Ведична філософія

Модератори: Just_me, Artur, ihor

a7kiper
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 11 жовтня 2011, 11:02

Ведична філософія

Повідомлення a7kiper » 07 листопада 2011, 23:26

Наші популярні єресі:

1.Раб Божий.
Людина створена на образ і подобу Божу. Відтак кожна людина має РОЗУМ і СВОБІДНУ ВОЛЮ , і несе відповідальність перед Творцем за свої думки, слова, вчинки. Раб(невільник) не має своєї волі, виконує чужу, тому не несе відповідальності. Як тваринна форма життя не має розуму і тому не несе відповідальності. Бог не є рабовласником. Натомість рабовласником є чорт. Є чортове рабство, мафіозне рабство, залежність від наркотика, тюрма. Хто чинить гріх – той гріха невільник. Бог же дає СВОБОДУ. Свобода вибору, свобода творчости – основа життя і еволюції. Все, що чиниться з власної волі – добро, все, що чиниться з чужої волі – зло.

2. Страх Божий.
БОГ Є ЛЮБОВ. А любов і страх – це антоніми. Боятися можна привида, або скаженої собаки. Хоча не треба боятися нічого взагалі, бо коли хтось боїться - то нечисть живиться його енергією(оскільки благодаттю живитися не може). Страх це зло, «вигідне» нечистій силі. Як ненависть, презирство, образа, погорда, заздрість. Не плутати з Благоговінням, і Радісним трепетом душі(коли тримаєш новонароджену дитину, чи коли, ставши святим, линеш в Духовний Світ.)

3. Багатство – гріх.
Багатство – це ознака хорошої карми, заслуги. Людина народжена для радості і щастя. Матеріальна забезпеченість і розкіш – це добро, яке дає Бог за заслуги, переважно з попередніх життів. Гроші – це інструмент, який можна використати як на добре, так на зле. Матері Терезі треба було чим більше грошей, аби нагодувати більше людей. Головне не ставити матеріальне як головне, бо воно тимчасове. Людина має жити радісно, гармонійно розвиваючи свої: Дух, душу і плоть, не занедбуючи жодного з трьох. Бог і багатство співзвучні.

4. Бідність – чеснота.
Злиденне існування – це ознака поганої карми і негідного життя, часто - в попередніх втіленнях. Чим більше істота деградує, тим в гірші умови потрапляє, менші можливості для розвитку отримує. Не існує матеріальної бідності. А є бідність свідомості, бідність мислення, бідність інтелекту, бідність сили волі, бідність розуму. Хтось живе на дереві в хатці і читаючи там книжки вважає себе багатим. Хтось має нерухомість, авто, техніку і стикаючись з олігархом страждає від комплексу бідності. Самооцінка залежить від мудрості а не від майна. Мудрі батьки вчать дитину обходитися мінімальними затратами, правильно використовувати гроші, спрямовувати ресурси на важливе, черпати сили, радість, насолоду від Природи, живитися Благодаттю, будучи в стані святості. Мудрі батьки без грошей, власним прикладом дають дитині правильне, боже виховання, вчать мислити своєю головою і жити правильно. Свята людина ніколи не бідна. Немудрі батьки купують дитині дорогу техніку і дорогий одяг, щоб дитина почувалася не гірше за інших.

5. Первородний гріх. Всі ми люди грішні. Грішники, з яких перший є я.
Людина може відповідати тільки і виключно за власні гріхи. Чужий гріх неможливо взяти на себе, як безглуздям є взяття на себе чужого сифілісу чи геморою. Ісус Хрестос не брав на себе гріхи людей, а відпускав їм гріхи їхні, Він не брав на себе хвороби, а зцілював хворих спалюючи хворобу потоком Святого Духа. Свого часу кожне дерево на землі давало дуже смачні і корисні плоди, клімат був такий мякий, що людина не мала дискомфорту. Але внаслідок поступової деградації людства закономірно екологія погіршувалася, дикі дерева переставали плодоносити. І сьогодні ми живемо в добу Калі Юґу, тому в таких умовах живе людство. Та можливості творити, жити в радості, а також отримати народження на вищій планетній системі, чи перейти в Духовний Світ, є відкритими. Якщо людина спочатку відчуває смак вищого, хоче, а тоді пізнає істинні знання, - її минулі провини згорають. Пізнання істини (пізнання Бога), і покаяння, дають метаною – оновлення. Гріх це помилка. Гріх чиниться з волі лукавого, в стані ілюзії «потреби», «необхідності», «вигоди», «доцільності» і «безкарності». «Гріховність» людської природи суперечить поняттю «Образ і Подоба Божа», адже Бог гріховного не творить. «Первородний гріх» це ворожий ярлик, яким «непомильний, святіший, всечесний представник бога» може маніпулючи почуттям провини, керувати «вівцями», «рабами». Люди як «овече стадо» - це теж єресь.

6. Непомильність папи, (чи будь якого духовного лідера)
Папа – це людина, а людина може як розвиватися, так і деградувати. Коли священика висвячують, на нього сходить Благодать, Сила Святого Духа. Чим вищий сан, тим більша сила і відповідальність за її застосування. Відповідно до сили росте і спокуса. Тому ми знаємо, що коли священник падає у гріх, то грішить він потужніше ніж простий парафіянин. Історія знає як пап святих, як Іван Павло Другий, так і пап які були демонами і грішили як тільки могли. Як може папа, будучи в темряві гріха, бути непомильним? Це стосується і всієї священичої ієрархії. Інколи сан займають негідники. Оновлення церкви передбачає демократичне обрання священика для громади громадою, і звільнення чи вигнання священика, який таким перестав бути, громадою. Вести суспільство мають лише реально і практично – найсвятіші, найдостойніші.

7. Їсти тіло, пити кров.
Це головна, центральна єресь, так, як ототожнюється зі Святая Святих, і для багатьох є ударом її усвідомити. Мертве тіло Ісуса Хреста мало бути використане Ним для найбільшого Уроку людству – Воскресіння. Хрестос прийшов до нас саме для того щоб навчити нас рости до святості, і Воскресінням показав, що можна робити своєю Вірою. Фарисеї ж переконали послідовників Хреста, християн, що Він прийшов, щоб стати «цапом відбувайлом», або «козлом отпущения» і «взяти на себе» наші гріхи і хвороби.
Ісус ніколи не закликав, і не міг закликати до такого протиприродного явища як КАНІБАЛІЗМ, навіть символічно. Це придумали фарисеї, вороги Хреста. Хто ж би наважився реально зїсти кусень тіла Ісуса Хреста, якби був присутній при знятті з тавра після розп’яття. Це ворожа облуда. Хліб наш насущний дай нам днесь – означає, дай нам ЗНАННЯ ІСТИННІ, які ми сьогодні можемо осилити в міру нашого сьогоднішнього рівня розвитку, знання, маючи які ми самі здобудемо собі їжу, одяг, оселю і все необхідне, - а не «дай нам ковбаси».

8. Одноразове життя.
Людина живе раз, тому, пий гуляй веселись, в одному випадку, або бійся вічної кари, в іншому. Якби людина жила раз, то міфічні «рай» і «пекло» би полопалися і чорти би повтікали. Є Закон Карми і Реінкарнації, і жива істота або розвивається або деградує. Є 14 рівнів матеріальних планетних систем, від найвищих, райських, до найнижчих, пекельних. З них Земля відноситься до середніх. Жива істота отримує народження на заслуженому рівні матеріального світу з відповідним рівнем комфорту і можливостей розвитку, або звільняється з коловороту народжень і смертей, і йде в Духовний Світ, - до Творця, Ангелів і Святих. Вічного раю і пекельних мук нема. Насолода і страждання тимчасові. Вічний лише Бог, Джерело Життя, і вічне життя.

9. Кінець світу. Страшний Суд. Армагедон.
Кінець старого світу – це завжди початок світу нового. Всесвіт і природа розвивається циклічно. Небесний рік складається з чотирьох Діб, Юґ. В кінці Юґи наступає Пралая, катастрофа, негідне людство гине, залишаються лише найдостойніші. До кінця нашої Калі Юґи близько 400 тисяч років. Смерть – це середина життя.

Ми одіж вдягаєм нову, як стара перетліла
Так Дух із старого в нове поселяється тіло
Бо хто народився на світ той повинен померти
Хто вмер – той відродиться в тілі новому по смерти.

Прихильники єресі «страшного суду» не знають чи людина по смерті йде відразу в рай або в пекло, чи чекає до судного дня у відстійнику для душ, щоб потім «баранів на ліво, а овець на право», за гендерним принципом. Залякування ніколи не були божим інструментом. Армагедон настане, коли рак на горі свисне (якщо генна інженерія не прискорить таке явище).
Пізнай Правду, і Правда визволить тебе. Пізнання Істини завжди супроводжується Радістю.
Мир Вам!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення Just_me » 07 листопада 2011, 23:32

А Ви, перепрошую, до якої церкви себе зараховуєте?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення andrey s. » 08 листопада 2011, 01:54

a7kiper писав:Пізнай Правду, і Правда визволить тебе. Пізнання Істини завжди супроводжується Радістю.
Мир Вам!


Слава Ісусу Христу!!!
Ви праві, Ісус Вас Любить.......
Шукайте і Знайдете.
І Вам Миру щиро бажаю. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення о.Олег » 08 листопада 2011, 06:28

a7kiper писав:Наші популярні єресі...

а чому це в розділ Святе Письмо? Можете обстоювати ...гм... написане зі Святим Письмом? Цікавлюсь, бо там чітко, наприклад, про конечну потребу їсти Тіло і Кров...
шкода за популярні у Вашій свідомості єресі... :( Може спробуєте їх пояснити?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

KiYr
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 06 січня 2011, 00:14

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення KiYr » 08 листопада 2011, 21:18

Ось скажімо задумався над звязком багатства,бідності і християнства.Чи може бути бідність і кричуща несправедливість там де є справжній дух християнства? Якщо люди сумлінно працюють,інтелектуально розвиваються,чому сприяє відсутність споживацької писхології(випити ,гуляти...), тобто не приділяють зайвим потребам багато часу,існує нормальна солідарність між цими людьми,яка не псується заздрістю до чужого майна чи ще до чогось,то відповідно бідними вони не будуть,та дуже багатими теж не будуть,оскільки йде мова про середній клас. Тому виникає питання,чи жителі якогось краю можуть бути практикуючими християнами,бо незважаючи на те,що в цьому краї і "землі родючі та люди працьовиті" та більшість населення по власній глупоті просто жалюгідно животіє,чи їхнє відношення до того, у що вірять,є чисто зовнішнім,неглибоким навіть можна сказати фарисейським?

frater Vitalianus
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 11 вересня 2011, 19:36

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення frater Vitalianus » 09 листопада 2011, 09:58

a7kiper писав:Наші популярні єресі:

1.Раб Божий.
Людина створена на образ і подобу Божу. Відтак кожна людина має РОЗУМ і СВОБІДНУ ВОЛЮ , і несе відповідальність перед Творцем за свої думки, слова, вчинки. Раб(невільник) не має своєї волі, виконує чужу, тому не несе відповідальності. Як тваринна форма життя не має розуму і тому не несе відповідальності. Бог не є рабовласником. Натомість рабовласником є чорт. Є чортове рабство, мафіозне рабство, залежність від наркотика, тюрма. Хто чинить гріх – той гріха невільник. Бог же дає СВОБОДУ. Свобода вибору, свобода творчости – основа життя і еволюції. Все, що чиниться з власної волі – добро, все, що чиниться з чужої волі – зло. і т.д.


Викладене в цьому повідомленні - це, власне, приклад єресей сучасного світу (Нью Ейдж), шо, по-перше, "змішують праведне з грішним", тобто змішують всі релігії; по-друге, це намагання пристосувати релігію до своїх власних потреб і виправдати своє грішне життя - якщо немає пекла, а є реінкарнація, то "їж душе, пий душе".
Salus animarum suprema lex esto!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення о.Олег » 09 листопада 2011, 10:29

KiYr писав:Ось скажімо задумався над звязком багатства,бідності і християнства.Чи може бути бідність і кричуща несправедливість там де є справжній дух християнства? Якщо люди сумлінно працюють,інтелектуально розвиваються,чому сприяє відсутність споживацької писхології(випити ,гуляти...), тобто не приділяють зайвим потребам багато часу,існує нормальна солідарність між цими людьми,яка не псується заздрістю до чужого майна чи ще до чогось,то відповідно бідними вони не будуть,та дуже багатими теж не будуть,оскільки йде мова про середній клас. Тому виникає питання,чи жителі якогось краю можуть бути практикуючими християнами,бо незважаючи на те,що в цьому краї і "землі родючі та люди працьовиті" та більшість населення по власній глупоті просто жалюгідно животіє,чи їхнє відношення до того, у що вірять,є чисто зовнішнім,неглибоким навіть можна сказати фарисейським?

думаю, що бідність (в значенні матеріальному) мала б бути в християнському середовищі принаймі в добровільному форматі (юродиві Христа ради). Хоча... навіть в недобровільному - Господь (пам`ятаєте: Мк 14) констатує, думаю, факт: "бідних матимете завжди" і... бідність... бідність є явищем, з яким миритися, християни, не можемо, однак ризикну заявити, що подолати її не в людських силах. Так - в нашій країні можемо бачити бідність там, де її не мало б бути (з окресленого Вами і, мабуть, багато іншого), однак відаємо, що несправедливість (у всеохопному форматі) щезне аж з Другим Приходом Христа, а до тієї події... думаю... варта... самому - мені, християнинові - не сказати "так" на несправедливість в моєму домі, вулиці, місті... Напевно... і роздумувати над речами глобальними дуже важливо, однак я грішний дуже "проти" теоретизування - дуже "за" те, щоб конкретний християнин робив для бідних все, що може у контексті свого життя. Це і роблю - помагаю організації (ЛМГО "Спільнота взаємодопомоги "Оселя"" - Винники, вул.Франка, 69 чи, в міжнародному форматі - заснований Аббе П`єром "Емаус"), що дає шанс безпритульному змінити своє життя; помагаю сім`ям, членами яких є люди з особливими потребами (Центр "Емаус" при УКУ тощо); співпрацюю з АА/АН тощо... Думаю - це добрий шлях і моє "ні" бідності/несправедливості; мій вклад в "неживотіння". Запрошую до співпраці! Зацікавлені пишіть в ПП
З повагою, о.Олег

P.S.: перепрошую - потрапила на очі невеличка стаття http://www.livingrosary.org.ua/suspilst ... ml?page=13 о. Здіслава ШМАНЬДА "Щасливий той, хто думає про бідного"
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення Just_me » 09 листопада 2011, 11:26

Так, про бідних треба думати ЗАВЖДИ! Бо це навіть не всім дано зрозуміти, в яких критичних ситуаціях можуть опинятися люди без грошей. Колись у нашій сімї теж був такий період, який і згадувати не хочеться, а повертатися до нього не доведи Господи! Коли у всіх по одному комплектові одягу на сезон, а купівля зимової пари взуття чи куртки видається чимось ахризначущим. Ми повинні рятувати інших людей від такого животіння а таких людей багато, і їх шукати довго не треба - це і наші сусіди, і співробітники, і родичі, і друзі. Головне вчасно помічати і старатися допомогти. Таке життя не гідне людини, всі повинні мати достатньо коштів щоб не шикувати, але купувати все по мірі необхідності і над цим не задумуватися. Думаю, що бідність повинна бути справою добровільною (монахи), а не примусовою (як у нашій і багатьох інших державах - масово). (Знову вибачте за оффтоп :oops: )
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

a7kiper
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 11 жовтня 2011, 11:02

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення a7kiper » 09 листопада 2011, 22:48

Якраз намагаюся розділяти праведне і грішне. Я вільнодум, бо кожна конфесія має табу, які вони бояться обговорювати. Про які якісні зміни можна говорити, якщо понавидумували собі кожна, канонів, обговорення яких - "ворожа пропаганда". Лише віра - фанатизм, лише розум - атеїзм. Віра і Розум складають повноцінну людину.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 09 листопада 2011, 23:06

a7kiper писав:Якраз намагаюся розділяти праведне і грішне. Я вільнодум, бо кожна конфесія має табу, які вони бояться обговорювати. Про які якісні зміни можна говорити, якщо понавидумували собі кожна, канонів, обговорення яких - "ворожа пропаганда". Лише віра - фанатизм, лише розум - атеїзм. Віра і Розум складають повноцінну людину.

Фанатизм - віра без любові.

Табу на обговорення певних тем нема, тут наклеп принаймні на Католицьку Церкву. На цьому фоорумі обговорювали дуже багато різних, в. т. ч. делікатних питань. У верхньому правому кутку є фукція пошуку -не знаю, про що ще не говорили.

Тільки дайте відповідь про Ваше ставлення до Біблії, а то важко зрозуміто в що ж Ви вірите.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2011, 09:47

a7kiper писав:Якраз намагаюся розділяти праведне і грішне. Я вільнодум, бо кожна конфесія має табу, які вони бояться обговорювати. Про які якісні зміни можна говорити, якщо понавидумували собі кожна, канонів, обговорення яких - "ворожа пропаганда". Лише віра - фанатизм, лише розум - атеїзм. Віра і Розум складають повноцінну людину.

"вільнодум" передбачає фантазування (вільне, неприв`язане до реальності думання) чи всеж - знання предмету (про який сваритеся "понавидумували") і, відповідно, критику? Смію зауважити, що Ви прийшли на Форум Католицької Церкви, а описуєте чужі християнину (відповідно до Ваших пояснень/описів) поняття чужими християнину (відповідно до Ваших пояснень/описів) поняттями. Допоки не виявляєте розуміння того, про що пишите, Ви скоріше вільнодум-фантазер, аніж вільнодум-критик. Щоб повноціно обговорювати "канон" (будь-що з Вами пронумерованого) Ви... мали б його розуміти? З того, що понафантазовували - не розумієте. Відповідно - покищо на повноцінність людську, в якої, погоджуюсь, віра і розум є цілістю, не дотягуєте: віра, мабуть, місце у Вас має, але, нажаль, не розум- вільні фантазії на вільно вибрані слова. Тому, думаю, бажаючі християни могли б взяти на себе невеличку просвітницьку місію і описали, як розуміють подані/пронумеровані a7kiper поняття - принаймі не з фантазії почнемо розмову
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення andrivovk » 10 листопада 2011, 14:40

a7kiper писав:2. Страх Божий.
БОГ Є ЛЮБОВ. А любов і страх – це антоніми. Боятися можна привида, або скаженої собаки...

3. Багатство – гріх.
Багатство – це ознака хорошої карми, заслуги.

4. Бідність – чеснота.
Злиденне існування – це ознака поганої карми і негідного життя...Страх Божий - це не боязнь Бога, а боязнь відпасти від Нього.

А що то ще за карма така???Тут індуїстів немає.В нас є Провидіння Боже.Тому тут не "наші популярні єресі", а ваші.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2011, 15:00

andrivovk писав:Страх Божий - це не боязнь Бога, а боязнь відпасти від Нього.


Навіть більше страх Його образити, як боїмося образити людину, яку любимо.

Тут можна багато писати по кожному пункту, а й навіть реченню. Перший пункт я "забила"! :D Тільки пізніше напишу... Багато написала по ньому зранку, а потім все чогось пропало. :(

a7kiper, може спростите нам роботу і самі трохи почитаєте Катехизм?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

a7kiper
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 11 жовтня 2011, 11:02

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення a7kiper » 10 листопада 2011, 15:22

frater Vitalianus писав:
a7kiper писав:Наші популярні єресі:

1.Раб Божий.
Людина створена на образ і подобу Божу. Відтак кожна людина має РОЗУМ і СВОБІДНУ ВОЛЮ , і несе відповідальність перед Творцем за свої думки, слова, вчинки. Раб(невільник) не має своєї волі, виконує чужу, тому не несе відповідальності. Як тваринна форма життя не має розуму і тому не несе відповідальності. Бог не є рабовласником. Натомість рабовласником є чорт. Є чортове рабство, мафіозне рабство, залежність від наркотика, тюрма. Хто чинить гріх – той гріха невільник. Бог же дає СВОБОДУ. Свобода вибору, свобода творчости – основа життя і еволюції. Все, що чиниться з власної волі – добро, все, що чиниться з чужої волі – зло. і т.д.


Викладене в цьому повідомленні - це, власне, приклад єресей сучасного світу (Нью Ейдж), шо, по-перше, "змішують праведне з грішним", тобто змішують всі релігії; по-друге, це намагання пристосувати релігію до своїх власних потреб і виправдати своє грішне життя - якщо немає пекла, а є реінкарнація, то "їж душе, пий душе".


Закон реінкарнації дає живій істоті ту форму життя, і ті умови, що заслужила. "Їж душе пий душе" це результат світогляду "одноразового життя". Пекельні муки (заслужені страждання на нашій, або нижчих планетних системах) є тимчасовими (мільйон років, наприклад). Як і насолода на нашій планеті, чи на вищих, є також тимчасова. Це МАТЕРІАЛЬНИЙ СВІТ. Вічне блаженство є лише в Духовному світі. Використовуймо Богом даний розум і ВІДРІЗНЯЙМО ПРАВЕДНЕ ВІД ГРІШНОГО.
Ось вам неканонічне джерело:
http://audioveda.ru/audio?id=241

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2011, 15:39

Свого часу кожне дерево на землі давало дуже смачні і корисні плоди, клімат був такий мякий, що людина не мала дискомфорту. Але внаслідок поступової деградації людства закономірно екологія погіршувалася, дикі дерева переставали плодоносити.


Ви усідомлюєте, що пишите? :shock: По-перше, як еколог, мушу звернути увагу на те, що екологія - наука і вона не може погіршуватися. :D Клімат в різних місцях планети різний, просто раніше людей було мало і вони жили в найсприятливівших умовах. По-друге, екологічні умови погіршувалися не внаслідок якогось конкретного гріха, але внаслідок, перепрошую, самого існування людини (точніше, великої кількості людей): для того, щоб жити, треба розорювати землю (деградація грунтів, ерозія, втор. засолення...), пити воду (перерозподіл елементів водного балансу), скидати кудись стоки (забруднення вод), викидати відходи (деградація ландшафту, забруднення грунтових, підземних вод, грунту), утеплювати будинки (вирубування лісів - знищення джерела утворення кисню, деградація ландшафтів зі всіма можливими наслідками, що заторкують і атмо-, гідро-, літо- і біосферу)... І якщо б всі би були святі, це все одно мало б місце. Це я вже мовчу про забруднення промисловими підприємствами, наслідки воєн і гонки озброєння тощо.
По-третє, щось не зрозуміла, а який сенс ВСІМ диким деревам давати смачні їстивні плоди (до речі, абсолютно всі дерева дають плоди), якщо вони мають іншу екологічну роль?
Востаннє редагувалось 10 листопада 2011, 17:43 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2011, 16:24

a7kiper писав:Ось вам неканонічне джерело:
http://audioveda.ru/audio?id=241

так де ж це "неканонічне" - це принаймі "іншоканонічне". І з якої обов'язкової причини гріховне життя мало б мати основу в розумінні, що живемо єдиний раз? Навпаки: єдино живеш і нічого вже не виправиш. Жодні ідеї перевтілень не рівня ідеї вічного прокляття. Навіть найгірше з перевтілень. Надіюсь - це у Вас не "табу" і дозволите критикувати марновірство "реінкарнації" і "всекеруючих законів карми": власне я грішний з цієї біди починав свій шлях до Христа і Його Церкви, перейшов також через Блавацьку, Реріха, Лазарєва тощо і вільно думаю - не фантазуючи, знаючи, що вкладають іноканони в згадані поняття :D Правда - це Ви прийшли сюди і продемонстрували повне нерозуміння (навіть, нажаль чи то щастя - не приблизне розуміння, а нерозуміння: навіть не дуже є чим зацікавитися, вибачте) пронумерованих абсурдних тверджень і спорите, власне, із собою самим. Що повертає нас до потреби пояснити Вам те, про що ...гм... говорите і зовсім ще далекі ми до обговорення того, в що вірите: для уможливлення послідовного діалогу Вас з Християнством, в гілочці мали б бути пояснені пронумеровані Вами фрази, тоді розкрита Ваша віра в карми тощо... Якщо зволите, звичайно
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2011, 20:36

a7kiper писав:1.Раб Божий.
....

"Вбила" фраза:
a7kiper писав:Все, що чиниться з власної волі – добро, все, що чиниться з чужої волі – зло.

Припустимо дитина хоче чогось такого, що може їй нашкодити, а батьки забороняють, то дитина, слухаючи їх, робить зло? :shock:
Тут, мабуть, треба розрізнити 2 значення слова "свобода": свобода як правдиве щастя і свобода можливість реалізації того, чого прагнемо, добре воно для нас чи ні. Свободу в першому значенні маємо здобути, свобода в другому значенні подарована Богом кожному.
a7kiper писав:Є чортове рабство, мафіозне рабство, залежність від наркотика, тюрма. Хто чинить гріх – той гріха невільник.

Думаю, Ви це також мали на увазі, але ще раз підкреслю: крім людей, речей над людиною панують також пристрасті. Саме вони заважають здобути справжню свободу, від них залежать наші бажання і наша поведінка. Лінивство, нечистота, гнів... Якщо ж людина думає, що над нею вже не панує жодна пристрасть, тоді вона є невільницею гріха гордості. Гордість часто непомітна, вона не дозволяє адекватно дивитися на світ і оцінювати ситуацію, відтак - основна причина упадку. Нема жодної людини абсолютно вільної, хіба Святі...

Поняття "раб Божий" виникло в час Римської імперії, так називали себе люди, які бажали належати лише Богові.
Тут "лише" - ключове слово. В Римській імперії раб простого громадянина був абсолютно незалежний навіть від імператора! Раб Божий не може вже підкорятися ні власним пристрастям, ні чомусь іншому. Він може жити лише для Бога, а Бог буде опікуватися ним, як улюбленою дитиною. Лише Бог допоможе здобути йому повну свободу.

Така вже природа людини, що для неї завжди є хтось головний у житті. Наче в серці є "престол", який займає найбільш дорога особа, річ. Тільки цей престол не буває вільним ніколи: там часто найрідніші люди, часом гроші, часом слава, а ще частіше - сама людина. Біда в тому, що будучи "царем" своєї душі, свого світу, людина часто є обдуреною дияволом, який перебирає на себе всю владу, а ми стаємо маріонетками. Тому найкраще для нас - беззахисних немовлят у світі, де панують ангели і демони, віддати цей трон тому, хто нас дійсно любить - Богові.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

a7kiper
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 11 жовтня 2011, 11:02

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення a7kiper » 10 листопада 2011, 21:14

ShMariam писав:
Свого часу кожне дерево на землі давало дуже смачні і корисні плоди, клімат був такий мякий, що людина не мала дискомфорту. Але внаслідок поступової деградації людства закономірно екологія погіршувалася, дикі дерева переставали плодоносити.


Ви усідомлюєте, що пишите? :shock: По-перше, як еколог, мушу звернути увагу на те, що екологія - наука і вона не може погіршуватися. :D Клімат в різних місцях планети різний, просто раніше людей було мало і вони жили в найсприятливівших умовах. По-друге, екологічні умови погіршувалися не внаслідок якогось конкретного гріха, але внаслідок, перепрошую, самого існування людини (точніше, великої кількості людей): для того, щоб жити, треба розорювати землю (деградація грунтів, ерозія, втор. засолення...), пити воду (перерозподіл елементів водного балансу), скидати кудись стоки (забруднення вод), викидати відходи (деградація ландшафту, забруднення грунтових, підземних вод, грунту), утеплювати будинки (вирубування лісів - знищення джерела утворення кисню, деградація ландшафтів зі всіма можливими наслідками, що заторкують і атмо-, гідро-, літо- і біосферу)... І якщо б всі би були святі, це все одно мало б місце. Це я вже мовчу про забруднення промисловими підприємствами, наслідки воєн і гонки озброєння тощо.
По-третє, щось не зрозуміла, а який сенс ВСІМ диким деревам давати смачні їстивні плоди (до речі, абсолютно всі дерева дають плоди), якщо вони мають іншу екологічну роль?


Якщо клімат сприятливий, то всі дерева дають дуже смачні і поживні плоди, і орати землю не треба. Збиральництво. Зробити оселю можна з природніх матеріалів, а утеплювати її нема смислу, бо клімат на планеті відповідний. Рубати ліси теж нема смислу, бо вони годують плодами і ніяк не заважають. Ви говорите короткозоро, описуєте сучасний стан справ, що є внаслідок гонки технократичної. Від природовідповідного життя людини, якщо Природа - Мати, ніяких негативних змін екологічних умов не відбувається. Екології тоді не було, як і стоматології, бо їли тільки свіжі здорові(без гмо і хімії) і сирі плоди, і зуби не псувалися взагалі, як і здоровя в цілому. Природні умови погіршуються внаслідок накопичення негативних думок, слів, вчинків у людській спільноті, як наприклад печінка страждає в того, хто гнівається. Це сучасна "матеріальістична", технократична "наука" помиляється, а не предки, які були розвинутіші, а не відсталіші.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2011, 21:55

a7kiper писав:Якщо клімат сприятливий, то всі дерева дають дуже смачні і поживні плоди, і орати землю не треба. Збиральництво. Зробити оселю можна з природніх матеріалів, а утеплювати її нема смислу, бо клімат на планеті відповідний. Рубати ліси теж нема смислу, бо вони годують плодами і ніяк не заважають. Ви говорите короткозоро, описуєте сучасний стан справ, що є внаслідок гонки технократичної. Від природовідповідного життя людини, якщо Природа - Мати, ніяких негативних змін екологічних умов не відбувається. Екології тоді не було, як і стоматології, бо їли тільки свіжі здорові(без гмо і хімії) і сирі плоди, і зуби не псувалися взагалі, як і здоровя в цілому. Природні умови погіршуються внаслідок накопичення негативних думок, слів, вчинків у людській спільноті, як наприклад печінка страждає в того, хто гнівається. Це сучасна "матеріальістична", технократична "наука" помиляється, а не предки, які були розвинутіші, а не відсталіші.

Бачите, природовідповідне життя людини, як і будь-якої іншої істоти не гарантує сприятливих екологічних умов для інших істот і планети в цілому. Живий приклад - до Австралії завезли кроликів, вони швидко розплодилися і знищили практично всю рослинність. Екологічна ситуація була катастрофічною. З кроликами справилися, але ж людей не перестріляємо. :D Поки людина мало споживає, мало дає відходів (сорі), доти природа здатна себе оновлювати. Якщо на певній території набирається велика кількість людей (а якщо б люди жили довго, без хворіб, воєн чисельність населення зараз була б набагато більша), неодмінно починаються проблеми. Полтва - найбільш забруднена річка Європи. В її басейні майже нема промислових підприємств, які б на неї вплинули (крім одного), "завинила" лише тим, що в частині її басейну надто велика густота населення...

До речі, ідеальний клімат на всій планеті, всі дерева плодоносять їстивними плодами, ліси, не обвиті ліанами (так, де сприятливий клімат, там часто в лісі буквально нема де яблуку впасти), звірі, які чомусь не нападають на людей, змії, які чомусь не кусають людей і т. п. - Ваші фантазії, які постарайтеся якось обгрунтувати або науково, або через Боже об'явлення, а не "так було, бо я хочу, щоб так було". Боже об'явлення (Біблія) каже, що так було лише в Едемі. А після вигнання - той світ, що маємо.

Наука справді може помилятися, якщо є недостатньо даних для досліджень, окремі теорії можуть виявлятися помилковими - на зміну приходять інші. Наука і релігія (християнство) не заперечують одна одну, лише взаємодоповнюють. До речі, більшість найвідоміших науковців світу, включно з Дарвіном, були віруючими людьми.
Востаннє редагувалось 11 листопада 2011, 00:41 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2011, 22:25

браття і сестри: чи можна повернутися до топіку і спробувати навести лад у пронумерованих у стартовому топіку тезах, а тоді вже - більш детально про екологію :D
просто чоловік говорить про все на світі, а його у цьому підтримують. Відповідно - так і буде перебувати у незнанні того, про що пише. Не ведіться, будь-ласка. Можете?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2011, 22:53

a7kiper писав:3. Багатство – гріх.

Нема такого в християнстві, а й навіть є окремі святі, які визнані святими (св. король Стефан, напр.). Багатство - одночасно дуже велика можливість робити добро і тим самим дуже сильна спокуса до гріха, бо викликає бажання не дбати про духовні речі, прив'язуючись до матеріальних речей, не допомагати бідним, а часто багатство (принаймні, в нашій країні) є нечесно заробленим.

a7kiper писав:4. Бідність – чеснота.

І такого нема. Є поняття "убогість духом" ("Блаженні вбогі духом, бо їх Царство Небесне"), що не означає бідність, але неприв'язаність до матеріальних речей: людина задовільняється тим, що має; не шкодує дати потребуючому.

Все, отче, дальше самі. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2011, 23:08

ShMariam писав:
Все, отче, дальше самі. :)

нєа :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення Talya » 10 листопада 2011, 23:57

8. Одноразове життя.
Людина живе раз, тому, пий гуляй веселись, в одному випадку, або бійся вічної кари, в іншому. Якби людина жила раз, то міфічні «рай» і «пекло» би полопалися і чорти би повтікали. Є Закон Карми і Реінкарнації, і жива істота або розвивається або деградує. Є 14 рівнів матеріальних планетних систем, від найвищих, райських, до найнижчих, пекельних. З них Земля відноситься до середніх. Жива істота отримує народження на заслуженому рівні матеріального світу з відповідним рівнем комфорту і можливостей розвитку, або звільняється з коловороту народжень і смертей, і йде в Духовний Світ, - до Творця, Ангелів і Святих. Вічного раю і пекельних мук нема. Насолода і страждання тимчасові. Вічний лише Бог, Джерело Життя, і вічне життя.

У мене слово карма лише з безвідповідальністю асоціюється... Нею можна виправдати все... Ви правильно пишете, про те, що людина розвивається або деградує, але життя маємо лише одне, тому слід розвиватись, а не деградувати звалюючи все на карму-безвідповідальність. Доречі, навіть на згадуваному Вами сайті аудіоведи, в якійсь лекції йшлось про те, що гріх веде до деградації. Тому можна сидіти і чекати коли погана карма змінится))), або спробувати розвиватись :Rose:
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 11 листопада 2011, 09:30

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

a7kiper
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 11 жовтня 2011, 11:02

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення a7kiper » 11 листопада 2011, 17:27

ShMariam писав:
a7kiper писав:Якщо клімат сприятливий, то всі дерева дають дуже смачні і поживні плоди, і орати землю не треба. Збиральництво. Зробити оселю можна з природніх матеріалів, а утеплювати її нема смислу, бо клімат на планеті відповідний. Рубати ліси теж нема смислу, бо вони годують плодами і ніяк не заважають. Ви говорите короткозоро, описуєте сучасний стан справ, що є внаслідок гонки технократичної. Від природовідповідного життя людини, якщо Природа - Мати, ніяких негативних змін екологічних умов не відбувається. Екології тоді не було, як і стоматології, бо їли тільки свіжі здорові(без гмо і хімії) і сирі плоди, і зуби не псувалися взагалі, як і здоровя в цілому. Природні умови погіршуються внаслідок накопичення негативних думок, слів, вчинків у людській спільноті, як наприклад печінка страждає в того, хто гнівається. Це сучасна "матеріальістична", технократична "наука" помиляється, а не предки, які були розвинутіші, а не відсталіші.

Бачите, природовідповідне життя людини, як і будь-якої іншої істоти не гарантує сприятливих екологічних умов для інших істот і планети в цілому. Живий приклад - до Австралії завезли кроликів, вони швидко розплодилися і знищили практично всю рослинність. Екологічна ситуація була катастрофічною. З кроликами справилися, але ж людей не перестріляємо. :D Поки людина мало споживає, мало дає відходів (сорі), доти природа здатна себе оновлювати. Якщо на певній території набирається велика кількість людей (а якщо б люди жили довго, без хворіб, воєн чисельність населення зараз була б набагато більша), неодмінно починаються проблеми. Полтва - найбільш забруднена річка Європи. В її басейні майже нема промислових підприємств, які б на неї вплинули (крім одного), "завинила" лише тим, що в частині її басейну надто велика густота населення...

До речі, ідеальний клімат на всій планеті, всі дерева плодоносять їстивними плодами, ліси, не обвиті ліанами (так, де сприятливий клімат, там часто в лісі буквально нема де яблуку впасти), звірі, які чомусь не нападають на людей, змії, які чомусь не кусають людей і т. п. - Ваші фантазії, які постарайтеся якось обгрунтувати або науково, або через Боже об'явлення, а не "так було, бо я хочу, щоб так було". Боже об'явлення (Біблія) каже, що так було лише в Едемі. А після вигнання - той світ, що маємо.

Наука справді може помилятися, якщо є недостатньо даних для досліджень, окремі теорії можуть виявлятися помилковими - на зміну приходять інші. Наука і релігія (християнство) не заперечують одна одну, лише взаємодоповнюють. До речі, більшість найвідоміших науковців світу, включно з Дарвіном, були віруючими людьми.


Старий завіт не має ніякого відношення до вчення Ісуса Хреста. А щодо джерел, то я черпаю з лекцій на основі ведичних писань, які і доповнив Ісус Хрестос Своєю Наукою.
http://audioveda.ru/

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 11 листопада 2011, 18:05

a7kiper писав:Старий завіт не має ніякого відношення до вчення Ісуса Хреста. А щодо джерел, то я черпаю з лекцій на основі ведичних писань, які і доповнив Ісус Хрестос Своєю Наукою.
http://audioveda.ru/

Навпаки - Старий Завіт - продовження Нового. Якщо читали Новий Завіт, Ісус Христос підтверджує те, що Він - Месія пророцтвами зі Старого Завіту: абсолютно в різних книгах Старого Завіту, написаних в різний час різними авторами за багато років до Його народження написано в якому місті Він має народитися, надприродний спосіб народження (від Діви), про проповідь Івана Хрестителя, про перебування в Єгипті, про те, що народиться тоді "коли від Юди забереться жезл" - завоювання римлянами, про Його проповідь, оздоровлення урочистий в'їзд в Єрусалим, страждання... (тема цікава, можна було б подати в окремій гілці). Весь Старий Завіт націлений на підготування до приходу Месії.

Ведичні писання - щонайбільше людська мудрість, яка до Божого об'явлення немає жодного відношення.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

a7kiper
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 11 жовтня 2011, 11:02

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення a7kiper » 11 листопада 2011, 18:58

ShMariam писав:
a7kiper писав:Старий завіт не має ніякого відношення до вчення Ісуса Хреста. А щодо джерел, то я черпаю з лекцій на основі ведичних писань, які і доповнив Ісус Хрестос Своєю Наукою.
http://audioveda.ru/

Навпаки - Старий Завіт - продовження Нового. Якщо читали Новий Завіт, Ісус Христос підтверджує те, що Він - Месія пророцтвами зі Старого Завіту: абсолютно в різних книгах Старого Завіту, написаних в різний час різними авторами за багато років до Його народження написано в якому місті Він має народитися, надприродний спосіб народження (від Діви), про проповідь Івана Хрестителя, про перебування в Єгипті, про те, що народиться тоді "коли від Юди забереться жезл" - завоювання римлянами, про Його проповідь, оздоровлення урочистий в'їзд в Єрусалим, страждання... (тема цікава, можна було б подати в окремій гілці). Весь Старий Завіт націлений на підготування до приходу Месії.

Ведичні писання - щонайбільше людська мудрість, яка до Божого об'явлення немає жодного відношення.


Канонічний новий завіт наполовину складається з писань апостолів (під впливом Святого Духа), і наполовину - з фарисейської єресі (ворог чоловік).
http://sd.org.ua/news.php?id=8606

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення ShMariam » 11 листопада 2011, 19:43

a7kiper писав:[

Канонічний новий завіт наполовину складається з писань апостолів (під впливом Святого Духа), і наполовину - з фарисейської єресі (ворог чоловік).
http://sd.org.ua/news.php?id=8606

І сміх, і гріх. Книжка, яку Ви запропонували, як і сайт, на якому виставлена - расистські і антисемітські. Дойшли до того, що не зупиняються навіть перед тим, щоб викидати уривки зі Святого Письма ( і не бояться при тому хули на Святого Духа). Чи логічно, що якась раса, народ (хай і український) вищий за інші? "Немає ні юдея, ні грека, ні обрізання, ні необрізання" (хоч яка різниця, і так не визнаєте Біблію). Це нормально, справедливо? :shock: Нє, розумію, так люблять Україну, що ладні повірити в те, що Христос - українець. :D Є така в Україні секта покутників, так вони в тому плані ще крутіші аріїв - в них вже було друге пришестя і відбулося не деінде, а в їхньому селі. :D Тепер це не звичайне глухе село, а Новий Єрусалим! :D Серйозно! І тут, на Форумі, були і теж якісь докази мали. Отож, ідея месіанства України не нова. Виростає це все з банальної гордості (про що писала, відповідаючи на перший пункт), коли людина, почуючись надто сіренькою, відчуваючи, що її Батьківщина, народ теж відносно сіренькі, фантазує, щоб якось у своїй свідомості вивищитися над іншими. Збирає повсюдно докази своєї правоти (а хто шукає, той завжди знайде). То називається комплекс неповноцінності...

А в книжці тій - аж неприємно читати - критикують, не вивчивши предмет дослідження (абсолютно ненауковий підхід). Критикують Біблію, не читавши (по всьому видно) Старого Завіту і Новий через слово, абсолютно не знаючи етнокультурних особливостей часу, в якому писалася, не знаючи особливостей мови (так, аналізувати треба було першоджерела), не знаючи пояснень інших дослідників (будь-яке наукове дослідження починається з опрацювання творів інших дослідників по цьому питанню, в т. ч. тих, хто має протилежну думку).

Моя Вам порада - не через упереджені твори вивчайте про Ісуса Христа, а починаючи зі Старого Завіту: багато різних прообразів з Нового Завіту там побачите: піднесення змія в пустині (розп'яття Ісуса Христа), манна - хліб з неба (св. Причастя), вода зі скелі, виведення єврейського народу з Єгипту, перебування Йони в череві кита...... Символи, прообрази і пророцтва на кожному кроці, тільки треба їх помічати.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення andrey s. » 11 листопада 2011, 20:30

a7kiper писав:
Старий завіт не має ніякого відношення до вчення Ісуса Хреста. А щодо джерел, то я черпаю з лекцій на основі ведичних писань, які і доповнив Ісус Хрестос Своєю Наукою.
http://audioveda.ru/

:) , ну такий Ваш шлях до пізнання, я навіть не буду заглиблюватись в бездонне і необятне :) ,бо воно таким зроблене, доречі не Творцем, а люцким(якщо завгодно..зміїним) , щоб виправдати викривлення свого сокровенного , надати зміст- одночасно віднявши його, втиснути прагнення до свободи і саме цим поневолити те, що створено вільним у Ньому.
Розумієте, Ви не маєте нічого свого, все те що маєте придумане і подане кимось, і повірте, якщо подателі цього(цих мудростей) і справді пережили і торкнулись вічного і незримого, то покладуть всі сили і мудрість свою, на те, щоб віддалити Вас від цього.(то або свідомо, або та свідомість не їхня, тобто ті всі просвітленні є рабами творіння, но не дітьми Творця, і навряд чи отримають частку від Нього, тому намагаються вкрасти її )
Бо це один з способів підтримати це, це відчуття нечуттєвості й пустоти....але для цього потрібні Ви, який прийме придуману кимось реальність, загнавши себе в рамки які ніби мають вас позбавити їх.
Прагнення свободи зробить Вас рабом, і справді рабом, проти якого(рабства) Ви намагаєтесь повстати.
Ви і всі ми, маємо щось таке, що дуже потрібно комусь, що питає і надає змісту і сил.
Людина дуже хоче бути Богом, але для цього потрібна енергія, якщо завгодно підпитка.( то образно) І наші душі, безцінні і безсмертні, дуууже потрібні чомусь, що не є творцем їх, а паразитує і питається ними.
Богу то не потрібно, бо Він Творець, Він на вершині, над ним нема нічого, бо Він все.
Ми маємо призначення, наші душі мають призначення, і перебування тут в наших костюмах(тілах, земному житті), теж має призначення і зміст.
То нам потрібно, а не Богу(якщо балакати за себе, на загал то надто самонадіянно і не під силу нашій обмежинності. Тому про потреби Бога навіть не намагаюсь думати, бо Він причина всього).
Тому зрозумійте, поки самі не будете прагнути рабства , бути останнім , самим низьким і найнезначущим, але в Його Волі і Задумі, то не звільнитесь.
Парадокс правда, хочиш бути вільним, стань рабом. Стан "слуга" чи "синівство" це тільки нагорода за добровільне "рабство" у Ньому, і я не хочу самовласно приписувати собі цей стан, бо він дається, а не присвоюється.(не потрібно плутати стан і його прагнення, як ми це словесно виражаєм. Я просто копнув глибше).
Богу раби не потрібні, бо якби так, то все не мало би ніякого змісту, навіть Ангели "завидують"(то образно, хоч і ні, бо це послужило падінню навіть Ангелам) чомусь такому, чого нема у них. Тобто я про те, що ми призначені бути Синами Божими, Слугами Його Волі, продовженням Його у нас.
Так і було до зміїного прагнення оселитися у нас, бо навіть Ангели не мали чогось такого, що маємо ми, і це стало спокусою навіть для таких досконалих творіннь.
Тобто , щоб то повернути( я про вкушання плоду, хріх, переступ, віддалення від Нього), Бог мав свій задум( і хто зна, чи повернути, чи вдосконалити, розвити ту Подобу по Образу, суть не у тому).
Все що було обявленно чи зробленно, все є для того, щоб повернути нам вкрадене зміюкою, вкраденне у спосіб хитрості, тобто добровільно віддане, бо інакше ніяк би не отримала шанс оселитися у нас, і дати своє потомство, для якого та зміюка у різних формах має замінити Творця, бо в якісь мірі стала творцем будучи творінням. І саме зміюці потрібні раби, їй слуги чи сини не потрібні, бо тоді прийдеться ділитись славою.
Бог розділив з нами(Чоловіком і жінкою) Свою Славу, а змія захотіла її привласнити.
Даний був Закон(С.З.), і на мою думку, Закон це свого роду підготовка до приходу Месії, а не навпаки, Месія як продовження Закону.(хоч то окремо, і можливо не має черговності, а є цілісним).
Тобто після зіпсуття нема іншого шляху до Свободи у Ньому, у співучасті у Його Славі, у перебуванні у Ньому, як через шлях вказаний Словом.
Розумієте, ми зара можимо балакати на різних мовах, тому власне я стараюсь розмовляти на, як мені здається, зрозумілій Вам.
І ми по різному розумієм(приймаєм) стан "Страх Божий" , "Раб Божий" і ще багато чого.
Сам то сприймав з супротивом, і шукав тієї свободи всім єством, і зара скажу, що таким чином себе поневолив так, що ого-го. Якщо коротко, то був обдурений.
І ніхто , ніхто на світі, Вам не розкаже про то, не відкриє очі, як не самі з допомогою Бога(Духа Його).
Не читайте чиюсь мудрість, як там хтось думає чи каже про Святе Письмо, розбиваючи і порівнюючи С.З. і Н.З., ви шукаєте там звільнення, а те все має призначення зробити Вас рабом, бо інакше Ви не потрібні.
Богу Ви потрібні не як раб, Вам потрібен Бог, як Батько. Але поки не скоритесь як блудний син, бажаючи бути Його рабом, останнім з рабів, не зможите повернути Синівство .
Весь підступ(хитрість) у тому, щоб навязати Вам бажання осягнути свободу поза Творцем, Батьком. Ви не бітеся, Батько Вас рабом не зробить, а навпаки, дуже навпаки....
Але я не буду ризикувати, і наприклад мені справді влаштовує бути рабом, і боятись Його. Просто Ви не розумієте, що я вкладаю у ці поняття, і власне потрібно ще прийти до самої потреби цього.
А так, поки ще бабло є, поки ще не прогуляли частину спадщини(як у блудному сині), поки ще не відчуваєте потреби у рабстві, то воно буде дивне.
Уявіть, чи хотів би син того батька бути рабом в момент коли отримав спадщину(частку) при живому Батьку. Ні, він хотів трошки пожити для себе, трошки поторчати собі в кайф. І я не звинувачую його брата, що обурився радості Батька, то нормально для людини.
І Святе Письмо, то не просто книжечка, і праці святих, стовпів Християнства, то теж еге-ге.
Вся та мирска мудрсть злизана і переробленна під свої потреби з Святого Письма і Богонатхненних людей, Слуг Його, що відчували себе останніми з Його рабів, і таким чином були вільними від світу цього, переможцями, бо Ісус навчив їх перемагати.
І у них нема ніякого свого інтересу, як у тих просвітлених і дуже добрих, які журяться Вашою свободою. Вони ніхто без Вас, які(Ви) у тому бачать шлях до свободи. Думаєте вони справді підкажуть як звільнитись, якщо би так було, то вони би просто не були, а бути вони ой як хотять.
Ну добре, як зміг, так висловився. Все написане з найкращими побажаннями і розумінням, що скільки людей, скільки шляхів до спасіння, а воно реальне через Слово Боже, Ісуса Христа Господа і Спасителя нашого. (повірте, це правда, і я Вас не втягую у Християнство, і не маю звички обстоювати(доказувати) те, у чому впевненний, тобто живу Цим)
:Rose:
Святе Письмо читайте, от самі візьміть і читайте, а не чиїсь думки про нього. Розумієте, Церква яказ регулює, відсіює тих надмудрих трактувальників.
Дуже раджу якось звертатись до Того,хто там перебуває, тобто до Бога, щоб розвіяв ту марноту люцку, яку Ви самі , на мій погляд дуже виборочно і поверхнево позапихали в себе. Але це якраз має бути поводом для радості, що не дуже поглибленно і методично отравились тою блювотою(пробачте, но саме так сприймаю більшість того всього. Бо запхати в себе не важко, та зараза так легко лізе, а ось вибити...самі не зможите...Вірю Господь поможе.)
Але перед усім, Ви маєте спитати себе, а навіщо Вам то????? (якщо навіть відповіді не буде, то всерівно, самі трудіться, вивчайте, а не халявнічайте читаючи чиюсь мудрість, здобудьте своєю працею Божу мудрість, і мудро брати першоджерело, тобто С.П.)
Тут про Церкву, як Божу установу я не згадувв, це відповідь на Ваші дописи. Решта і є Ваш вибір, де шукати Те спасіння, і чи потрібно воно Вам.
На все Божа Воля.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

a7kiper
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 11 жовтня 2011, 11:02

Re: Наші популярні єресі

Повідомлення a7kiper » 11 листопада 2011, 22:07

Церква яказ регулює, відсіює тих надмудрих трактувальників.


Надмудрих не буває, адже досконалість не має меж. Але є мудріші і менш мудрі, ті що ближче до істини, і ті що далі від неї. Незалежно від рівня інтелекту і освіти. Найкраще, коли інтелект поєднується з просвітленістю, святістю.
А Церква в кризі, погодьтеся. І зміни в ній мають наступити закономірно. Як один сказав, - Церкву треба запитати, чому в нас такий рівень злочинності, розпусти, алкоголізму, розлучень, чому так мало толку з проповідей.
Бо церковне передання просякнуте фарисейською єрессю, і тому потрібне оновлення, очищення церковних текстів від "куколю" і примітивних, гнітючих уявлень про реальність, вивчення Закону Природи, який дуже глибоко пояснюється у Ведичних писаннях, продовженням яких і є Наука Ісуса Хреста, Сина Бога Живого.


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей