Будет ли страница на русском языке?

кожен, хто щойно зареєструвався на Форумі саме тут має змогу піднімати питання, якими цікавиться.

Модератори: Artur, ihor

kostus
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 01 січня 2009, 22:56

Будет ли страница на русском языке?

Повідомлення kostus » 01 січня 2009, 22:58

???

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Пудет ли страница на русском языке?

Повідомлення andrivovk » 13 січня 2010, 15:33

Нащо вам сторінка російською мовою,якщо ви пишете навіть російською з помилками? :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Пудет ли страница на русском языке?

Повідомлення samael » 13 січня 2010, 16:08

А Вам на русском языке какую страницу нужно? Официального сайта УГКЦ или форум в русском интерфейсе?
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

сідоголовий
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 20 січня 2010, 14:05

Re: Пудет ли страница на русском языке?

Повідомлення сідоголовий » 26 січня 2010, 14:34

Якщо Ви читаєте українською, розумієте українську мову то для чого вам російська?
Не може все перекладатись!!! Робіть і Ви якусь жертву!!!!Вчіться і будьте добрі поважайте Україну :friends:

Аватар користувача
katolik
дописувач
дописувач
Повідомлень: 61
З нами з: 18 травня 2007, 03:19
Звідки: Січеславщина

Re: Пудет ли страница на русском языке?

Повідомлення katolik » 31 березня 2010, 21:11

...якось довелося мандрувати потягом "Москва - Миколаїв" до Херсону і дорогою, щоб не тратити даремно дорогоцінний час, розважав Богородичну вервичку... Тут підсів до мене один чолов`яга, назвався Олександром з м. Саратова і, попрохав мене пояснити йому значення Вервиці та її таїнств. Тут я довго йому пояснював..., а потім схаменувся, (адже людина приїхала до України вперше і можливо не розуміє української мови) та й запитав його чи добре він зрозумів моє пояснення українською мовою і він, на моє неабияке здивування відповів ствердно та ще й додав, що суржик він розуміє багато гірше, ніж чисту українську. А потім запитав мене про моє життя в "місті імені чекіста - Дніпродзержинську". Я йому коротко оповів основні нюанси того життя і він, за хвилинної паузи, вигукнув:
"Да ти что, ведь ето же фашизм!?" Ні, відповідаю йому, це не фашизм, а як повідомили мені у нашому міському відділі СБУ (...я нещодавно ходив до них здаватися за те, що нелегально перетнув Державний кордон - переступив поріг власного помешкання): - "Це тому, що Україна не УКРАЇНСЬКА!"
Отже, любі, у Христі Ісусі, брати й сестри - українці! Досить вам вже комплексувати через національну меншовартість - будьте ЛЮДИ, гідні нащадки Ваших Прадідів Великих, а не худобою, яка "...тільки й родиться на те, щоб її били й вбивали..." І тоді мені не доведеться йти до відповідних Органів влади здаватися за порушення державного кордрону... Бо й Тарас Шевченко через вас висловив ці слова:"Якби раби не похилили голови, то не стояв би я над Берегом Неви." А ви, всі зайди і чужинці СХАМЕНІТЬСЯ та розкайтеся, будьте дуже обережні у своєму невігластві та "хамстві", бо українець довготерпеливий, але....
"Наша основна мета - наближення до Бога!"
С. Бандера


Повернутись до “Форум для новиків”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей