Католицький канал ТБ?

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Католицький канал ТБ?

Повідомлення ljubomyr_ps » 18 серпня 2009, 20:12

Можливо хтось з дописувачів знає чи наша УГКЦ працює над створенням Католицького каналу ТБ. Можливо Церкві тре звернутись за фінансовою підтримкою до Ватикану разом з Українською Католицькою Церквою латинського обряд. Нашим братам у вірі в Словатчині Папа поміг, як видно ось з цієї закладки: http://christusimperat.org/uk/node/17191 . Бажання і наполегливість в цьому питанні відіграють велике значення, адже тре не тільки церкви бодувати, але й думати про духовне збагачення віруючих в цілому. Необхідність створення Католицького каналу ТБ давно назріла. А нам покищо залишається дивитись лиш православний "Глас" і слухати протестантів, які активно викупляють ефірний час у національних каналів ТБ.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Simeon
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 12 травня 2009, 08:51

тв

Повідомлення Simeon » 19 серпня 2009, 17:30

Дуже слушна пропозиція, сам над цим задумувався, було б чудово, щоб і в нашій Церкві було своє телебачення.
не думаю, що про це не думали керівники нашої Церкви, але , мабуть є також і певні труднощі.
Хай Бог допомагає нашій Церкві, чим швидше запуcтити своє телебачення , щоб і таким чином проповідувати Христа!

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 21 серпня 2009, 15:12

На мою думку, перш чим створювати ТБ канал потрібно б було створити якусь студію, яка б займалася створенням різного плану релігійних передач, і коли назбирається достатньо інформаційного наповнення, тоді вже можна буде створювати канал.

Аватар користувача
сладкопівець
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 06 січня 2009, 16:22

католицьке телебачення

Повідомлення сладкопівець » 24 серпня 2009, 11:48

Рік тому в Івано-Франківську виникла телестудія "Апостол" з благословення Владики Кир Володимира (Війтишина) і Кир Софрона (Мудрого). Натхненням для цієї справи стало католицьке телебачення "Вічного Слова" (EWTN - Eternal Word Television Network), засноване Матірю Анжелікою.
Якщо хтось зацікавився цією справою, просимо підтримати її молитовно та через благодійні пожертви. детальніша інформація на сайті www.apostoltv.org.ua (ще не повністю заповнений).

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Повідомлення Mandrivnyk » 24 серпня 2009, 12:01

Створення окремого католицького каналу в Україні - дуже дорога, але вельми потрібна справа. Щоправда, виникає питання, звідки брати гроші. Можливо, менше би соборів будували у галицьких містах, де працюють одружені священики, які мають родини, тоді б із грошима не так було сутужно. Та й переглянули би витрати на джипи для владик :D Ні, я не осуджую і не втручаюся у фінансові справи цілої Церкви і окремих єпархій, не мені, грішному, це робити, та все ж без присутності на загальноукраїнських каналах наша Церква буде залишатися для багатьох українців незрозумілою до кінця релігійною організацією, таким собі "прислужником Ватикану"... Адже інтернет і телебачення стали для чималої кількості українців основним джерелом здобуття інформації, а якщо вона носить релігійний характер, то часто буває нефахово подана. Та це тема іншої розмови - якості релігійної тематики в українських медіа

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Повідомлення Mandrivnyk » 24 серпня 2009, 12:09

Шановні формучани, перепрошую, що спершу не привітав усіх із днем незалежності! І все ж не можу стриматися, щоб викласти свої враження від цьогорічної молитви за Україну в софіївському соборі. Після патріарха Філарета слово там мав ще й митрополит УАПЦ Мефодій (Кудряков), який говорив про чужу для України "унію" і що Україна - суто православна країна. Забув цей єрарх невизнаної світовим православ'ям Церкви, що цю чужу "унію" сповідують біля 5 мільйонів осіб в нашій країні. Та яким незаангажованим було слово нашого пастиря Любомира (Гузара), в першу чергу неполітичним, а напраду духовним :Yahoo!: На відміну від того ж Філарета, який читав молитву, просякнуту політичними речами і сказав, що Христос віддав за нас "душу" :shock:

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 26 серпня 2009, 07:37

Мені здається що поки немає такої можливості в УгкЦ для створення свого каналу, бажання також. Після декількох тижнів, ніхто би цього більше не дивився. До прикладу бачу православні канали, не знаю, але постійно бажання дивитися немає. Краще програми релігійного і пізнавального направлення на різних каналах.

Скажіть мені, є, наприклад, якісь передачі, або передача, на якомусь нормальному каналі, де би говорилося хто такі ті ж греко католики( як приклад)? Якщо є, то дайте знати.

Так шо фігня то всьо.

На форум ніякого попа - богослова, або семінариста - отлічніка:) не можуть дати, зверніть увагу, це не форумчик села Козодоєво, а офіційний форум, і..??? А ви про телеканал. Забудьмо.

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Повідомлення Mandrivnyk » 26 серпня 2009, 08:50

Іноді на 12 каналі (львівське обласне телебачення) показують програми про визначних мужів УГКЦ (митрополита Шептицького, патріарха Сліпого, блаженних), але ці програми вже розраховані на те, що глядач принаймі поверхово знає, звідки корені виникнення цієї Церкви. Говориться там про особливості нашого обряду, але так. кількома реченнями. А таких суто пізнавальних програм про суть нашої Церкви поки що не зустрічав :(
Romanm, а Justyn хіба не є богословом? Вельми ерудованим модератором є той же Mykil, він, мабуть, теж духовна особа, тільки не хоче про це сказати з якихось причин, та це його приватна справа :lol:

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 26 серпня 2009, 08:55

Ну, бачите, в кожного є свої справи, напевно.

Я, говорячи, про "попа - богослова" маю на увазі не ентузіастів, хто викроює деякі моменти зі свого життя щоби тут "полазити" і трохи помодерувати.
Ну, тим паче, о. Юстина, я давно тут не бачу, mykil, думаю, теж занятий. Тай здебільшого, "духовна особа" не означає, "спец" в різного роду питаннях, на які може відповісти той, хто спеціально вчився десь вище( історики, т.д.)

А про того, хто би мав час і можливість вести форум, авторитетно, тобто, відповідаючи на питання і т.д., які задаються учасниками, і не тільки, форуму.Показувати на 12 каналі такі передачі, все рівно що ставити пам ятник Бандері в Львові, а Лєніну в Донецьку. Кожному своє. А таких передач(пізнавальних про УгКЦ на серйозних каналах), як ми бачимо, немає. Шкода. Перш ніж починати релігійне виховання, спочатку потрібно пропіарити самих себе, і не тільки там, де цього піару не потрібно.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 серпня 2009, 20:06

romanm писав:
А про того, хто би мав час і можливість вести форум, авторитетно, тобто, відповідаючи на питання і т.д., які задаються учасниками, і не тільки, форуму.
Питання священику найперше тут для отримання авторитетної відповіді http://www.ugcc.org.ua/askform.0.html?&no_cache=1

На різні питання особисто я на рівні ентузіазму та по мірі можливості відповідаю досить часто, і не раз саме у приваті. Це всім незнане. Але давайте будемо писати по темі замітки!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Vitaliy-jesuit-777
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 31 березня 2007, 15:11
Звідки: Ternopil
Контактна інформація:

Католицький канал телебачення

Повідомлення Vitaliy-jesuit-777 » 30 листопада 2009, 15:42

Коли приходиш додому з роботи і вмикаєш телевізор - стає страшно. Передовсім страшно за своїх дітей, яких електронні ЗМІ бомбардують своїми світськими "стилями життя" і "прогресивними моделями поведінки".
Голосу Церкви практично не чути по ТБ. Невже в нас перевелися розумні люди, які здатні створювати ХРИСТИЯНСЬКІ програми для телебачення?
У мене пропозиція до всіх форумчан:
якщо хтось із вас професійно працює з програмами для відеомонтажу, має можливість високоякісного запису відео (і звукозапису відповідно) - давайте спробуємо зробити (для початку) короткометражний документальний фільм. Тематика може бути різною - від "Сенсу життя" до "Історії Церкви". Якщо все вийде - роботу можна продовжити. Адже в протестантів уже є щось подібне (http://pravdapro.org/), чому ж ми не можемо такого зробити?
Blessing!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 листопада 2009, 16:09

Продовження теми далі тут http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1413

Перед створенням нової теми варто поцікавитися чи подібне щось уже не обговорювалося. Тим паче якщо на форумі віднедавна!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Католицький телеканал “EWTN”

Повідомлення andrivovk » 17 травня 2012, 18:10

Католицький телеканал “EWTN” дозволили транслювати в Україні

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України дозволила ретрансляцію в країні телеканалу "ЕWTN", який працює під патронатом Римсько-Католицької Церкви.

Як повідомляє офіційний веб-сайт Національної ради: «На засіданні 15 травня, ухвалено рішення про доповнення Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Долучено програму «Eternal World Television Network» (EWTN).

EWTN – міжнародний християнський (католицький) телеканал. Має ліцензію на мовлення OFCOM. Обсяг мовлення – 24 години. Програми з обмеженим доступом (насилля, еротика) відсутні. Базові мови програми – англійська, німецька, французька. У часові проміжки з 9:30 до 10:00, з 15:00 до 18:00 та з 19:30 до 21:00 транслюються програмні блоки українською мовою.

Трансляція на територію України відбувається через супутник Ноt Bird 6, частота 11585 Мhz, сим. швидкість 27,5, поляризація вертикальна, спосіб поширення сигналу – некодований.

За даними моніторингу у програмах реклама відсутня».


http://www.catholic-media.org/ua/news/u ... -2012.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Католицький канал ТБ?

Повідомлення andrivovk » 27 червня 2012, 18:08

Отут можна дивитися католицьке «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN) http://www.ewtn.org.ua/ Є розклад передач.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей