Комп'ютер і проблеми з ним

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 13 лютого 2012, 16:10

andrey s. писав:Дзеркало після процедури потрібно загорнути у темну і щільну матерію і розтовкти в пісок, і це все закопати на глибину три метри і трицять три сантиметра нище рівня моря....

Маленька примітка: висоту над рівнем моря місця, де будемо закопувати, знаходимо за програмою Google Earth (орієнтовно для Львова - центр - це 280 м). Значить, як будемо копати на проспекті Свободи, то 283 м, а якщо в районі Високого Замку - то метрів 350 - 370 (-3).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 13 лютого 2012, 16:15

Bohdan_ писав:так. по інсталяціі обовязково потрібно регістрацію

Слава Ісусу Христу!!!
п.Богдан, мій загружений антивірус(з Вашої помочі, тобто за Вашою порадою :oops: ) почав червоним(при запуску) горіти і казати що термін закінчується...
Я Антивірускою задоволенний....
Що мені робити далі??? якось Ви радили з регестрацією....
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 13 лютого 2012, 16:16

ShMariam писав:
andrey s. писав:Дзеркало після процедури потрібно загорнути у темну і щільну матерію і розтовкти в пісок, і це все закопати на глибину три метри і трицять три сантиметра нище рівня моря....

Маленька примітка: висоту над рівнем моря місця, де будемо закопувати, знаходимо за програмою Google Earth (орієнтовно для Львова - центр - це 280 м). Значить, як будемо копати на проспекті Свободи, то 283 м, а якщо в районі Високого Замку - то метрів 350 - 370 (-3).

Простіше поїхати до моря і там то зробити. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 13 лютого 2012, 16:36

andrey s. писав:
Bohdan_ писав:так. по інсталяціі обовязково потрібно регістрацію

Слава Ісусу Христу!!!
п.Богдан, мій загружений антивірус(з Вашої помочі, тобто за Вашою порадою :oops: ) почав червоним(при запуску) горіти і казати що термін закінчується...
Я Антивірускою задоволенний....
Що мені робити далі??? якось Ви радили з регестрацією....
Дякую.


Слава на Віки!

добре значить:
1. Біля годиника повина крутитися іконка авасту.
2. На неї натисніть правою кнопкою миші
3. і натисніть на про програму аваст тоді вам відкриєтся віконечко де на лівій стороні буде настановленя і там буде актуалізація чи регістрація. натисніть на регістрацію і далше що скаже :)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 13 лютого 2012, 17:13

Bohdan_ писав:
andrey s. писав:
Bohdan_ писав:так. по інсталяціі обовязково потрібно регістрацію

Слава Ісусу Христу!!!
п.Богдан, мій загружений антивірус(з Вашої помочі, тобто за Вашою порадою :oops: ) почав червоним(при запуску) горіти і казати що термін закінчується...
Я Антивірускою задоволенний....
Що мені робити далі??? якось Ви радили з регестрацією....
Дякую.


Слава на Віки!

добре значить:
1. Біля годиника повина крутитися іконка авасту.
2. На неї натисніть правою кнопкою миші
3. і натисніть на про програму аваст тоді вам відкриєтся віконечко де на лівій стороні буде настановленя і там буде актуалізація чи регістрація. натисніть на регістрацію і далше що скаже :)


Так, з цим я впораюсь, дивився на то ще раніше...(але всеж у мене трішки не так...але дам раду)
Питання у слідуючому....
Ви казали що можна не купляти її, а якось користуватись так..без покупки і рік..
Я вірно зрозумів..??? чи всетаки кожин місяць брати пробну версію..(коштів на покупку зараз не виділю.... :pardon: )
І доречі, регестрації не висвічує, є підписка...
Все зводится до того, щоб я купив її(код активації)..
Капіталісти, йолкі палкі.. :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 13 лютого 2012, 17:22

andrey s. писав:Все зводится до того, щоб я купив її(код активації)..
Капіталісти, йолкі палкі.. :D

А моя нічого такого не вимагає. Тільки періодично обновляється і не пускає на багато сайтів... До речі, деякі НЕвірусні програми сприймає як віруси.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 13 лютого 2012, 18:07

ага все ясно йой моя помилка я помилився :) вибачте я спішив і попутав. ось тут є показано як реєструвати:
http://antivirus-avast.org.ua/rejestrat ... -lajn.html

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 13 лютого 2012, 19:13

Bohdan_ писав:ага все ясно йой моя помилка я помилився :) вибачте я спішив і попутав. ось тут є показано як реєструвати:
http://antivirus-avast.org.ua/rejestrat ... -lajn.html

О!!!, то якраз зручне пояснення, для такого генія як я.. :D
Дякую.. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 13 лютого 2012, 19:31

andrey s. писав:
Bohdan_ писав:ага все ясно йой моя помилка я помилився :) вибачте я спішив і попутав. ось тут є показано як реєструвати:
http://antivirus-avast.org.ua/rejestrat ... -lajn.html

О!!!, то якраз зручне пояснення, для такого генія як я.. :D
Дякую.. :Rose:


та немаєте за шо :)
:) Вабачте я попутав спочатку, тому що колись так і реєстрував, десь так пару місяців назад помінялась система реєстраціі, я написав частину старого і частину нового.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2012, 22:54

розумію, що Ви про технічні речі запитуєте, але... як на мене - найбільша проблема з комп'ютером у тому, що люди Божі все менше і менше живуть в реальності...
Зображення
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення luksander » 14 лютого 2012, 07:58

Отче! А яке визначення терміну "реальність" дає Церква? :roll:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення о.Олег » 14 лютого 2012, 10:00

Максим Борець писав:
Володимир85 писав:менше зациклюватись на дрібницях, а концентруватись на головному в житті. В світі є різні подразники і якщо звертати увагу на кожен — то як можна думати про головніші речі, не кажучи вже про те, щоб концентруватись на них...


Це, звичайно, я розумію, але все-таки, якось неприємно користуватися сатанинською символікою.

от... цікаво - нині святого мученика Трифона - це нічого, що ім`я його походить від якогось божка (що, якщо не помиляюсь, з єхидною цербера породив)? :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення о.Олег » 14 лютого 2012, 10:12

luksander писав:Отче! А яке визначення терміну "реальність" дає Церква? :roll:

:)
в данному випадку мав на увазі протеставлення з віртуальною реальністю, а... про розуміння реальності Церквою... хіба окрему вітку відкривати (думаю, мова піде в контексті обговорення реальної присутності Тіла і Крові в Євхаристії - саме тут, спадає мені на думку, найбільше висвітлювалася ця проблема), але... в своїй основі, думаю, реальність буде описувати те, що є
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення luksander » 14 лютого 2012, 18:58

о.Олег писав: але... в своїй основі, думаю, реальність буде описувати те, що є
З повагою, о.Олег

тобто: те що є незалежно від того, чи є я...
...нусут...

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення luksander » 14 лютого 2012, 19:14

andrey s. писав:
ShMariam писав:
andrey s. писав:Дзеркало після процедури потрібно загорнути у темну і щільну матерію і розтовкти в пісок, і це все закопати на глибину три метри і трицять три сантиметра нище рівня моря....

Маленька примітка: висоту над рівнем моря місця, де будемо закопувати, знаходимо за програмою Google Earth (орієнтовно для Львова - центр - це 280 м). Значить, як будемо копати на проспекті Свободи, то 283 м, а якщо в районі Високого Замку - то метрів 350 - 370 (-3).

Простіше поїхати до моря і там то зробити. :pardon:

От тільки до Каспійського не їдьте... :no:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 14 лютого 2012, 19:22

luksander писав:От тільки до Каспійського не їдьте... :no:

:D

На що тему перетворили... Чесне слово...

От в мене така проблема: деяких папок, що є на флешці не видно на моєму комп'ютері, але видно на деяких інших, тільки напівпрозорими. Догадуюся що вони з вірусами. Але їх можна використовувати, не заразивши інші файли (коли щось з них копіюю в інший файл)?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 14 лютого 2012, 19:34

До речі, в нас у Львові ходить такий вірус, що на флешці зникають файли і папки (здається навіть всі). Але потім якось їх можна відновити (відкрити), тільки ніби й не так просто: в моєї вкладачки так зникло, але потім все відновили.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 14 лютого 2012, 21:57

А у мене сьогодні опера заглючила(тільки її відкриваю, а вона зараза така, сама закривається віндовсом(пробував по різному відкривати..і марно), типа якась помилка і вінд її виправляє, але ніц не виправляє...капут опері..а там всі закладки і експрес панель з адресами... :( )
От зара мозілою користуюсь, але не поставив її поки "по умолчунію", так, може совість у опери проснеться..
Маю ще Експловер, але мені не зручно у ньому....
От такі пироги.. :pardon: (хоч навряд чи у когось таке було, то тільки мені таке спадає.....але якось переживу..я сподіваюсь :D )
Чи було таке у когось????(ратуйте, гвавт))))))))))
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення о.Олег » 14 лютого 2012, 22:36

ShMariam писав: :D

На що тему перетворили... Чесне слово...

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 15 лютого 2012, 11:28

andrey s. писав:А у мене сьогодні опера заглючила(тільки її відкриваю, а вона зараза така, сама закривається віндовсом(пробував по різному відкривати..і марно), типа якась помилка і вінд її виправляє, але ніц не виправляє...капут опері..а там всі закладки і експрес панель з адресами... :( )
От зара мозілою користуюсь, але не поставив її поки "по умолчунію", так, може совість у опери проснеться..
Маю ще Експловер, але мені не зручно у ньому....
От такі пироги.. :pardon: (хоч навряд чи у когось таке було, то тільки мені таке спадає.....але якось переживу..я сподіваюсь :D )
Чи було таке у когось????(ратуйте, гвавт))))))))))
Дякую..


перечитайте тему :)
http://forum.myopera.net/showflat.php?C ... Main=35535
небуде йти напишіть подивимось далі :)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 16 лютого 2012, 17:12

Андрію, мені найкраще працюється в "Хромі". Вже все перепробувала.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Максим Борець » 16 лютого 2012, 20:10

Або ще SRWareIron-типу Chrome, але ще з деякими "наворотами". До речі, вмонтований в Windows black white :wink:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 17 лютого 2012, 15:36

ShMariam писав:Андрію, мені найкраще працюється в "Хромі". Вже все перепробувала.


Максим Борець писав:Або ще SRWareIron-типу Chrome, але ще з деякими "наворотами". До речі, вмонтований в Windows black white :wink:

Дякую Друзі за поради, візьму собі на замітку, бо навіть не знав за такі браузери.(я так зрозумів, що це браузери)
Але прикол полягає у тому, що всетаки я сподівався :roll: ....і це сталось :Yahoo!: (доречі само по собі, на третій день, тобто вчора, у "опери" проснулась совість і вона запрацювала, і то так - якби і не глючила)
Я трішки такий, тобто не зовсім продвинутий, і мені аби це працювало, бо мене цілком задовільняє "опера", на сьогоднішній день.(звичайно є щось крутіше, але тут справа у звичці, я просто звик до неї, і це мабіть все пояснення. :pardon: )
...........
П.С. :D
п.Максим, якось воно дивно виходить, загадка якась, шарада, ну чесне слово... :)
Вроді як маєте якись внутрішній протест, несприйняття того біло-чорного, виявляєте думки з цього приводу, уличаєте розважаючи, але всетаки користуєтесь, і мені радите.
Хіба не банально це???
Як каже о.Олег, Ви "схавали" наживку...(бо наживка, як для тих- хто в захваті від цього віяння, так і для тих-хто Не в захваті, противник цієї моди.
Розумієте, це рекламний хід, ті рекламотворці добре знають психологію користувача. Головне викликати якусь емоцію, чи захват, чи обурення(протест), а далі люцка цікавість зробить своє діло.(змій у Єдемі є "піонер" в цій галузі :) )
Бо людина шукає підтверження своїм емоційним висновкам. І навіть негативна емоційна реакція приносить більше плодів їм, бо Ви поширили свою емоцію несхвалення(шукаючи підтверження їй), і цим самим побудили у комусь цікавість, там де була проста байдужість до цього.
Дуже грамотно з їх боку, бо цим ходом долучили до користувача(покупців) якому просто потрібен новітній, якісний продукт(і їм фіолетово та біло-чорна філософія), ще тих користувачів(покупців) які вбачають у цьому якись підгрунт і це викликає якусь емоцію, тобто "пруться по житті від всякого такого, потаємного і містичного", або які виступають противниками цього "пріння"...і тим і іншим для підтверження потрібно ознайомитись з продуктом, тобто в більшості випадків просто купити, що власне і саме головне для виробника...і виробник не пошкодував грошей на рекламу, і рекламодавці впорались з роботою.

Але я розумію, що Америки Вам не відкрив у цьому, це Ви і самі знаєте...
Суть написаного у тому, що деколи прям восторгаюсь люцкій банальності.(що не значить, що в захваті від тих, які нею користуються :( )
таке то. :wink:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Just_me » 17 лютого 2012, 19:54

ShMariam писав:мені найкраще працюється в "Хромі"

Та то всім найкраще працюється в хромі. А хромові найкраще працюється на ваших комп"ютерах. Ця програма розставляє свої сіті у всіх папках і постійно, навіть будучи закритою, пересилає ваші файли невідомо куди невидимо для вашого ока.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Максим Борець » 17 лютого 2012, 22:18

andrey s. писав:
п.Максим, якось воно дивно виходить, загадка якась, шарада, ну чесне слово... :)
Вроді як маєте якись внутрішній протест, несприйняття того біло-чорного, виявляєте думки з цього приводу, уличаєте розважаючи, але всетаки користуєтесь, і мені радите.
Хіба не банально це???
Як каже о.Олег, Ви "схавали" наживку...(бо наживка, як для тих- хто в захваті від цього віяння, так і для тих-хто Не в захваті, противник цієї моди.
Розумієте, це рекламний хід, ті рекламотворці добре знають психологію користувача. Головне викликати якусь емоцію, чи захват, чи обурення(протест), а далі люцка цікавість зробить своє діло.(змій у Єдемі є "піонер" в цій галузі :) )
Бо людина шукає підтверження своїм емоційним висновкам. І навіть негативна емоційна реакція приносить більше плодів їм, бо Ви поширили свою емоцію несхвалення(шукаючи підтверження їй), і цим самим побудили у комусь цікавість, там де була проста байдужість до цього.
Дуже грамотно з їх боку, бо цим ходом долучили до користувача(покупців) якому просто потрібен новітній, якісний продукт(і їм фіолетово та біло-чорна філософія), ще тих користувачів(покупців) які вбачають у цьому якись підгрунт і це викликає якусь емоцію, тобто "пруться по житті від всякого такого, потаємного і містичного", або які виступають противниками цього "пріння"...і тим і іншим для підтверження потрібно ознайомитись з продуктом, тобто в більшості випадків просто купити, що власне і саме головне для виробника...і виробник не пошкодував грошей на рекламу, і рекламодавці впорались з роботою.


Я зараз лише про функціональність конкретного браузера - розглядаю його відірвано від конкретного операційного серидовища з його перевагами, недоліками, символізмом та іншим.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 18 лютого 2012, 14:51

Максим Борець писав:
Я зараз лише про функціональність конкретного браузера - розглядаю його відірвано від конкретного операційного серидовища з його перевагами, недоліками, символізмом та іншим.

п.Максиме, та це зрозуміло, і Ви будласка зрозумійте мене вірно, я трішки помудрував назагал і це НЕ якись випад у Вашу сторону.(боюсь, щоб такого враження не склалось, бо якось мій допис, свого роду сарказм, може так виглядати з боку.)
Сподіваюсь з цим ясно, як і те, що поважаю Вас і це з усіма витікаючими.
..................
andrey s. писав:Але прикол полягає у тому, що всетаки я сподівався :roll: ....і це сталось :Yahoo!: (доречі само по собі, на третій день, тобто вчора, у "опери" проснулась совість і вона запрацювала, і то так - якби і не глючила)


Коли радієш-радій тихенько.
Коли плачиш- плакай тихенько. (народна Чукотська мудрість :) )
Все, як перестала глючити так і сама по собі знов почала...
Одним словом живе власним життям, та моя "опера". :( (всетаки треба пошпортатись у ній :pardon: )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 18 лютого 2012, 19:24

Just_me писав:
ShMariam писав:мені найкраще працюється в "Хромі"

Та то всім найкраще працюється в хромі. А хромові найкраще працюється на ваших комп"ютерах. Ця програма розставляє свої сіті у всіх папках і постійно, навіть будучи закритою, пересилає ваші файли невідомо куди невидимо для вашого ока.

:shock: :( Видаляти? :sorry: Просто маю там купу дуже потрібних закладок, буду, напено, вічність переносити на інший браузер. Поки що не помітила зникнення файлів (тих, з якими постійно працюю). Чи вони копіюються?


І, повторюю, може хтось знає як вирішити мою проблему: файли і папки стали невидими на моїй флешці на домашньому комп'ютері, а відкриваються на інших. А мені дуже треба з ними працювати вдома. Що робити?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення viter » 20 лютого 2012, 09:55

ShMariam писав: :shock: :( Видаляти? :sorry: Просто маю там купу дуже потрібних закладок, буду, напено, вічність переносити на інший браузер. Поки що не помітила зникнення файлів (тих, з якими постійно працюю). Чи вони копіюються?

Спробуйте зробити експорт закладок (десь у меню закладок) і потім імпортуйте їх у іншому бравзері.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення enginer » 02 березня 2012, 14:48

ShMariam писав:
Just_me писав:
ShMariam писав:мені найкраще працюється в "Хромі"


І, повторюю, може хтось знає як вирішити мою проблему: файли і папки стали невидими на моїй флешці на домашньому комп'ютері, а відкриваються на інших. А мені дуже треба з ними працювати вдома. Що робити?


Потрібно на власному комп"ютері поміняти властивості папок - і все стане на свої місця :) ....

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 19:08

Хтось порадить гарний антивірус? Головне, щоб добре працював, в жодному разі не перевантажував систему (як Касперський чи Doctor Web) і був безплатний... В крайньому разі, хай вже би був платний, але не дуже дорогий. (Можна в приват)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей