумію, чого женитися/виходити заміж, коли явно видно несумісність? Для чого так себе (і когось!) мучити?

Що на все життя то факт, а от що дружба... Ні женитися, ані виходити заміж, коли видно несумісність погодиться хіба що людина інфантильна, або ж цілком холоднокровна, проте коли в процесі життя виникають обставини несумісності (див. приклад вище), то треба щось, що б могло тримати. Як, до прикладу, повага і відповідальність...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Формула кохання :)

Повідомлення luksander » 29 липня 2011, 22:24

Just_me писав:Бачите, пане Georgij, Я тут на форумі близько півтора роки, за цей період підмітила, що приблизно у половині постів згадується в тому чи іншому вигляді слово "любов". Я, звичайно, не претендую на проведення революції стосовно цього поняття, бо це буде буря у склянці води. Проте ось у чому річ.


... А ми тут говоримо з вами про любов... :D


:) Спробуйте, як науковець, проаналізувати таку точку зору:
- немає «нелюбови», - це просто відсутність любови;
- немає темряви, - це просто відсутність світла…
і любов, і світло об’єднує одне – вони направлені від свого джерела.
Людина саме в цьому була подібна Богу, що вона була (є?) тим джерелом.
Та тут лукавий придумав кохання… з …десятьма ознаками щасливого шлюбу :o

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 29 липня 2011, 22:31

Just_me писав:
ShMariam писав:А хіба шлюб - не дружба на все життя? Не розумію, чого женитися/виходити заміж, коли явно видно несумісність? Для чого так себе (і когось!) мучити?

Що на все життя то факт, а от що дружба... Ні женитися, ані виходити заміж, коли видно несумісність погодиться хіба що людина інфантильна, або ж цілком холоднокровна, проте коли в процесі життя виникають обставини несумісності (див. приклад вище), то треба щось, що б могло тримати. Як, до прикладу, повага і відповідальність...

Слухайте,а можливо коли люди мають не мало різних рис характерів(несумісностей :) ),які не співпадають.Одній групі це буде служити для "напрягів",а інша буде доповнювати один одного,у тому різному,чого нема у чоловіка,но є у жінки,і навпаки.Тобто перетворювати ці розбіжності на благо,ніж акцентувати на них,собі на збитки..
Але це не є можливим,коли нема терпіння.
Ще кажуть,Любов-Це Терпіння..
Можливо і понавидумували всякого різного :D .Хто зна...
Востаннє редагувалось 29 липня 2011, 22:41 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 29 липня 2011, 22:34

Just_me писав:
ShMariam писав:А хіба шлюб - не дружба на все життя? Не розумію, чого женитися/виходити заміж, коли явно видно несумісність? Для чого так себе (і когось!) мучити?

Що на все життя то факт, а от що дружба... Ні женитися, ані виходити заміж, коли видно несумісність погодиться хіба що людина інфантильна, або ж цілком холоднокровна, проте коли в процесі життя виникають обставини несумісності (див. приклад вище), то треба щось, що б могло тримати. Як, до прикладу, повага і відповідальність...

Річ в тому, що буває повна сумісність і повна несумісність, а між тим - щось посередині. Там де явно повна несумісність, то дійсно не варто навіть починати стосунки (чесно кажучи, думаю, що ймовірність стосунків досить мала, якщо подругів не звели батьки :D ). Якщо ж суімність не зовсім повна - не думаю, що розумно розривати стосунки і шукати ідеал. Хоч теж є такий тип - ідеалісти. :)

А щодо обставин - йдеться про вроджені риси (власне, навіть не риси, а нахили), що можна легко помітити до шлюбу, якщо є якісь аналітичні здібності і закоханість геть чисто не засліпює. :oops:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 29 липня 2011, 22:39

luksander писав:і любов, і світло об’єднує одне – вони направлені від свого джерела.
Людина саме в цьому була подібна Богу, що вона була (є?) тим джерелом.

Тим джерелом світла??? І хіба у темряви є джерело,вона помоєму є початком,і власне темрявою стала,після появи світла..
Хоча,я тут не в ту сторону.
Але,якщо зважити,що всетаки якесь джерело темряви є,тобто люцкі серця,або вони є якимось "ретранслятором" тієї темряви,то Те світло є для чого???...
Напевне та омріяна Любов,і є тим світлом.
Хоча,,,,,,та ну його,це не важливо і не має ніякого практичного сенсу.. :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 29 липня 2011, 22:39

andrey s. писав:Слухайте,а можливо коли люди мають не мало різних рис характерів,які не співпадають.Одній групі це буде служити для "напрягів",а інша буде доповнювати один одного,у тому різному,чого нема у чоловіка,но є у жінки,і навпаки.Тобто перетворювати ці розбіжності на благо,ніж акцентувати на них,собі на збитки..

Власне, деякі нахили мають бути різними, деякі однаковими. Пересиливши себе, звичано, зможемо зрозуміти всіх. Нема ідеальних людей: в кожного типу свої переваги (які здаються нам недосяжними) і свої недоліки (які здаються нам смішними і незрозумілими).

Але, по суті, коли говоримо про психологічну сумісність, не про любов тут йдеться, а про комфортне співіснування.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 29 липня 2011, 22:41

Just_me писав: Я вже доходжу (мимовільно) до висновку, що любов - це якийсь, вибачте на слові, ширпотреб :oops: . Говорю це не зі зла, адля того, щоб продемонструвати, як це виглядає... При тому, що любов за цією теорією всюдисуща і ніколи не перестає, часто-густо доводиться чути твердження "бо це не справжня любов"... Тож так виходить, що любов одночасно і всюдисуще, та все ж елітарне явище - притаманне якісь вибраній касті осіб, які вже дійшли настільки високого рівня самовдосконалення, що можуть осягнути "справжню" любов.


Здавалося б, до чого я згадала перший і другий приклад? Не тому, що захотілося пооффтопити... А тому, що мій розум натренований шукати взаємозв"язки (професійне це в мене, науковця 8) ). І виникло питання: Як то пояснити, що "справжня" любов (Бажання малодих бути разом, навіть усвідомлюючи всі труднощі, які вони мають перед собою) раптово може статися "несправжньою" (підсвідоме небажання чоловіка бути з жінкою внаслідок отриманої психологічної травми, не зумовлене його доброю волею)... З усього сказаного вище, впевнений висновок можна зробити лише один - про (не)любов можна судити після смерті суб"єкта, бо до того завжди є ризик, що гіпотетична любов проявиться як нелюбов і навпаки... А ми тут говоримо з вами про любов... :D

Це дуже чудово і приємно спостерігати ваше послідовний і уважне спочтереження цими темами, дай Бог, щоб це вам стало в пригоді :) . Тільки не подумайте, що я пишу про ці всі речі, як якийсь дядько, який ніби все знає і все пройшов :no: .Думаєте все в мене було гладко і пухнасто? :no: Ми з дружиною зустрічалися довго. Я був всім ким завгодно, але ніяк не християнином, в противагу дружині.. Поняття любов тоді точно не було таким, про яке я пишу вище, точніше в більшості випадків цитую. :) До цього мене привів сам Бог, і то я йшов бурянами, болотом ямами, багнюкою, майже розлученням і всім, чого нікому не бажаю. Це не значить, що дружина все терпіла, все зносила. Але був шлюб(я на нього тоді погодився тільки заради дружини, я ж її хоч по-своєму, але любив), була перша донька, і за це я б дружині поставив би памятник, ради цього, вона не зненавиділа мене, хоч якийсь час ми не жили разом, та все ж вона не переставала за мене молитися, і не переставала бажати добра, навіть, якщо ми б не були вже разом. А мене несло по-повній програмі: просто вниз :evil: .
Тому я так акцентую на освяченні невіруючого чол. віруючою дружиною, бо сталося диво :shock: , мені настіль остогидло грішне життя, що я сам не знаю як опинився в монастирі, покаявся-перший раз сповідався, думав, що сповідальницю рознесе від моїх гріхів =@ . Але Бог милостивий, я повністю перемінився, розумієте, що таке 180 градусів? :Yahoo!: Я знайшов Бога і повірив :Yahoo!: , я ніколи не вірив, а тут прийняв все і одразу :)
Жінка , коли я повернувся, мені спочатку не вірила, але я говорив на "новій мові" "
і вложив в уста мої нову пісню, пісню хвали Богові нашому"

Потім вона мені простила, хоч насправді простила давно :) а потім спільні роди. І моє таке бачення любові, таке ставлення до пристрасності.... Розумієте, я через те пройшов, і довелося сумлінням розставячти на місця те, що мені заважало рухатися вперед-"
не вливають молоде вино в старі бурдюки"
Я вас розумію, що то виглядає на теорію і сухо, але ми це бачили "наживо", і Слава Богу, бо воно всетаки працює! Наш Бог все творить і оживотворяє! шкода, що ми просто люди, грішні і непостійні у вірі, але дерзаймо!, на те нам Бог і дав життя, а ми вибрали шлях пізнання....
Вибачте, якщо це довго і нудно, але хвалю вашу цілеспрямованість і уважність, це справді дар! будьте благословенні!!!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Формула кохання :)

Повідомлення luksander » 29 липня 2011, 22:43

ShMariam писав:
luksander писав:
Є ще інші пункти, але я ще до цього не дійшла. :D

А одруженим - змирюватися і підтасовуватися під свою другу половинку.


Повірте, "змирюватися і підтасовуватися" набагато легше і приємніше (і Богу угодно?), ніж проходити всі оті пункти :roll: ... у лукавого їх ой скільки... %)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 29 липня 2011, 22:44

Just_me писав:Ні женитися, ані виходити заміж, коли видно несумісність погодиться хіба що людина інфантильна, або ж цілком холоднокровна, ...

А на що тоді треба дивитися, коли женимося/виходимо заміж? Та ж не на закоханість, напевно... Все ж важливіше - однакові погляди на найважливіші речі (релігія, в першу чергу).
Востаннє редагувалось 29 липня 2011, 23:00 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 29 липня 2011, 22:49

luksander писав:
Повірте, "змирюватися і підтасовуватися" набагато легше і приємніше (і Богу угодно?), ніж проходити всі оті пункти :roll: ... у лукавого їх ой скільки... %)

Що кому приємно. :) Це не від лукавого, це природа людини: в кожного є свої переваги і свої слабкі місця, варто їх зрозуміти і сприйняти кожну людину такою як вона є. :Rose: Це дає змогу зрозуміти походження конфліктів.

Але погоджуюся, особливо зациклюватися на цьому не варто - обмежує.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 29 липня 2011, 22:56

Georgij писав:

Здавалося б, ............................

А тут,що сказати,Алилуя,Слава тобі Боже,Слава Тобі....
Ви дуже чуттєво це розповіли,і якраз переборбвання цього,тобто, що дружина це знесла,і це послужило Вам шансом,це і є ТЕ,до чого треба стреміти.
Як на мене.....ТЕРПІННЯ..
п.Георгій,я впевненний,що у Вас було мало шансів(Терпілки :) ),якби дружина була тонущою.Потопились би обоє,і ні родів,ні цього повідомлення.
Тому,Павло кмітливо підмітив,і не просто так...І дружинина "терпілка",це насправді Божий дар...І Вона це Божий дар Вам,а Ви Їй.(те що ЇЇ не вбило,зробило СИЛЬНІШОЮ :) ,тобто Ви,а вона Вас)
І скільки у Вас обох було різного(взагалі не сумістні люди),і по логіці ніякого майбутнього і всього такого.
Но Вас обох,а особливо Вас Георгію,спасло те маленьке,яке всетаки було,і проросло,і навіть дало корені,і можливо ще дасть,На все Божа Воля...
Працюйте...і хай Бог помагає...
(можливо для форумчан дивний такий тон мого пов.,но на те є причини)
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 29 липня 2011, 23:00

ShMariam писав:Що кому приємно. :) Це не від лукавого, це природа людини: в кожного є свої переваги і свої слабкі місця, варто їх зрозуміти і сприйняти кожну людину такою як вона є. :Rose: Це дає змогу зрозуміти походження конфліктів.

Але погоджуюся, особливо зациклюватися на цьому не варто - обмежує.

І природньо, що людина шукає половинку собі, підсвідомо на все життя, і теорія тут зайва ....Зациклюватися- всерівно, що намагатися зупинити час, і пройти потрібний урок...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення о.Олег » 29 липня 2011, 23:04

luksander писав: :) Спробуйте, як науковець, проаналізувати таку точку зору:
- немає «нелюбови», - це просто відсутність любови…

притчу згадав :) Є такий відомий чоловік - п.Дем'ян Федорика, мій професор, то він полюбляв унаявнювати проблематичність такого роду тверджень, доводячи їх до крайності і... розповідав про чоловіка, який прийшов сповідатися з нелюбові до тещі, а священик каже, що любов і нелюбов - це як два кінці одної палиці і, якщо відчуваєш нелюбов, значить любиш :)
- так - але я її ненавиджу! Забив би!!
- думай про палицю, про палицю, сину мій: нелюбов - любов! Ненавидиш - значить любиш!
- о - так! Дякую!!
:D
добраніч усім
Благословення Господнє!
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 29 липня 2011, 23:08

andrey s. писав:Тому,Павло кмітливо підмітив,і не просто так...І дружинина "терпілка",це насправді Божий дар...І Вона це Божий дар Вам,а Ви Їй.(те що ЇЇ не вбило,зробило СИЛЬНІШОЮ :) ,тобто Ви,а вона Вас)
І скільки у Вас обох було різного(взагалі не сумістні люди),і по логіці ніякого майбутнього і всього такого.

Так власне дружина, крім мене бована, думала непро те, що її образили в життю, і в неї вкрали щастя, спрацювало і материнство. Вона не уявляла дитину, щоб росла в "каліцтві", без рідного т ата. Знаєте, після нашого прикладу, багато пар не розлучалися :Rose: O:-) , ми їм проповідували, що терпіти треба до кінця, навіть якщо вся (мудра родина) проти, навіть деякі народжували . Хоча всяко в жизни биваєт :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Olya » 29 липня 2011, 23:46

Коли ми беремо шлюб, то маємо знати, що ми даємо клятву бути і в радості і в горі, у хворобі і бідності... От уявім собі випадок, молоді люди одружилися. Вони любили один одного, були практикуючими християнами, але ось одного разу чоловік відступив від віри і почав сильно згіршуватися. Він почав хворіти - хворіти душею... падати у гріховну яму... Хіба жінка має право його залишити, хоч він і став її хрестом..У такому випадку любов можна охарактеризувати так... Любити= (терпіти + жертвувати+ допомагати)* молитву... Це по суті і є справжньою любов'ю. У кожної сім'ї є періоди духовного упадку чоловіка або дружини, і у цьому і полягає любов, щоб підтримати другу половину, підставити своє плече і тримати не відпускаючи, при цьому завжди кличучи на допомогу Господа в молитві.. і Він допоможе..
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 29 липня 2011, 23:59

Так, я згодна, неодноразово переконувалася у силі молитви за зовсім безнадійних обставин у людських стосунках. Тільки бачу тут проблему, яку нечасто (я б взагалі сказала ніколи) підіймають. Поверніться на сторінку назад, там я давала посилання на ютюбівський сюжет, кадри з шлюбу в церкві. Найпромовистішими словами для мене були "та то вже всьо моє, то всьо вже підпєсано..." В той момент, насправді, ще було непідпєсано, але якщо наречена таки погодилася, то підпєсано було за пів-години... Я помічаю, як багато подружніх пар (точніше хтось один з кожної пари) підло користується тим, що підпєсано, в той час як інший стає заручником його поведінки. І нема на то управи. В той час, коли між подругами хай і не буде жодної любові, але взаємоповага і відповідальність, така ситуація ніколи не наступить - вона наступає в тих, хто одружується по любові, чи принаймні так думає...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 30 липня 2011, 00:06

Just_me писав: Поверніться на сторінку назад, там я давала посилання на ютюбівський сюжет, кадри з шлюбу в церкві. Найпромовистішими словами для мене були "та то вже всьо моє, то всьо вже підпєсано..." В той момент, насправді, ще було непідпєсано, але якщо наречена таки погодилася, то підпєсано було за пів-години...

Скажіть мені будь-ласка, а вам не здалося, що молодий випивший? хоча не це головне,важливо,що він не переймався тим, з ким він узаконить шлюб і зєднається на все життя, а те,що колєги є, і треба робити так, як вони, тре випити... :bad:
Востаннє редагувалось 30 липня 2011, 00:27 користувачем Georgij, всього редагувалось 2 разів.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 30 липня 2011, 00:09

Olya писав:Він почав хворіти - хворіти душею... падати у гріховну яму... Хіба жінка має право його залишити, хоч він і став її хрестом..У такому випадку любов можна охарактеризувати так... Любити= (терпіти + жертвувати+ допомагати)* молитву... Це по суті і є справжньою любов'ю. У кожної сім'ї є періоди духовного упадку чоловіка або дружини, і у цьому і полягає любов, щоб підтримати другу половину, підставити своє плече і тримати не відпускаючи, при цьому завжди кличучи на допомогу Господа в молитві.. і Він допоможе..

Бо якщо поступається нетерпляче, то Бог напевне спитає:"жінко, а чому твій чоловік не в небі?"
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Just_me » 30 липня 2011, 00:12

Ви знаєте, не думаю, що він випивший настільки, щоб не пам"ятатися... Не знаю, як би правильно висловитися, не хотілося б зачепити когось, але мені здається, що він просто не надто обтяжений культурою... Наречена так зітхнула, наче усвідомила "знову ці коники показує, та ще й на людях..." Сумно мені, винищили нашу інтелігенцію...а вже хто залишився, тих і маємо (пробачте за оффтоп)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Формула кохання :)

Повідомлення Georgij » 30 липня 2011, 00:19

Насправді, мене це відео возмутило, перше-це алкоголь в такій кількості під час шлюбу, а друге, це те, що насправді непотрібне було для дівчини, я маю на увазі життя з тим, хто аж так не цінує її і таку важливу мить, що вона вдягла вперше це біле плаття,або просто йому наплювати....
Да Боже, щоб ті обставини не були по-зальоту, бо справді, гірко(вже не як на весіллі)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Формула кохання :)

Повідомлення luksander » 30 липня 2011, 20:54

о.Олег писав:
luksander писав: :) Спробуйте, як науковець, проаналізувати таку точку зору:
- немає «нелюбови», - це просто відсутність любови…

притчу згадав :) Є такий відомий чоловік - п.Дем'ян Федорика, мій професор, то він полюбляв унаявнювати проблематичність такого роду тверджень, доводячи їх до крайності і... розповідав про чоловіка, який прийшов сповідатися з нелюбові до тещі, а священик каже, що любов і нелюбов - це як два кінці одної палиці і, якщо відчуваєш нелюбов, значить любиш :)
- так - але я її ненавиджу! Забив би!!
- думай про палицю, про палицю, сину мій: нелюбов - любов! Ненавидиш - значить любиш!
- о - так! Дякую!!
:D
добраніч усім
Благословення Господнє!
З повагою, о.Олег


Якщо Ваша ласка - наведіть весь ланцюжок унаявлення проблематичності, бо від твердження "бо Бог є любов" мені важко перейти до "ненавидиш - значить любиш" :pardon:
відсутність освіти дається взнаки :(

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення о.Олег » 30 липня 2011, 22:26

luksander писав:...Якщо Ваша ласка - наведіть весь ланцюжок унаявлення проблематичності...

ні-ні: це про "просто" в контексті "нема любові" - "просто відсутність любовві" і точно не відслідковую це у Вас, вибачте якщо не зрозуміло
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 30 липня 2011, 23:28

о.Олег писав:притчу згадав :) Є такий відомий чоловік - п.Дем'ян Федорика, мій професор, то він полюбляв унаявнювати проблематичність такого роду тверджень, доводячи їх до крайності і... розповідав про чоловіка, який прийшов сповідатися з нелюбові до тещі, а священик каже, що любов і нелюбов - це як два кінці одної палиці і, якщо відчуваєш нелюбов, значить любиш :)
-

Отче,я думаю це інтерпритація народної мудрості :) ;"Від ненависті до любові один крок."І знаєте,народ кмітливий,часто.Ненависть(не любов),це також відчуття(стан),і можите не повірити,но часто помічав,що справді,та "Не любов" є складовою тої "Любові",або "Не любов" перетворюється на "Любов".....Парадокс,но правда.
Навідь згадайте Павла,як Бог його "Не любов"(ненависть),перетворив на самі знаєте,ЩО...Звичайно Богу підсилу все,але якби Павлу було "фіолетово :) " до Християн,то я навіть не знаю,і в принципі ніхто не знає.Так само з чоловіком і його жінкою...
А як на мене,то саме страшне відчуття,це не "Не любов",а просто байдужість.Байдужість просто вбиває,а та "Не любов",ще має шанси стати "Любовю".
Коли вже байдужість,то це капец. %)
Як на мене :pardon:
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення євдоким » 08 травня 2012, 14:47

А прекрасний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері визначив формулу кохання такими рядками:
"Кохати - це не значить дивитися один на одного. Кохати - це значить дивитися разом в одному напрямку".

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 08 травня 2012, 21:34

євдоким писав:А прекрасний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері визначив формулу кохання такими рядками:
"Кохати - це не значить дивитися один на одного. Кохати - це значить дивитися разом в одному напрямку".

коли є напрямок, це круто...
Всі біди від відсутності напрямку, тому йде саморуйнація.
(сказав я :oops: :D )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 08 травня 2012, 21:40

andrey s. писав:
євдоким писав:А прекрасний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері визначив формулу кохання такими рядками:
"Кохати - це не значить дивитися один на одного. Кохати - це значить дивитися разом в одному напрямку".

коли є напрямок, це круто...
Всі біди від відсутності напрямку, тому йде саморуйнація.
(сказав я :oops: :D )

Напрямок є завжди, принаймні майже завжди, нмсд. Проблема починається тоді, коли в кожного різний напрямок - власне его.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення andrey s. » 08 травня 2012, 22:35

ShMariam писав:
Напрямок є завжди, принаймні майже завжди, нмсд. Проблема починається тоді, коли в кожного різний напрямок - власне его.

Так, або коли напрямки двух людей засекречені, або вони сприймаються як ...не так як у іншої(напрямок один, але шляхи різні)))
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Формула кохання :)

Повідомлення kristik » 30 серпня 2012, 18:19

Georgij писав:
Тільки не подумайте, що я пишу про ці всі речі, як якийсь дядько, який ніби все знає і все пройшов :no: .Думаєте все в мене було гладко і пухнасто? :no:

А мене несло по-повній програмі: просто вниз :evil: .

Потім вона мені простила, хоч насправді простила давно :) а потім спільні роди. І моє таке бачення любові, таке ставлення до пристрасності.... Розумієте, я через те пройшов, і довелося сумлінням розставячти на місця те, що мені заважало рухатися вперед-"
не вливають молоде вино в старі бурдюки"
Я вас розумію, що то виглядає на теорію і сухо, але ми це бачили "наживо", і Слава Богу, бо воно всетаки працює! Наш Бог все творить і оживотворяє! шкода, що ми просто люди, грішні і непостійні у вірі, але дерзаймо!, на те нам Бог і дав життя, а ми вибрали шлях пізнання....


Оце і є справжня формула любові! Не думати гадати перед шлюбом (хоч з іншого боку потрібно чітко розуміти на що йдеш), а спробувати прожити, як Бог заповів, все життя разом, зі всіма достоїнствами і недоліками, випробуваннями і радостями. У взаємоповазі, взаєморозумінні, вмінні йти на компроміс і т.д. і т.п. - а ті всі часточки і складаються в одне єдине слово - Любов!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення ShMariam » 16 жовтня 2013, 17:58

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Формула кохання :)

Повідомлення о.Олег » 16 жовтня 2013, 22:22


ну... не знаю: дівчинку, що казала "хочу бути їмостю" я точно більше остерігався запрошувати до танцю :) Як і, зрештою, зациклених на заміжжі також. Перепрошую - не маю часу читати зараз. Просто враження/спомини від назви :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей