Про секс

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення Міра » 19 жовтня 2015, 20:00

Michail писав:тут знайшов одну відеопроповідь на цю тему (протестантський проповідник, але тема загальна)

https://www.youtube.com/watch?v=2TpV7nLUzPg#t=537
Цікава Ваша думка, учасники форуму.

Аж тепер побачила це інтерв"ю. Дивина, про те, що говорить той пастор, я думала сама( що близькість чоловіка і жінки є як слабке відображення поєднання душі з Богом), але відкинула, бо здалось, що забагато собі дозволяю... Тайна все це...
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Re: Про секс

Повідомлення Yaremko » 19 жовтня 2015, 20:56

о.Олег писав:варта мати духівника
стосовно ж книжок - питатися духівника, чи "це" Вам варта читати
особисто з мого досвіду можу сказати (до теми): не мав жодної ситуації, коли б своїм духовним мав би нагоду порадити книгу Кнотца і така ситуація мною навіть теоритично не прогнозується. А от священикам - так, радив у певних контекстах
Стосовно ж "священики говорять різні речі" - сповідаюся вже більше 20 років і чув різних священиків, проте в основному (віра Церкви і її мораль) різниця мене не шокувала. Повезло?
З повагою, о.Олег

хм. як давно була ця розмова, але я погоджуюся із Just_me.
Я дуже часто рекомендую цю книжку. а також сайт (особливо часто ось цю статтю http://shansnazustrich.net/seks-jakogo- ... -roci-tak/). А не рекомендацію я трактую як написати листа вчителю. який не буде на зміст дивитися, а лише на помилки. але Які? схиляюся до думки що середньо статистичний священник навіть не знає про що йдеться. І дискусія мене переконала, що вони фактично не помітні бо якби були то були б цитати. а оскільки не було цитат відповідно немає за що зачепитися. Аргументи які наводилися для мене дивні бо нічого подібного не спостерігала. але люди різні і по різному сприймають інформацію.
А щодо слухатися свого духівника це якось..... як жалілася одна жінка у розпачі, що священник не погоджувався поговорити з чоловіком про природні методи розпізнавання плідності бо "він під ковдру залізати не буде, це ви маєте між собою розмовляти" а чоловікові повністю підходить презервативи. І питання цієї жінки розводитися чи грішити? (на момент нашої розмови ситуація жінка в післяпологовому періоді найменшій дитині 3 міс. старшій 1.6 роки. Двоє дітей на ГВ. Міряти БТТ чоловік не допомагає. Пропонує презервативи. Друга вагітність випадкова, спостерігала тільки за слизом тому зараз ризикувати не хоче.)
І слова мати свого духівника нагадує мати свого лікаря. Ну я лікаря маю але і голову також.... от недавно лікар виписав дуже сильнодіючі антибіотики для дитини від ангіни а виявилося що це не ангіна а звичайна молочниця в роті.....

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 19 жовтня 2015, 21:00

Міра писав:Аж тепер побачила це інтерв"ю. Дивина, про те, що говорить той пастор, я думала сама( що близькість чоловіка і жінки є як слабке відображення поєднання душі з Богом), але відкинула, бо здалось, що забагато собі дозволяю... Тайна все це...
Та це ж зрозуміло з Біблії (І Кор. 6: 17), з Пісні Пісень, ні?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення Міра » 20 жовтня 2015, 10:19

Ну, я Старий Завіт майже не читаю :oops: не дуже сприймаю чомусь((
Зацікавили мене, почитаю, бо я тільки уривки з Пісні Пісень знаю. А до тої думки прийшла сама через відчуття свої.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення Міра » 20 жовтня 2015, 10:45

Прочитала, нічого такого з Пісні Пісень не зрозуміла. Як на мене, там описуються почуття закоханої пари і більш нічого. Не розумію?
Мабуть я така людина, що розумію тоді, коли відчую :)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення Міра » 20 жовтня 2015, 10:55

о.Олег писав:стосовно ж книжок - питатися духівника, чи "це" Вам варта читати
особисто з мого досвіду можу сказати (до теми): не мав жодної ситуації, коли б своїм духовним мав би нагоду порадити книгу Кнотца і така ситуація мною навіть теоритично не прогнозується.


Це дуже дивно, справді. Багатьом би допомогла. але здається мені, що такі люди просто не ходять до Сповіді, на жаль. Тому Ви їх не знаєте.

Я дуже часто рекомендую цю книжку. а також сайт (особливо часто ось цю статтю http://shansnazustrich.net/seks-jakogo- ... -roci-tak/). А не рекомендацію я трактую як написати листа вчителю. який не буде на зміст дивитися, а лише на помилки.

Погоджуся. І добре, що ця книга є, знаю, що багатьом знайомим допомогла. і Нам)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 20 жовтня 2015, 13:06

Міра писав:
о.Олег писав:стосовно ж книжок - питатися духівника, чи "це" Вам варта читати
особисто з мого досвіду можу сказати (до теми): не мав жодної ситуації, коли б своїм духовним мав би нагоду порадити книгу Кнотца і така ситуація мною навіть теоритично не прогнозується.

Це дуже дивно, справді. Багатьом би допомогла. але здається мені, що такі люди просто не ходять до Сповіді, на жаль. Тому Ви їх не знаєте...

ходять дуже різні люди до Сповіді і статеві проблеми не рідкість - піднімаємо різні питання і в Сповіді, і в розмовах. Проблема у трошки іншому з такого роду книжками. Не знаю, чи варта повторюватись
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Re: Про секс

Повідомлення Yaremko » 20 жовтня 2015, 13:11

Отче роль лікаря складні медичні речі пояснити простими словами. Щоб люди зрозуміли. По ваших відповідях я зрозуміла що я нічого не зрозуміла. Не має доступної мови . Бо кожне слово зрозуміле а якщо разом зібрати нічого не зрозуміле .....

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 20 жовтня 2015, 14:03

Yaremko писав:Отче роль лікаря складні медичні речі пояснити простими словами. Щоб люди зрозуміли. По ваших відповідях я зрозуміла що я нічого не зрозуміла. Не має доступної мови . Бо кожне слово зрозуміле а якщо разом зібрати нічого не зрозуміле .....

говорю про те, що не порадив нікому і не можу уявити ситуацію, в якій порадив би своїм духовним "секс якого не знаєте" - Ви про це питаєтеся?
ну от уявіть (якщо вже розвивати аналогію лікаря), що до Вас приходить боляща людина (чи люди), а Ви, замість того, щоб помогти їй крок за кроком розібратись і перемогти хворь супроводжуючи, вибираючи саме їй потрібні рецепти, даєте (спрощено, в доступний спосіб написану простими словами про складнезні речі) книжку, в якій описані різні (в тому числі можливо і її, але) проблеми, до яких вона (її сім`я) в більшій мірі не має жодного стосунку. Книжка нічого не вирішує. Про це говорю. Лише вводить нові складнощі, з якими мені приходиться працювати. Адже кожен собі вільний взяти-вичитати своє :pardon: і маніпулюють супругом на рівні "дозволено - значить треба". А не треба. Все можна, але не все корисно. Особливо, коли йдеться не про одного, а про двох. Та ще і в такій особистій сфері, як подружній стосунок. Ну от, приклад недавній (трошки змінюю) чоловік вимагає від жінки оральних пестощів (там і вичитав, що дозволено) і незгоду дружини (а їй банально - гидко) трактує так, ніби "його сім`я не вдалася" (а, якщо "вдасться" - все "обов`язково зміниться на краще"). Так - розумію, що не книжка йому це диктує, але сміливість вимагати в якості "в нас це має бути" дала саме книжка... І мій досвід показує, що ті позитивні речі (он - Ви щось гарного звідти цитували тут про особливий час утримання) майже не почуті :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Re: Про секс

Повідомлення Yaremko » 20 жовтня 2015, 14:21

ну тепер я вас зрозуміла :) і я погоджуюся із вашими думками.
ви мені нагадали про те що давніше я писала https://www.facebook.com/groups/1646960 ... 108519934/
Найлегше в природних методах розпізнавання плідності це вивчити метод і вміти його інтерпретувати.
Дуже часто ми можемо найти у християнській літературі ось такі моменти (Уривки із книги "Божий задум для вашого шлюбу" ст. 80-81 Комісія у справах родини Української Греко-католицької церкви Львів в-во "дон Боско" 2014 р. та "Секс, якого не знаєте. Для подружніх пар які люблять Бога" Ксаверій Кнотц Львів в-во "Свічадо" 2010р. 211-215 с.) які не подобаються жінка (бо кому подобається заставляти себе до сексу) бо ті моменти рахуються основним мінусом для ППС. Бо якщо заставляти жінку то ми не усувається причину, а наслідок. а це неправильно.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 20 жовтня 2015, 14:35

власне: розрізнити причину і наслідки, а тим більше, працювати над причинами, а не просто статево поексперентувати - тут книжка не поможе, а більше заважає. Маю близьку знайому (не християнка) психолога, якій часто доводиться працювати з сімейними парами, і вона свідчить, що експеременти в статевому житті найчастіше є симптомом того, що подружжя переживає кризу у відносинах і таке "урізноманітнення" є своєрідним обезболюючим, яке поможе "у цій хвилі", але вже наступну накочену хвилю подружжя може не перенести, якщо не виявити/проігнорувати причини проблем.
все складно (с) :Rose:
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення Міра » 21 жовтня 2015, 08:54

о.Олег писав:Книжка нічого не вирішує. Про це говорю. Лише вводить нові складнощі, з якими мені приходиться працювати. Адже кожен собі вільний взяти-вичитати своє :pardon: і маніпулюють супругом на рівні "дозволено - значить треба". А не треба. Все можна, але не все корисно. Особливо, коли йдеться не про одного, а про двох. Та ще і в такій особистій сфері, як подружній стосунок. Ну от, приклад недавній (трошки змінюю) чоловік вимагає від жінки оральних пестощів (там і вичитав, що дозволено) і незгоду дружини (а їй банально - гидко) трактує так, ніби "його сім`я не вдалася
З повагою, о.Олег

Вибачте, але це трохи позиція страуса -"хай краще не знають, що можна, бо будуть ще більші проблеми". А з ними доведеться працювати. І не книжка тут винна, що чоловік егоїст, а дружині гидко від власного чоловіка (з яким стає одним тілом), а люди не вміють любити. В книжкі нічого крамольного немає, і Ви це знаєте, але замість того, що пояснювати ту тонку межу -поцілунок сам по собі не гріх, гріхом є заставляння коханої людини робити те, що вона не сприймає, Ви вважаєте, що краще хай не знають.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 21 жовтня 2015, 09:07

Міра писав:
о.Олег писав:Книжка нічого не вирішує. Про це говорю. Лише вводить нові складнощі, з якими мені приходиться працювати. Адже кожен собі вільний взяти-вичитати своє :pardon: і маніпулюють супругом на рівні "дозволено - значить треба". А не треба. Все можна, але не все корисно. Особливо, коли йдеться не про одного, а про двох. Та ще і в такій особистій сфері, як подружній стосунок. Ну от, приклад недавній (трошки змінюю) чоловік вимагає від жінки оральних пестощів (там і вичитав, що дозволено) і незгоду дружини (а їй банально - гидко) трактує так, ніби "його сім`я не вдалася
З повагою, о.Олег

Вибачте, але це трохи позиція страуса -"хай краще не знають, що можна, бо будуть ще більші проблеми". А з ними доведеться працювати. І не книжка тут винна, що чоловік егоїст, а дружині гидко від власного чоловіка (з яким стає одним тілом), а люди не вміють любити. В книжкі нічого крамольного немає, і Ви це знаєте, але замість того, що пояснювати ту тонку межу -поцілунок сам по собі не гріх, гріхом є заставляння коханої людини робити те, що вона не сприймає, Ви вважаєте, що краще хай не знають.

ні, що Ви: просто інформацію можна подавати відповідно до проблем, які виникають. Книжка ж претендує на універсальність і цим, власне, погана (не раджу саме тому) - вивалює на людину все, що тільки передбачив автор і людина звідти бере надто некритично те, чого і не було потреби пристосовувати в своїй сім`ї. Мене, якщо в чомусь і звинуватити можна, то в недовірі до спроможності людини (тимпак - сім`ї) користаючи з цієї книжки вилізти з проблем (а не залізти в сексуально просвічені - нові/чужі). Але це в мене саме з практики :( Точно, Міро, не ховаюсь страусяче :) від проблем і не пропагую ховатися - навпаки: працюю з парами і говорю на теми, які їм (саме їм) диктують життєві ситуації
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення Міра » 21 жовтня 2015, 09:33

о.Олег писав: Точно, Міро, не ховаюсь страусяче :) від проблем і не пропагую ховатися - навпаки: працюю з парами і говорю на теми, які їм (саме їм) диктують життєві ситуації
З повагою, о.Олег

Це добре :Rose: А я якось так зрозуміла з вашого допису) Але таки прийміть (з моєї практики :) ) що книжка може і допомогти.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 21 жовтня 2015, 09:39

Міра писав:
о.Олег писав: Точно, Міро, не ховаюсь страусяче :) від проблем і не пропагую ховатися - навпаки: працюю з парами і говорю на теми, які їм (саме їм) диктують життєві ситуації
З повагою, о.Олег

Це добре :Rose: А я якось так зрозуміла з вашого допису) Але таки прийміть (з моєї практики :) ) що книжка може і допомогти.

на тему цієї книжки написав не одне повідомлення і тут лише пояснював в контексті нашого непорозуміння з дописувачкою.
а те, про що Ви: знаю такі випадки, але - не на загал.
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей