Прослава України.

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Прослава України.

Повідомлення прочанка » 27 травня 2011, 08:35

Пан Олександер запропонував мені створити в противагу темі про знущання з України іншу - Прослава України.
Дякую йому за цю ідею. Тут є про що подискутувати. А епіграфім я взяла перефразований комічний вірш. Але в кожному жарт є доля правди...

Як романтично пахне ковбаса
І помідори в банцi зашарiлись.
А в пляшечцi, так тихо як роса,
Горiлочка домашня причаїлась.
I сало нiжно зваблює тiльцем,
I хлiб наставив загорiлу спину…
Якщо ж ти млiєш, слухаючи це,
Чому ж ти, брат, не любиш Украiну?!

Маю кілька думок, але варто почати живу дискусію - то за що ми маємо любитисвою землю і що кожен з нас має зробити для того, щоб жилось краще ВСІМ!
Запрошую до розмови :)
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 27 травня 2011, 09:31

почну, мабуть, я. От мучать питання. як там у Руданського: "Народився я на світ
Як єдного рання.."
І вже виникли проблеми... Таке життя! Але поясність, на милість Бога, чи можемо ви вибрати собі батьків? Всі хотіли б мати матір - англійську королеву і батька - Біла Ґейтса. Хоча ще невідомо чи їхні діти-внуки щасливі.
Але батьків не вибирають і ми живемо з ними, бо вони віддають нам все, а потім ми - їм і своїм дітям.
То чому ми вернемо носа від рідної землі. Бо вона не така омріяна і багата? Не обітованна земля з молочними ріками й кисільними берегами? А хто боронить її такою зробити? Почнімо із себе. Так наші люди хотіли землі, бились, дерлись за ті паї і... Пройшло кілька років і зараз та земля - пустка, корови зникли. Ніхто вже не хоче працювати на землі, вести господарку - невдячна справа. То чому ми дивуємось, що гречка китайська, картопля єгипетська, а в молоці - крім пальмової олії нічого нема?
Як каже мій свекор -ми ще риємо ту землю, а хто буде після нас? Півсела в Італії. Вони радше будуть носити ноцники за престарілими італійцями ніж працювати на власній землі.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення Злий Іван » 27 травня 2011, 11:40

Батьків не вибирають. Батьківщину також. Тут навіть корінь слова один.
Ми хочемо жити в хорошій країні? А що ми робимо для того, щоби вона була хороша?
Міняти світ треба починати з себе! :Yahoo!:
А то всі винуваті навкруги, такі-сякі, а я (кожен окремо) білий і пухнастий. O:-)
Візьмімо, для прикладу, хоча би, регулярні потрясіння в масштабах країни -- вибори. Чому ми стільки разів стаємо на одні і ті ж граблі??? :shock: :o
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 27 травня 2011, 12:00

мабуть, тому, що народ поділений... на відміну від монолітних католиків-поляків.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення Злий Іван » 30 травня 2011, 10:01

Але нам треба жити у своїй Україні, поділеній націями, мовами, конфесіями.
Я неодноразово думав наскільки полякам легше у тому.
Але ми тут.
Країну шматують олігархи.
Країну ділять на гатунки.
Країну залякують націоналізмом (читай -- неофашизмом)

Що далі???
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 30 травня 2011, 10:32

Тому знову наголошую - маємо бути самі патріотами, так і дітей виховувати. Чому у ЛЬВОВІ У всіх кнайпах лунає паплюжна російська попса? І всі радо слухають, не протестують. Хіба ми чи наші діти тому протистоять?
Хіба б були у Львові російські школи чи МП, якби наші люди не віддавали б своїх дітей туди і не фінансували чужі церкви? Це маленький приклад і все починається з малого. Чому російська лайка стала українською мовою, хто заливає нас горілкою, яка туманить розум? Не ми самі? Оце зараз потепліло і всі літні майданчики повні чоловіків, які не поспішають додому, як чемні німці, чехи, поляки, а сидять до вечора і цмуляти пиво-горілку? Невже їм нема, що робити, чому їхні діти як безпритульні, вершаються вулицями і роблять те саме, що батьки? Хто тут нам винен? САМІ! Тому й влада у нас така бездарна, тому так і живемо, бо кращого просто не заслужили. Бог і там до нас дуже добрий.
В чому полягає любов до Вітчизни? П2яною застільною балаканиною, всі герої біля пляшки... От в чому біда.
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Прослава України.

Повідомлення romanm » 30 травня 2011, 11:23

Чому ж тоді "захлинулася" помаранчева революція? Адже ж все робилося згідно того як більшість гадає правильно: вийшов нарід почав з себе, ше й до того всього, релігійний(покажіть мені де ще так заповнені храми) вибрав достойників...а потім великий превеликий пшик......

Все закінчилося тому так бо казки про те, що починати з маленького українця, не йде. Всі значимі реформи, вдалі, починалися ЗВЕРХУ а не знизу. Подивіться на цю ж Грузію. Все починалося так як тут. Чим все закінчилося? Там хочуть верхи і роблять все для цього і спротив є та й не малий. Тут ми нарікаємо на самих себе. Звичайно, легше винуватити простих роботяг, шо п ють пиво і т.д. чим тих хто при кориті . Не зміниться нічого. Можемо повторять мільйони разів, що починайте з себе. Алі нічого з цього не вийде. Бо це вже проходили. Невже ви цього не бачите?:)

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення Злий Іван » 30 травня 2011, 11:37

прочанка писав:Хіба б були у Львові російські школи чи МП, якби наші люди не віддавали б своїх дітей туди і не фінансували чужі церкви? Це маленький приклад і все починається з малого. Чому російська лайка стала українською мовою, хто заливає нас горілкою, яка туманить розум? Не ми самі? Оце зараз потепліло і всі літні майданчики повні чоловіків, які не поспішають додому, як чемні німці, чехи, поляки, а сидять до вечора і цмуляти пиво-горілку? Невже їм нема, що робити, чому їхні діти як безпритульні, вершаються вулицями і роблять те саме, що батьки? Хто тут нам винен? САМІ! Тому й влада у нас така бездарна, тому так і живемо, бо кращого просто не заслужили


Я ж писав там з самого початку:
Злий Іван писав:Міняти світ треба починати з себе!


прочанка писав:Тому й влада у нас така бездарна, тому так і живемо


Кожен народ заслуговує своєї влади. (с) (не впевнений, що дослівно, але якось так.)
І пан romanm про це ж:
romanm писав:Чому ж тоді "захлинулася" помаранчева революція? Адже ж все робилося згідно того як більшість гадає правильно: вийшов нарід почав з себе, ше й до того всього, релігійний(покажіть мені де ще так заповнені храми) вибрав достойників...а потім великий превеликий пшик......


Але саме ми ж дали владу, тим, хто назвав себе достойниками, б'ючи себе у груди...

тепер інші достойники, але нас чекаю таке ж (друга серія), з дрібними варіаціями.

Та найбільше мені хочеться, щоби серіал був не довгим. :(

П.С. Може дійсно кращим варіантом для нас буде Апокаліпсис? :shock: :evil:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Прослава України.

Повідомлення romanm » 30 травня 2011, 11:54

Злий Іван писав:П.С. Може дійсно кращим варіантом для нас буде Апокаліпсис? :shock: :evil:



O:-) :Search:

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 30 травня 2011, 12:23

Злий Іван писав:П.С. Може дійсно кращим варіантом для нас буде Апокаліпсис? :shock: :evil:


Розмріялись :D . Ми легких шляхів не шукаємо.
А в Грузії є патріоти, незважаючи і на зрадників, і втручання "доброго сусіда". І ось, що цікаво, що у них більше патріотів ніж зрадників, а в нас - навпаки. Вибачте, це наші, місцеві продавали свої голоси на пачку запрілої гречки, навіть у селі Бандери. Маленькі українці і ті, що проти всіх... Народ або заляканий, або продажний, або свідки Єгови, або просто запив.То хто таки в тому винен?
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 30 травня 2011, 12:30

Ага,,памятаю в школі проходили,давно було,автора не памятаю.Назва:"Коні не винні" :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 30 травня 2011, 12:51

andrey s. писав:Ага,,памятаю в школі проходили,давно було,автора не памятаю.Назва:"Коні не винні" :) .


:wink: Михайло Коцюбинський
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 30 травня 2011, 13:00

прочанка писав:
:wink: Михайло Коцюбинський

Справді,,,,Дякую :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення о.Олег » 30 травня 2011, 13:59

romanm писав:Чому ж тоді "захлинулася" помаранчева революція?...

якщо коротко моя думка: бо достойник, що її очолив, не захотів винищувати суперників. Надіюсь - бо віруючий чоловік зі здоровим розумінням морального добра/зла
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Прослава України.

Повідомлення romanm » 30 травня 2011, 14:29

Хіба Саакашвілі винищив суперників? Чи може, наприклад, грузини перестали давати хабарі ментам і тепер вони самі не беруть, бо суспільство стало таке принципове? Мені так не здається. Все пішло зверху, як я вже писав.

А щодо помаранчевих.....
Щоби жити нормально і бути при владі не повинно бути християнами? Надіюсь, що це не так.

Хоча тема безперспективна.
Одні мають одну думку, інші ..... А віз і нині там, скоріше всього там і залишиться.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 30 травня 2011, 14:47

людям треба відкривати очі! Куми мої зараз у Києві, де пересічні кияни обурені подіями у Львові - чому не такі як всі.
Кума в перукарні, будучи самою, без підтримки вступила в дискусію і переконала людей не високопарними словами, а простими й доступними, типу:
якби вас і ваших рідних били, вбивали, виганяли з хати, забирали останнє, а потім через років 50 казали - чому не дякуєте і махали кривавим прапором, у вас би це викликало супротив. І що? Прості слова переконали або навіть і сумнів зародили, а це теж - сила.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення о.Олег » 30 травня 2011, 14:52

romanm писав:Хіба Саакашвілі винищив суперників? ...

:D я з Українського Львова
romanm писав:... Щоби жити нормально і бути при владі не повинно бути християнами?...

а покажіть но такого :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 30 травня 2011, 21:39

:pardon:
На Великдень, на соломі
Против сонця, діти
Грались собі крашанками
Та й стали хвалитись
Обновами. Тому к святкам
З лиштвою пошили
Сорочечку. А тій стьожку,
Тій стрічку купили.
Кому шапочку смушеву,
Чобітки шкапові,
Кому свитку. Одна тілько
Сидить без обнови
Сиріточка, рученята
Сховавши в рукава.
— Мені мати куповала.
— Мені батько справив.
— А мені хрещена мати
Лиштву вишивала.
— А я в попа обідала,—
Сирітка сказала.

Т.Г. Шевченко
[Перша половина 1849,
Косарал]

Дуже важко знайти якісь добрі новини про Україну в ЗМІ… може за браком часу?... :Search: :oops: Пропоную тут ділитися такими новинами; тобто – не звинувачувати попа за наявність сиріт, а порадіти і за сирітку, що їй так пощастило, і за попа, - бо добре ж діло зробив… :sorry:

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 31 травня 2011, 08:08

До Євро-2012 презентували путівник "Львів - просто чарівний. Спробуйте познайомитися!"

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1017429
Путівник "Львів - просто чарівний. Спробуйте познайомитися!" німецької журналістки Брігітте Шульце презентували в інформаційному центрі "Україна-2012" у Києві.

Учасники презентації наголосили: видання є особливо актуальним напередодні Євро-2012, адже Львів - одне з чотирьох українських міст, що прийматиме матчі футбольного чемпіонату, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

На переконання авторки, Європі бракує інформації про Україну, і ця книжка допоможе тисячам уболівальників уже зараз підготуватися до поїздки. "У Львові радіють, що Євро-2012 буде і в них. Я знаю українців і впевнена, що у них все вийде", - сказала Брігітте Шульце.

Як наголошувалося, путівник вирізняється серед подібних видань передусім надзвичайною інформативністю. До того ж його унікальність у тому, що він написаний для іноземців - іноземкою, яка тонко знає Україну. Брігітте Шульце має понад 20-річний досвід роботи тут, зокрема як кореспондента німецьких ЗМІ. І це вже третій путівник, присвячений Україні, - після "Запрошення в Одесу" та "Україні - як я її люблю. Подорожуйте зі мною!".

Видання, присвячене Львову, має обсяг у понад 200 сторінок і містить близько 230 кольорових фотографій і карт, які розповідають про місто, допоможуть легко відшукати потрібні об'єкти. "Тут позначені, зокрема, музеї, церкви, ресторани, кафе, якісь цікаві куточки. Але особливим роблять це місто люди, і я намагалася показати найперше українців. Все, про що йдеться, я бачила на власні очі і сама пережила", - підкреслила Брігітте Шульце. Вона додала, що ніколи не стикалася з нерозумінням у Львові. "Я розмовляю російською, мені відповідають українською. Ми розуміємо одне одного і ніхто не ображається", - сказала авторка.

Брігітте Шульце поділилася також ідеєю випустити до чемпіонату книгу "Футбол-2012", що міститиме всю необхідну інформацію про чотири українські міста, де відбуватиметься турнір. Тому планує більше поїздити Україною, зокрема східними регіонами, у пошуках цікавих для туристів куточків. Авторка сподівається, що видання стане у пригоді "передусім молоді, яка вже побачила Європу і прагне чогось нового".

"Я завжди хотіла показати жителям Німеччини, якою цікавою є Україна. Я все роблю для цього і дуже горда, що Рада з питань туризму і курортів присвоїла мені почесне звання посла українського туризму", - підкреслила Брігітте Шульце.

Вона додала, що готова видати свої довідники іншими європейськими мовами і розраховує щодо цього на підтримку української сторони.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 01 червня 2011, 08:43

Євросоюз профінансує програми соціального розвитку в Україні.
http://1tv.com.ua/uk/news/2011/05/31/5382
Документ, за яким буде виділено 17 мільйонів евро, підписали в Брюсселі перший Віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв та комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Стефан Фюле. Гроші витратять на проекти з енергозбереження та покращення послуг у житлово-комунальному господарстві. Окрім того, сторони заявили про прогрес у переговорах щодо Зони вільної торгівлі та безвізового режиму.

Може і нам щось "капне" :D ?
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 01 червня 2011, 08:48

У Києві відкрили виставку дитячого мистецтва. Роботи малюків з херсонської художньої школи, яку ще називають "дизайн-ліцеєм", виставили в Українському домі. Тут - 250 робіт талановитих дітей із півдня країни. Авторам - від 5-ти до 12-ти років, і майже всі вони відзначені нагородами, зокрема й міжнародними. Привітати юних митців і вручити їм сертифікати учасників 10-го ювілейного фестивалю "Змінимо світ на краще", який проводитимуть в "Артеку
"http://1tv.com.ua/uk/news/2011/05/31/5384
Не бійтеся!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прослава України.

Повідомлення Just_me » 01 червня 2011, 10:45

о.Олег писав:якщо коротко моя думка: бо достойник, що її очолив, не захотів винищувати суперників. Надіюсь - бо віруючий чоловік зі здоровим розумінням морального добра/зла
З повагою, о.Олег


Не обов"язково винищувати суперників. Але слід провести жорстку люстрацію, всім хто причетний до злочинних дій - заборонити займати державні посади, награбоване відібрати (але для того слід, щоб у самих рильце в пушку не було, а воно не так, тому й "захлиснулася" наша революція). Система створена так, що будь-яка чесна людина, доки дійде догори, обростає сумнівними справами, то ж і радикальних заходів вживати не може, бо компромат на неї є.
Щоб прославити на державному рівні Україну, слід 5-10 років справжнього терору - позакривати усі шахти, всі підприємства, які не модернізують виробництво (доменні печі, до прикладу, які споживають в 10 раз більше енергії, ніж в Європі), дотаційні галузі, прийняти драконівські закони про корупцію, правила дорожнього руху, про освіту, медицину, підняти аграрний сектор, врегулювати роботу державних установ та органцізацій, всі кошти кинути не на пенсії, стипендії і зарплати, а у інфраструктуру, модернізацію, економічний розвиток, вести жорстку і безкомпромісну політику на міжнародній арені - одним словом у те, що в майбутньому, а не негайно, принесе значні дивіденди. Це наразі ніхто не зробить, бо буде непопулярним, зросте безробіття, люди масово вийдуть на вулиці, їм не буде за що прогодувати свої сім"ї - але ця людина стане Маргарет Тетчер для України. Потрібно самовідданого лідера, жорсткого, без сім"ї, якому нічого втрачати, орієнтованого виключно на реалізацію національних інтересів. Тільки тоді на цих пагорбах засяє якщо не благодать Божа, то приніймні порядок і добробут. Але для цього треба всім пожертвувати і чекати довго й терпеливо. А то нам потрапила м"якотіла людина, має п"ятеро дітей - куди йому займати високі посади?

А поки ми чекаємо на приреченого героя, можемо зробити щось і самі - добре виховувати дітей, надзвичайно сумлінно виконувати свої обо"язки - як роблю щось, то роблю тільки ідеально, інакше не може бути, того ж вимагати від людей, яких зустрічаємо на своєму шляху - від прибиральниці до чиновника. Повірте - майже на всіх є управа - грамотно застосовуваний закон, так мій досвід показує. Щоб коли ви приходите у кабінет чиновника, декана факультету, шкільного вчителя, лікаря, директора фірми - вони всі пам"ятали, що це вони тут для нас, а не ми для них. Поводьмося так, щоб за жодне наше слово, жест чи дію нам не було соромно - уявіть, що ви в прямому ефірі все своє життя. Почнім з елементарного - біля свого приватного будинку (і домовмося з сусідами ) викладіть плиткою тротуар, підстрижіть газон - ваша вулиця виглядатиме охайно. Якщо живемо в багатоквартирному будинку - не шкодуйте нервів - переконайте всіх зробити у під"їзді ремонт - не просто "побілку" - а так, як зробили б у себе вдома. Не стомлюйтеся вимагати від усіх служб виконання своїх обов"язків - пишіть листи, заяви, ходіть на прийоми. Будьте спокійні, але дуже вперті. Дотримуйтеся правил громадського порядку - не переходіть дорогу де завгодно, не викидайте сміття на вулиці, не ходіть по газонах. Якщо ви водій - бідьте ввічливі та уважні на дорозі, навіть якщо для цього слід буде втратити багато часу. Поширюйте такі прості правила життя серед своїх родичів, знайомих, сусідів, співробітників - це крапля в морі, але результат є. І при цьому всьому не забувайте про ввічливість - вона насправді творить дива. :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення Злий Іван » 01 червня 2011, 11:19

Just_me, ваш останній абзац можна узагальнити просто: міняй світ, починаючи з себе, будь сам взірцем.

Все правильно. А от щодо початку вашого допису...
Також ніби все правильно. але де ж таку людину знайти?
Колись читав книгу, автора не пам'ятаю, він писав, що на очільника держави треба оголошувати конкурс. Але умови такі, що після кожного року його терміну повний розгляд його діл, і якщо щось не так, то його з всією родиною -- розстріляти (повісити, втопити на вибір). Тоді на таке зголосяться тільки дійсно достойні люди та психи. Але останніх легко відсіяти.

Хто готовий? :D
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення vitalko » 01 червня 2011, 11:38

Потрібно самовідданого лідера, жорсткого, без сім"ї, якому нічого втрачати, орієнтованого виключно на реалізацію національних інтересів.


Думаю варто забути про месіанство для України.... Один нічого не зробить, коли нижче все прогнило...
Якщо вже розвинути вашу думку, то це має група людей(думаю декілька тисяч) - однодумців, щоб можна було заповнити всі відповідальні посади(бо ж Печерський райсуд, наприклад, може призупинити/відмінити указ президента). Причому всі ці люди не мають мати ніякої рідні, друзів, знайомих(щоб не було кому пригрозити), власних інтересів. Хм.... для такої місії треба шукати.... прибульців :)

Але то так.... просто кумедні роздуми :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Прослава України.

Повідомлення romanm » 01 червня 2011, 13:16

Реальний варіант розвитку України: прилетять прибульці і все зроблять.
Фантастичний: українці все зроблять самі.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 01 червня 2011, 13:43

Потрібно самовідданого лідера, жорсткого, без сім"ї, якому нічого втрачати, орієнтованого виключно на реалізацію національних інтересів.


Єзуїта або Гітлера, укроаїнського походження... =@
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 01 червня 2011, 13:58

в такі моменти приходить на спогад Папа Іван ХХІІІ. Він єдиний не прагнув бути Папою, тому його і вибрали і вибір цей видався найвдалішим. Чому спитаєте? Відповім словами "окультивного" поттера, себто його вчителя професора Дамблдора: " якщо людина всіма правдами і неправдами рветься до влади - нічого доброго з того не буде, але, якщо людину висунула проти її волі, враховуючи високі особисті риси, то така людина отримавши владу - зробить все, що від неї очікують інші."
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Прослава України.

Повідомлення romanm » 01 червня 2011, 16:24

Полковник Болбочан, расстрелянный по приказу украинского правительства, писал о своих будущих палачах: "Бідна Україна, ми боремося з большевизмом, весь культурний світ піднімається на боротьбу з ним, а український новопосталий уряд УНР йде назустріч большевизмові й більшовикам! Ви не можете розібратися в самих простих життєвих питаннях, а лізете в міністри, отамани, лізете в керівники великої держави, лізете в законодавці, замість того, аби бути самими звичайними урядовцями і писарцями

http://www.pravda.com.ua/columns/2011/06/1/6259539/

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення vitalko » 01 червня 2011, 17:38

romanm писав:Полковник Болбочан, расстрелянный по приказу украинского правительства, писал о своих будущих палачах: "Бідна Україна, ми боремося з большевизмом, весь культурний світ піднімається на боротьбу з ним, а український новопосталий уряд УНР йде назустріч большевизмові й більшовикам! Ви не можете розібратися в самих простих життєвих питаннях, а лізете в міністри, отамани, лізете в керівники великої держави, лізете в законодавці, замість того, аби бути самими звичайними урядовцями і писарцями

http://www.pravda.com.ua/columns/2011/06/1/6259539/


На жаль так нічого і не змінилося....
Ще декілька років тому я б погодився з думкою мого теперішнього співробітника про те, що: "країну врятують масові розстріли", та, на щастя Христос, змінив мої погляди на життя....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення о.Олег » 01 червня 2011, 19:23

прочанка писав:
Потрібно самовідданого лідера, жорсткого, без сім"ї, якому нічого втрачати, орієнтованого виключно на реалізацію національних інтересів.


Єзуїта або Гітлера, укроаїнського походження... =@

Адольфа Вісаріоновича Піночета?
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей