РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Володимир C
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 15 серпня 2009, 10:50

РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення Володимир C » 15 серпня 2009, 11:19

Останнім часом на теренах Тернопільщини появились рідновіри - секта, яка сповідує, як вони кажуть, древню віру словянських народів (язичництво). Та насправді, як мені здається, це подобає на якесь екстримістське угрупування, яке навіть дітей вчить насилля. У їхніх поглядах є великі прояви нацизму, на їхніх вишиванках всюди проглядається свастика (варто переглянути тільки їхні сайти kozaky.org.ua та perun.in.ua).
Недавно по ТСН була показана подія у с. Саджівці Гусятинського району Тернопільської області, де, як було сказано, греко-католики на чолі з священиками сильно побили рідновірів та ще й пограбували їх. Гадаю, що то є перебільшення. На їхніх форумах тепер виливають хтозна який бруд як на УГКЦ, так і на "попів" та "ксьондзів".
Чи дійсно Церква має поступитись язичництву і чому УГКЦ ще до цієї пори офіційно не прокоментувала цієї ситуації. До цих пір, наскільки знаю, лише священики Бучацької єпархії реагують на це.
Чекаю на коментарі та відгуки. Може рідновіри воюють не тільки на Тернопільщині і терени Церкви вже покриті не однією виразкою

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 15 серпня 2009, 12:30

Настав час, коли язичництво й неоязичництво(рідновіри, рун віра), окультизм і спіритизм (вчення Блаватської, Реріхів, агні йога, муніт й і.н), харизматичні секти й рухи (С.Аделанджі Посольство Боже, Лєдяєва Нове покоління, свідки єгови й багато інших новітніх сект), які відкололись від Традиційних Церков, що сповідують Христа, як Господа, відкупителя й спасителя світу й віру в Тайни Святої Церкви -це рух так званої "Нової Ери". Вони обєднюють в новітньому часі свої зусилля в одному напрямку, а саме поборюванні Церкви Христової заперечені й паплюжені спасаючих догм і традицій Апостольської Христової Церкви.
Це велика духовна війна, яка ведеться вже два тисячоліття а в новітньому часі особливо загострюється й несамовито ведеться за кожну людську душу.
Ми як християни й воїни Христової Церкви до цієї боротьби з силами духовними а не з плоттю та кровю маємо бути готовими й твердо стояти у Вірі. Лукавий не спить він обєднює всі свої сили в широкий окультний неоязичницький рух "Ню Ейдж" мета якого побороти залишки християнства й привести до панування над світом Антихриста, якого вони видають за другий прихід Христа.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 серпня 2009, 19:23

Наша рідна віра є християнська, адже Ісус прийшов до всіх і приніс спасіння для грішних...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Lilly
початківець
початківець
Повідомлень: 42
З нами з: 26 травня 2009, 12:09
Звідки: Столиця

Повідомлення Lilly » 21 серпня 2009, 23:00

"Перша язичницька книгарня" - таку нову вивіску я побачила сьогодні над входом в кіоск з суто українськими книгами (єдиний такий у своєму роді у ТЦ Квадрат біля м.Арсенальна в Києві), який ще донедавна був місцем, де хотілося зайти по дорозі на Аскольдову. Інший продавець, на вітрині з обох боків реклама "Читати всім!" якоїсь антисемітської і антихристиянської книги, оголошення про збір рідновірів, книг від "Свічада" я вже не знайшла на полицях, натомість купа всякого г..на і трипільські горщики. Я спиталася продавця: "Чи це все серйозно? ... Чи ви теж язичник?" У відповідь він мене гарячково почав просвічувати, що язичники не є поганами, це християни їх так обізвали і т.д. Діалог я з ним далі не вела, бо без сенсу. Тільки сказала, що він втратив клієнта, і думаю не першого. Мене дивує постава власника цього магазинчика. Два варіанти: або він поганин і остаточно звихувся на цьому пункті, або мислячий бізнесмен без моральних засад, який пронюхав нову тему і займає вакантне місце на ринку, де ще можна шалено заробити на таких собі рідновірах (чи інших загублених людей без орієнтирів). Цікаво, кого в Києві є більше: тверезо мислячих, хворо мислячих (в т.ч. поган) чи людей без здатності до мислення. До речі, є в Києві таке собі радіо "Культура"; слухаючи його, часом може здатися, що власне переважають люди з другої категорії.
Є теж така собі бізнес-структура - навчальний заклад МАУП, який є розсадником антисемітизму, хворого націоналізму і притулком для язичників. На його території стоїть пам"ятник останньому язичницькому князю Київської Русі, погани там часто проводять свої збіговиська. Мабуть це прибуткова справа.

Але варто задуматися, чому так багатьох приваблює "наша рідна руська віра"? Є вислів: чим нереальніша видумка, тим більше людей в неї вірять. І дуже важко їх потім витягнути з тих переконань.

Володимир C
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 15 серпня 2009, 10:50

Христ. Україна чи Імперія Слов’яно-Арійської білої раси

Повідомлення Володимир C » 24 вересня 2009, 13:40

Пропоную вам Статтю, яка є в газеті "ХС" Бучацької єпархії. вона стосується теми про рідновірів:
«Христова Скеля» продовжує знайомити своїх читачів з «діяльністю» новітнього рунвістського утворення РВ РПВ (Родового Вогнища Рідної Православної Віри) та його «бойового загону» – осередків Характерного козацтва. За браком місця ми не можемо висвітлювати на сторінках часопису усі, без винятку, хибні світоглядні ідеї рідновірів. У цій статті проаналізуємо лише кілька рунвістських тез морально-етичного характеру, які відверто не узгоджуються з євангельськими засадами, а, отже, категорично відкидаються та засуджуються Церквою.
Морально-етичний аспект проблематикиЩо ж, шановні читачі, маємо в особах послідовників РУН віри та козаків характерників «справжніх» воїнів, які живуть, міркують та дивляться на «сотворений їхніми ж богами», світ очима старозавітних ще поганських народів. І це цілком серйозно, адже ці люди (а, радше, ідеологи їхнього руху – прим. авт.) зовсім не полишили древніх, забутих вже цивілізованим християнським світом, ідей «око-за-око» та «зуб-за-зуб». Наші опоненти залишаються «у сідлі» і з мечем в руках. Вони готові захищати силою все те, що дали їм їхні «боги». Теза козаків характерників: «Козак повинен пам’ятати Закон Воїнів, який зобов’язує із шляхетними (чесними) людьми чинити шляхетно, а з підлими – по справедливості…». Овва, а як це буде виглядати? Можна лише здогадуватись, дивлячись на їхні заняття з метання ножа, стрільби з автомата «Калашников» чи милуючись «козаками» в камуфляжах та масках в, досить таки, промовистих стійках і позах…
А, може, достатньо вчитатися в наступні «шедеври» письмен ідеологів РУН віри? Теза: «Слав’янський муж – це воїн… Воїн, який вбиває ворогів роду на ратному полі, – священнодіє, втілює в собі Перунів Дух, стає Перуничем». Нічого собі, правда? Виглядає так, що їхній Перун не проти кривавого жертвоприношення (хоч і на полі брані – прим. авт.). але древній поганський світ бачив ще й не таке: хананеяни та фінікійці жертвували своєму неіснуючому Ваалові навіть рідних дітей. Так що ідеї наших рунвістів у порівнянні з ритуальною жорстокістю древній язичників – ніщо. Вже тисячу років ми, українці-християни, намагаємося виконувати, даний нам Христом, закон любові, і тут з’являються люди, які думають зовсім по-іншому, відверто не по-християнськи. І цього не приховують!
А, може, справа вся у тому, що вони думають не так, як мають думати справжні патріоти-українці? Інакше як розцінювати цю тезу: «Найважливішим для нас є відновлення світоглядної єдности слов’янських народів – Русинів-Українців, Руских (Росіян), Литвинів (Білорусів), Левітів (Поляків)…» А ще як згадаємо, якими русизмами «сиплять» лідери рідновірів… Адже вони не просто говорять, вони «размавляють» нашою рідною українською мовою майже як ми, ну можливо, трохи гірше, і з «великоруським» акцентом. То, можливо цей, такий знайомий для нас, акцент і є ключем до розгадки таємниці цих хранителів відичної слов’яно-арійської культури древньої Русі? І ці ідеї про єдність з народами… Зауважте: єдність має бути саме зі слов’янськими народами. Ми це вже проходили. Так, шановний читачу, тут більше запитань ніж відповідей. А ще треба взяти до уваги той факт, що свій «духовний центр» рідновіри «звели» у потужному католицькому регіоні. І зараз вони успішно сіють неспокій, даючи інтерв’ю у ЗМІ, звинувачують греко-католицьких священиків і мирян у тому, на що ж самі останніх і провокують.
Наступна теза наших опонентів взагалі цікава: «Лише відновлення наших імперських амбіцій спроможне розбурхати те приспане болото, в яке завели нас недолугі керівники – смерди. Наша імперія – це імперія світоглядна, в якій з’єднають свої сили довкола праматірної землі білих людей – Руси – України, усі європейські держави». Ось так, шановні читачі, не більше і не менше! Десь ми вже це чули: білі люди, вища раса, трипільці-арійці-русини і, навіть, месіанська роль України – Оріони. Та це ж у книзі Юрія Канигіна «Шлях аріїв»! і ось ці вже ідеї дуже небезпечні і претензійні. Історія знає лідерів, які були одержимі ідеями панславізму, расизму, нацизму, – нічого з того доброго не вийшло…
Явно, явно відчувається, що у «штабі» рідновірів чи їхніх прихильників є великі уми з, ще більшими, конкретними планами. Або ж ці плани та «схеми» їм даються як інструкції, які треба виконувати. Але даються ким і звідки, – це залишається таємницею… Ті ж, які граються у культи «рідних богів» та вишколи характерного козацтва, є лише виконавцями та маріонетками чиєїсь злої волі. Адепти РУН віри іне здогадуються, якими силами вони керовані.
Проте вернімось до наших тез… остання, яку пропонуємо до розважання нашим читачам: «Світ жінки – це, передусім, світ її сім’ї. Ведучи все домашнє господарство, займаючись дітьми, вона є основою сім’ї, натомість, чоловік хранить рід. Його цікавить, перш за все, збереження роду, а не конкретного представника. Тому, якщо жінка протидіє справі його життя, чоловік з легкістю покидає її, і, навіть, діти тому не перешкодять. Дітей може народити інша жінка».
Тут вже, як говориться, без коментарів… Але ми все ж прокоментуємо цю тезу, адже вона завдає нищівного удару по святості та нерозривності подружнього зв’язку. Христос виразно сказав: «Покине тому чоловік свого батька та матір, і стануть обоє вони одним тілом. Тож, що Бог спарував, – людина нехай не розлучує… Хто дружину відпустить свою, тай одружиться з іншою, той чинить перелюб із нею». На цій істині Свята Церква витворила вчення про одність і нерозривність подружжя. І жодних трансформацій зазнавати воно не може…
Насамкінець доводимо до відома наших читачів, що, наведені вище кілька тез вчення рідновірів, проаналізованих нами, не є плодом фантазії автора статті. Всі вони є витягами з трактатів засадничих положень неопоганського руху РВ РПВ та Характерного козацтва. Ми ж, християни проповідуючи євангельську любов та милосердя, маємо залишатися вірними Церкві Бога Живого і рішуче свідчити самим своїм життям про Христа. А слова св. ап. Павла мають послужити нам застереженням перед різного роду апостасією: «А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів» (1 Тим. 4,1).
о. Андрій Юськів

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Повідомлення solist-vokalist » 24 вересня 2009, 14:34

Та, хвора фантазія у тих рідновірів. Знаю, щось подібне намагались популяризувати псевдонаціоналісти. І аргументація була приблизно така, мовляв у євреїв своя притаманна для них рідна віра, для арабів своя, а для нас українців - своя рідна - тобто язичницька.

Хворих людей вистачає в тому світі

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 26 вересня 2009, 20:26

Мені здається, що проблема не в хворих людях, а все ж таки в тому, що цю секту хтось "вирощує". Вона не самодостатня, тобто затухла б, якби не мала штучного фінансування.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 28 вересня 2009, 08:39

На мою думку, всі ці секти виникають сплановано, щоб більше людей відійшло від християнства. Це вигідно лише :дияволу і його послідовникам.
Жаль, що стільки людей підпадає під їх вплив. Отож нам потрібно не лишень говорити про те що створюються секти, а й про бідних людей, які попадають у їх тенети і молитися за них.
Давайте кожен з нас хоч деколи попросить Господа за навернення цих людей і на зіслання святого духа правди, щоб вони збагнули, що зробили помилку і знову навернулися до Господа.

Знаєте, я захотіла в Біблії знайти цитату про те, що диявол буде ходити , як лев, щоб пожерти. Та відкривши Біблії відразу попала на ці слова:

А довготерпіння Господа нашого вважайте за спасіння, як і улюблений брат наш Павло написав був до вас за даною йому мудрістю, як і по всіх посланнях, що в них він говорить про це. У них є дещо тяжко зрозуміле, що неуки та незміцнені перекручують, як і інші Писання, на власну загибель свою.
Тож ви улюблені, знаючи це наперед, стережіться, щоб не були ви зведені блудом безбожних і не відпали від свого вгрунтування, але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа. Йому слава і тепер, і дня вічного! Амінь. (2 Петра 3:15-18.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Повідомлення отець Роман » 28 вересня 2009, 09:11

Це не нова виразка, а стара рана. Якби шановний Олег Тягнибок був справжнім греко-католиком більше ніж політиком, давно заборонив би вступати в партію рідновірам. Але лояльність у світі завжди робить біду. Доки Церква строго до всього відносилася, все було нормально. Проте насправді не все так страшно - бо все все виглядає як театралізовне дійство - на мою думку - побавляться і перестануть. Принаймні тут, на Полтавщині все так примітивно і виглядає. Хоча язичництво, чим по своїй суті є також і рідновірство, і без того примітивне вірування. Будь-яка віра повинна еволюціонувати, не знаю чи влучне це слово тут, тобто нормальні люди все одно від нього відійдуть. А з нездоровими годі боротися...
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 05 листопада 2009, 14:16

Ця напасть має "ніжки" з американських просторів. Як на мене - це "мутантство" РУНвіри Лева Силенка, який вже давно пропагує повернення до віри предків.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 листопада 2009, 15:08

Завжди дивує, що в центрі нашого Львова неподалік пам*ятника Шевченку продають завжди чимало цієї проязичницької літератури, псевдопатріотичної тощо... З різними сувенірами і т. п.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 05 листопада 2009, 15:18

mykil писав:Завжди дивує, що в центрі нашого Львова неподалік пам*ятника Шевченку продають завжди чимало цієї проязичницької літератури, псевдопатріотичної тощо... З різними сувенірами і т. п.


Причому пхають ту ідею де треба і не треба. От шукала я собі альбом з вишивками, де було б гарно розписано техніку швів. Знайшла такий альбом, помірна ціна, гарні зрозумілі ілюстрації... і як звичайно купа "сміття" на рахунок кодування долі з допомогою вишивки. :o
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 листопада 2009, 15:59

Олюнька писав:і як звичайно купа "сміття" на рахунок кодування долі з допомогою вишивки. :o


Ага, потім так "закодується", що до кінця життя не розкодуєш. Хіба що Всевишній поможе... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 05 листопада 2009, 16:15

Ага, потім так "закодується", що до кінця життя не розкодуєш. Хіба що Всевишній поможе... :)


Але то не значить, що ми маєм від вишивання відмовитись. :wink:[/quote]
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 листопада 2009, 17:05

Олюнька писав:

Але то не значить, що ми маєм від вишивання відмовитись.


Yes, тільки від кодування, бо ж ми корінні українці та часто зовуть нас християнами! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Shargo
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 25 жовтня 2009, 17:16
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Shargo » 13 листопада 2009, 15:24

Гадаю, рідновіри й самі не дуже вірять в те про що кажуть що вірять. Мертва та віра.
"думати - не боляче, вірити - не страшно"

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення andrivovk » 07 квітня 2010, 17:44

Є такий вислів "Коли Бог на першому місці - все стає на свої місця".На мою скромну думку всілякі рідновіри, РУН-віристи (яких є декілька різновидів) появилися тому, що на першому місці стоїть національна приналежність, а не Бог.І починають всякі "силенки" репетувати "нам Рим - не батько, Москва - не мати, маємо свїх українських богів - перуна, дажбога і т.д. навіщо нам чужі".Св.Павло писав, що "нема ні юдея ні грека...".Якщо кожен народ буде мати свого бога, то що з того вийде доброго?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Analityk
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 17 серпня 2008, 00:09

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення Analityk » 20 липня 2010, 23:04

Nowi nebezpechni dijannia tak zwanych Ridnowiriw na Ternopilshchynni: ZACHYSTYMO CHRYSTYJANSKU (KATOLYCKU) WIRU!!
1. Wideo TSN:http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=244399&items=22989&type=0
2. Preskonferencija Buchackoj Eparchij: http://buchacheparchy.org.ua/component/ ... rhiji.html

7sen
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 15 лютого 2010, 23:42

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення 7sen » 30 липня 2010, 21:58

Пропоную проглянути статтю з фотками про село Саджівка Гусятинського рн Терн. об. І зверніть уваги на шокуючі коментарі....багато яких просто видалено
http://www.bereh.net/news/vidnovleno_idola_u_kyjevi_i_zahcyst_hcrystowoji_wiry_w_ternopoli/2009-09-26-37
http://www.bereh.net/news/vidnovleno_idola_u_kyjevi_i_zahcyst_hcrystowoji_wiry_w_ternopoli/2009-09-26-37


обгорівший перун
Зображення
Востаннє редагувалось 29 грудня 2011, 00:16 користувачем 7sen, всього редагувалось 1 раз.

7sen
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 15 лютого 2010, 23:42

РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення 7sen » 30 липня 2010, 22:02

Я теж ношу вишиванку і з свастичним орнаментом в тому числі, але для мене це просто культура мого народу, історія моєї нації, це звязок з предками і не більше. Но це не привід зрікатись від Бога і молитись якомусь поліну.

Славолюб
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 11 серпня 2009, 15:17
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення Славолюб » 04 січня 2011, 16:33

Шановні браття і сестри українці! З повагою ставлюся до вас бо розумію, що кожна людина являється часточкою Всевишнього Бога. В особливості поважаю кардинала Л.Гузара, завжди приємно його чути і бачити, відчувати його благість.

Нещодавно був вражений нападками так званих "правовірних" грекокатоликів на кардинала Гузара. Їхні аргументи смішні і розсипаються моментально, грунтуються на сліпому фанатизмі і чийомусь підбурюванні. Знаючи, що правовірні то назва, котру носить РПЦ (ortodoxia), напрошуються певні думки. Але так чи інакше смішно слухати звинувачення тієї приємної благосної особистості, котру завжди приємно послухати. Смішне звинувачення Гузара у виправдовуванні "маятника". Всевишній може нам повідомити необхідне у будь-який спосіб хоч то сном, хоч фразою перехожого, чи то маятником. Все під силу Всевишньому Богу! Ще смішніше звинувачення у підтримці гомосексуалістів, яке грунтується на вирваних з речення кількох словах без змісту усього речення.

Але ж ви поступаєте саме таким чином. Як писано у Біблії "чиніть так як хочете щоб чинили вам". То чому ж ви опускаєтеся до цього рівня? Чому тих, хто не так як ви славить Всевишнього, називаєте "виразкою"?

Як ви так і ми рідновіри добре розуміємо (це живе у нашому єстві), що Всевишній Єдиний і що і буддисти, і мусульмани, і християни, і рідновіри славлять Всевишнього просто у свій спосіб, називаючи його по-своєму, на рідній мові і служачи у свій звичай. Кожен іде своєю дорогою, котру проторували його предки. Кожному народові Всевишній дарував свою рідну мову, землю і звичай, віру. Тобто, ті інструменти, які дозволяють йому якнайкраще контактувати з Вишніми Силами. То хто дав вам праву осуджувати будь-кого, а тим паче свого брата, котрий використовує те, що дав йому Всевишній, свій звичай, свою віру? Чому християнин може себе почувати єдиним, хто відає істину? "Унизиться той, хто возвисився".

Ви можете собі уявити, що шаман Якутії приїхав в Африку і спорить, наприклад, з Ефіопським колдуном? Ні. І я не можу, бо як один так і другий розуміють, що у кожного своя путь! То чому хтось може собі дозволити собі назвати когось "виразкою" та ще на чийомусь чужому тілі? А що мусульмани, буддисти, іудеї? Я рідновір. То чому хтось мене називає "виразкою"? І чому це я на "тілі Церкви Христової"? Про що думаємо те й притягуємо у життя!

До речі, та "вигадана" справа про плюндрування капища і побиття кількох рідновірів натовпом священиків і націоналістів Тернопільської організації "Тризуб" (краще сказати нацистів) добігає кінця. Справа уже в суді. І цим "священикам" грозить тюремне ув"язенння на тривалі терміни. Хоча ви розумієте, що мирський суд то є ніщо в порівнянні з Судом Небесним. Від нього нікому не заховатися! І зачинщик цього дійства священик (пробачте забув ім"я) уже помер, а той священик, що зпилював кумир Перуна страждає від загноєння рук. Отже, справедливість є і Бога не оманиш солодкими словами. Бог бачить у кого віра справжня, а хто просто зверхньо ставиться до іновірців. Святиня є святиня незалежно від того, якої конфесії. Через святині люди поєднуються з Богом. Це образи Бога. Так християни поєднуються з Ісусом, використовуючи розпяття і ікони.

Що відносно свастики так кожен хто мудрий розуміє, що це настільки прадавній символ, що присвоїти його неможливо, не може вона належати якомусь одноиу народові. Зустрічається свастика і у індіанців Америки, і в Африці, і в Азії, і в індусів, і в білорусів, українців, росіян і т.д. Підіть подивіться в музеї вишиванок і ви знайдете ці "нацистські" вишивки :)

Браття і сестри! Гуртуємося, Будьмо в мирі і з миром! Не дозволяймо комусь зіштовхнути брата з братом лобами.
Слава Всевишньому Богу!
Запрошую на оновлений сайт Львівського знахаря вертебролога Славолюба Богача

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення о.Олег » 04 січня 2011, 18:43

Славолюб писав: Шановні браття і сестри українці! З повагою ставлюся до вас бо розумію, що кожна людина являється часточкою Всевишнього Бога.

людина є людиною, а Бог є Богом. Ніякіх "часточок"
Славолюб писав: Смішне звинувачення Гузара у виправдовуванні "маятника". Всевишній може нам повідомити необхідне у будь-який спосіб хоч то сном, хоч фразою перехожого, чи то маятником. Все під силу Всевишньому Богу! Ще смішніше звинувачення у підтримці гомосексуалістів, яке грунтується на вирваних з речення кількох словах без змісту усього речення.

на Форумі про це існує окрема тема - щоб не офтопити тут лише скажу, що не гадає +Любомир на маятнику і не підтримує гомосексуалізм
Славолюб писав:... Як ви так і ми рідновіри добре розуміємо (це живе у нашому єстві), що Всевишній Єдиний і що і буддисти, і мусульмани, і християни, і рідновіри славлять Всевишнього...

ні - божки, яким покланяєтесь, в кращому разі вигадки етнографів та боввани, в гіршому - чортівня :( Про мусульман тощо пошукайте в інших темах Форуму - Ви помиляєтесь.
Славолюб писав:... Як писано у Біблії "чиніть так як хочете щоб чинили вам". То чому ж ви опускаєтеся до цього рівня? Чому тих, хто не так як ви славить Всевишнього, називаєте "виразкою"?.. "Унизиться той, хто возвисився"...

мовою Біблії "рідновірство" як і будь яке ідолянство називається гидота - в Святому Письмі написане не лише те, що Вам приємно цитувати.
Славолюб писав:... Кожен іде своєю дорогою, котру проторували його предки...

українці більш як тисячу років торують Христові дороги. :Rose: Якщо Вам розходиться в глибшій давності, то чому б тоді не залісти на пальму, з якої колись зліз предок? :) Або з іншого боку зайдемо: чому б тоді Вам не відмовитись від здобудків цивілізації, які Бог відкрив неукраїнцям?? :) :)
Славолюб писав:... Чому християнин може себе почувати єдиним, хто відає істину? ...

бо Бог не казковий національний герой - Він Є :pardon:
Славолюб писав:... То чому хтось мене називає "виразкою"? ...

та бо ідолянство - це гидко
Славолюб писав:... І чому це я на "тілі Церкви Христової"? ...

весь світ є Христовою Церквою.
Славолюб писав:...справа про плюндрування капища і побиття кількох рідновірів натовпом священиків...

якщо так - ті священики будуть новими мучениками за Христа. Як і багато святих і мучеників та подвижників, що палили ідолів, рубали "святі дерева", руйнували капища божків... Поцікавтесь історією.
MOD: Вам бан за пропаганду гидоти ідолянства
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2011, 10:11

дійсно цікаво: в чому різниця між паленням цього божка і діями пастора, про які тут і далі?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення прочанка » 26 березня 2011, 11:17

повторюся, довелось поспілкуватись з язичником... Мороз по шкірі... Дикість якась... Мороза кисилем годувати, бо в них воскресіння, а вчора, виявляється, благовіщення -д/н перунки...
складається враження, що в такий спосіб, люди ховаються від проблем у чеховський "футляр"... Велесова книга - достовірніша від Біблії, яку євреї "здерли" у шумерів...
Не бійтеся!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 27 березня 2011, 22:08

Враховуючи рішучий характер княгині Ольги мені важко уявити, що вона не охрестила свого сина Святослава у дитинстві, так званого "останього язичницького князя Русі". Без Божої допомоги він би не зміг зокрема визволити свою батьківщину від хазарської окупації. І без цього визволення би не відбулося майбутнє хрещення народу.
Дивуюся чому до сих пір християни не поставили памятник Святославу. Святе місце пустим не буває.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення о.Олег » 28 березня 2011, 06:27

Йосип Вісаріоноаич писав:Враховуючи рішучий характер княгині Ольги мені важко уявити, що вона не охрестила свого сина Святослава у дитинстві, так званого "останього язичницького князя Русі". Без Божої допомоги він би не зміг зокрема визволити свою батьківщину від хазарської окупації. І без цього визволення би не відбулося майбутнє хрещення народу.
Дивуюся чому до сих пір християни не поставили памятник Святославу. Святе місце пустим не буває.

а звідки, окрім Ольги, можете припустити те, що Святослав був християнином?
(що не робить його негідним пам'ятника)
(хоч я не дуже за пам'ятники в загальному...)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 28 березня 2011, 14:50

о.Олег писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Враховуючи рішучий характер княгині Ольги мені важко уявити, що вона не охрестила свого сина Святослава у дитинстві, так званого "останього язичницького князя Русі". Без Божої допомоги він би не зміг зокрема визволити свою батьківщину від хазарської окупації. І без цього визволення би не відбулося майбутнє хрещення народу.
Дивуюся чому до сих пір християни не поставили памятник Святославу. Святе місце пустим не буває.

а звідки, окрім Ольги, можете припустити те, що Святослав був християнином?
(що не робить його негідним пам'ятника)
(хоч я не дуже за пам'ятники в загальному...)
З повагою, о.Олег

З його особистих рис:
Він не був себелюбцем ( як чи не усі язичники).
Він був людиною надзвичайної відваги.
Був надзвичайно скромним в особистих потребах.
Не виносився над своїми підлеглими (жив як простий солдат).
Не був гонителем християн будучи правителем язичницької держави.
Глибоко розумів суть свого призначення.
Не гонився за особистим земним щастям.
Не боявся смерті.
Глибоко любив свій народ і свою батьківщину.
Мав простий і глибокий розум.
Мав Божу поміч.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення o.Mykil » 02 квітня 2011, 18:25

Язичництво небезпечне для людської душі ще через те, що використовує магію (окультизм), різні ворожіння, що є контактом зі злими духами та суперечить волі Творця! Таке "рідновір'я" є з області важкого гріха!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 03 квітня 2011, 18:15

o.Mykil писав:Язичництво небезпечне для людської душі ще через те, що використовує магію (окультизм), різні ворожіння, що є контактом зі злими духами та суперечить волі Творця! Таке "рідновір'я" є з області важкого гріха!

від Славолюба:
До речі, та "вигадана" справа про плюндрування капища і побиття кількох рідновірів натовпом священиків і націоналістів Тернопільської організації "Тризуб" (краще сказати нацистів) добігає кінця. Справа уже в суді. І цим "священикам" грозить тюремне ув"язенння на тривалі терміни. Хоча ви розумієте, що мирський суд то є ніщо в порівнянні з Судом Небесним. Від нього нікому не заховатися! І зачинщик цього дійства священик (пробачте забув ім"я) уже помер, а той священик, що зпилював кумир Перуна страждає від загноєння рук. Отже, справедливість є і Бога не оманиш солодкими словами. Бог бачить у кого віра справжня, а хто просто зверхньо ставиться до іновірців. Святиня є святиня незалежно від того, якої конфесії.

У цьму конкретному випадку (якщо він дійсно мав місце) я не бачу ніякої містики і навіть магії. Рекомендую прочитати мій допис на "Гуманітарних дисциплінах": "Сучасні методи ліквідацій українців панівним паразитичним етносом".

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: РІДНОВІРИ - нова виразка на тілі Церкви Христової

Повідомлення o.Mykil » 05 квітня 2011, 03:51

Йосип Вісаріоноаич писав:У цьму конкретному випадку (якщо він дійсно мав місце) я не бачу ніякої містики і навіть магії.


Я не відсилався до того випадку і, як бачите, висловився цілком загально, бо досліджував теж язичницькі принципи. Язичництво (поганство) йде тісно і парі з окультизмом, всяким заграванням зі злими духами, тому є проти людської гідності та вічного спасіння людини. Магія (тяжкий гріх проти 1-ої Божої Заповіді) у безпросвітному та грішному поганстві чи "рідновірстві" http://www.youtube.com/watch?v=hov4HQtSgYI
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість