УВАГА! Єресь!!! "Вірний останок" з Тернополя

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 22 травня 2009, 19:31

Так, це ще одна секта під прикриттям УГКЦ.

Наперед перепрошую, тільки таке формулювання - не зовсім вдале: його можна хибно подвійно трактувати :oops:
Адже УГКЦ не прикриває секти, то секти можуть прикриватися УГКЦ, тому доречніше сказати, що "Вірний останок" - це секта, яку помилково вважають рухом УГКЦ.

Прошу не сприймати емоційно :oops:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 травня 2009, 20:27

ola писав:
Так, це ще одна секта під прикриттям УГКЦ.

Наперед перепрошую, тільки таке формулювання - не зовсім вдале: його можна хибно подвійно трактувати


Може й так... Та я саме мав на увазі, що цей "вірний останок" (чи "співуни"), так би мовити, і прикривається УГКЦ, вводячи інших в оману. Адже церковні ієрархи не мовчать http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1267
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 24 травня 2009, 11:02

Дорогі брати і сестри.

Щодня ми чуємо по всіх засобах масової інформації заклик єпарха УГКЦ і всіх його замісників про «секту в Тернополі».

Але за всі роки виходу із підпілля не закликав єпарх УГКЦ проти секти єгови, євангелістів, «православних» і б. ін. скільки їх на нині є. Навпаки ці секти тепер залучені до єдиної екуменічної церкви, яку на нині будують і у якій з’єднуються. Сьогодні навпаки «православні» із греко-католиками стали однією вірою і церквою. Дивина…

Що так зворушило душу УГКЦ? Чому такий неспокій в УГКЦ? Чому така велика увага «секті» на Співочому полі – одній із всіх сект? Що так болить УГКЦ? Чому так багато не приділяється уваги іншим сектам, які не визнають Марію за Матір Божу, Ісуса за Бога. Це вже дійсно таки єресь. Чому єретики стали УГКЦ не завадою а навпаки одною із конфесій, дорогою до Бога. Єпарх УГКЦ не бореться із такою єрессю. Не кажучи вже про інші єретичні зневаги Бога і Матері Божої.

Йому болить те, що на Співочому полі Матір Божу прославляють разом із Сином Ісусом. Йому болить Свята Служба Божа як при Апостольському Престолі, йому болить правдиве виконання всіх правил Католицької Церкви, і всього що вчить Католицька Церква.

Піклує єпарха не слава Бога і Матері Божої а чин єпископа і багато інших раніше незнаних чинів. Не піклує єпарха УГКЦ тілесна і духовна чистота священичого життя, а навпаки воює проти Слова Матері Божої про те, що священик має бути неодружений, убогий, у послуху Верховному Апостолові. Не уболіває єпарх УГКЦ тим, що люди хочуть послуху Богові, леліють Боже слово у своїх серцях. Для нього основне послух мирян єпископам і єрархам що вже повністю перейшли на «православіє» і його традиції і обряди. Ні, не поминається єрарх УГКЦ за з’єднання з Апостольським Престолом. Ні! Він за з’єднання із «православними» і протестантами вважаючи їх християнами.

Коли наші праотці ревні католики Йосафат Кунцевич, Потій, Йосиф Рутський, Шептицький, Чернецький приєднувалися гілкою до Папського Престолу, то наш ієрарх УГКЦ до візантійського патріарха. Це для нас є великий знак. Той знак був на кожному місці, де з’являлася Матір Божа. Знак великої зради. І хто цим уболіває і тим живе (пізнанням Святої Віри) той пізнав той знак. Так, це переслідування Святої Христової Церкви. Так, Тої що Господь збудував на Петрі.

Ні, не буде єрарх воювати проти єгова і йому подібними. Ні. Єгов йому не перешкода. Єгов йому не мішає. Єгов не уболіває за Серце Ісуса і Серце Марії, за з’єднання з Апостольським Престолом. Ні. Єгови його зневажають, нищать не визнають.

Ви помилились єпарху прирівнюючи «секту Співочого поля» до секти єгови, мормонів і їм подібним.

ПОМИЛИЛИСЬ!

Бо то є велике Святе паломницьке Місце З’яви Матері Божої і тут лунає меч Святого Божого Слова, Святої Правди для тих, хто її не хоче прийняти і слухати.

Дякуємо Богові, що не допустив у вашій церкві «інквізиції», за яку ви так упоминаєте, і відчувається великий жаль у вашій душі що її нема. Бо вже дуже стає зрозуміло який вирок вона би винесла. Навіть не зважаючи на Божу Заповідь – не вбивай. Саме такі інквізиції і вирішували долю Божих Слуг і Пророків вуаліруючи себе печаткою Папи. Тому що Той Хто поставлений наріжним кутом Святої Христової Церкви ніколи би не дав Благословення на переступ п’ятої Божої Заповіді. Ніколи, навіть найлютішому ворогові і поганину. А благав би за спасіння тої душі віддаючись на Боже Правосуддя.

Але є Бог і Він утримує у великій опіці тих, кого послав. Але і чекає тих, до кого своїх послав.

Ще не було чувано і видано щоб Святі священичі уста так осуджували і такі погані слова вимовляли, а Святе священиче серце було у такому гніві і ненависті. Дуже дивно… Саме духовні особи у любому випадку мали би наслідувати Христа – свого Бога і проявляючи милосердя і миротворіння рятувати душі. Не судити, не обмовляти а радіти і дякувати Богові що люд навертається і славить Його. Але чомусь наші отці за найперше між собою не любляться. Чомусь редемптористи не любляться з василіанами, василіани з редемптористами, редемптористи з студитами… І це є дуже дивно нам світським людям. Читаючи залишені рукописи Божих Слуг і Святих служителів Святої Католицької Церкви ще із попередніх років нігде не зустрічаєм ненависті, але тільки любов, злагоду, миротворіння. Уболівання за Святу Католицьку Віру, за Святу Католицьку Церкву, вірність Верховному Апостолові. А коли і були якісь непорозуміння то йшли на поради до Папи.

Багато студій не треба закінчувати і не треба збирати великі і високі чини для комісії і розслідування Божого Провидіння а разом і Його Слуг. А потрібно зовсім мало і навіть для кожного вірного парафіянина і духовного найнижчого чину – простого вірного священика це чисте і вірне серце, що є оселею для Святого Бога. І воно відчує Правду і пізнає Боже Слово і зрозуміє Боже ділання.

А такого що ми наслухались у промовах єпарха і його заступників у храмах УГКЦ і у всіх різновидностях масової інформації, ми ні в одній Святій Книзі Святих Католицької Церкви не чули. І це не світські люди, а духовні високі чини – достойні і високо достойні…

Дорогі брати і сестри. Чому ми сьогодні так мало часу віддаємо духовності. Чому духовність не є цінністю нашого часу. Так, на все у нас є час. Тільки не на те, щоб пізнати правдиву дорогу нашого спасіння, дорогу вічного життя.

Причиною нашого занепаду і духовних і світських осіб є те, що ми не обізнані Правдою Божого Слова. Причиною того є людський гріх. Так, брати і сестри, на нині багато утворилось течій які голосять «правду своєї версії», визнають тільки своє за «правду».

Дорогі, чому не навчили і не вчать Отці Церкви що Віра є тільки одна єдина, що Христова, що Церква є одна єдина що Христова, Та що Її Сам Христос збудував на Петрі Апостолі. З Його Божого Благословення і Провидіння утвердив Її Святинею у Римі (Ватикан). І до нині Її тут на землі очолює Петро – Апостольський Намісник – Папа Римський.

Чому люди вселенної не знають Правди? Чому сьогодні стільки є розбіжностей від тої одної Правди, Віри, Церкви. Дорогі, щоб визнати секту треба свято знати і пізнати Святу Віру, Святу Церкву, а то Католицьку (Вселенську). От тоді будем знати хто є секта.

Завжди (а це знаємо із передання наших праотців) віками, століттями за порадою, узгодженням, зрештою Правдою їхали, йшли до Твердині – Каменя – Петра. Який Провидінням Божим, якщо на те було Божа Воля і Божий Допуст давав Благословення.

Чому сьогодні цей привілей – доступу до Папи конфісковано?

Чому Папа так рідко, а останнім часом майже зовсім не є з нами простим людом?
Чому простий люд не може з ним спілкуватися, йти за порадою, пізнавати Правду?
Чому Папа не знає що стільки людей хотіло би з ним зустрітись особисто?
Чому, Він, Папа не знає?
Хто встановив цю перешкоду?
Чому до Папи тільки певний відбір вибраних і «достойних» людей?
Чому немає Волі заповіданої Богом?
Чому так багато конгрегацій різних конфесій при Ватикані вирішують долю Святої Церкви не доводячи до відома Папу?
Чому Папа не знає що робиться і вирішується конгрегаціями і без Його відома затверджується печаткою Папи?
Чому ми парафіяни не свідомі того що діється у лоні Церкви?
Чому ми необізнані канонами правил для нас світських людей?
Чому ми не маємо страху що з нами буде по смерті?
Куда підем?
Чому ми такі байдужі?

Дорогі брати і сестри, люди, Свята Церква століттями і віками переслідувана тими хто від Неї відступив. Переслідувана і донині.

Тому ревного і святого священика, того, що не льстить високим себедостойним чинам своєї слави, а йде за Христом нищать, визнають психічнохворим.

Так було і у кожному місці з’яви Матінки Божої, всіх Божих дітей визнавали зрадниками, фонатиками, психічнохворими, сектами.
Так було в Люрді, так було в Гарібандалі, так було в Фатімі…
Те пережили Божі Слуги Луїза Пікаретта, Фаустина Ковальська, Пірина Джілі (до нині не визнана гордим духовним людом), пастушка Меланія з Ля Салет, Божий Слуга Отець Піо який терпів і був переслідуваний до кінця життя, і багато інших що є у Книзі Життя Святих Католицької (Вселенської) Церкви.

Дуже хочеться запитати єпарха УГКЦ який звертається до всіх людей своєї єпархії про «секту Вірний Останок» спираючись на гордість і фанатизм останніх.

Чи є смиренною, послушною і покірною його віра і церква не приймаючи те, що проголошено Папою до світу. Не йдучи одним кроком із Апостольським Престолом.

Хто породив той розкол? І хто встановив у церкві УГКЦ послух «православію» і його обряду і традиціям?
Чому той хто є послушний Папі не йде із ним однаково і на слові і на ділі? Чому? Є дуже дивним таке служіння. І на славу кому воно посвячене? І покору кому воно тримає? І куди веде всіх хто його слухає…?

Чи не гордість полонила ту віру і церкву що ще з початкових століть християнства утвердила свого патріарха у Візантії. Коли Бог утвердив Свого Святого в Римі на Камені Петрі.

Чи був то із перших кроків послух?
Чи то вже був розкол який триває до нині…?
Чому не Католицька (Вселенська)?
А чому греко-католицька?
Що означає і що криється під тим словом – греко?

А ото слово греко є не послух, не покора, не почесть перед Апостольським Престолом – Папою, а разом Христовою Церквою і Самим Богом у Пресвятій Трійці.

Дорогі сестри і брати, хіба хотів Господь Бог щоб були розбіжності?

Ні!

Він нам заповів Свою Церкву і дав нам Її на наше спасіння. І хто у ній утримається буде спасенний. А так як вона є одна єдина то тільки через Ту Церкву Христову можна отримати Ласки нашого навернення і спасіння – Дари і Плоди Святого Духа через покаяння і Святу Євхаристію.

Чи може бути присутній у всіх розбіжностях від однієї єдиної Святої Христової Церкви Сам Бог? Ні.

Він чекає на нас тільки у тій церкві, яку нам заповів. І ми мусимо, якщо хочемо вернутись до Дому Отця Небесного Її пізнати і до Неї прилучитись.

Саме у тому є гордість коли відходиш від тої Святої Церкви, але коли зєднюєшся і віддаєш своє життя за Ту Церкву то є великою покорою, почестю, щастям бути спасенним.

А ще більше подати руку допомоги своєму ближньому, щоб допомогти пізнати Ту Святу Церкву.

Як мало говорять наші єпархи і єрархи про спасіння, покаяння, Царство Боже, Страх Божий, про Святу одну єдину Церкву, завжди переслідувану єдину Святу Віру, про Правду Божу, про покарання, яке чекає всіх непослушних і нерозкаяних і не приймаючих Пресвяту Тайну Євхаристії. Як мало говорять єпархи і єрархи про порушення Заповідей Божих, як пізнати добро і зло, про скромність одягу, про навернення і молоді і старих, про милосердя і терпеливість, про любов і Віру, про миротворіння і радість спасіння.

Чому наша молодь у напівнагому вигляді переступає поріг храму? Чому у часі посту місто шумить у барах і ресторанах у розпусті і напитках? Чому діти порушують четверту заповідь Божу зневажаючи Небесних Батьків і земних батьків?

Чому нашим єпархам і єрархам сьогодні все одно що страждають сім’ї, родини, що пропадають діти, що вбивають у лоні жінок безмежну кількість невинних діточок; що людина розлучає те, що Бог скріпив у Небі, і яка то комісія чи людський суд може собі те позволити і яка на то є причина?

Чому не пояснюють єпархи і єрархи що треба терпіти один одному як і обіцяли Богові, або йти однією дорогою вірності Богові у довічній чистоті?

А дають згоду на повторні шлюби, які Господь Бог ніколи не благословить. А людей вводять в оману і в тяжкий пекельний гріх.

Чому те все не є уболіванням і переживанням служителів церкви єпархів і єрархів? Чому в останні часи їх то не болить?
Чим перейняте їх серце?
Чому на нині Свята Віра не є дорогою їх життя і їх Святого служіння Богові?
Чому їм сьогодні все одно чи вона греко, чи єгово, чи євангелісти, чи «православні»…
Всі ці течії для наших єпархів і єрархів є одне – християни.
Вони нас тепер вчать що кожна конфесія це дорога до Бога.
Навіть єднають всіх у заплановану екуменічну церкву, де кожній конфесії велика слава і поклоніння.
І б’ють себе в груди, як вони настраждались у підпіллі…
А плід того страждання де?
Різні конфесії і православ’я…
Ось плід вашого підпільного страждання і терпіння?

Прийшов час трудний і важкий, і Богом напімнений у Святому Євангелії – Апокаліпсисі – від Йоана Богослова. Церква Христова притемнена, прихована від людей…

Чому?
В чиїх то інтересах?
І хто є відламаною гілкою від виноградної лози?
А це ті хто відкинули все що просив, просить і буде просити Господь Бог і Матір Божа через Своїх Пророків.
Папа виносить за Правду. А конгрегації відкидають, ще й до Папи не допускають.
То де ж Правда?
І хто є секта…?
Нема сумніву, ті хто відкидає послух і покору Апостольському Престолу ділом, хоча на устах залишив слово Папа і Апостольський Престіл. Ісус просив судити по плоду.

Так, багато є збудовано храмів, монастирів, багато є священиків, ще більше високих чинів в розкішних фелонах і коронах. Тільки серце горде і ненависне і закрите. Тому сьогодні не знайдете священика, який приділив би у покорі і смиренні перед Богом п'ятнадцять хвилин на щиросердечну духовну розмову, чи потіху у розраді, чи спокою душі у біді. Ні. Вони сьогодні мають важніші – глобальні питання, проблеми. Їм сьогодні не до духовних розмов.

Вони сьогодні господарі храмів. Вони дозволяють собі вигнати людину за поріг «христової церкви». Рахуючи себе достойними цього. Спасіння душі для них не є біль їх священичої душі.

Обряди, традиції, відбувальщина, зрештою робочий день, лесть людям багатим і у владі…

І все це Свята Віра і Свята Церква? Ні…

Якби ми, люди, дорогі брати і сестри, знали історію Вселенської (Католицької) Церкви, знали життя Святих Католицької Церкви ми би сьогодні всі запитали наших «отців». Для чого вам так багато високих чинів? Чи не хотіли би ви бути простим, але Святим священиком? Чи не хотіли би ви зректися у своєму житті світського і зайнятися тільки спасінням душ, щоб багато вернуло до Дому Святого Отця? Щоб розказати кожному серденьку хто того хоче, кожній душі хто того бажає, не 2-3 хв. але як того потребується то годину, дні, місяці і навіть роки. Яка то Свята Віра, як в ній Бога люблять.

Ні, не називати фонатиками (і чи пасує єпархові таке слово вживати) а розказати яку то треба мати любов до свого Господа і його Божественної Матері, щоб присвятити своє життя для Бога не на слові а на ділі.

А якщо це ще священик то повністю умертвити себе від світу. Розказати всім, хто ще хоче те знати, як вони Святі священики служили Богові, скільки душ рятували на землі, і із того скільки їх є нині у Небі. Скільки святих рукописів залишено тими Святими. Вони уболівали за кожну душу. А не ділили у гніві і ненависті на психічно хворих і фонатиків. Біль серця за Святу Віру і Церкву спонукував до великої надії за кожну спасенну душу.

Чи є ви священики такими як у прикладі свого життя показав вам Ісус. Ні, не є.

То чи не стали ви на нині великою сектою, у яку перетворились, щоб звести людей, завести у блуд розбіжностей віри?

Брати і сестри, навертаймося до Святої Церкви, єднаймося і з’єднюймося із Святим Апостольським Престолом. От такого з’єднання хоче Бог. А не патріарха у кожній країні. Це є розкол. Для чого стільки патріархів, коли Бог залишив нам Петра.

«Патріархи» покоріться Богові. Віддайте владу Петрові – Верховному Апостолові. Станьте смиренні, покірні і послушні. Не стриміться за владу. Бо на Небі її Бог не чекає. І на Божий Суд її не пред’явите. Ні, тільки серце своє і що там у ньому збудував.

Так сталось, що через владу і стремління до керівництва утворились різні течії, що є відламаною гілкою від Древа Життя.

І не бракує скромності їхати і просити благословення на патріарха із православними традиціями і обрядом у Того, Рукою якого керує Господь. І коли є Той, кого Бог із Своєї Святої Волі і Провидіння благословив. А решта єпископи, священики, монахи у великому послусі, покорі, смиренності тільки одній єдиній Вірі Католицькій, одній єдиній Церкві Католицькій мають сповняти Божу Волю – рятувати людські душі.

Є дуже дивним але тепер вже і зрозумілим, чому єпарх УГКЦ відмовив служниці у благословенні і помочі у зустрічі із Святішим Отцем. А навпаки сказав, що ти ніколи до нього не попадеш. Лише можна здогадатись яка йому «користь» із того.

Дорогі брати і сестри, всі хто в це вірить, всі Об’явлення, які Господь Бог відкрив служниці про велику Святу Славу Матері Божої і яка у Славі є прирівнена до Пресвятої Трійці обов’язково будуть передані для спасіння цілого людства до Апостольського Престолу і з особистою зустріччю служниці із Святішим Отцем. Ми вірні в це свято віримо, уповаєм на Боже Милосердя, покладаєм надію на Його Святу Божу Справедливість, що Бог із Свого Божого Провидіння вкаже нам дорогу зустрічі з Папою.

Тому, ми дуже просимо, конгрегаціє УГКЦ, будь-ласка, дайте можливість Святішому Отцю особисто сказати своє Пастирське Слово.
Востаннє редагувалось 28 травня 2009, 08:41 користувачем vira55555, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 24 травня 2009, 11:40

А хто дав вам право міняти навчання церкви???? Яким авторитетом???? А де ж ваш послух, навіть не Папі, а простому християнському вченню??? Якщо ви М.Б. людину, підносите до рівня трійці, то ви нічим, на жаль, від мормонів і свідків не відрізняєтеся. Тут вже мова не йде про послух єпископу і т.д. Сатана відпав також від Бога, через що??? Через непослух.
При чому тут Папа??? Пап такий самий єпископ як і любий другий. Не вдаюсь в різні тонкощі. Якщо ви не маєте послуху єпископу, той навіть якби сам Папа вам щось говорив, ви би не слухали.Ви Церкви не слухаєте, робите своє псевдовчення християнське, а ви тут про Папу.

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 24 травня 2009, 14:03

Тут щось не правдоподібно із ваших уст. Бо єгови і мармони про Матінку Божу такої самої думки як ви..., бо саме вони прирівнюють Її до простої жінки. Тому складається таке враження, що ви саме і є єгови і мармони.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 24 травня 2009, 14:30

це реінкарнація пані Іри? А то бачу, ідеї ті ж самі. :)
unicuique suum

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 травня 2009, 15:36

robie писав:це реінкарнація пані Іри? А то бачу, ідеї ті ж самі. :)


Айпі адреса та сама в обидвох, як вибиває знову...

На форумі заборонено:


Створювати однією людиною кількох користувачів...


http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register


П. С. Тільки не звинувачуйте мене у "параної"! :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Serhij S
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 23 травня 2009, 13:21
Звідки: Galizia

Повідомлення Serhij S » 24 травня 2009, 17:20

mykil писав:
robie писав:це реінкарнація пані Іри? А то бачу, ідеї ті ж самі. :)


Айпі адреса та сама в обидвох, як вибиває знову...

На форумі заборонено:


Створювати однією людиною кількох користувачів...


http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register


П. С. Тільки не звинувачуйте мене у "параної"! :D


І не лише у параної, але й у незнанні простих правил функціонування глобальної мережі. Один і той самий Ір адрес ще нічого не означає, коли людина підключається до інтернету через локальну мережу.
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 24 травня 2009, 17:47

Ірино, якщо навіть це повідомлення видалять., я всеодно пишу. Ви можете ображатись або ні, то Ваша особиста справа. АЛЕ ВИ САМЕ І Є ОДНОЮ З ТИХ, ХТО ПОШИРЮЄ ЄРЕСЬ!!!!

Шкода дуже,що так є, але читаючи ваші дописування я не можу вважати інакше!!!
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.
(М.Куаст)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 24 травня 2009, 18:00

Я дуже перепрошую всіх, хто зі мною спілкується, але на цей раз ви помилилися.
Я не знаю, хто вийшов на форум, але моє серце радіє, що є ще мої однодумці. Це ще раз говорить про те, що Господь лишив Своє насіння на землі. І пекельні ворота Святої Церкви не переможуть.

А оце вже пишу я, Ірина.

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 24 травня 2009, 18:25

Маєте рацію в вас однодумців дуже багато, на жаль. Особливо на цьому форумі.
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.

(М.Куаст)

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 24 травня 2009, 18:38

Ira писав:А оце вже пишу я, Ірина.


... гляньте якими буквами пишу, власною рукою :crazy:
unicuique suum

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 24 травня 2009, 19:45

п.Ірино, дозвольте без п.??? Довго писати:) Мені цікаво. А ви би не могли чітко по пунктам, якщо дозволить адміни, росказати про свої вчення. Без підколки пишу. Чесно. Мені було би цікаво. Пояснюсь відразу. Мене цікавить в який період М.Б. стала частиною Трійці? Звідки це взято???

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 24 травня 2009, 23:12

Дорогий друже. Не знаю, якою любов’ю наповнено твоє серце до Діви Марії Матері Божої. Але у тому слові „частиною” сказано все.

Дуже би хотілося, щоби і ти був ревним християнином. Хоча би частиною Святого Стада, до якого закликає Христос Наш Господь. Дуже би хотілося, щоби ми, всі люди землі, стали тим Стадом – Христовою Церквою, що є Католицька (Вселенська).

Знаєш, Романе, а ти піди до Католицького священика і запитай:

- чи є взята Діва Марія Матір Божа із Тілом і Душею Пресвятою Трійцею до Неба?

- чи є коронована Діва Марія Матір Божа Пресвятою Трійцею в Небі на Царицю Неба і землі?

- чи є ще хто крім Бога Ісуса і Матері Божої Марії в Небі із тілом і душею.

- і ще запитай того Католицького священика:
„Як ви думаєте, священику, яке місце Ісус Святий Бог Своїй Божественній Матері Марії в Небі виділив? Біля кого.”

І ще вас попрошу, перед тим як йти помоліться, щоб Господь Бог і Матір Божа спровадили вас до Святого священика, такого, устами якого керує Боже Провидіння.

Божого вам Благословення!


А коли отримаєте відповідь-розважання, і якщо буде на те ваша воля, дайте знати.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 травня 2009, 13:00

Serhij S писав:

І не лише у параної, але й у незнанні простих правил функціонування глобальної мережі. Один і той самий Ір адрес ще нічого не означає, коли людина підключається до інтернету через локальну мережу.Хай буде, з "параноєю" я змирюсь... Але щодо функціонування IP, тим паче у локальній мережі, дещо знаю, тому що сам під*єднаний до такої мережі... Як теж знаю, що існує багато програм для автоматичної зміни IP, анонімні веб-браузери, повна безпека в Інтернеті тощо. Перераховувати програм не буду, щоб не виникало спокус... Списати все на простий збіг обставин не завжди розумно. Хоч і не по темі замітки, але це пояснення на повідомлення...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 26 травня 2009, 22:57

- чи є взята Діва Марія Матір Божа із Тілом і Душею Пресвятою Трійцею до Неба?


так

-
чи є коронована Діва Марія Матір Божа Пресвятою Трійцею в Небі на Царицю Неба і землі?

так

- чи є ще хто крім Бога Ісуса і Матері Божої Марії в Небі із тілом і душею.


є

-
і ще запитай того Католицького священика:
„Як ви думаєте, священику, яке місце Ісус Святий Бог Своїй Божественній Матері Марії в Небі виділив? Біля кого.”


Чесніша від херувим і славніша від Серафим. Вона не існувала споконвіку як існує Трійця. М.Б. була очищена вівд первородного гріху, залишилася людиною, недивлячись на те, що церква її так величає. Але М.Б. не є частиною іпостасної Трійці. Чи мооже вона відкупила людство як Ісус???? Чи мооже вона не сотворена а роджена від Отця???

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 07:55

romanm писав: Чи мооже вона відкупила людство як Ісус????


Богородиця є тільки співвідкупителькою, адже співстраждала колись разом із своїм дорогим Сином - Ісусом...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 27 травня 2009, 08:08

mykil писав:
romanm писав: Чи мооже вона відкупила людство як Ісус????


Богородиця є тільки співвідкупителькою, адже співстраждала колись разом із своїм дорогим Сином - Ісусом...


Отче, прошу вас також прояснити добре це положення. Бо дехто може не зрозуміти. Однак, це співстраждання, не привело до перетворення М.Б. в самого Бога.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 27 травня 2009, 10:19

romanm писав:
mykil писав:
romanm писав: Чи мооже вона відкупила людство як Ісус????


Богородиця є тільки співвідкупителькою, адже співстраждала колись разом із своїм дорогим Сином - Ісусом...


Отче, прошу вас також прояснити добре це положення. Бо дехто може не зрозуміти. Однак, це співстраждання, не привело до перетворення М.Б. в самого Бога.


Вибачте за офтоп, але тут зразу пригадується Код Да Вінчі, та ідея яку там обмусолюють на рахунок жіночого начала. Виходить, що пані Ірина та ті що з нею, просто шанувальники Дена Брауна да крайнього фемінізму. Бог мусить бути і жінкою також. :D
unicuique suum

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 10:59

romanm писав:

Отче, прошу вас також прояснити добре це положення. Бо дехто може не зрозуміти. Однак, це співстраждання, не привело до перетворення М.Б. в самого Бога.


Ні, в остаточному випадку не привело й не приведе. Бо тоді Господь Бог виглядав би "розмитим". Пантеїстичної еманації (витікання) Діви Марії в особовість Божу не було... Інакше це б виглядало на постулат окультної доктрини "Нью Ейдж".

Співвідкупителька як і Посередниця чи Заступниця- це так звані титули, надані згодом Богородиці у Церкві. Вона не дорівнює у славі цілій Пресвятій Трійці (Триєдиному Богові)... Існує ж певна логічна ієрархічність у тому. Їй того й не треба. І теж завжди слухає покірно свого Сина Христа...

До слова, з погляду догматичної теології, Марія є Матір Спасителя не тільки завдяки факту народження, але також силою постійної, добровільної материнської співпраці у ділі Відкуплення, як першої відкупленої товаришки Відкупителя; відтак як скромної слугині Господа, що цілком свобідно мовила Всевишньому своє "так", прийнявши спочатку Слово у власне серце, а опісля Святим Духом у дівиче лоно...

Ще про Богородицю можна прочитати тут http://www.livingrosary.org.ua/index.ph ... lovom.html

Про маріологічні проблеми говорили якось і на цьому богословському форумі http://bohoslov.org.ua/distribution/top ... 38ebd6ff5d

Читаймо про Діву Марію з автентичних джерел http://www.truechristianity.info/ua/books/maria.php


P. S. Наша новаторка п. Іра вже й тут устигла "прославитися", як бачу http://forum.lvivport.com/archive/index ... 31383.html
:D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 19:36

Богородиця – це перша християнка. Вона живе вірою, надією, любов'ю. Ніхто і ніщо її не знеохочує, не розчаровує…
Божий закон, Боже слово – це її пожива, її роздумування.

Богородиця – це найвищий приклад свободи Божої дитини… Вона вільна щоб служити, слухати і ділитися тим, що має…

Богородиця – перша в повному значенні слова богопосвячена людина...


З книги теперішнього єпископа Діонісія Ляховича, ЧСВВ «Роздуми над основою християнського та монашого життя», Львів, Місіонер, 2005..
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 28 травня 2009, 08:47

Дорогий друже.

- Твоя відповідь є знаком того, що ти по своїй волі, не заслужив у Бога Ласки бути спровадженим до Святого священика, але і того Святого священика тепер напевно не знайдеш…

- Не знаю, кого ти маєш на увазі, даючи відповідь – хто є ще із Тілом і Душею у Небі крім Ісуса і Марії. Але якщо ти маєш на увазі Іллю і Єноха, то брате, вони при їх житті є заховані до Неба, до їх появи на землі на останні часи. Вони ще мають виконати свою Місію в Божих планах. Аж потім після смерті їх душі відійдуть у вічність.
Тут порівняння не може бути.

- Чеснішу від Херувимів і незрівнянно Славнішу від Серафимів, Сущу Богородицю Тебе величаємо.
Сущу – Вічну.

Молитва передана іще з перших років християнства, і є як передання від наших праотців до нині.

Хто є, брате, Херувими і Серафими? Так, Ангели.

А чи є Ангели так народжені як люди на землі? Ні, Вони за найперше безтілесні, чисті, незаймані, не від плоті і насіння. Чи хто з людей на землі і тих, хто відійшов у вічність і є у Небі великі Святі, є у Славі рівні з Ангелами? І незрівнянно (без порівняння) славніші за Херувимів і Серафимів? Ні.

Чи хто є у Небі із тих, що відійшли з землі у вічність Сущий? Ні.

То чи не є та передана Свята молитва від наших праотців, а може і від самих Апостолів, які ще довго були із Матір’ю Божою на землі і дуже тужили при Її Святім Успенні, пророцтвом великої Слави Матері Божої, і тою Святою сходинкою для великих об’явлень Бога про Свою Матір (як і обіцяв Апостолам) на останні часи.

Хіба могла бути зачата Матір Самого Бога від плоті (від тої кари яку Бог дав людям за гріх Адама і Єви)?

Хіба міг Святий Бог: Чистота, Непорочність, сама Святість воплотитись у Лоні Тої, Яка зачата сім’ям людини, заплямлена гріхом прокляття за гріхи людські?

Ні, люди, ні.

Ви в блуді через те, що не приймали ніколи об’явлень по цілому світі через Пророків. А особливо східна церква, яка ніколи одним кроком і одними устами не йшла з Апостольським Престолом. Яка і донині, ті дороги нашого спасіння – Божі Таємниці не приймає.

Матір Божа не мала, не має і ніколи не буде мати мізерної тіні бруду гріха. Вона Зачата в лоні Анни Духом Святим. Вона є Обручницею Духа Святого. У Її Святому Лоні Духом Святим воплочене Слово. …І Слово стало Тілом і оселилося між нас… Прийшов Бог до нас на землю, щоб нас спасти…

Марія разом із Сином Ісусом страждала у Його Хресній Дорозі. Син на Хресті, взявши ношу наших людських гріхів, а Його Мати під Хрестом, зносячи Меч Святих страждань і терпінь за наші гріхи. Що терпів Син, зносячи Рани людської злоби і ненависті Тілом і Душею і проливаючи до останньої Краплі Своєї Святої Крові, те зносила Марія – нестерпний біль Свого Непорочного Серця, проливаючи Свої Святі Сльози. Скільки Крапель пролитої Святої Крові рівно стільки ж Крапель Святих Її Сліз. Так само як Ісус жертвував Своєму Батькові Отцеві Небесному Свої Терпіння за відкуплення із гріхів людського роду, так само Матір Божа жертвувала Меч Болей Її Непорочного Серця Своєму Батькові Отцеві Небесному за відкуплення з гріхів людського роду.

Так, Вона є Співвідкупителькою людського роду. Папа давно вже підготував до світу проголошення Догмату Матері Божої як Співвідкупителька людського роду. І у часі Божого Провидіння Догмат буде винесений до світу.

А тепер прийшов час прийняти Об’явлення що є продовженням всіх попередніх Об’явлень відкритих до світу про Славу Святої Марії.

Вона є роджена від Отця. Вона є несотворена, Суща – Вічна.

Але щоб прийняти ці Об’яви треба мати серце чисте і світським людом і духовним. Збудувати у своєму серці оселю для Бога, що є Храмом Святим через щоденну Святу Сповідь і якнайчастіше приймати Пресвяту Євхаристію – Тіло і Кров Ісуса. Щоб подолати диявольські спокуси, нашіптування, перешкоди, утриматись в Святій Вірі, Святій Церкві і мати силу протистояти лукавому. І щоб самому за найперше пізнати Ту, Яка у Славі є Одягнена в Сонце – Божество.

Полюбіть Її, брате Романе, і Вона Свята Марія наділить ваше серце любов’ю Святою. Вона повна Ласк Благодаті, Вона є Матір’ю Неустанної помочі у всіх наших бідах, нещастях, терпіннях, упадках, проханнях… Вона любить вас навіть попри той меч, яким ви особисто прошиваєте Її Божественне Серце.

Дуже шкода, що люд землі став на сторону змія і веде війну із Марією. Сьогодні настав той час, заповіданий Богом змієві – і Я покладу ворожнечу між тобою й між Жінкою, між насінням твоїм і насінням Її. Вона зітре тобі голову, а ти будеш жалити Її в п’яту.

Так і є, сьогодні йде війна між насінням змія лукавого і між насінням Тої, що Одягнена в Сонце…

Як же ж видно ту ворожнечу насіння змія до Тої Жінки.
То чи не хочеш, брате, і ти стати насінням Тої Котра зітре голову змія…?
Люди, дорогі, добрі люди, чи міг би Той, що є Правда Свята, Джерело Святої Чистоти, Непорочність, Чесніть, Доброта, Милосердя, Чистота, Справедливість, а зрештою Б О Г, Свою Маму так принизити як принизив Її люд землі? Скільки тих Святих Підказок – Тайн, Об’явлень давав і дає до світу як і обіцяв Апостолам коли возносився до Неба: не покину і говоритиму до вас через Пророків до кінця віку вашого… Що і є нині в молитві Вірую. …І в Духа Святого Господа Животворного що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином однаково поклоняємий і однаково славимий проповідуваний Пророками…

Бог відкрив нам Матір Свою Святу – як Непорочне Зачаття.

Непорочне означає незаплямлене, недоторкане гріхом, як ні одна людина на землі.

Розумій же люде світу.

Яке людське сім’я може бути очищене в зачатті, якщо воно людське…? грішне…?

Тільки ті, що є люди землі є роджені від плоті через сім’я. Як кара від Бога за гріх Праотців Адама і Єви, що були вигнані із Раю на землю. Бо перші люди Адам і Єва не є народжені таким шляхом як всі люди після них . Вони перші люди Раю, що через непослух (гріх) були із нього вигнані. В Раю грішним не місце. В Раю від плоті і через сім’я не народжуються, такий шлях народження є карою від Бога. Тільки люди землі не є Непорочне Зачаття. Не є. Бо Непорочне є неторкане, незаймане, не заплямлене, чисте.

Таким подібним до Непорочного Зачаття мало би бути життя священика, яке ніколи не має мати гріха нечистоти плоті. Плоть священика все життя має бути неторкана, незаймана, чиста – непорочна у своєму житті, змита Тайною Хрещення від первородного гріха наших перших батьків Адама і Єви.

Таке Непорочне життя має бути у кожного святого священика. Що символізує його пояс непорочності у одязі при приготуванні до Літургії.

Матір Божа з’явилась в Люрді в 1858 році Святій Бернадетті Субіру, як Непорочне Зачаття. Як розуміло серце духовного отця Бернадетти коли запитав юну дівчинку - чи знаєш Бернадетто що означає слово зачаття. Дитина відповіла ні. Але добре знав священик у глибокому розважанні своєї священичої душі: що то є. А Марія сказала, що Вона є Непорочне Зачаття. Значить незаймане людиною. Порочності в зачатті Марії не було, не було плоті і не було сім’я. Того, що заслужили люди землі через гріх Адама і Єви як були вигнані на землю.

Люди, хіба ви не пізнали Марію, нам же ж Бог стільки дав знати про Свою Святу Матір. Це ж Його Божественна Мама. Хіба би Святий, Люблячий, Справедливий, Милосердний Бог міг вибрати одну із людей, скористатися для свого народження і відкинути, і забути, і повернути в людське життя на рівні із людиною… Свою Маму…? Ні. Це могла би зробити тільки людина на землі. Бо тільки люди ображають своїх батьків, переступаючи Святу Божу Заповідь.

А Серце Ісуса як любить Свою Маму…? Напевно без порівняння із любов’ю людського серця.

Стид і срам, люди!

Люди ви не пізнали Святу Марію. Як і в перші часи не впізнали Бога Ісуса на землі.

Люди, не роз’єднюйте Матір і Сина, прошу вас люди, не роз’єднюйте Те, що завжди поруч і завжди разом і на Небі і на землі. Віддайте Їм те, що Вони заслужили – Вінець Слави однаково. Бо однаково несли ношу людських гріхів, однаково страждали, однаково виконували Свою Місію і однаково відкупляли з гріха людський рід. Не судіть Марію. Не раніть Серце Її Сина.

Покайтесь люди! Схаменіться!

Не продовжуйте Хресну Дорогу на цей раз Марії. Не повторіть, люди, помилку наших праотців-зрадників (книжників і фарисеїв). Не робіть того, бо Бог Ісус, Син Марії, цього нам не подарує без покаяння.

Романе, кайтеся із своїх гріхів. Кайтеся щодня, щогодини і щохвилини,ті, які хочете пізнати Правду, а разом пізнати Святу Дорогу Вічного Життя.

Кайтеся всі і світські і духовні.

Духовні, зречіться тої достойності і величності. Ви є люди і без покаяння ніхто не врятується.

Саме тоді священик є у святості, коли принижує себе, і навіть без необхідності на те, саме то є знак покори, смирення, скромності, послуху, любові, вірності, визнаючи тим те, що є ніхто на цій землі. Достойні, та вже поскидайте і зречіться тої гордості і високопреосвященства. Досить… Пора нагадати життя Ісуса, Марії, Йосифа, що є великим взірцем для нас, всіх людей, особливішим способом для духовних осіб.

Романе і всі хто чує, а зрештою, люди, покорімося Господу і Його Слову, Благанням, Його Об’явленням. Його Святій Мамі Марії. Подякуймо за все, що дають нам для нашого спасіння, і за все, що потрібно для нашого спасіння.

Якщо Бог хоче, щоб ми з’єднались в те, до чого нас всіх закликає – в ту одну Святу Церкву, Яку збудував і затвердив на залишеному нам Наріжному Камені Петрі, то навернімося всі до того Каменя Петра. І слухаймо уважно все, що він говорив і говорить до світу. Яку дорогу вказує для нашого спасіння. Бо напевно треба, щоб спастись йти тою дорогою.

А не з’єднання, яке собі придумали люди – лебідь, рак і щука…
Подумайте ті, що закликаєте до вшанування всіх розбіжностей і що будуєте безмірну кількість різних віроісповідань – конфесій.
Зречіться люди своєї дороги всі, а виберіть всі одну Божу. Навертаймося до Божого Престолу – Апостольського – затвердженого Богом і Богом утвердженого. І слухаймо Петра.

І для чого такий форум, коли на ньому немає ні миротворіння, ні правди, ні злагоди, ні любові, ні милосердя, ні справедливості, а постійний словесний бруд людських вульгарних слів. Коли людина виставила свою славу вище слави Бога і Матері Божої. Коли людина дійшла до того, що Матір Божу прирівняла до себе. А духовенство з того радіє і підтримує то, плодом якого є гріх і зрада Богові.
Чи проводить ними Дух Святий, коли того, хто поминається і вивищує Богові Славу а людині вказує місце на землі і куда піде по смерті викреслюють із форуму, роблять виняток із порушення правил… і т.д. і б.ін…

Хіба це справедливо? Хіба по таких законах жили наші праотці…? Хіба таке проповідували святі священники?

То яким пророкам встелена дорога килимами Правдивим Божим чи не правдивим тим, що лестять людям для їхньої вигоди...

Коли Об’явлення про Матір Божу – як Вічну, Несотворенну, у Славі прирівняну до Пресвятої Трійці будуть повідомлені Апостольському Наміснику – Папі Римському, то останнім хай буде Його Пастирське Слово.
Востаннє редагувалось 28 травня 2009, 13:01 користувачем vira55555, всього редагувалось 1 раз.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 28 травня 2009, 09:05

Так що в нас не Трійця, а четвірця насправді! А ми то думали, грішні!
У Бога є мати, суща, вічна, як раз те жіноче начало, про яке нам Ден Браун і говорить. О так ми пророка навіть не помітили поміж нами!

Попелом треба голови посипати. І Папі також. Бо ніколи я не бачив, щоб він таке говорив, чи писав. :crazy:
unicuique suum

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 28 травня 2009, 09:18

vira55555, Ви повністю перекрутили все вчення Католицької Церкви про Богородицю. Це просто жах яку маячню Ви несете.
Хто вам сказав, що термін "сущий" означає "вічний"? Він також означає "істинний, справжній" (http://www.slovnyk.net/?swrd=%D0%A1%D0%A3%D0%A9%D0%98%D0%99).


Зображення"Сущу Богородицю Тебе величаємо" розуміємо так, що Марія дійсно породила Бога І Спаса нашого Ісуса Христа, а не що Вона є вічною як Бог. Так що, vira55555, благаю Вас, схаменіться.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 28 травня 2009, 13:58

Та то треба дати собі спокій. Хай вірують в четвірцю, і амінь. Та я і не перестаю каятися. Але міняти церковне вчення, бо там комусь уявилося, що зявилася М.Б., то вже перебор. Вибачте.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 травня 2009, 14:30

vira55555 писав:Дорогий друже.Це знов реінкарнація п. Іри, продовження її баламутства під маскою християнських вічних істин? Чомусь "стиль" дуже схожий... Те своє "поучення" (набір слів) лишіть краще при собі. Ми слухаємо Святої Католицької Церкви, а не різних бабських байок!

Цей допис (не в образу) або на плоди божевілля, або нездорової духовності! Одне з двох!
Востаннє редагувалось 28 травня 2009, 14:42 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 травня 2009, 14:36

vira55555 писав:
Покайтесь люди! Схаменіться!А ви хіба вже досягнули абсолютної святості, що закликаєте інших до покаяння чи, можливо, є духовною особою!? Ціле життя треба нам каятися, бо ціле життя грішиться... Усім! І Вам у тому числі, особливо за баламучення християн та відверті єресі, що є вірусами для автентичної ВІРИ!

Догналівці також всіх і вся закликають покаяння і що маємо? Духовний блуд, ненависть до керівників Церкви під благими намірами...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vira55555
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2009, 22:35

Повідомлення vira55555 » 28 травня 2009, 18:04

Ні. Романе, не в „четвірцю”, а в Пресвяту Трійцю, що є Один Бог в Трьох Особах: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. А Марія то Особа не Бога, а Матері Божої, Котра завжди разом із Пресвятою Трійцею, і завжди є біля Свого Батька Бога Отця, біля Свого Сина Бога Ісуса і є Обручниця Духа Святого.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 28 травня 2009, 18:19

п.Віро, при всій моїй повазі до Вас. Признаюся, мені все ріно шо там за вчення і т.д. Просто якщо Ви йдете проти законно!!!!! поставленої церковної влади, то тут проблемки. Навіть, як би і ангел вам проповідував друге євангеліє.

Так що мені немає шо більше вам сказати. Бог нас розсудить там, бо тут суперечки марні.

Аватар користувача
Vagner
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2009, 21:38
Звідки: Тернове Поле

Повідомлення Vagner » 28 травня 2009, 18:33

Цікаво, пані Віро, а хто служить у вас? Хто ті "священики" якими так легко маніпулювати, невже вони сліпо всьому вірять?
Життя дається лише раз,
Щоб з Богом нам провести час,
Плодів від Господа набути,
Приємність мати мов у рути.

Відтак Творця в Письмі шукаю,
Йому все серце відкриваю.
Тобі бажаю також цього:
Пізнати Вишнього Святого.


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість