Допоможіть з темою диплому

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Podorogujucha
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 19 квітня 2006, 13:32
Звідки: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.

Допоможіть з темою диплому

Повідомлення Podorogujucha » 22 вересня 2006, 20:38

Слава Ісусу Христу!
Пишу дипломну роботу в катехитичному Інституті.Підкиньте пропозицію щодо теми роботи
Дякую наперед

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 25 вересня 2006, 13:46

Це, найперше залежить від керівника.
Адже, наскільки я інформований, Ви самі собі його обираєте! Як і тему і, навіть, предмет з якого писати диплом.

Не зважаючи яку роботу ви маєте на увазі (навчаєтесь заочно чи вечірньо), базову (4 роки) чи "магістерську" (ще рік-півтора) теми приблизно не відрізняються, лише рекомендований об"єм і бібліографія.

Щодо тем, мені відомі праці випускників КПІ УКУ наступних тем /в косих дужках подаю предмет якого стосується робота та можливого керівника/:
1. "Богослов"я тіла" /Богословська антропологія -о. С. Шевчук/
2. "Історія УГКЦ 1930-х років" /Історія Церкви - Т.Тимо, Т. Антушевський, інші/
3. "Виховна система отця Боско" (Дон Боско) /Педагогіка, методологія - п.Назар Дуда, інші/
4. "Труднощі викладання християнської етики у поліконфесійних класах" /Етика, Хр. Етика - п. Андрій Васьків/
5. "Аборт - сучаний метод вбивства (чи щось таке)" /Біоетика о. Іван Бойко/
6. Інші /всі, що ви прослухали, хоча б 12 годин - 6 пар, тобто 3 дні вечірнього навчання/

Подібною може бути й Ваша тема. Зрозуміло, що вибрати важко. Постарайтесь підібрати те, що Вас справді цікавить.

Актуальні теми: християнська етика і катехитика - апробація та/чи розкробка тем занять (уроків), екуменізм, патріархат, біоетика...
але обмежень немає... це й найважче!!!

На кінець є два шляхи:
- обрати тему і шукати "під неї" викладача
- знайти викладача, який Вам "підходить" і визначити з ним тему.

І не бійтеся, адже тема напевне буде уточнюватись в процесі роботи - це нормально.

Бажаю успіхів - радо відповім на запитання, за умови наявності відповіді.
З повагою, Дмитро.

Podorogujucha
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 19 квітня 2006, 13:32
Звідки: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.

Повідомлення Podorogujucha » 25 жовтня 2006, 12:54

Слава Ісусу Христу!
Дякую за пораду.Зараз читаю досить цікаву книгу Павла Євдокимрва"Женщина и спасение мира"і надіюся на основі цієї книги щось знайти але незнаю чи заторкне вона мене настільки щоб мені захотілось по ній писати роботу.Наразі мені подобається.але все одно потрібно вибрати з неї якийсь напрямок.Ви її читали?

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 26 жовтня 2006, 10:49

На жаль не читав... :?

Проте можу напевне сказати - не можна написати диплом (чи, навіть, курсову) за однією книгою... :oops:

Можна взяти щось заоснову... але фундамент - це одне, а список літератури має бути хоча б 20-30 джерел.
З повагою, Дмитро.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 57 гостей