цьогорічне Незалежне Тестування

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

цьогорічне Незалежне Тестування

Повідомлення о.Олег » 09 червня 2010, 20:46

моя племінниця цього року здала вже 3 екзамени - мабуть через неї знаю трохи людей (і взагалі звертаю увагу на людей), які цього року здають ці тестування... Минулого року закінчив школу племінник і, порівнюючи реакцію минулорічних і цьогорічних дітей/батьків, роблю заключення, що цього року все якось... дивніше. І... зліше :(
Знаю, що на Форумі є люди, що тісно пов'язані з цьогорічним випуском. Хотілосьби почути Ваші думки/враження
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: цьогорічне Незалежне Тестування

Повідомлення прочанка » 15 червня 2010, 12:20

Складно... Цілі? Може дискредитувати ЗНО, як таке. Вернути все на круги своя, зелена дорога хабарництву?
Іноземна - дуже важка. Українська? Були варіанти. Теми есе - досить закручені. Чи будуть братися до уваги власне бачення - невідомо. Чомусь оголошення результатів затягується.
Географія... Більш логічних завдань ніж по предмету. Тут було все: астрономія, економіка,біологія,загальний розвиток. Тобто, для людини, яка має певний фах, освіту, і запас знань, набутих за життя - доступно, а для вчорашнього школяра, який має курс предмету за плечима - цього мало.
Математика - вона, як правило, класична.
Чекаємо історію, а яка вона буде...Ох та наша "історія".

Часто густо є питання, які можна просто вгадати. Ті, що особливо не переймаються методом "втику" потрапляють в "10", а діти зі знаннями можуть губитись і робити дурні помилки. Тобто, це не показник реальних знань, а лотерея, як і все наше гріше життя.

Мої поради батькам -діти мають багато читати! Починати з маленька
Не бійтеся!

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: цьогорічне Незалежне Тестування

Повідомлення євдоким » 13 серпня 2011, 15:08

прочанка писав:
Мої поради батькам -діти мають багато читати! Починати з маленька

Абсолютно з цим погоджуюся!!!
Але проблема в тому, що сучасні батьки :
- не мають часу для своїх чад;
- самі мало читають або зовсім не люблять читати.
Хто ж має навчити батьків читати??? А також аналізувати прочитане!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей