"Україна! Краще майбутнє для дітей Чорнобиля"

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

romameeting
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 березня 2007, 11:22

"Україна! Краще майбутнє для дітей Чорнобиля"

Повідомлення romameeting » 27 серпня 2008, 00:01

Рим. На чудовому острові Тіберіна недільнoго вечора 17 серпня 2008 року в самому серці виставки на острові Кіно відбулася презентація книги: “Україна!Краще майбутнє для Чернобильських дітей!» . Перша книга – це вибірка газетних статтів журналіста Джуліо Де Ніколаїса з жовтня 2004 року до сьогоднішнього дня. Ці статті були опубліковані в різних газетах, таких як «Діскусіоне», «Опініоне», «Мерідіано», «Адженція Радікалє», «Форум Україна». Книгу можна придбати по інтернет – сайту http://stores.lulu.com/store.php?fAcctID=2654153.
Гроші,зібрані від продажу книги, будуть передані українським дітям – сиротам та дітям, які захворіли внаслідок Чернобильської катастрофи. Між присутніми, крім автора, були також Радник Європейського континенту Мерії міста Риму Тетяна Кузик та історик Енріко Фраті.
На презентації були присутні багато представників української громади з різних куточків Італії: Козенца, Латіна, Вітербо, багато журналістів національної преси, а також української та американської, серед яких: Габріелє Ратіні, Фабріціо Федерічі, Марія Мартінеллі (Rai3), Анджелло Мартіні, Франко Палумбо, Віра Паук, Валентина Діаконалє.
«Піклуватись про дітей Чорнобиля, катастрофи 20-річної давності є самим кращим рецептом подбати про майбутнє всієї нації», - говорить президент асоціації «Україна в Європy» Лілія Білик.
«Україна! Краще майбутнє для дітей Чорнобиля» - це мозаїка журнальних статей, які розповідають про найважливіші заходи, організовані іммігрантами, що працюють в Італії, членами асоціації «Україна в Європy» для розповсюдження української культури в Європі.
Про цю книгу, що так гарно говорить про нас українців і про наші минулі страждання, одна зна йважливіших газет Італії " Опініоне ", присвятила цілу сторінку. Книга з назвою "Україна". Краще майбутнє дітей Чорнобиля, яку Джуліо де Ніколаїс написав для читача італійської мови та культури,щоб ознайомити ближче своїх співвітчизників з ітторією України з 1922 по 2007р. Італійський журналіст Джуліо де Ніколаїс зібрав 35 своїх статтей, які вже виходили у численнийх газетах Італії, в цю книгу,яку видала в Італії асоціація під назвою "Україна в Європу" ,створена ашими українськими жінками. Журналіст опікується питанням майбутнього,яке ми хочемо дати нашій молоді, та об"єднує до цього проекту також італійців.
Італійці звикли характеризувати укр. молодь як дітей Чорнобиля.
Книга поділяється на три розділи:
1) об"єднання 11 статтей, які розповідають про найважливішу діяльність, яку проявляють жінки нашої асоціації "Ukraina in Europa"(Україна в Єврпу), і про соціальну інтеграцію в Італії наших працівниць,та пропаганду укр. культури у Європі.
2 -га частина. Історія УПА (1946 -1953), сумна пам"ять про ГУЛАГ. Автро просить інтернаціонального визнання Голодомору.
3-тя частина. Тут зібрані події статті та роботи Джуліо де Ніколаїс ( зима 2004-2005р) друковані в парламентській італійській газеті,дискусії що інформували італійського читача про події Оранжевої Революції,та замах здійснений проти Віктора Ющенка.
Про багато інших аргументів, які в Італії не знали, можна дізнатись з цієї книги. Книгу розкупили, але її можна знайти в інтернеті на сайті http://stores.lulu.com/store.php?fAcctID=2654153.
[/img][img][/img]

romameeting
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 березня 2007, 11:22

Повідомлення romameeting » 30 серпня 2008, 12:29

Добра справа
[b]В Італії презентована книга про дітей Чорнобиля
22.08.2008[/b]
http://nslovo.com/article_682.html#
:D 8)


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей