Про секс

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Про секс

Повідомлення romanm » 03 листопада 2010, 22:24

Сьогодні на роботі , напевно вплив погоди: зверху сіро, знизу сіро і шизофренія загострюється, було дуже багато нервових людей.

Дивлячись на це все і тримаючи нерви в коробці прийшло на думку таке: Все - таки я схильний вважати , що народження кожної людини не є волею Божою. Скоріш усього, Бог приймає це як звершений факт ( зачаття) і це СТАЄ волею.

Для порівняння:
Не факт, що для пана А., є воля Бога, щоби він став єпископом, але його вибирають, думаю згодитеся, що Св. Дух в той момент може бути трохи занятий в іншому місці :) І от він отримує свячення, і з цього моменту вибору Бог приймає такий стан речей.

Сказав би так, щодо першого аргументу: народження є толерованним Богом, бо проти свободи людини він нічого не вдіє. Згадайте суворі висловлювання Христа про те, що деяким було би ліпше не народитися.....

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення kristik » 26 березня 2011, 00:51

Все - таки я схильний вважати , що народження кожної людини не є волею Божою. Скоріш усього, Бог приймає це як звершений факт ( зачаття) і це СТАЄ волею.

Для порівняння:
Не факт, що для пана А., є воля Бога, щоби він став єпископом, але його вибирають, думаю згодитеся, що Св. Дух в той момент може бути трохи занятий в іншому місці :) І от він отримує свячення, і з цього моменту вибору Бог приймає такий стан речей.


А як же молитва:
Царю небесний, утішителю,Душе істини, що всюди єси і все наповняєш... - Як можна з цим не погодитися?




Сказав би так, щодо першого аргументу: народження є толерованним Богом, бо проти свободи людини він нічого не вдіє. Згадайте суворі висловлювання Христа про те, що деяким було би ліпше не народитися.....


Зовсім таки нічого не може вдіяти Господь з волею людини? А скільки є пар, що хочуть мати дітей і не можуть їх мати?
Я вірю в те, що кожна дитина/людина, що народилася, прийшла в світ не просто так, тільки через волю людини, але через Волю Отця небесного. :pardon:
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення прочанка » 26 березня 2011, 11:25

kristik писав:
Зовсім таки нічого не може вдіяти Господь з волею людини? А скільки є пар, що хочуть мати дітей і не можуть їх мати?
Я вірю в те, що кожна дитина/людина, що народилася, прийшла в світ не просто так, тільки через волю людини, але через Волю Отця небесного. :pardon:



Додам ще, а ті, яким не дали народитись чи знищили після народження, могли б змінити світ на краще. Бог приймає ті невинні душі назад, але ми з того втрачаємо.
Не бійтеся!

Muzerati
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 23 травня 2011, 20:10

Re: Про секс

Повідомлення Muzerati » 02 червня 2011, 19:47

.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2011, 08:39 користувачем Muzerati, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 02 червня 2011, 20:39

Muzerati писав:Маю запитання-ситуацію:
повнолітні люди закохані один в одного, і дівчина хоче сексу, а хлопець не готовий одружуватися зараз, як бути в такому випадку? І в цьому випадку дівчина ставить ультиматум або секс або йду від тебе, а хлопець її любить і не хоче відпускати.

це Ваша ситуація? Запрошую в ПП. Чужа? Зверніть його до священика (або сюди в ПП). Вигадана/можлива? Не обговорюю і не буду толерувати обговорення у звязку з безпредметністю питання і більшою шкодою, аніж користю від такого роду фантазувань.
В ПП мова буде вестися навколо того, як у даній ситуації уникнути гріха: гріх шкодить любові настільки, що може її знищити
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Muzerati
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 23 травня 2011, 20:10

Re: Про секс

Повідомлення Muzerati » 02 червня 2011, 21:05

.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2011, 08:39 користувачем Muzerati, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 02 червня 2011, 21:10

Muzerati писав:Не моя. Але мені здається немає значення хто в неї попав. Мені цікава відповідь, але розумію прийдеться шукати самому.

Вона його не любить. А як йому бути - не знаю (не знаю чи зразу розпрощатися з нею чи намагатися напоумити).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 02 червня 2011, 21:14

Muzerati писав:Не моя. Але мені здається немає значення хто в неї попав. Мені цікава відповідь, але розумію прийдеться шукати самому.

загальний напрямок відповіді окреслив і що б Ви не знайшли у самостійному пошуці, якщо позволить пожертвувати Богом (гріх) на користь того, що в запитанні окреслюєте "любов" - це не відповідь християнина як і, скоріш за все, не про любов: любов не ставить умов
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Muzerati
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 23 травня 2011, 20:10

Re: Про секс

Повідомлення Muzerati » 02 червня 2011, 21:25

.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2011, 08:40 користувачем Muzerati, всього редагувалось 1 раз.

Muzerati
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 23 травня 2011, 20:10

Re: Про секс

Повідомлення Muzerati » 02 червня 2011, 21:27

.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2011, 08:40 користувачем Muzerati, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 02 червня 2011, 21:33

Muzerati писав:Тому я й кажу, вона просто закохана, а він її любить. Буває ж таке, правда? Розпрощатися, щоб потім жалкувати, що відпустив і можливо більше не полюбити. Напоумити важко, якщо в цієї дівчини хлопець не перший, і їй питання про гріх втрати цноти не важливе.

Думаю, що полюбити ще раз він зможе. Головне, щоб вона його не затягнула в гріх.

Взагалі упереджено ставлюся до стосунків з хлопцями, що мали вже далеко не одну дівчину і гріх втрати цноти для них не важливий.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення andrey s. » 02 червня 2011, 21:37

Muzerati писав:
Якщо з боку хлопця буде саме пожертва собою заради коханої, саме така любов. Пожертвувати цнотою заради любові, у випадку якщо вона справжня, але однобічна, і надіятися що дівчина колись його так само полюбить.

Я звісно не впевненний про що йдеться "пожертвувати собою",но є щось таке чим жертвувати не варто,і насамперед з любові до Бога.
І тут можна маніпулювати поняттями(якщо чесно),але є те,що жертвується Йому,і найголовнішу заповідь ніхто не відміняв..Тобто коли від когось вимагають такої жертви,то це дуже сумно...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 02 червня 2011, 21:47

Muzerati писав:...Якщо з боку хлопця буде саме пожертва собою заради коханої, саме така любов. Пожертвувати цнотою заради любові, у випадку якщо вона справжня, але однобічна, і надіятися що дівчина колись його так само полюбить.

напрямні для роздумів:
Як хто любить Мене, той слово Моє берегтиме... (Ів.14) Любов не чинить зла ближньому, тож любов виконання Закону. (Рим.13)
Діточки, любімо не словом, ані язиком, але ділом та правдою! (1Iван.3)
Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний. (Матв.10)....
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 02 червня 2011, 21:47

Muzerati писав:Якщо з боку хлопця буде саме пожертва собою заради коханої, саме така любов. Пожертвувати цнотою заради любові, у випадку якщо вона справжня, але однобічна, і надіятися що дівчина колись його так само полюбить.

Кого він більше любить Ісуса чи дівчину? Якщо Ісуса, то пожертвує любов'ю до дівчини (ні, не пожертвує, це, власне буде вияв найбільшої любові - вберегти від гріха) заради любові до Нього, чи пожертвує Ісусом (віддасть Його на муки) заради того, щоб довести кохану (ну і себе) до гріха? Любити - не значить перетворитися на раба коханої, а робити так, як їй буде краще.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Muzerati
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 23 травня 2011, 20:10

Re: Про секс

Повідомлення Muzerati » 02 червня 2011, 22:14

.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2011, 08:40 користувачем Muzerati, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 02 червня 2011, 22:34

Muzerati писав:Всім дякую хто відповів, мені здається що я дуже грішний, і що я кожним своїм гріхом приношу біль Богові, але чим цей гріх дошлюбних стосунків тяжчий від гріха, якими я грішу кожен день?

і гріхи мають свою градацію відповідно до того, задіюється помисл, який швидко відганяєш; роздумування - фантазування, малювання картик/образі; планування, навіть, якщо чогось, що не здатний здійснити; виконання-здійснення... Ви зрозумійте правильно: людина грішна і ми всі, без виключення, грішні (і я- грішний священик), але проповідуємо не себе - змінних, здатних на упадок, а Христа, що переміг гріх. Просто не малюймо Бога під себе, намагаючись самооправдатись, а стараймося називати гріх - гріхом, як би не було боляче і не давати собі на гріх "добро", вважаючи його для себе "нормою" - стараймося взоруватись на Христа і Його Святих і позбуватись гріхів, жити свято
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення andrey s. » 02 червня 2011, 22:41

Muzerati писав:Всім дякую хто відповів, мені здається що я дуже грішний, і що я кожним своїм гріхом приношу біль Богові, але чим цей гріх дошлюбних стосунків тяжчий від гріха, якими я грішу кожен день?

Різниця є.Тобто є гріх який торкається особисто мене,це хріх беззаперечний.Але є ващі гріхи,тобто коли мій гріх торкається когось(згіршує),або навіть спонукає до гріха когось.І суть гріха перелюбу,що він стосується не тільки мене,а і партнера.І нема різниці хто був причиною(тобто хто спровукував),це одинаково для обох.
Десь таке чув,але давно і непамятаю де :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 03 червня 2011, 10:09

Muzerati писав:Якщо з боку хлопця буде саме пожертва собою заради коханої, саме така любов. Пожертвувати цнотою заради любові, у випадку якщо вона справжня, але однобічна, і надіятися що дівчина колись його так само полюбить.

Справжня любов тільки від Бога. Абсурдом виглядає розглядати гріх як жертву заради любові. Починати стосунки з гріха - приректи їх на нещастя. Якщо той хлопець хоч трохи серйозно ставиться до духовного життя, до Бога, до Церкви, то геть треба лишати ту дівчину, бо вона є ніщо інше як спокуса диявольська, вона стала інструментом у руках нашого ворога, який намагається погубити хлопця. Якщо ж хлопець сильний духом і міцно стоїть на християнських засадах та принципах, то може спробувати продовжити стосунки (але це дуже небезпечно), тримаючись своїх переконань з надією, що дівчина навернеться, хоча б спочатку заради нього (якщо любить).
ІМХО
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення Олюнька » 03 червня 2011, 15:28

andrey s. писав:
Muzerati писав:Всім дякую хто відповів, мені здається що я дуже грішний, і що я кожним своїм гріхом приношу біль Богові, але чим цей гріх дошлюбних стосунків тяжчий від гріха, якими я грішу кожен день?

Різниця є.Тобто є гріх який торкається особисто мене,це хріх беззаперечний.

Різниці нема. Нема такого гріха, який торкається ТІЛЬКИ мене.
Нині на тему "Про це..." говориль ДивенСвіт :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення vitalko » 08 червня 2011, 18:14

ShMariam писав:
Muzerati писав:Не моя. Але мені здається немає значення хто в неї попав. Мені цікава відповідь, але розумію прийдеться шукати самому.

Вона його не любить. А як йому бути - не знаю (не знаю чи зразу розпрощатися з нею чи намагатися напоумити).


Насамперед треба добре подумати, чи варто йому продовжувати стосунки як такі. Те, що дівчина змушує до сексу, на мою думку, говорить про те що, скоріше за все, вона вже свою цноту втратила, і, можливо, не з одним хлопцем в неї статеві стосунки були. А якщо так, то навіть і коли її думку вдасться змінити, то в будь якому випадку воно відіб"ється чи то на подальших стосунках як хлопця і дівчини, чи(ще гірше) в подружжі.

Чи буде вона цінувати ту цноту, яку їй той хлопець подарує в майбутньому як її чоловік(бо бачимо, що вже не шанує)? Адже для неї це лише ще один, тоді коли як для нього вона - та якій він віддав щось дуже цінне і особисте, близьке, яке дарується тому, з ким хочеш розділити життя, і нікому більше.

Чим будуть для неї статеві стосунки з ним тим даром для укріплення єдності подружжя і любові, чи просто чимось буденним, яке в порівнянні з попередніми партнерами(а порівняння нікуди не дінеться, це вже психологія), а особливо з першим(бо перший раз запам"ятовується на ціле життя на рівні підсвідомості), можливо буде гіршим ніж було до того? Тим більше у порівнянні з першим разом, бо як кажуть психологи, навіть коли той перший раз був невдалий, і ніякої приємності вона не відчувала, вона буде пам"ятати його ціле життя. З часом згадка про ту невдалість зітреться, а в пам"яті залишаться тільки позитивні спогади, в порівнянні з якими теперішні статеві стосунки будуть виглядати гіршими. (Це не я собі придумав, це вже психологи так кажуть).

І нарешті, нехай подумає яким болем те знання(що вона в нього не перша) для нього обернеться в майбутньому. Адже коли людини не любиш, то дуже легко пробачити її прогріхи. Особливо це легко на початку зустрічань. Та коли стосунки стають все ближчими, усвідомлення того, що в неї хтось був до нього, щораз більше буде нагадувати про себе і боліти буде більше. І прийняти цей факт буде дуже важко. Тому варто думати, притому багато і грунтовно, щоб в майбутньому шлюбі не мучити ні себе ні її.

Це ж саме можна застосувати у випадку: незаймана дівчина, і хлопець в якого вона не перша...

Тому втрата цноти до шлюбу не така проста річ, як хто небудь собі думає. Як говорив на реколекціях один отець, Бог дав подружжю статеві стосунки для того, щоб вони працювали на подружжя а не проти нього. І навіть якщо вже двоє незайманих людей вирішили одружитися, і думають навіщо стримуватися(адже все описане вище нас не стосується, ми обоє незаймані) то варто все таки чекати, імхо. Бо відкидання Бога(а отже і його любові) як було так і залишається. А чи може щось втриматися(тим більше розвинутися в щось вище) чисто на людських зусиллях? Чи достатньо людської любові бодай на те, щоб родичів своїх любити? Що вже говорити про те, щоб її було достатньо щоб створити одне тіло з двох зовсім різних людей.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення Michail » 04 листопада 2011, 17:06

http://daleko-po-sosedstvu-skachat.ru/2 ... -dlya.html

Загалу вже дана ця книжка. Тут її качають.
І знизу коментарі. Негативних поки що нема...

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення Michail » 04 листопада 2011, 17:15

Тому втрата цноти до шлюбу не така проста річ, як хто небудь собі думає. Як говорив на реколекціях один отець, Бог дав подружжю статеві стосунки для того, щоб вони працювали на подружжя а не проти нього. І навіть якщо вже двоє незайманих людей вирішили одружитися, і думають навіщо стримуватися(адже все описане вище нас не стосується, ми обоє незаймані) то варто все таки чекати, імхо.


І я за стриманість перед шлюбом.
Але якщо є священики які дозволяють при серйозних намірах не стримуватись?


Як боротись з цим? Адже якщо підняти це питання вголос, ризикуєте згіршенням для людей. Якщо видати священика єпископу - це підло...
Не знаходив у цій книзі, правда, такого дозволу. (ЧИ Ви знаходили?)... Якщо такого в книзі нема то це добре.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення andrey s. » 04 листопада 2011, 18:10

Michail писав:
І я за стриманість перед шлюбом.
Але якщо є священики які дозволяють при серйозних намірах не стримуватись?

Тобто!!!! :shock: , таких я не знаю, щоб дозволяли, ну прям казали: Та ніц страшного... тобто навіть не чув за таких в П.Ц. І РКЦ. І УГКЦ також.

Michail писав:Як боротись з цим? Адже якщо підняти це питання вголос, ризикуєте згіршенням для людей. Якщо видати священика єпископу - це підло...

Знов не зрозуміло... якщо священник то пропугує, то про яку підлість ми говоримо... Тобто я би перший сказав отцю, який молодятам до шлюбу каже: Та втішайтесь один одним, якщо маєте намір одружитись...то нічого, живем один раз, і молодість одна...сношайтесь на здоровя, і про безпеку подбайте.(ну то я трохи образно пофантазував :oops: ).
Ну так от, я би першим підійшов до того отця, і йому би сказав, що піду до Владики( чи здам, чи стукану, чи як там хто думає, мені байдуже.)
Но владика би знав, що коється у нього під боком.
Ну це звісно якщо я сам то чув, і 100% впевненний, що нема ніякої помилки, і я добре імя не збесчещу.
От таке... я був би підлим????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Про секс

Повідомлення Georgij » 04 листопада 2011, 20:29

andrey s. писав:Но владика би знав, що коється у нього під боком.
Ну це звісно якщо я сам то чув, і 100% впевненний, що нема ніякої помилки, і я добре імя не збесчещу.
От таке... я був би підлим????

Підлим ні, але думаю, що не дійшли б... Я в хорошому розумінні, не кепкуючи. Поки дійшли б , то мабуть здали би цю проблему на Божу волю, принаймі я так часто всілякі всілякості кудись та й не доносив :oops:
Однозначно, церква повинна утримувати позицію Церкви Христової. Роспусники НЕ потраплять в Царство Небесне...
Хтось скаже тяжко, але ж маємо апостола Павла, який радить до чого нам змагати :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення andrey s. » 04 листопада 2011, 20:41

Georgij писав:
andrey s. писав:Но владика би знав, що коється у нього під боком.
Ну це звісно якщо я сам то чув, і 100% впевненний, що нема ніякої помилки, і я добре імя не збесчещу.
От таке... я був би підлим????

Підлим ні, але думаю, що не дійшли б... Я в хорошому розумінні, не кепкуючи. Поки дійшли б , то мабуть здали би цю проблему на Божу волю, принаймі я так часто всілякі всілякості кудись та й не доносив :oops:
Однозначно, церква повинна утримувати позицію Церкви Христової. Роспусники НЕ потраплять в Царство Небесне...
Хтось скаже тяжко, але ж маємо апостола Павла, який радить до чого нам змагати :)

:) , розумію про що Ви Георгію.
Але в данному випадку би точно не дойшов, бо і іти нема чого і чому. :pardon:
Це якась уявна ситуація, яку я змалював. І навряд чи комусь з отців, би прийшло в голову пропугувати то.

Хоча, я тільки но подумав, що можливо був якись приклад, і отець був милосердним, балакав за прощення і навернення, а хтось подумав, що він підтримує то, тобто якщо не засудив до гієни огненної тих грішників, то вже є пропугувальником того.
Тобто , повторюсь, це все фантазії, но реальні. Часто є такі, які терпимість (толерантність) і турботу, плутають з іншим.
Якщо не засудив, то вже значить пропугує.(то на загал, і нікому не адресовано.)
Хіба не так???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 04 листопада 2011, 20:55

браття - прошу обережніше висловлюватись (адже прочитавши два\три останніх повідомлення був впевнений, що йдеться про священиків, що радять співжити до Шлюбу) або процитувати, де йдеться про такі "ради" в Христовій Церкві
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення Michail » 05 листопада 2011, 12:22

Тобто!!!! :shock: , таких я не знаю, щоб дозволяли, ну прям казали: Та ніц страшного... тобто навіть не чув за таких в П.Ц. І РКЦ. І УГКЦ також.


Вам легше... а я знаю, причому з ГКЦ, і мені важче...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 05 листопада 2011, 12:38

Michail писав:
Тобто!!!! :shock: , таких я не знаю, щоб дозволяли, ну прям казали: Та ніц страшного... тобто навіть не чув за таких в П.Ц. І РКЦ. І УГКЦ також.


Вам легше... а я знаю, причому з ГКЦ, і мені важче...

якщо так - про це не можете мовчати і мали б підійти до такого священика й запитати про що йому йдеться у таких випадках. Якщо ж дійсно пропагує грі :( х - говорити треба з Єпископом
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення Michail » 05 листопада 2011, 12:47

о.Олег писав:
Michail писав:
Тобто!!!! :shock: , таких я не знаю, щоб дозволяли, ну прям казали: Та ніц страшного... тобто навіть не чув за таких в П.Ц. І РКЦ. І УГКЦ також.


Вам легше... а я знаю, причому з ГКЦ, і мені важче...

якщо так - про це не можете мовчати і мали б підійти до такого священика й запитати про що йому йдеться у таких випадках. Якщо ж дійсно пропагує грі :( х - говорити треба з Єпископом
З повагою, о.Олег

Чесно кажучи, він був у одній з лікарень... Чи він там тепер є не знаю. Але як з ним доведеться зустрітись, то обовязково з ним поговорю на цю тему.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Про секс

Повідомлення luksander » 05 листопада 2011, 20:10

Michail писав:http://daleko-po-sosedstvu-skachat.ru/2011/08/22/seks-neizvestnoe-ob-izvestnom-dlya.html

Загалу вже дана ця книжка. Тут її качають.
І знизу коментарі. Негативних поки що нема...

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Подробности:
Веб-страница:
http://daleko-po-sosedstvu-skachat.ru/2 ... -dlya.html
Описание:
ESET Smart Security заблокировал доступ к веб-странице.
Страница находится в списке веб-сайтов с потенциально опасным
содержимым.


:pardon:


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей