Праця і конкуренція

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Праця і конкуренція

Повідомлення Justyn » 12 січня 2008, 18:56

"Помітив я також, що всякий труд, що всяка в ділах спритність - то тільки обопільна заздрість: це теж лиш марнота й гонитва за вітром" (Книга Проповідника 4,4)

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 16 січня 2008, 10:18

Конкуренція...
Я справді багато з того, що досяг - то через те, що хотів "комусь носа втерти". Але хіба то вже аж так погано? Нас такими ж Бог створив, ні?
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення brat Martyn » 16 січня 2008, 11:03

Я знаю, що труд конче необхідний і корисний тому, хто не навчився ще невпинно стояти на молитві. Бо якби такий не мав труду, то пристрасті і злі помисли з'їли би його з кістками.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення brat Martyn » 19 січня 2008, 10:50

demetris писав:Конкуренція...
Я справді багато з того, що досяг - то через те, що хотів "комусь носа втерти". Але хіба то вже аж так погано? Нас такими ж Бог створив, ні?

Такими нас робить світ, а Бог, на щастя нас такими не створив, бо інакше нам довелось би осягати Царство Небесне, скидаючи в пекельний вогонь наших ближніх.
Яке безглуздя і несправедливість!!! Адже так?

Justyn писав:Цікава тема для роздумів... "Помітив я також, що всякий труд, що всяка в ділах спритність - то тільки обопільна заздрість: це теж лиш марнота й гонитва за вітром" (Книга Проповідника 4,4)

Цікаве питання для життя... Отче Юстин, Ви часом не надумали піти в затвор?
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 20 січня 2008, 19:25

Martyne, diakuju za zapytannia! Vy mene potishyly! Ale. jakshcho serjozno, to znajete, ostannim chasom meni chomus duze hochetsia shchoraz bilshe buty na samoti. Mozlyvo to vikova problema, ale shchyro Vam pryznajusia...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Цікава тема для роздумів

Повідомлення o.Mykil » 26 червня 2009, 11:14

Justyn писав:"Помітив я також, що всякий труд, що всяка в ділах спритність - то тільки обопільна заздрість: це теж лиш марнота й гонитва за вітром" (Книга Проповідника 4,4)


Наприклад, чи діяльність на Божу славу, змагання до вічної мети, хоч у найменшому, можна прирівняти до "гонитви за вітром" чи "марноти" з перспективи нелюдської? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Повідомлення enginer » 02 липня 2009, 10:07

Надовго замислюватись над питаннями змісту людського буття та існування не варто - бо філософія така хитра річ, що може далеко завести людський розум... а ось назад повернути вже може бути непросто...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Цікава тема для роздумів

Повідомлення Олюнька » 02 липня 2009, 11:31

mykil писав:
Justyn писав:"Помітив я також, що всякий труд, що всяка в ділах спритність - то тільки обопільна заздрість: це теж лиш марнота й гонитва за вітром" (Книга Проповідника 4,4)


Наприклад, чи діяльність на Божу славу, змагання до вічної мети, хоч у найменшому, можна прирівняти до "гонитви за вітром" чи "марноти" з перспективи нелюдської? :)


Не думаю, що святі змагались один з одним хто святіший. :o
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Цікава тема для роздумів

Повідомлення o.Mykil » 02 липня 2009, 16:30

Олюнька писав:

Не думаю, що святі змагались один з одним хто святіший. :o


Як казала одна духовна особа до інших духовних осіб, - конкуренція між вами має бути тільки в чеснотах...

І святі були прерізні... Навіть "юродиві ради Христа".:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей