НАСЛІДУВАТИ ХРИСТА!

звалище оффтопу

Модератори: Artur, ihor

Vsevolod
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 13 лютого 2006, 16:57
Звідки: Lviv

НАСЛІДУВАТИ ХРИСТА!

Повідомлення Vsevolod » 23 березня 2006, 17:14

Головна мета людини - осягнення Царства Божого, тобто стану поєднання божественного і земного як в кожній особистості, так і в усьому суспільстві. Приклад нам подав Ісус Христос: "Хто йде вслід за мною, той не буде в темряві блукати, а матиме світло життя" (Іван, 8.12). Тому наслідування Спасителя - це найголовніше правило християнства. "Бути християнином - це, власне, не що інше, як наслідувати Ісуса Христа у людській природі, в міру свого покликання", - пише св. Василій Великий. "Станьмо подібними до Христа, бо він став подібний до нас. Зробімося богами задля нього, бо він став людиною задля нас", - закликає св. Григорій Богослов. В результаті людина має стати боголюдиною, а людська спільнота - боголюдством (расою четвертого психоінформаційного рівня). Очевидно, що цього неможливо досягнути протягом одного життя - лише в палінгенезії.

Тому людина, яка всупереч Євангелію і здоровому глузду відкидає палінгенезію, насправді відкидає можливість осягнення Царства Божого і висловлює недовіру всьому тому, що пообіцяв Христос у Добрій новині, ігнорує Його втілення і принесене Ним світло знань, зневажає Його служіння, страждання, смерть і воскресіння.

Людина ж, яка визнає реальність палінгенезії, відкриває для себе перспективу стати подібною до Христа. Тоді вона стає арієм, адже арій - це людина, яка обрала шлях боголюдського перетворення, плекання культури і збереження навколишньої природи. І вона отримає гідну винагороду за свою віру, сміливість і наполегливість: "Істинно кажу вам: ви, що пішли за мною, в палінгенезії у сто разів більше одержите і життя вічне матимете у спадщину" (Матвій, 19.28-29).

Арійська раса виникла в процесі наслідування втіленого Сина Божого, що прийшов у наш світ сім з половиною тисячоліть тому і відомий під іменами Рама (Хрест), Ману і Луг (Людина), Гопал-Аполлон (Захисник), Йван Купала (Юний Захисник), Мітра (Сонячний Посланець), Баел і Бел (Син Бога), Енкі (Син Неба), Ной (Новий). Це втілення Сина Божого започаткувало народження нового світу, тому з 5508 року до н. е. ведеться традиційне українське літочислення. За Ним тоді пішли наші предки - Військо Бога.

Ми продовжуємо рухатися за Ним у палінгенезії. Нова арійська раса народиться в процесі наслідування втіленого Сина Божого, який знову прийшов у наш світ 2 тисячоліття тому і відомий під іменами Христос (Хрест, Рама), Галілеянин, Назарянин, Спас, Син людський. І хай на цьому шляху нас не зупинять ні страх, ні перешкоди, ні сумніви, ні сама смерть: "Дерзай, сину! Дерзай, дочко! Віра твоя спасла тебе. Царство Боже здобувається силою, і ті, що докладають зусилля, схоплюють його!"

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 24 березня 2006, 11:17

У Вас що - гарячка?:shock:
Поперше стаття суперечить здоровому глузду, а по друге - суперечить іншим дописам під ніком Vsevolod - а це вже схоже на шизофренію... :cry:

Vsevolod
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 13 лютого 2006, 16:57
Звідки: Lviv

Повідомлення Vsevolod » 24 березня 2006, 11:58

Xa! Laskavo prosymo u virtualnyj svit! Hadaju scho tut je najmnshe 5 vsevolodiv :D Ale toj Vsevolod, kotryj v danyj moment pyshe, toho scho napysano vyssche NENAPYSAV! :cry:

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 05 квітня 2006, 17:48

Ого-го-го А що тоді робити?
:shock: Звідки знати де який? І справа не в інтернеті - адже двож однакових ніків не може бути!!! правда? :(
З повагою, Дмитро.

Vsevolod
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 13 лютого 2006, 16:57
Звідки: Lviv

Повідомлення Vsevolod » 16 квітня 2006, 19:30

Wse moze buty :) Spokijno, wy w rukach u Matryci! Laskawo prosymo u wirtualnyj swit bez osib....Lysze Matrycia! :twisted:

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 17 квітня 2006, 13:32

Пригадую усім. а особливо Vsevolodam - це офіційний форум Української Греко-Католицької Церкви! У мене є всі можливі IP-адреси з-під яких було здійснено ваші повідомлення. Якщо створиться новий нік, й продовжуватиме грубo порушувати правила, то я заблокую вхід на форум для УСІХ учасників з даної зони IP-адрес!

Поважайте один одного!

PS: це не матриця, а реальність!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua


Повернутись до “Смітник”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей