дружина священика

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 12 листопада 2009, 17:35

Олюся писав:Подружнє життя з чоловіком священиком дещо відрізняється від життя інших людей, але воно цікаве, насичене, жертовне і відповідальніше.

Ви - дружина священика, так?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

mariana19
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 05 вересня 2009, 00:29

Повідомлення mariana19 » 13 листопада 2009, 22:11

я ні...

Олюся
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 15 жовтня 2009, 08:33

Повідомлення Олюся » 13 листопада 2009, 22:20

Ви - дружина священика, так?


В даний час я дружина диякона, а в майбутньому з Божої ласки буду дружиною священика.

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Повідомлення ірця123 » 13 листопада 2009, 23:54

Як написано в книзі Буття, що Бог сотворив жінку для помочі чоловікові. . Для помочі в усьому. Якщо жінка виходить заміж за священника, то також бере на себе велику відповідальність. Звичайно, найважливіше - це внутрішній прояв віри та життя згідно із християнською вірою. Але внутрішні прояви бачить тільки Бог, а от на зовнішні звертають увагу люди. будь-який християнин повинен вважати, щоб своєю поведінкою не ввести когось у гріх. Чи то саме поведінкою, чи зовнішнім виглядом. Ісус Христос казав, що хто подивиться із пожаданням на другу жінку-вже згрішив, а якщо жінка провокує саме пожадання, то вона теж несе відповідальність за гріх. На дружину священника дивляться, як на приклад для наслідування "якщо їй можна-то і нам теж можна". Жінка священника має подавати приклад поведінки та зовнішнього вигляду.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Олюся
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 15 жовтня 2009, 08:33

Повідомлення Олюся » 16 листопада 2009, 11:13

Отче, чому Ви запитували чи я дружина священика? (Відповідь я дала вище).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 16 листопада 2009, 12:38

Слава Ісусу Христу!
Олюся писав:Отче, чому Ви запитували чи я дружина священика? (Відповідь я дала вище).

чесно сказати - я спершу твердив, що Ви дружина священика, а лише тоді вирішив поставити знак питання: щоб переконатися, теоретично Ви про це, чи з пережитого :)
З пережитого.
Пережитого дасть Бог будете ще мати багато...
Як вчився у Семінарії, пригадую, не розумів нашого ректора +Степана (Менька, тоді ще священика), коли Він чи не в кожній спільній молитві додавав прохання: "За ласку витримати аж до смерти!" - сьогодні здається вже трохи розумію і щиро бажаю Вашій сім`ї витримати
:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Олюся
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 15 жовтня 2009, 08:33

Повідомлення Олюся » 17 листопада 2009, 08:28

Дякую за слова підтримка, бо, справді, витримати до кінця дуже важдиво ( я б ще додала і у всьому).

Хотілося б зауважити, що не тільки бути дружиною священика важко, але і зустрічатися з хлопцем семінаристом теж по-особливому. Адже, навчання в семінарії строго рагламентоване, виходи в місто розписані за годинами, як і саме перебування в семінарії. Але, якщо любиш, то розумієш і підтримуєш. Але завжди потрібно звертати увагу на саму людину, її характер, а не на те, ким вона буде у житті. Семінарист, священик - це добре, але особисть має бути переважаючою. Я б обрала свого чоловіка не залежно ким би він не був за професією, перше треба дивитися на людину. Він для мене в першу чергу був хлопцем, а тепер коханим чоловіком і батьком нашої дитини, а потім семінаристом і священиком. Якщо любиш, то любиш вповні, не відкидаючи чи додаючи щось.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 17 листопада 2009, 10:24

Хотілося б зауважити, що не тільки бути дружиною священика важко, але і зустрічатися з хлопцем семінаристом теж по-особливому. Адже, навчання в семінарії строго рагламентоване, виходи в місто розписані за годинами, як і саме перебування в семінарії. Але, якщо любиш, то розумієш і підтримуєш. Але завжди потрібно звертати увагу на саму людину, її характер, а не на те, ким вона буде у житті. Семінарист, священик - це добре, але особисть має бути переважаючою. Я б обрала свого чоловіка не залежно ким би він не був за професією, перше треба дивитися на людину. Він для мене в першу чергу був хлопцем, а тепер коханим чоловіком і батьком нашої дитини, а потім семінаристом і священиком. Якщо любиш, то любиш вповні, не відкидаючи чи додаючи щось.


+1000! :Rose:
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Олюся
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 15 жовтня 2009, 08:33

Повідомлення Олюся » 17 листопада 2009, 14:17

Vitalko, так все погано я написала, що слів не має чи просто знайома ситуація?

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 17 листопада 2009, 15:04

Олюся писав:Хотілося б зауважити, що не тільки бути дружиною священика важко, але і зустрічатися з хлопцем семінаристом теж по-особливому.


О так, то окрема тема. :D Смішно і дико виглядає, як деякі дівчата бігають за семінаристами. Знаю таку дівчинку, що спеціально для того на прощі ходить, щоб з семінаристами знайомитись. :lol:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей