Прослава України.

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 02 вересня 2011, 14:47

Не знаю, чи вдасться перехилити важілі.... Але, зверніть увагу, в темі знущання з України в темі 458 повідомлень, а в цій темі-59. Це закономірно для форуму, тим більше для українського форуму.... Ми ділимося наболілим, маючи якусь сатисфакцію можливістю вільно висловитися.
ЛЮДИ!!!!! А на свято незалежності в цьому розділі ми нічого не писали, ДАВНО нічого не писали :( . Згідний, може і нічого писати, але МИ вже так звикли...Шкода...
Тому: Прославляю Господа Нашого Ісуса Христа, за те, що ми українці, знаємо Його святе ім`я! Що Євангеліє доступне в Україні всім, хто прагне правди, Божої правди! Дякую Господу, що я-Українець, нащадок багатостраждального народу, багатостраждальної Української Грекокатолицької Церкви, вільно зараз, дякуючи Богові це пишу. :Yahoo!: Люблю Україно! Бо Бог дав мені саме тебе за батьківщину!!!
Чому пригноблена, душе моя, і тривожишся у мені? Надійсь на Бога, бо знову прославлятиму його, Спасителя обличчя мого та мого Бога.(Пс.42; 12)

Приєднуйтесь, славте і прославляйте, :Yahoo!: Бо як буде Слава Богу, то й буде слава Україні!!! :Yahoo!:
Востаннє редагувалось 05 вересня 2011, 07:24 користувачем Georgij, всього редагувалось 1 раз.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 02 вересня 2011, 17:19

Два греко-католицьких патріархи увійшли в сотню найвпливовіших людей України http://catholicnews.org.ua/dva-greko-ka ... pliv#point
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 04 вересня 2011, 20:50

Ще не вмерли?», або Залік за останнім

Євген Шибалов «Дзеркало тижня. Україна» №29, 19 Серпень 2011

http://dt.ua/articles/86407

ну і такий коментар: дякувати Богу - є в Україні небайдужі люди. І діти.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 05 вересня 2011, 07:37

Від дітей не приховати дійсності... Не знаю, чи більше в тих малюнках барвистих кольорів, чи сірої реальності Донбасу, цікаво було б подивитися, якою бачать Україну діти з інших регіонів. Чи намалювали б діти із Прикарпаття очікування мами чи тата з закордонних заробітків? Або як діти з рівенщини добираються до школи 5-7км рейсовими автобусами, бо шкільних нема, або не поміщаються в них?
Славно, бо діти ще не черстві і відгукуються на різні пропозиції висловити свої думки, а головне, що вони в них є! :) . Направду, це особливе покоління дійсно не пам`ятає і слава Богу не знає дідуся Леніна і хто такі жовтенята і ін. Тільки б не наповнити тепер їхні серденька порожнечею і гіркотою.... Вони свого роду чистий листок нового покоління, а може вже і не такий чистий...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 07 листопада 2011, 20:23

МАРКІЯН ШАШКЕВИЧ — ПРОВІСНИК НЕЗАЛЕЖНОСТИ СОБОРНОЇ УКРАЇНИ (До 200-річчя від народження)




http://ntsh.org/node/164

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення vitalko » 11 листопада 2011, 11:35

"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 11 листопада 2011, 17:05


якось предвзято і ідеалістично. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 16 листопада 2011, 22:15

"Арена Львів" співає гімн. Україна перемагає Австрію

http://www.pravda.com.ua/photo-video/20 ... 6/6759228/

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 16 листопада 2011, 22:26

luksander писав:"Арена Львів" співає гімн. Україна перемагає Австрію

http://www.pravda.com.ua/photo-video/20 ... 6/6759228/

Дякую тобі мій інтернет, до кінця не додивився....якщо там без сюрпризів,то: :Yahoo!: :good: і команді України від мене особисто :Rose: і :beer: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 17 листопада 2011, 08:32

andrey s. писав:
luksander писав:"Арена Львів" співає гімн. Україна перемагає Австрію

http://www.pravda.com.ua/photo-video/20 ... 6/6759228/

Дякую тобі мій інтернет, до кінця не додивився....якщо там без сюрпризів,то: :Yahoo!: :good: і команді України від мене особисто :Rose: і :beer: .


Та, власне, про сюрприз і мова… :) при рахунку 1:1 в кінці матчу» Львівська арена» заспівала Гімн України :good: і через хвилину футболісти забили переможний гол. Там є відео (в посиланні), сам, правда, ще не дививсь… :pardon:

А в трансляції на Інтері Ви цього б і не побачили, :no: :pardon: так як і важко було зрозуміти те, як в Києві трибуни засвистали нашого Президента під час матчу Україна-Німетчина. :(
Дива телевізійної техніки...

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення vitalko » 17 листопада 2011, 16:54

Та, власне, про сюрприз і мова… :) при рахунку 1:1 в кінці матчу» Львівська арена» заспівала Гімн України :good: і через хвилину футболісти забили переможний гол. Там є відео (в посиланні), сам, правда, ще не дививсь… :pardon:


Дякувати Богу, мав нагоду бути учасником цього дійства(зі сторони вболівальників звісно :) ). :good:
Тоді собі подумав, таки можна навколо чогось наш народ об"єднати....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 17 листопада 2011, 17:44

vitalko писав:
Та, власне, про сюрприз і мова… :) при рахунку 1:1 в кінці матчу» Львівська арена» заспівала Гімн України :good: і через хвилину футболісти забили переможний гол. Там є відео (в посиланні), сам, правда, ще не дививсь… :pardon:


Дякувати Богу, мав нагоду бути учасником цього дійства(зі сторони вболівальників звісно :) ). :good:
Тоді собі подумав, таки можна навколо чогось наш народ об"єднати....

Тільки подумати, Ви справді були на передовій :) .
То всетаки то мало місце???, коли було 1:1, і хто став ініціатором співання в той момент гімну, бо на загал якось так не заведенно.
Уявляю собі :roll: , які були внутрішні переживання, коли після того, після того прохального єднання у гімні, та юрба, і ГООООЛЛ, :Yahoo!:
Хоча дурю себе...не уявляю...навряд чи можу то по справжньому уявити...уявлялки забракне. :pardon:
Дивився передачу, так там казали про відчуття єдності вболівальників, коли хвиля і все таке.... коли все так, що переживання всіх, стають частиною тебе, як лавина.
То має місце????(бо ніколи не був в такій юрбі на стадіоні)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення vitalko » 17 листопада 2011, 18:31

[quote="andrey s."
Тільки подумати, Ви справді були на передовій :) .
То всетаки то мало місце???, коли було 1:1, і хто став ініціатором співання в той момент гімну, бо на загал якось так не заведенно.
[/quote]

Як правило, ініціатором таких речей стає фан сектор. Не став виключенням і цей матч. Почали співати вони - ми підхопили.
В результаті все вийшло круто, бо весь стадіон підвівся і почав співати гімн.

Уявляю собі :roll: , які були внутрішні переживання, коли після того, після того прохального єднання у гімні, та юрба, і ГООООЛЛ, :Yahoo!:
Хоча дурю себе...не уявляю...навряд чи можу то по справжньому уявити...уявлялки забракне. :pardon:


Та.... емоції були ще ті. Бо після того, як закінчили співати гімн, закралася думка: "тільки щоб не пропустили(а нагода для цього була, і не одна)", і як собі то уявив, то так боляче на душі стало.... Відразу чогось повстанці згадалися, дисиденти, які так щиро прагнули тієї України, і завжди їх хтось ломав. Думаю: "і тут, на спортивному полі бою буде те саме"...

Але хлопці на полі відчули, погнали вперед...... і вирвали перемогу! І думаю, що саме підтримка трибун їх погнала, адже 90 хвилина, збірна в меншості, думає більше про оборону, ніж про атаку, австріяки давлять.... А тут - на тобі!

Дивився передачу, так там казали про відчуття єдності вболівальників, коли хвиля і все таке.... коли все так, що переживання всіх, стають частиною тебе, як лавина.
То має місце????(бо ніколи не був в такій юрбі на стадіоні)


Ну та, стадіон, це стадіон. Там і по телевізору - це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Я, щоправда, вболівальник не заядлий, хоч футбол(і бокс :)) дивитися люблю. Але коли приїжджає збірна, то стараюсь потрапити на стадіон, хоч не завжди це виходить, бо, на жаль, продаж квитків у нас завжди відбувається за якихось незрозумілих умов. Третина квитків надійшла в офіційний продаж, а стадіон - повний. Питання: "Де продавалися решта 2/3?" можна було чути серед вболівальників досить часто. Тільки от ще й тепер відповіді на нього нема :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 17 листопада 2011, 19:27

vitalko писав:
Та.... емоції були ще ті. Бо після того, як закінчили співати гімн, закралася думка: "тільки щоб не пропустили(а нагода для цього була, і не одна)", і як собі то уявив, то так боляче на душі стало.... Відразу чогось повстанці згадалися, дисиденти, які так щиро прагнули тієї України, і завжди їх хтось ломав. Думаю: "і тут, на спортивному полі бою буде те саме"...

Але хлопці на полі відчули, погнали вперед...... і вирвали перемогу! І думаю, що саме підтримка трибун їх погнала, адже 90 хвилина, збірна в меншості, думає більше про оборону, ніж про атаку, австріяки давлять.... А тут - на тобі!

:D " Австріяки Давлять..." :D
Так, підозрюю що десь там шкрабнуло, що можуть пропустити, і уявлявся би звичний вже відчай, тобто дістало вже то відчуття того облому і відчаю, і страшно його пережити знову, особливо після такого співання, всестадіонного співання гімну. :pardon:
Може Австріякам і повезло, або вони зрозуміли, що Україна місце глухе і землі у нас чудові, а добривом ой як не охота бути :) :) (то жарт)
Та і нашим хлопцям після такого, точно не хотілось розчаровувати вболівальників :wink: , і справді, якби не той гімн, точно би щей пропустили...
Чув що гідна команда, команда Австріяк, і думаю вони захотять в майбутньому взяти реванш....
Ну..вболіваємо за наших, Молотці.... :good: (але сильно команду хвалити не треба, ато розслабляться. А от вболівальників треба похвалити, бо це їхня перемога. Ну так і бути :D , то спільна перемога України :oops: )
Дякую за розповідь.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення о.Олег » 22 листопада 2011, 12:06

вітаю всіх з Днем Свободи!
Зображення
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення о.Олег » 22 листопада 2011, 15:03

Світ ахнув…

Однієї середи, пізньою весною 2005 року, я сидів під час загальної папської аудієнції на площі Святого Петра в Римі біля кардинала з Таїланду, який несподівано, звернувшись до мене, сказав: “Розкажіть мені про ту Вашу Помаранчеву революцію”.

Невдовзі після того, тієї ж весни, в Римі громадянин однієї Африканської країни, яка переживала складну політичну ситуацію, запевняв мене: “Ми пильно стежили за перебігом Вашої Помаранчевої революції і багато з неї навчилися”.

Депутати німецького парламенту одного дня прийшли до залу засідань із помаранчевою атрибутикою: німці, народ, який вивчає історію, зрозуміли, що Помаранчева революція – це небувала подія.

Пригадаймо, якою була ця революція: на центральній площі Києва зібралося кількасот тисяч людей, говорили навіть, що мільйон; жителі столиці гостинно приймали до свого житла цілком незнайомих людей; не пролилося жодної краплі крові, не було розбито жодної вітрини, зібрані люди інакодумаючих вітали не кулаками, а квітами!

Минуло декілька років. Питаємо себе: чужинці з різних кінців світу захоплювалися нашою Помаранчевою революцією, а чому ж ми про неї забули?

Країна в напруженні. З уст самого президента пролунала осторога про можливі збройні сутички. Що сталося? Може, ми не зрозуміли тої революції? Чи, може, нам потрібна кривава революція, на кшталт Французької чи Жовтневої?

Не думаю, що хтось у нашому народі бажав чи ще сьогодні бажає пролиття крові. Не думаю, що ми не зрозуміли. Підозрюю, що дехто просто не хотів зрозуміти, намагаючись обернути її на політичне видовище.

Ми голосно заявляємо, що любимо Україну. Рівно ж усюди стверджуємо, що бажаємо демократії в нашій країні. Це дуже гарно звучить, але може бути засобом, щоби приспати голос свого сумління. Великою є спокуса ховатися за абстрактні поняття: любов до України, прагнення демократії тощо.

На Майдані в Києві сім років тому стояла не Україна, стояли конкретні люди – українці. Вони не прагнули “демократії”, а домагалися правди і справедливості.

Може, тепер нам буде легше зрозуміти, чому після такої славної “революції” ми є там, де були.

Найвищий час нам усім навчитися, що треба любити конкретних громадян, і що в нашій країні повинні запанувати правда та справедливість. Щойно тоді світ визнає нас як зрілий народ, а ми заживемо не тільки в самостійній і незалежній державі, але також у щасливій країні.

Подія, відома під назвою “Помаранчева революція”, минула, однак, я переконаний, її дух не загинув. Тому ми всі – від найстаршого до найменшого − повинні перетворити цей дух на чин.

Як це зробити? Поважати кожного співвітчизника, говорити правду, віддавати кожному те, що йому належить…

Архиєпископ Любомир (Гузар)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 22 листопада 2011, 15:35

о.Олег писав:
Світ ахнув…

Однієї середи, пізньою весною 2005 року, я сидів під час загальної папської аудієнції на площі Святого Петра в Римі біля кардинала з Таїланду, який несподівано, звернувшись до мене, сказав:


Та все так, це є підтверженням того, що справді можна, можна...
Потрібна Людина в яку повірять. Але ще не час, ще мусим "похлебати" трохи.
Для народу саме гірше, це безнадія, втрата віри в Людей.
Та хтось мусить бути!!!, той Український пророк, чи всі прям такі, такі, такі. (думаю Він появиться не з політики, іто ,,у свій час)
Уповаєм на Бога у цьому, бо більше ніяк.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення vitalko » 22 листопада 2011, 18:49

andrey s. писав:Та все так, це є підтверженням того, що справді можна, можна...
Потрібна Людина в яку повірять. Але ще не час, ще мусим "похлебати" трохи.
Для народу саме гірше, це безнадія, втрата віри в Людей.
Та хтось мусить бути!!!, той Український пророк, чи всі прям такі, такі, такі. (думаю Він появиться не з політики, іто ,,у свій час)
Уповаєм на Бога у цьому, бо більше ніяк.


Пророк - це ви пане Андрій, це о. Олег, це пані Мар"яна, Оля, Наталя, це пани Олександр, Андрій, Роман, решта учасників форуму, я, грішний, і ще 45 мільйонів.....
Питання тільки в тому: що ми робимо для того щоб жити в свободі і справедливості? За вас(і усіх перелічених) не знаю, а за себе можу сказати, що роблю недостатньо....
Може тому, що ще не припекла мене біда так як інших(і дякую Богу за це), що моє матеріальне становище дозволяє мені не думати звідки взяти грошей на харчування, одяг для себе чи дружини?
Не знаю, чи дотягую до середнього класу чи ні, але на життя вистачає.

Боляче дивитися на те, що відбувається в країні, коли починають повільно закручувати гайки всім, крім представників правлячого табору. Але ж що я роблю для того, щоб це змінити? Чи готовий я як Чорновіл, Лук"яненко, Гель і багато інших завтра сісти в тюрму(про Стуса і його самопожертву взагалі не говорю), щоб моєму народові стало жити краще?

Відповідь - Ні! Не готовий! Бо в голові живе раб, повний страху, який буде терпіти доти, поки в одне місце не припече, і не заставить його ворушитися. Звісно, я готовий долучитися, якщо це буде щось масове, бо всіх не пересадять, але, коли б це була якась групка людей, яких вичислити нема проблем, а тим більше стати ініціатором чогось подібного - на це вже сміливості нема. І не біда була б, якби я один такий боягузливий раб був.... Тільки нас, на жаль, більшість(хоча і не всі, і говорити за всіх не берусь, тому прошу не сприймати особисто). А якщо така ситуація, то чи варто нам очікувати чогось більшого? Що ми робимо(знову ж - не сприймайте на свій рахунок) для того більшого?

Ось тому і живемо як живемо.... :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 22 листопада 2011, 19:42

vitalko писав: Що ми робимо(знову ж - не сприймайте на свій рахунок) для того більшого?

Ось тому і живемо як живемо.... :(

Ну та так, і даревно журитись тим, що я можу образитись. Ви все добре кажите, просто не уловили про що я.
Українську натуру "Моя хата з краю, ніц не..."(хоча пробачте, не тільки Українську, це проблема має ширші границі :) ) ,нажаль, ще ніхто не відмінив.
І так, то все, що Ви пишите, то є, і то прекрасно розуміє той, кому вигідно залишити такий лад, і вони бояться, повірте, не менше ніж ми їх. (подивіться скільки міліції сьогодні на майдані)
Розумієте, от те, що я вжив "Пророк", це Людина яка здатна то все розбити(страхи, нерішучість, вкінці-кінців включити мозги і виключити байдужість, страх, і т.д. т.п.)
І я радий, радий, що вони показують той страх, звичайно стараючись його внушити. І всі ті метаморфози(як вжив п.Олесь), добре що є, що їх люди бачать.
Чому я сказав; що мусим трохи похлебати??? та тому, що ще не накипіло до критичної масси.
Просто сподіваюсь, що коли накіпить, то появиться Людина, яка то підніме і скерує, навколо якої всі обєднаються.(пробачте, но це необхідна умова, доречі всіх змін в історії люцтва).
І тому, тому так, потрібно себе запитувати про багато що. Якщо це робити, то і бідкатись не захочиться, соровно буде.
Все ще впереді, і щоб добитись чогось доброго для держави, то ті хто добивається цього, повинні цього прагнути не для себе, а для дітей чи внуків.
От така правда. Люди хотять вже зара, а так не буває, треба то заслужити і витирпіти.
А крикуни говорять про вже зара, а народ, ....Ну безплатний сир..тільки у мишоловці. (або в сосіда в холодильнику :D )
Без Людини яка то зрушить, запустить той механізм...ніяк...
Думаю про то можна прохати Бога, бо без Нього та людина приречена...монстри зжеруть..
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення Злий Іван » 24 листопада 2011, 12:42

...
Країна в напруженні. З уст самого президента пролунала осторога про можливі збройні сутички. Що сталося? Може, ми не зрозуміли тої революції? Чи, може, нам потрібна кривава революція, на кшталт Французької чи Жовтневої?

Не думаю, що хтось у нашому народі бажав чи ще сьогодні бажає пролиття крові. Не думаю, що ми не зрозуміли. Підозрюю, що дехто просто не хотів зрозуміти, намагаючись обернути її на політичне видовище.
...

Архиєпископ Любомир (Гузар)


Тільки кров зможе призупинити/зупинити те свавілля.
Доки не буде тваринного страху за своє життя, доти будуть плюндрувати Закон і Мораль...

Не закликаю! :no:
Тільки виразив свою думку. :evil:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Прослава України.

Повідомлення romanm » 25 листопада 2011, 07:43

Хлопці:) заспокійтеся, ніякої революціїне буде. Вистарчить.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення Злий Іван » 25 листопада 2011, 12:22

Та я й не збирався 8)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 25 листопада 2011, 20:01

romanm писав:Хлопці:) заспокійтеся, ніякої революціїне буде. Вистарчить.

Злий Іван писав:Та я й не збирався 8)

А куди подіти заховану зброю? , закопані танки, кулемети, гармати, набої, вилки, ложки, кружки, мед, бджоли? :D
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 25 листопада 2011, 20:50

Georgij писав:А куди подіти заховану зброю? , закопані танки, кулемети, гармати, набої, вилки, ложки, кружки, мед, бджоли? :D

п.Георгію...тссс. тихенько...(голос пошипки) А патрони до МП38-40 ніде не завалялись, під сіном.
Можу обміняти на снаряди до 120-тки совіцкої, або на тушонку Англійску.
:D
Хай собі лежить, їсти не просить, ну крім бджіл звичайно. :oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 24 грудня 2011, 22:44

"Найважливіші" у 2011 (культурному) році: спроба рейтингу

Що ви творите?

Олег Вергеліс
http://dt.ua/CULTURE/scho_vi_tvorite_na ... 94487.html

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 26 грудня 2011, 18:01

Розмова з доктором медичних наук, завідувачем кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації і спортивної медицини Буковинського державного медичного університету, членом Європейської асоціації кардіологів професором Віктором Тащуком
І щоб ніхто не пішов скривдженим
Маріанна Гончарова «Дзеркало тижня. Україна» №47, 23 грудня 2011, 18:25

http://dt.ua/SOCIETY/i_schob_nihto_ne_p ... 94480.html

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення о.Олег » 24 січня 2012, 16:39

навіть не знаю, чи про це можна говорити як про "прославу" - стільки... зла привнесено в Україну, але... дуже радий:
Верховна Рада України 12 січня прийняла закон про заборону реклами гадалок, магів, знахарів, екстрасенсів на телебачені, в газетах/журналах.
За заборону проголосували 320 з 408 зареєстрованих в залі народних депутатів.
:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 24 січня 2012, 17:06

о.Олег писав:........12 січня прийняла закон про заборону реклами гадалок, магів, знахарів, екстрасенсів на телебачені, в газетах/журналах.
За заборону проголосували 320 з 408 зареєстрованих в залі народних депутатів.
:Rose:

Вспетаки 88 народних обанців ще не зовсім такої думки.... :(
Я би ремня їм зняв і надавав по дупі :oops: , так щоб сісти не могли три дні, на свою головну частину тіла.
То дуже потрібний закон, бо заколібали ті ворожки...
Тільки би виконавча влада не буксувала і дала необхідні вказівки, стороге покарання за порушення закону(спалення на вогні на майдані незалежності..от би народ тішився, хороводи танцював, цукерки би роздавали :D )..
А якщо серйозно, то тільки би закон діяв, і головне, щоб ті "дрова"(ворожки, знахарі, і т.д і т.п.) не знайшли лазійку і не обійшли його. :(
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення viter » 24 січня 2012, 17:11

Ті, що рекламуються - то звичайні шарлатани. Дійсні слуги диявола сидять тихо і роблять свою чорну роботу.
ІМХО
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 16 лютого 2012, 14:25

Черговий письменник відмовився від премії Януковича
Автор і оформлювач книги «Сни Ганса Крістіана» відмовилися від премії Януковича. Діячі мистецтва не хочуть приймати нагороди від діючої влади.
http://news.dt.ua/CULTURE/chergoviy_pis ... 97355.html


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей