Що таке Європа ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 23 жовтня 2014, 16:00

о.Олег писав:
andrivovk писав:перевернули з ніг на голову. :)

дуже символічно відповідає на питання про нинішню Європу :( Ні?

От власне. Біле - тепер чорне і чорне - тепер біле. :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 141
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 23 жовтня 2014, 17:02

Високий рівень життя, культура і високі соціальні стандарти - це лише гарна обгортка, розгорнувши яку отримаємо кусок гнилі, якою є Європа.
Повертаючись до назви теми - що таке Європа, після ближчого знайомства, можу відповісти -
це порожні храми, галопуючий атеїзм, відсутність моралі і торжество збоченої ідеології.
Дивуюсь українцям, які з таким захватом розповідають про "їхнє" життя. Життя без змісту, без віри, без Бога.
Дивлячись на них пригадувалися слова Ап. Петра: "Вони, немов звірина нерозумна, зроджена природою на зловлення та загибіль, зневажають те, чого не розуміють..." Бо як можна розуміти народ, який свого найбільшого святого зображає як збоченця-зоофіла - і тішиться цим, як проявом свободи думки і віросповідання?Як можна розуміти народ, який ні в що не вірить (70 % атеїстів згідно останнього перепису), народ, в якого немає нічого святого? До речі, як на мене, цікавий факт:через відсутність прихожан зарплату католицьким священикам платить Ватикан, а православних і протестантських утримує держава (чи муніципалітет). Чехи обурюються тим, що священиків утримують з їхніх податків, але їм пояснюють, що церкви - це атракції, які приваблюють туристів, а ті в свою чергу залишають в державі гроші.
В Берліні ніхто з європейців не здивується двом "закоханим" педерастам, які йдуть, тримаючись за руки. В Відні зображення Кончіти Вурст прикрашає усі вікна "Банку Австрії", який вона рекламує з блакитних екранів, розповідаючи про справжню любов і толерантність.
Дякую Богові, що живу в Україні. Бо в нас би не дозволили вчинити святотацтво в самому центрі міста, як у Празі, бо українці б не пішли в банк, який рекламує "воно", бо українці б у різний спосіб дискримінували педерастів, які б публічно виявляли свої "почуття".
Не треба нам європейських цінностей, не треба нам демократії і високих соціальних стандартів такою ціною. Українці, перестаньте скиглити, як в нас все погано, погана влада, погані люди, погані зарплати. Все в нас класно. До речі і соціальні стандарти - дуже відносне поняття. Мінімальна зарплата в Чехії - 450 євро, але ж і ціни, і комунальні послуги, і податки на порядок вище ніж в Україні. Не кожен житель Відня при мін. зарплаті 1500 євро може собі дозволити приїхати на роботу на авто - паркінги і пальне дуже дорогі, як і саме місто. І дороги там не всі ідеальні і центр Львова не брудніший, ніж центр Відня. Але це не головне - головне те, що Європа прогнала Живого Бога, Бог їм не потрібен. Християни для них - незрозумілі фанатики.
В нас же храми повні, ми молимося, читаємо Євангеліє, віримо в Бога. Як не тішитися, тим що живемо в Україні?

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 23 жовтня 2014, 18:51

Експрес писав:В нас же храми повні, ми молимося, читаємо Євангеліє, віримо в Бога. Як не тішитися, тим що живемо в Україні?

Хіба ми (українці) аж так молимося, читаємо Біблію і віримо в Бога? Храми повні, тут я згідний. Але чи не є це тою гарною обгорткою, яку ви побачили в Європі (колода в чужому оці?) і яку ми розгорнемо аж на Страшному Суді. Як казав Задорнов (якого я перестав поважати після подій в Україні), - "Они не в Бога веруют, они в церковь ходят". На Різдвяні свята показували по ТВ жительку Києва, яка чесно призналася, що є атеїсткою, але робить кутю, бо це смачно і корисно. От це і є той середньостатистичний "побожний українець", який звертає увагу тільки на зовнішнє (в т. ч. і ходіння до церкви).Експрес писав:Як не тішитися, тим що живемо в Україні?


На великі свята в загниваючій Європі ціни на продукти падають, а в "побожній" Україні зростають. Тіштеся на здоров`я.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 141
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 24 жовтня 2014, 15:34

andrivovk писав:Хіба ми (українці) аж так молимося, читаємо Біблію і віримо в Бога? Храми повні, тут я згідний. Але чи не є це тою гарною обгорткою, яку ви побачили в Європі


Я не кажу про "аж таку" віру. Тобто не про силу віри, а про її наявність чи відсутність. Розумієте, якщо люди ходять до храму, значить вже хоч трошки повинні вірити, значить не цілковиті атеїсти. Безбожник би до храму не ходив, що йому там робити?
А ті 70% - це якраз і є ті безбожники, які не мають віри зовсім і прямо про це говорять.Переглянув статистику по Україні, на щастя (чи на жаль) в нас таких 3%.Є різниця, чи не так?

andrivovk писав:На Різдвяні свята показували по ТВ жительку Києва, яка чесно призналася, що є атеїсткою, але робить кутю, бо це смачно і корисно. От це і є той середньостатистичний "побожний українець", який звертає увагу тільки на зовнішнє (в т. ч. і ходіння до церкви).

Найбільше свято в Чехії, за їхніми словами - Різдво. Чехи збираються в родинному колі, спілкуються, трапезують, але вони не святкують народження Христа, а просто віддають належне традиції. Я не про те. Навіть вірячи в Бога, я багато років (як і мої батьки) приходив іноді до Церкви на Великдень. Просто лінь було та й потреби не бачив. Це я ще вважав себе віруючим. А що говорити атеїсту, йому для чого ходити до храму? Тому я думаю, що повні храми - це гарна ознака. Якась віра (нехай і маленька) в них все-таки є.

Експрес писав:На великі свята в загниваючій Європі ціни на продукти падають, а в "побожній" Україні зростають. Тіштеся на здоров`я.

Багато країн назвете, в яких християнство стоїть міцніше аніж в тій же Україні?
Ціна на продукти в свята -сумнівний критерій. Звичайно в кожній українській родині святкування супроводжується трапезою, а наука економіка каже нам, що підвищення попиту сприяє підвищенню ціни, тому, як на мене, все логічно.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 24 жовтня 2014, 16:19

Експрес писав:Я не кажу про "аж таку" віру. Тобто не про силу віри, а про її наявність чи відсутність. Розумієте, якщо люди ходять до храму, значить вже хоч трошки повинні вірити, значить не цілковиті атеїсти. Безбожник би до храму не ходив, що йому там робити?
А ті 70% - це якраз і є ті безбожники, які не мають віри зовсім і прямо про це говорять.Переглянув статистику по Україні, на щастя (чи на жаль) в нас таких 3%.Є різниця, чи не так?


Різниця в тому, що в них атеїсти, які не ходять до церкви, а в нас атеїсти ходять (і думають що вони віруючі). Це видно по плодах.

Порівняйте: Не кожний, хто каже Мені: “Гос­поди, Господи!” (чи ходить до храму - andrivovk) – увійде до Цар­ства Небесного, але той, хто ви­конує волю Мого Отця, який на не­бесах”. Багато хто скаже Мені того дня: “Господи, Господи, чи не Твоїм Ім’ям ми пророкували, чи не Твоїм Ім’ям бісів ми виганяли, чи не Твоїм Ім’ям численні чудеса творили?” Тоді скажу їм: Я ніколи не знав вас! Відійдіть від Мене ви, які чи­ните беззаконня!

Експрес писав:Найбільше свято в Чехії, за їхніми словами - Різдво. Чехи збираються в родинному колі, спілкуються, трапезують, але вони не святкують народження Христа, а просто віддають належне традиції. Я не про те. Навіть вірячи в Бога, я багато років (як і мої батьки) приходив іноді до Церкви на Великдень. Просто лінь було та й потреби не бачив. Це я ще вважав себе віруючим. А що говорити атеїсту, йому для чого ходити до храму? Тому я думаю, що повні храми - це гарна ознака. Якась віра (нехай і маленька) в них все-таки є.


Ви думаєте, що українці святкують Різдво чи Паску, щоб вшанувати Бога? :shock: Та так само збираються, аби наїстися і напитися.

Експрес писав:Звичайно в кожній українській родині святкування супроводжується трапезою, а наука економіка каже нам, що підвищення попиту сприяє підвищенню ціни, тому, як на мене, все логічно.


Крім економічного знання і логіки треба мати ще й елементарну совість.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 24 жовтня 2014, 18:22

Експрес писав:...Багато країн назвете, в яких християнство стоїть міцніше аніж в тій же Україні?..

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Між братніх народів, мов садом рясним,
сіяє вона над віками…
Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна
в просторів солодкому чарі…
Вона у зірках, і у вербах вона,
і в кожному серця ударі,

у квітці, в пташині, в електровогнях,
у пісні у кожній, у думі,
в дитячий усмішці, в дівочих очах
і в стягів багряному шумі…

Як та купина, що горить — не згора,
живе у стежках, у дібровах,
у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
і в хмарах отих пурпурових,

в грому канонад, що розвіяли в прах
чужинців в зелених мундирах,
в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
до весен і світлих, і щирих.

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
і сльози, і все до загину…
Не можна любити народів других,
коли ти не любиш Вкраїну!..

Дівчино! Як небо її голубе,
люби її кожну хвилину.
Коханий любить не захоче тебе,
коли ти не любиш Вкраїну…

Любіть у труді, у коханні, у бою,
як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою —
і вічні ми будемо з нею!

В.Сосюра, 1944


:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 25 жовтня 2014, 19:58

andrivovk писав:
Експрес писав:Я не кажу про "аж таку" віру. Тобто не про силу віри, а про її наявність чи відсутність. Розумієте, якщо люди ходять до храму, значить вже хоч трошки повинні вірити, значить не цілковиті атеїсти. Безбожник би до храму не ходив, що йому там робити?
А ті 70% - це якраз і є ті безбожники, які не мають віри зовсім і прямо про це говорять.Переглянув статистику по Україні, на щастя (чи на жаль) в нас таких 3%.Є різниця, чи не так?


Різниця в тому, що в них атеїсти, які не ходять до церкви, а в нас атеїсти ходять (і думають що вони віруючі). Це видно по плодах.

Порівняйте: Не кожний, хто каже Мені: “Гос­поди, Господи!” (чи ходить до храму - andrivovk) – увійде до Цар­ства Небесного, але той, хто ви­конує волю Мого Отця, який на не­бесах”. Багато хто скаже Мені того дня: “Господи, Господи, чи не Твоїм Ім’ям ми пророкували, чи не Твоїм Ім’ям бісів ми виганяли, чи не Твоїм Ім’ям численні чудеса творили?” Тоді скажу їм: Я ніколи не знав вас! Відійдіть від Мене ви, які чи­ните беззаконня!

Експрес писав:Найбільше свято в Чехії, за їхніми словами - Різдво. Чехи збираються в родинному колі, спілкуються, трапезують, але вони не святкують народження Христа, а просто віддають належне традиції. Я не про те. Навіть вірячи в Бога, я багато років (як і мої батьки) приходив іноді до Церкви на Великдень. Просто лінь було та й потреби не бачив. Це я ще вважав себе віруючим. А що говорити атеїсту, йому для чого ходити до храму? Тому я думаю, що повні храми - це гарна ознака. Якась віра (нехай і маленька) в них все-таки є.


Ви думаєте, що українці святкують Різдво чи Паску, щоб вшанувати Бога? :shock: Та так само збираються, аби наїстися і напитися.

Експрес писав:Звичайно в кожній українській родині святкування супроводжується трапезою, а наука економіка каже нам, що підвищення попиту сприяє підвищенню ціни, тому, як на мене, все логічно.


Крім економічного знання і логіки треба мати ще й елементарну совість.

до останнього - не думаю, що там у більшій/меншій совісті річ. Там своя економічна логіка. Зрештою - питання по економіці до спеціалістів з економіки :Rose:
а от те... "віддавання належного традиції"... Воно дійсно різним буває. Ми колись тут тему піднімали про "псевдокатоликів" і напевно це туди, але дійсно: десь читав про явище псевдохристиянського традиціоналізму.
"Псевдо" - бо, хоч прослідковується звязок із християнами, але - без Христа, якого вважають лише одним із шляхів і із легкістю при потребі/ситуації поміняють на інший.
"Традиціоналізм" (в лапках, бо з Церковною Традицією це явище не має нічого спільного), бо важливою вважається саме традиція в якості якогось надхнення, містичного досвіду людства.
Представниками цього феномену вважають Ю.Евола і Р.Генона, для сучасних україно-російських відносин, мабуть варта згадати і ідеолога "Єдіной Росіі" А.Дугіна - щоб діткнутися до з ним повязаної проблематики, пропоную послухати його слово про "чесноту братолюбія"
Для псевдо традиціоналіста важлива традиція як така, її естетика, історія тощо. Наприклад, в нашому українському греко-католицькому контексті: колядки/писанки - бо це українське, Літургія - бо це древньо і гарно, ікона - бо наше/історія, Андрей Шептицький - бо наш граф, інтелектуал, знаменитий діяч, що підняв народну церкву тощо; Заповіді Божі виконувати треба заради самодисципліни; Інквізиція - тоді ми були сильні; Хрестоносці - чоловіча доблесть, гарні обладунки і т.д. Христа чи не просто в якості поняття, а - Живого/реального Бога - у цьому явищі нема. Така людина із легкістю піде до, наприклад, ідолян чи до будь-кого, що буде вважати кращим (древнім, потрібним, сильним...) у своїй парадигмі цінностей.
Таких людей, доречі, знаю. Серед вчорашніх греко-католиків - ідолян. Скільки б не говорив із ними - повне враження відсутності віри в (будь-якого) Бога: лише історія, "наше", брязкальця різні, вогнища і опозиція до "чужого-юдеохристиянського" :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

чи можна у плебея ВИМАГАТИ щоб він поводився як Аристократ?

Повідомлення eknagli » 29 жовтня 2014, 13:10

Питання винесене в заголовок здається абсурдним.
ну ясно що НЕ МОЖНА.
І більше того - такі вимоги є вельми ризиковані.
Бо Плебей може взяти МОТИКУ і дати за такі вимоги акурат помежи-Вочі :) і буде мати рацію!

Однак, абсолютно аналогічні по-суті-своїй ВИМОГИ до "тих хто ходить до Церкви АЛЕ НЕ зовсім РОЗУМЮТЬ ЩО ТАМ Кажуть і що там ВІДБУВАЄТЬСЯ", виявляється є цілком законними?
Тобто всі, хто "ходить до Церкви" і в такий спосіб ФІНАНСУЄ ЇЇ - мають Стати тотально-Професійними-ТЕОЛОГАМИ?

Для скорочення того слогана-поняття, який я навів вище, я буду використовувати термін "обрядові віруючі", або ще коротше ОВ.

Напротивагу до ОВ спробуємо ввести термін і для СВІДОМИХ ВІРУЮЧИХ, СВ. Або іншими словами СПРАВЖНІ ВІРУЮЧІ, що приводить до того самого скорочення.
Тобто ті, хто вільно цитує Біблію і завжди знає, що саме казав Імператор Костянтин на ХХ зїзді КПРС :)
Ці СВ - зазвичай (але не обовязково) - випускники довкола-теологічнх вузів, яким не вдалося "встроїтися" на Церковну Посаду. Але також і люди які самостійно штудіювали Біблію у вільний від основних занять час.

Однак не так важливо звідки походять люди типу СВ.
Найголовніше СПІВВІДНОШЕННЯ Чисельності поміж СВ та ОВ.
За моїми даними це співвідношення є 1 / 10. Звісно на користь ОВ.


А тепер спробуємо побачити Причину (ок, Одну з причин) того Чому ж у Європах "церкви продаються бо Громади не можуть їх утримувати".

А одна з причин є такою що там ШИБКО ВУМНІ (тобто СВ) вирішили зробити Церковні громади ЩЕ КРАЩИМИ. І не придумали нічого мудрішого як по-просту ВІДІГНАТИ з тих громад ОБРЯДОВИХ ВІРУЮЧИХ.
ну бо ж справді, похолєру вони там потрібні, якщо воно НІФІГА НЕ ШАРЯТЬ?

І о-чудо, це вдалося! Мрія ідіотів - ЗБУЛАСЯ !
І тепер до Євро-Церков регулярно "ходять" практично тільки Справжні Віруючі, тобто Свідомі Віруючі. І віруючі Обрядові нарешті не мозолять їм очі своєю ПРИМІТИВНІСТЮ.

Але як це часто буває "...дєц" підкрався з того боку з якого його зовсім не чекали.
Бо ВНЄЗАПНО виявилося, що ті мікро-громади СВІДОМИХ ВІРУЮЧИХ не в змозі УТРИМУВАТИ ХРАМ як реальність ФІЗИЧНОГО ПРОСТОРУ.
Храм у своїй Душі - ЗАПРОСТО можуть.
А Храм-як-фізичний ОБЄКТ - чомусь ні.

Тобто вже після того, як Свідомим Віруючим вдалося відігнати від Церкви ОБРЯДОВИХ ВІРУЮЧИХ, перші зрозуміли, що зрубали Сук на якому сиділи!

За аналогічним сценарієм відбуваються події і в Україні.
Бувально ТУТ і буквально ТЕПЕР.
Той же УКУ, з приданими йому абсолютно ПРИВАТНИМИ структурами, які працюють під його нібито-релігійним "дахом", зі страшною силою продукує саме тих СВІДОМИХ Віруючих, які покликані зробити з НАШОЮ ЦЕРКВОЮ саме те, що було вже зроблено у Європах.

Результат цілком виплатиться.
КОЄ-ХТО одержить Церковні Споруди (втч ті, які ще зараз тільки будуються) яко обєкти НЕРУХОМОСТІ за БЕЗЦІНЬ.
І відповідно гроші, вкладені в УКУ (якимось американським Протестантом-мільйонером) ПОВЕРНУТЬСЯ СТОРИЦЕЮ.

А ми потім будемо шкробати потилицю і Пробувати думати: "що і коли ми зробили неправильно?"
Натомість відповідь проста:
Ми вже зараз забули про просте гасло "КРАЩЕ - ВОРОГ ХОРОШОГО".
Або ще радикальніша версія: "добрими намірами вистелана дорога до ПЕКЛА".
або ще радикальніше: "дай Дурному Богу молитися/поклони бити, то він і Лоба розіб'є".

А ще простіше:
шановні "Професійні Теологи", ЦІНУЙТЕ тих людей, які приходять у Церкву ТІЛЬКИ ДЛЯ ТОГО щоб покласти НА ТАЦЮ своїх п'ять крейцарів.
Бо без тих п'яти крейцарів ВИ рано-чи-пізно ПІДЕТЕ З ТОРБАМИ ПО СВІТУ. Так як це вже відбулося з євро-"Теологами".

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 29 жовтня 2014, 21:01

Все, що про УКУ, - відділила. viewtopic.php?f=3&t=1108&start=90#p56149 . Щодо іншого - можна продовжувати тут або у відповідних темах. Побачимо :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 31 жовтня 2014, 11:23

Код: Виділити все

О технологии убийства души, или как человека превратить в выродка.
Сводки криминальной хроники, повествующие нам об очередной мерзости, не свойственной для здорового человека, стали символом нашего времени. Многочисленные изнасилования детей, зверские убийства, психопаты, сорвавшиеся с «катушек», убивающие случайных прохожих – все это на самом деле не сердцевина, а лишь вершина «айсберга». Это лишь та, омерзительная часть проблемы, которая очевидна большинству. Этот «айсберг» огромен и многогранен, он бесконечен в своих проявлениях, состоящий не из людей, нет, и даже не из животных, данное сравнение оскорбительно для последних. Нет, этот «айсберг» состоит из существ третьего рода, измененных, больных, потерявших самих себя, движимых искаженными инстинктами, химерными фантазиями. Эти существа, не имеющие рода земного и потерявшие связь с Родом небесным, называются выродками.
В большинстве случаев, выродками становятся не при рождении, выродками становятся при жизни. Каждый раз, когда принимая решения, мы идем против нашего внутреннего голоса, переступаем через свои мечты и идеалы, мы шаг за шагом превращаемся в выродков. Хотя, вернее будет сказать, что нас превращают в выродков, нас превращают в безликую и отвратительную биомассу, создающую добавленную стоимость для хозяев этого монстра. Важно осознать, что мы являемся жертвой определенной психологической технологии, применяемой в массовом порядке. Причем, это настолько очевидно, что доказательства заговора будут излишними. И мотив данного преступления очевиден – создание идеального раба, наделенного физическими возможностями человека, интеллектуальными способностями, но лишенного души, превращенного в идеальный инструмент для приумножения капиталов. Создания существа, недальновидного, не способного понять картину мира, существа со специфической системой ценностей, созданных для него, примитивного существа, служащего химерам, существа с наглухо заблокированным бессознательным высшего порядка - идеального раба всех времен и народов, выродка. Выродком очень легко управлять, потому что он предсказуем и прост, им легко манипулировать без его ведома, нужно лишь правильно расставить набор необходимых стимулов. А если выродок прогнозируем, значит, он безопасен для власть имущих. Данная технология, это всего лишь очередной этап развития рабовладельческого строя. В древности оковы раба были из железа и насилия, теперь способ изготовления оков сильно усложнился, можно сказать, что теперь оковы раба изготовлены по технологии «стелс».

Теперь, об этой технологии. Подробно описать ее в рамках одной статьи не представляется возможным, потому что нельзя описать в двух словах то, что создавалась злодейски гениальными умами на протяжении многих десятилетий, если не столетий. Мы лишь постараемся обнажить самые очевидные моменты. Главное оружие из их арсенала, оружие, убивающее душу. Основная суть этого оружия проста, она заключается в подмене ценностей. Увидев основу технологии вырождения, вы будете предупреждены. А как говорится, предупрежден, значит, вооружен. Итак, кратко обнаружим эти столпы деградации.

1) Воспитание детей строится по схеме стимулирования инфантильного поведения среди детей, иными словами, искусственно затягивается процесс наступления социальной зрелости. Делается это для того, чтобы утилизировать энергию молодых людей в период ее наибольшей активности (от 15 до 25 лет). Дело в том, что во все исторические времена основную массу революционеров составляла именно данная категория населения. У молодого мужчины наступает пик физической и интеллектуальной активности к 20 годам, он здоров, умен, горяч, принципиален и бескомпромиссен. Опасен, не так ли? Достаточно вспомнить, что Александру Македонскому было всего 20 лет, когда он начал свою «карьеру», князю Святославу на момент смерти было не более 30 лет, Иван Грозный взял Казань в 22 года. А в наше время (особенно в Европе) в этом возрасте молодые люди считаются «подростками». Вот на это и рассчитано воспитание социального инфантилизма, превратить вершителя истории в здоровую и безопасную детину. А излишки энергии пусть сольет где-нибудь, ну, например, в беспорядочных половых связях, в алкоголе, наркотиках или в уличном криминале;

2) Воспитание девочек и мальчиков по общим стандартам. Это делается не столько для того, чтобы привить женщинам мужественность, сколько для того, чтобы отнять ее мужчин;

3) Прививание эгоцентрической картины мира. Эгоист – это одиночка, ну как тут не процитировать Маяковского: «…единица – вздор, единица – ноль, один, даже если очень важный, не подымет простое пятивершковое бревно, тем более дом пятиэтажный…». Или «разделяй и властвуй» как говорили древние римляне;

4) Формирование образа «успешного» человека. На проверку, этот «успешный» человек суть не более, чем образ идеального раба системы. Галстук, пиджак, головокружительная карьера, отличный дом, дорогой авто, отдых за границей, ирландский виски. Здорово, да? Вот повезло человеку, а на деле он идеальный раб, потому что он зависит подобно наркоману от своих вещей. Поэтому он будет делать все, чтобы сохранять стабильность системы, он будет терпеть любые унижения на пути по карьерной лестнице. Он спрячет все свои детские мечты так глубоко внутрь, себя, что забудет сам себя, превратившись в человекоподобное существо, в выродка.
Сюда можно отнести и другие образы «успешных» людей. Здесь и «крутой» здоровенный дядька с кружкой пива в баре, и «стерва», меняющая мужиков, как перчатки, и феминизированная мадам, и гангстер. В общем, на любой вкус и цвет. Выбирай, что хочешь. Нет здесь только образа защитника, образа воина, образа матери, образа поэта, ученого и т.д. Одни искаженные субституты естественных для человека образцов поведени;

5) Секс и насилие, вместо доблести и любви. Не секрет, что половые инстинкты, являются одними из самых сильных. Соответственно, через тему «секса» можно определенным образом воздействовать на человека. Более того, половые инстинкты, как и любые другие инстинкты, составляют нашу темную, животную часть личности, бессознательное низшего порядка. Через средства СМИ, рекламные технологии, пропаганду в научной и художественной литературе, компьютерные игры стимулируются эти инстинкты. Фридрих Ницше сказал: «Человек — это канат, закрепленный между зверем и сверхчеловеком, — канат над пропастью”. Так вот, с психологической точки зрения, «сверхчеловек» связан с высшей формой нашего бессознательного, области, выступающей источником творческого, научного, поэтического вдохновения, источником героических поступков. А область низшего бессознательного связана как раз со зверем, с инстинктами, с насилием, страхом. И «сверхчеловек», и зверь являются неотъемлемыми частями нас самих, только у одних «сверхчеловек» доминирует над «зверем», а у других наоборот. Открою один маленький секрет, наши хозяева боятся развития у своих рабов высшей формы бессознательного, потому что это часть нашей личности божественно глубока, неподконтрольна и непредсказуема. Они справедливо для себя решили, что монстр животного насилия, связанный с инстинктом размножения, с сексом, гораздо менее опасен для системы, чем источник божественного вдохновения. Именно по этой причине аферист от психологии З.Фрейд принялся насаждать свою теорию. Фрейда беспокоила не наука, его беспокоил «оккультизм» из бессознательного, его беспокоило проявления неистовой божественной силы. Вернее, это беспокоило его спонсоров. Для них был слишком живым пример того, как из высшего бессознательного германского народа вырвался давно казалось бы забытый образ «белокурой бестии» и чуть не перекроил все мироустройство. Для них безопаснее «секс и насилие»;

6) Консьюмеризм в его негативном значении - это именно то оружие из их арсенала, которое «убивает» сразу нескольких «зайцев». Чем отличается потребительствоот потребления. Потребление обусловлено естественной необходимостью личности в обладании тем или иным предметом. Это легко видно в примерах. У вас порвалась/износилась куртка, вы идете и покупаете новую – это потребление, а вот если вы идете и покупаете куртку, потому что она брендовая/модного цвета/фактуры или просто потому что вам хочется выделится перед окружающими – это потребительство. Иными словами, потребительство – это неумеренное, не обусловленное естественным образом потребление. Почему для существующей системы оно так важно. Ну, во-первых, потребительство– это двигатель их экономической модели, так как оно постоянно подстегивает спрос, который в свою очередь стимулирует производителей к росту, а электорат подталкивает к оформлению новых кредитов, без которых существующая денежно-финансовая система рухнет. Во-вторых, потребительство– это великолепный антидепрессант, снижающий социальный накал в обществе, а главное, определяющий для населения спектр дозволенных целей. В-третьих, на него, как и на любой «антидепрессант» подсаживаются, а значит, оно делает людей зависимыми, слабыми и легко управляемыми. В-четвертых, оно опять же, хотя и в меньшей степени, но блокирует высшее бессознательное.

7) Табу на благородство. Благородство опасно для их системы, поскольку оно формирует у людей непредсказуемое и неконтролируемое поведение. Они боятся неясных мотивов, им комфортнее, когда людьми движет жажда наживы, похоть, зависимость, порок.

8 ) Разрушение семейных ценностей. Этот пункт отчасти перекликается с «сексом и насилием», но обладает своей спецификой. Разрушение семейных ценностей, способствует как уничтожению национальных культур, так и атомизации общества, стимулированию эгоизма и скотского поведения.

Перечисленные методы являются далеко не полным списком оружия из их арсенала, но цель всех этих методов проста – убить Душу, Вашу Душу. И самое интересное, что от этой напасти есть одно универсальное лекарство – помнить и слушать себя вечного. Не продавайте свои идеалы за зеленую бумагу, не поступайте никогда против своего внутреннего голоса, даже, если это кажется рациональным. Интеллект важнейший инструмент, но очень многое нельзя объяснить сухой логикой. Человек обладает не только разумом, но и эмоциями, чувствами, интуицией. У здорового человека должны быть развиты все четыре аспекта. И только ваша душа способна объединить эти противоречивые и несоединимые части ваших личностей. Не продавайте ее даже под страхом смерти или нищеты, с проданной душой жить очень больно и бессмысленно. Поскольку именно ваша душа знает, о вашем истинном предназначении. Запросы могут быть бесконечно разные, вы можете быть учеными, художниками, музыкантами, инженерами, строителями, крестьянами, воинами и много кем другим, вы можете создавать и разрушать, не бойтесь. Главное, не превращайтесь в выродков, безликих, живых мертвецов духоненавистнической системы, отнимающих вас самих у себя.
http://uduba.com/318561/O-tehnologii-ubiystva-dushi-ili-kak-cheloveka-prevratit-v-vyirodka?fb_ref=feedShare_yandex
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Як відрізнити Пророка від Провокатора ?

Повідомлення eknagli » 01 листопада 2014, 17:40

1) Воспитание детей строится по схеме стимулирования инфантильного
поведения среди детей, иными словами, искусственно затягивается
процесс наступления социальной зрелости. Делается это для того, чтобы
утилизировать энергию молодых людей
в период ее наибольшей активности (от 15 до 25 лет). Дело в том, что во все исторические времена основную массу революционеров составляла именно данная категория населения. У молодого мужчины наступает пик физической и интеллектуальной активности к 20 годам, он здоров, умен, горяч, принципиален и бескомпромиссен. Опасен, не так ли? Достаточно вспомнить, что Александру Македонскому было всего 20 лет, когда он начал свою «карьеру», князю Святославу на момент смерти было не более 30 лет, Иван Грозный взял Казань в 22 года. А в наше время (особенно в Европе) в этом возрасте молодые люди считаются «подростками». Вот на это и рассчитано
воспитание социального инфантилизма,
превратить вершителя истории в здоровую и безопасную детину. А излишки энергии пусть сольет где-нибудь, ну, например,
в беспорядочных половых связях,
в алкоголе, наркотиках
или в уличном криминале;

2) Воспитание девочек и мальчиков по общим стандартам. Это делается не столько для того, чтобы привить женщинам мужественность, сколько для того, чтобы отнять ее у мужчин;

http://uduba.com/318561/O-tehnologii-ub ... v-vyirodka


На рівні опису-і-Аналізу ситуації, текст - добрий. Майже-ідеальний.
А як для москаля і наїздів на Європу мало, тобто їх там майже нема.
І все би було просто Супер,
Однак є деякі ньюансики, які мене бентежать.

1) явні макрсистські нотки.
2) явна пропаганда Альтернативи до Інфантильності у вигляді РЕВОЛЮЦІЙНОСТІ.

Тобто замість того щоб ЗЛИВАТИ Молодіжну ЕНЕРГІЮ В УНІТАЗ на танцях в Нічних клубах, АВТОР очевидно пропонує її зливати в ПІСОК на тих же ТАНЦЯХ але на Майданах?

Тобто я Категорично НЕ погоджуюсь з автором у тому пункті, що скерування тої енергетики в Революції є найкращим виходом-альтернативою.
Сучасні революції - це всього-лиш РІЗНОВИД зливу тої молодіжної енергетики в Унітаз.
та й взагалі впродовж сучасних революцій переважно не Стріляють а ТАНЦЮЮТЬ.
Тож говорити про революційність таких ТАНЦІВ - явне перебільшення.

Сучасні революції - це просто дискотеки овпен-ейр, які іноді перериваються ферейверками зі світлошумових гранат (для різноманітності).
тоді як ще Наполеон стріляв по повстанцях-монархістах у ЦЕНТРІ Парижу зі Справжніх Гармат. Справжньою Картеччю.

Кажуть що про це (про здрібніння часів і Карнавалізацію Культури і ПОЛІТИКИ) написав (чи то хотів написати) ще Ортега-і-Гасет але я такого тексту ніде нажаль не знаходив. Якщо би так хтось десь побачив, то маякніть будь-ласка.

Виділені мною слова про "пік інтелектуальної потуги" у ДВАДЦЯТЬ років...
...автор явно ПІДЛИЗУЄТЬСЯ до молоді, саме для того щоб Заманити її в чергову Ррреволюційну АФЕРУ! Саме про це свідчить вираз "вершители истории".

Революція НЕ Є альтернативою Інфантилізму!
Революція є ОДНИМ З ПРОЯВІВ ІНФАНТИЛІЗМУ.


А написання "через кому" слів "Умён і Горяч" (хіба ж це не оксюморон?!) свідчить про те, що автор або дурень (що я практично виключаю) або ПРОВОКАТОР.

Але в частині Аналізу ситуації - все написано добре. і я би хотів це ще раз підкреслити.
Проблема у Автора виникає тільки на етапі "что дєлать".

Таке буває доволі часто. Аналітика - супер. а як доходить до Пропозицій - пропонують "йти на Манівці".

Так вже історично склалося що будь-які Легальні проекти це проекти двох типів:
Або Правильні люди пропагують Неправильні ідеї.
Або Неправильні люди пропагують Правильні Ідеї.
Неправильні люди з неправильними ідеями - занадто очевидні, тому вони не приживаються.

Тобто коли читаємо текст "аж занадто правильний", то таки варто перевірити Автора, чи він бува часом не ПРОВОКАТОР :))

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 08 листопада 2014, 19:23

Один російський турист поїхав у Фінляндію відпочити. І він описує свою мандрівку, порівнюючи гостинність росіян і фінів (із "безбожної Європи"). Цікаво почитати.
Почему туристам удобно отдыхать в Финляндии и неудобно в России

Вернулся из велотрипа по Финляндии, который буквально перевернул мое отношение к финнам...


Маршрут проходил по финской провинции, дороги — грунтовые. Ночевки — вне кемпингов. Не многие знают, но вставать с палаткой в Финляндии можно везде. Граница и таможня на велосипеде проходятся за пять минут без очереди (Привет, автомобилисты!). Сразу от границы начинаются велодорожки, но дальше в деревенской части страны асфальта и прочих удобств нет.

О финской дорожной инфраструктуре написано много, как и о самих финнах, которые в разных «Особенностях национальной рыбалки», да и в нашем сознании в основном предстают некими неотесанными, пьяными увальнями. А любая страна — это люди, вот они-то меня и удивили. Вот несколько эпизодов интересных с культурологической точки зрения: мы приехали в музей деревянного зодчества в Иматре, но облом, он оказался закрыт до июня. Встретили хозяина, возившегося с машиной. Он открыл музей — все избы старые финские с деревенской утварью, приветливо сказал: «Смотрите» и ушел обратно в машину.

Ни слова о деньгах и никакого страха за драгоценное музейное имущество, как в наших Кижах и прочих музеях, где в каждой комнате по смотрителю.

Вторая история: девушка, торговавшая мороженным, заметила, что мы рассматриваем карту и подошла узнать, все ли в порядке. И когда не смогла нам помочь, закрыла свой киоск (!) и решила позвать маму, сидевшую неподалеку, чтобы та подсказала. Пришла мама, которая говорила немного по-русски, и помогла и даже откуда-то принесла и подарила более подробную карту. Вроде мелочи, да? Но приятно.

Но и на этом наш культурный экспириенс не закончился. Уже под ночь, проехав более 80 километров по сельским дорогам, в районе Суокумы нам никак не удавалось найти выход к озеру. Слишком много тропинок и тропок. Решили ловить редкие в этих местах машины, чтобы спросить дорогу. Остановилась первая же (!) машина. Водитель — голый по пояс рыжебородый финн, а с ним его миловидная подруга. Мы объяснили проблему, что хотим переночевать у озера, вдали от людей и ближе к воде. Проблему они поняли. Стали пытаться чертить карту. Не получилось. Попросили подождать десять минут. Уехали и что вы думаете — вернулись на велосипедах!! И проводили нас несколько километров по лесным дорогам к озеру. Эта пара живет на хуторе и разводит лошадей. Мы видели прекрасных коней в поле неподалеку.

Ну и последняя история: после утренних шестидесяти километров под палящим солнцем, мы попросили воды у одного из фермеров, работавших в поле. Фермер не отрываясь от работы указал рукой на свой дом: «Идите и налейте на кухне». Офигеть! Думаете, это мелочи? Но это ведь ни какая-то там Германия, это Финляндия здесь под боком, рядом с русской границей, и как другая планета!

Каким образом? Почему так? Находясь там, я постоянно задавал себе эти вопросы. И мой внутренний патриотизм и мою национальную гордость постоянно подтачивало мерзкое чувство несостоятельности и ущербности.

Вот та же природа по обе стороны границы, те же березки, сосенки, каменистые склоны и болота. Конечно, северная природа не самая удобная для взращивания разных культур и животноводства (так у нас обычно оправдываются), но в Финляндии поля распаханы, везде хутора с прекрасным хозяйством. Люди разводят лошадей, кто-то коз и коров. Везде почтовые ящики со свежими газетами.

Дома не заперты. Чистота на дорогах – ни мусора, ничего. У каждого озера лодки и домики для барбекю общего пользования. В городах покрупнее велодорожки, никак не пересекающиеся с автомобильными.

Полицию за всю поездку мы не видели ни разу. Общее ощущение, что явно нация взяла и сделала все под себя, для своего кайфа и удобства. Природа не угроблена – за одну короткую поездку можно увидеть зайцев, лис, сов. У нас, к примеру, за десять лет я один раз только встретил лису. Зато полицию с многочисленными КПП в приграничных областях встречаю постоянно. Пять раз проверяли паспорт, начиная с Лесогорска. Интересно, зачем? Два раза пытались сознательно напугать или сбить на машине. Натравливали собак.

Я уже ничему не удивляюсь, много лет путешествую по России. Но к иллюстрации рассказа о Финляндии приведу несколько коротких свежих эпизодов «российского гостеприимства» (из множества) за этот только-только начавшийся велосезон.

На майские ездили недалеко от Хийтолы по северному берегу Ладоги, увидели пожар в полях и одиноко стоящий домик, к которому подбирался огонь. Поехали по дорожке к домику предупредить о надвигающейся опасности. Выбежала бабка и не дав нам рта раскрыть сразу: «Что вы тут забыли? Это дорога не проезжая. Убирайтесь вон!!!». Сказали, что предупредить о пожаре за домом. Поджала губы: «Посмотрим. А вы уезжайте».

Второй эпизод: прокололся, отстал от товарищей, пытался застопить машину, чтобы уточнить маршрут. Я простоял час, проехало мимо около сорока машин, прежде чем остановилась раздолбанная девятка, и та с ветераном войны, глухим на одно ухо, который все-таки помог.

И третий эпизод: под Каменогорском — выехали из дичайшего леса к какой-то усадьбе с фонтанами и с красивым домом — решили спросить о том, куда дальше ведет дорога — выскочил жирный хозяин со свинячими глазками, в которых так и читается вечный застрявший страх, что вот даже спрятавшись в этой глуши с наворованными деньгами, его рано или поздно найдут и спросят «Откуда?».

И конечно из его глотки вырвались вместо приветствий сразу угрозы: «Что вы тут ездите? Сейчас собак спущу. Пошли вон!». Вот такой вот контраст, вот такое «гостеприимство». Вот из-за этого, путешествуя по Финляндии, я думал в основном о нашей с вами родине.

И когда ехал обратно, уже в Ленинградской области, по-другому смотрел вокруг — на эти свалки, мусор, разруху. Обращал внимание, что нет ни одного вспаханного поля по дороге. В основном или пустые деревни или грязнущие заводы и комбинаты (привет Светогорск!) или частные дома с припаркованными джипами и высоченными заборами, вокруг которых свалка из мусора, валяющихся шин и прочей нечисти.

Все подходы к озерам загажены так, что страшно подойти. А чаще не подойти по другой причине — все озера и даже весь север Ладоги нелегально застроены. У всех собаки и джипы. А места общего пользования с таким количеством мусора, что сколько мы не пытались его вывозить на своих велосипедах, иногда таща по три дня мусорные мешки — этот мусор не иссякаем. Что говорить, если даже таможенная, еще закрытая, территория с русской стороны в Брусничном — загажена так, что словами не описать.

Вот и вопрос: как с этим жить?


http://ekabu.ru/reviews/70203-pochemu-t ... ossii.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: чим відрізняються русо-турісто від Британо-турісто?

Повідомлення eknagli » 08 листопада 2014, 22:28

Один російський турист поїхав у Фінляндію відпочити. І він описує свою мандрівку, порівнюючи гостинність росіян і фінів (із "безбожної Європи"). Цікаво почитати.

А яку-саме Тезу ви хочете спростувати?
ви хочете сказати що Безбожність є категоричним антагоністом до ГОСТИННОСТІ СТОСОВНО ДО ТУРИСТІВ?

ну так і на Ямайці до ТУРИСТІВ дуже навіть добре ставляться.
І в диких Джунглях (там де дикарі вже знають хто такі Туристи) теж до них добре ставляться.
бо туристи - це БАБЛО.

Тож добре ставлення до русо-Турісто може бути не наслідком Релігійного Виховання і "любові до Ближнього", а наслідком банальної ЛЮБОВІ ДО БАБЛА.

Алаверди подаю цілком протилежну інформацію.
Про поведінку БРИТАНО-турісто на території Греції, Польщі та Прибалтики.

Меньше пить, больше думать ("Tygodnik Powszechny", Польша)
Фраза 'пьяный как англичанин' популярна не только в Кракове, но и в Праге и Таллине


Тереса Стылиньска (Teresa Stylinska), 01 ноября 2007

'Дешевые перелеты, дешевый алкоголь': эксцессы с участием молодых британцев вызывают эмоции не только
в Польше, но и во многих городах Восточной Европы и даже 'старого' Евросоюза - в Афинах или Барселоне.
Реакция британских властей была по европейским меркам беспрецедентной: они официально осудили
поведение своих граждан и призвали их образумиться.

Поначалу все были довольны: с восточной стороны бывшего 'железного занавеса', где туристов с Запада
никогда не было слишком много, их массовый наплыв мог только радовать. Ведь это и деньги, и престиж, и
явное доказательство того, что мы распрощались со старой системой. Краков, Ригу или Таллин посещают
люди, которые лет двадцать назад и понятия не имели, что в Европе есть такие города. Как тут не
радоваться? Особенно присутствию британцев, потому что их всегда было меньше, чем туристов из Германии,
Франции или Италии.

Но вскоре оказалось, что есть причины не только для радости. Для жителей самых привлекательных городов
визиты молодых британцев стали сегодня наказанием.
Ведь многие приезжают не посещать достопримечательности и отдыхать, а 'отрываться' по
полной программе. А именно: напиваться до беспамятства, орать во всю глотку и даже раздеваться
в общественных местах (о 'более сильных' формах эксцессов мы, пожалуй, промолчим).


По данным проведенного год назад опроса с выборкой в 3 000 респондентов, 41 процент британских граждан
признались в том, что, находясь в другой стране, они пьют гораздо больше, чем дома.
выезды на мальчишники и девичники (четвертая часть которых, по некоторым оценкам, устраивается за
границей) были бы невозможны, если бы не дешевые перелеты: например, наплыв британцев в Ригу начался когда в сентябре 2005 г. появились дешевые рейсы из Ливерпуля.

Нынешние эксцессы неизбежно вызывают ассоциации с выходками английских (не британских! шотландцы от этого открещиваются!) футбольных фанатов, которые 20 лет назад были кошмаром Европы. Последствия потасовок, которые англичане устраивали вокруг стадионов, бывали трагическими - с убитыми и ранеными.

Посол в Риге Иэн Бонд (Ian Bond) рассказывал на страницах англоязычной литовско-латвийско-эстонской газеты The Baltic Times, англичанин из Таллина: 'Местные британцы терпеть не могут участников мальчишников, которые не понимают, что жители и культура Эстонии заслуживают уважительного к себе отношения. Их поведение влечет за собой фатальные последствия для всех нас. Мне пришлось научиться говорить по-эстонски 'Я здесь живу', потому что девушки, услышав английскую речь, убегают.

Дело в том, что участники мальчишников - это живой источник наличных, поэтому местные относятся к ним
терпимо. Впрочем, они привыкли, потому что финны с давних пор ездят в Таллин за выпивкой и сексом'.

Напиться в готической атмосфере
Молодые британцы непостоянны в своих предпочтениях. Цели путешествия они меняют как перчатки. 'Это волна, которая проходит через всю Центрально-Восточную Европу. Сначала были Будапешт и Прага, теперь пришла очередь прибалтийских городов', - говорит латвийский депутат. Но и это еще скромный список, потому что в нем нет многих других городов Европы: Дублина, Рейкьявика, Барселоны, Кракова. Би-би-си прогнозирует, что по прошествии моды на Ригу и Таллинн придет очередь Вроцлава, Каунаса и Любляны.

Что их объединяет? Казалось бы, ничего: ни величина, ни географическое положение, ни отдаленность от Британских островов. Однако нетрудно догадаться, почему именно в них направляются жаждущие развлечений: все дело в цене. 'Дешевые перелеты, дешевое жилье, дешевый алкоголь, - перечисляет Би-би-си, добавляя: - Но, как ни странно, есть еще кое-что: хорошая сохранившийся старинный центр города. Похоже, британцы лучше всего себя чувствуют в атмосфере средневековых каменных домов'.

Однако первой была Греция. А в Греции - Фалираки: популярный курорт на острове Родос. Собственно, неизвестно, почему молодые британцы облюбовали именно Фалираки. Достаточно того, что курорт получил фатальную репутацию, став в Великобритании воплощением грубых, а то и попросту опасных забав. Родители подростков боялись отпускать туда детей, а жителям Фалираки порядком надоели ежедневные и еженощные драки и пьянки.
Летом 2003 г. чаша терпения переполнилась. Безнравственное поведение, выходки полуголых девиц, смерть трех молодых англичан (в драке и от передозировки наркотиков) - этого было достаточно для того, чтобы местные власти решили положить конец эксцессам. Успешно: для того, чтобы Фалираки потерял привлекательность для этой категории гостей, хватило запрета на распитие пива на улице, прослушивание громкой музыки после полуночи, арестов и штрафов для участников драк, отзыв лицензии у владельцев нескольких заведений и, наконец, увеличения числа полицейских патрулей. Поэтому британские хулиганы перебрались в Кавос на Корфу и Малию на Крите. Стали ли они вести себя лучше там? Ничего подобного. В июле этого года власти и жители Малии решили выразить протест против выходок пьяных британцев, заблокировав главную дорогу на Крите.

В свою очередь, поездки на выходные в большие города слишком коротки для того, чтобы их участники разошлись так, как в Греции, но достаточно продолжительны для того, чтобы вывести из себя местных жителей. Узкие улочки Старого города в Праге, Таллине и Риге перестают быть оазисом тишины и покоя. Появляется все больше баров со стриптизом, все больше громкой музыки, все больше проституток. Этого-то больше всего и боятся местные жители. А жителей Риги до глубины души возмущает то, что вусмерть пьяные англичане без стеснения справляют нужду на ступенях памятника Свободы - символа независимой Латвии. Для них это просто веселое окончание вечеринки.

Посольство не поможет
'Вы с вашими товарищами должны понять, что нельзя постоянно вести себя так, как вы. Вы также должны научиться уважать чувство нравственности других людей в стране, в которую приехали', - такие слова Георгиос Эконому, главный прокурор Родоса, говорил в суде 18-летней англичанке, арестованной в Фалираки за то, что она разделась в ночном клубе.
Именно такова и квинтэссенция самого важного совета, который дает британским туристам Форин-офис: прежде, чем отправиться за границу, надо ознакомиться как с законами, так и с обычаями стран, которые они собираются посетить. И, разумеется, соблюдать их. Но происходит ли так на самом деле?

'Около 37 процентов британских туристов считают, что, если за границей у них возникнут проблемы, то британское посольство всегда поможет. Многие считают, что не обязательно знать правила поведения в стране, по которой они путешествуют. Они считают себя обладателями некоего туристического иммунитета. Напрасно', - предостерегает глава консульского департамента Форин-офис Стив Джевитт-Флит (Steve Jevitt-Fleet).

Посольство не заплатит залог за арестованного, не возьмет на себя расходы на юридическую помощь или лечение в больнице. Британец, который попадет в трудную ситуацию по собственной вине - по причине безответственности, легкомыслия, пьянства - должен покрыть все расходы, в том числе, на консульскую помощь, из собственного кармана. А деньги это немалые, потому что час работы сотрудника диппредставительства стоит... 84,5 фунта.

Судя по докладу Форин-офис, непропорционально часто помощь британским гражданам требуется в Чехии. Правда, эта страна, которую ежегодно посещает более 800 тысяч британских туристов, не входит в первую десятку самых популярных среди британцев государств, но с точки зрения консульского вмешательства она занимает высокое девятое место. И несложно догадаться по какой причине.

Британские посольства пытаются как-то справиться с ситуацией собственными силами. Посол в Риге Иэн Бонд (Ian Bond) рассказывал на страницах англоязычной литовско-латвийско-эстонской газеты The Baltic Times, какие шаги предпринимает посольство. Основная идея - размещать предупреждения о последствиях пьянства и драк - разумеется, по-английски - на подставках для пивных кружек. Однако некоторые считают, что хулиганы могут воспринять это как вызов.

Так могут ли британские власти что-то реально сделать помимо призывов к рассудку и чувству приличия? Сомнительно. В массовом 'туризме' заинтересованы не только туристические страны. В эссе 'Британцы за границей - не самое приятное зрелище', размещенном на сайте Британского Совета, можно прочесть такую констатацию: 'С точки зрения нравственности наверное, стоило бы остановить британцев и донести до их сознания пару истин. Почему никто до сих пор этого не сделал? Разумеется, дело в деньгах. Может ли мир позволить себе, чтобы британцы перестали ездить, если так много фирм, рабочих мест и экономика столь многих стран зависят от того, сколько они потратят в отпусках за рубежом? А от этого также зависят фирмы и авиакомпании Соединенного Королевства, которые сами встают в очереди на обслуживание доходных рейсов в курортные регионы'.

'Некоторые связывают склонность британцев напиваться до потери сознания со старыми правилами потребления алкоголя, - пишет газета Daily Telegraph. - В пабах пили как можно больше, чтобы успеть до 23:00' (до недавних пор именно в это время официально закрывались все пабы). Также Telegraph предлагает фундаментальные размышления на тему поведения, основанные на исследованиях, показывающих, что ни один народ в Европе не работает так много и так интенсивно, как британский. В результате у британцев мало свободного времени. Это, в свою очередь, порождает принцип, воплощенный в словах 'Work hard, play hard", - работать усердно, развлекаться по полной. Поездка в отпуск за границу - возможность реализовать этот принцип на практике.

http://www.inosmi.ru/stories/02/07/18/3106/237599.html


якщо лінк до іносмі не відкривається таким як він є,
то пробуйте видобути цей текст з кешу Гугла:
site:inosmi.ru 237599

І які висновки будемо робить з Польських та Прибалтійських ситуацій?
По-моєму ексцеси, які описані в "Тиґоднєку Повшехному" трошки серйозніші, ніж ті, які відбувалися з тим роверистом на своїй історичній батьківщині.
І ще: я не маю абсолютно жодного бажання виправдовувати хамовитісь москалів.
але тільки хочу стверджувати, що ВСІ ІМПЕРСЬКІ НАРОДИ Є ПРИБЛИЗНО-ОДНАКОВИМИ.
і що Європа є мяко-кажучи НЕОДНОРІДНОЮ. Однак більшість українців і москалів про це нажаль навіть не здогадуються.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 14 листопада 2014, 22:05

Таке враження, що занепад моралі не тільки в Європі, але й у всьому світі. От наприклад цікава об'єктивна стаття православного батюшки про реалії Россії Пора прекращать жить «по совести» http://www.pravmir.ru/pora-prekrashhat-zhit-po-sovesti/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: чи до Такої Європи ми хотіли вступити рік тому?

Повідомлення eknagli » 25 листопада 2014, 12:24

Rozebrała się i wskoczyła na ołtarz. Policzek dla papieża (+18)
wczoraj, o godz: 20:53 FEMEN, NAGOŚĆ, OŁTARZ, PAPIEŻ, PROTEST, STRASBURG

Dzień przed wizytą papieża Franciszka w Strasburgu działaczka Femenu zorganizowała milczący protest w miejscowej katedrze Notre Dame.

Działaczka wskoczyła topless na ołtarz i machała flagą Unii Europejskiej. Na ciele miała wypisane hasła: "Antyświecka Europa" oraz "Papież nie jest politykiem".

We wtorek papież odwiedzi siedzibę Parlamentu Europejskiego w Strasburgu i przemówi do deputowanych.
Autor: BB
http://www.sfora.pl/swiat/Rozebrala-sie ... ampaign=o2

Popularne komentarze

Gość wczoraj, o godz: 21:07
niech pomanifestuje gdzies w kraju muzulmanskim
128+

gosc wczoraj, o godz: 21:15
A zaraz będzie krzyczeć, że nagość to poniżanie kobiet, że to tylko przez mężczyzn i dla ich niskich popędów kobiety są tak tragicznie wykorzystywane itp. itd.
57+

koleś wczoraj, o godz: 21:16
z flagą uni... ? to ja podziękuje zresztą idea feminizmu to i tak dawno nie aktualny beton
41+

*
цифри після допису означають кількість позитивних лайків.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 22 грудня 2014, 21:58

ShMariam писав:Хай мене простять модератори, що подаю не у відповідній темі:
Зображення
https://vk.com/feed?z=photo-42390703_32 ... 3_00%2Frev

Перепрошую, не знала, тому мушу додати: у 20-ті таки був спротив - масові повстання проти російської окупації. Але... просто вчасно не зібралися (організація, бажання? :( ) 1 млн. демобілізованих після І Світової і не захистили УНР. Як результат - Крути, окупація, голодомор і т.д.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Європа - це територія де Католицизм знищується

Повідомлення eknagli » 07 квітня 2015, 11:38

Європа – це конгломерат територій, де Католики безкарно дозволяють “своїм” науковцям і своїм засобам масової ДЕЗінформації плювати собі в Пасхкальний кошик.

Що цікаво – Секта Науковців абсолютно відверто і РЕГУЛЯРНО Плює в Писок всім Католикам. А Католики натомість думають що то “дощ падає”...
Żona przystojnego Jezusa
Beata Zubowicz, 29.03.2015

Zwykle w okolicach najważniejszych świąt chrześcijańskich w cudowny sposób odnajdują się dowody na to, że Chrystus był żonaty, spłodził dzieci, a w najlepszym razie miał rodzeństwo.

Grzebiący w manuskryptach archeolodzy i historycy z zachodnich, skądinąd cenionych, uniwersytetów ogłaszają dobrą nowinę o odcyfrowaniu nieznanych zwojów. Wynika z nich niezbicie, że to, w co wierzymy, to niewiele warte dyrdymały. Cóż z tego, że parę miesięcy później inni historycy udowodnią, że ci pierwsi pletli bzdury, skoro ich rewelacje
zdążą już obiec wszystkie media?
Zaprzeczeniami nie zainteresuje się nawet pies z kulawą nogą.

Ciekawe, że największą ekscytację wywołuje zawsze cielesność Chrystusa, choć spekulacje na ten temat z reguły obrażają inteligencję czytelników, nawet jeśli ich wiedza – tak jak moja – tylko nieznacznie wychodzi poza ramy licealnej katechezy czy niedzielnych kazań.
Ale może, skoro nie da się już zaprzeczyć istnieniu Jezusa, trzeba Go przykroić do własnych wyobrażeń i przy okazji pognębić wierzących? Dlaczego więc Chrystus nie miałby pić, ćpać i mieć żony (albo bardziej postępowo – partnerki)?

Trzy lata temu tuż przed Wielkanocą pewna pani profesor z Harvardu
oznajmiła, że odczytała niewielki fragment papirusu, który dostała od anonimowego kolekcjonera. Zapisane na nim słowa miały brzmieć: „Jezus rzekł do nich: Moja żona...", oraz „... będzie mogła zostać moim uczniem". Tu papirus się urywał. Politpoprawnościowa sensacja żyła w Wielkim Tygodniu, umilając chrześcijanom przeżywanie najważniejszego dla nich święta. Wróciła z hukiem rok temu przed kolejną Wielkanocą,
mimo że wcześniej autentyczność znaleziska została podważona. Ale kto z powtarzających bezrefleksyjnie „newsa" internetowych dziennikarzy by się tym przejmował?

Nie znaczy to oczywiście, że ludzka natura Chrystusa budzi niezdrową ciekawość tylko u obrazoburców. Interesowali się nią zarówno Ojcowie Kościoła, jak i średniowieczni scholastycy. Postanowił się jej przyjrzeć także Tomasz Rowiński, historyk idei i redaktor pisma
„Christanitas", który do rozważań zaprosił jezuitę ks. Dariusza Kowalczyka. Już samo zderzenie obu tych postaci wydaje się intrygujące – publicysta reprezentujący katolicką ortodoksję oraz członek zgromadzenia uważanego za jedno z najbardziej postępowych we współczesnym Kościele katolickim. I te pytania: „Czy Jezus mógł się przeziębić?", „Czy śmiał się i płakał?" „Czy był wybitnym cieślą?", „Czy był przystojny?", „Co się stało z ciałem Jezusa podczas wniebowstąpienia?". Prawda, że wiele obiecują? Chyba za wiele.

Ks. Kowalczyk, profesor teologii, w przeciwieństwie do wielu głośnych hucpiarzy nie pozwala sobie na najmniejsze odstępstwo od tekstów kanonicznych. Dowiadujemy się więc, co mówią ewangelie, św. Paweł, encykliki. A że o cielesności Chrystusa nie mówią zbyt wiele, rozmówcy
szybko skręcają w stronę transcendencji. Zero sensacji.

Czy to źle? Dla religijnych katolików pewnie nie, bo o ich wierze nie stanowi przecież to, czy Jezus kichał. Największym cudem jest – by zacytować ks. Kowalczyka – „Wcielenie. To, że Bóg nieskończony i wieczny Absolut mógł się stać człowiekiem".

Poszukiwacze wrażeń będą musieli poczekać na kolejne cudowne odnalezienie starodawnego zwoju. Ale zbliżają się święta wielkanocne. Ktoś na pewno ujawni kolejną tajemnicę z cyklu „sekretne życie Jezusa".
http://www4.rp.pl/artykul/1189206-Beata ... ezusa.html

Цей текст був написаний 29 березня, а вже 4 квітня (у великодню суботу) на одному з жовтих інтернет-ресурсів було таке:
Jezus mial zone. Oto niezbity dowod! Ich zwiazek to nie mistyfikacja
Papirus, którego treść sugeruje, że Jezus miał żonę, nie jest falsyfikatem - twierdzą amerykańscy historycy.
Naukowcy stanowczo odrzucając stwierdzenia Watykanu o mistyfikacji - donosi Sky News.
Zespół ekspertów z Columbia University, Harvard University oraz Massachusetts Institute of Technology dzięki metodzie datowania węglem C14 oraz badaniom atramentu uznał, że tzw. "Ewangelia żony Jezus" powstała między szóstym a dziewiątym wiekiem.
http://www.sfora.pl/swiat/CZY-WIESZ-ZE- ... cja-s76882

Як писав колись Ільф і Пєтров: “Остап нє баловал васюкінскіх шахматістов разнообразієм дєбютов” ))

Інші подібні “подарунки” польським Католикам з боку засобів масової Дезінформації:
Niewiarygodne! Ta rzezba Jezusa ma prawdziwe ludzkie zeby
Galeria: CZY WIESZ, ŻE... ta rzeźba Jezusa ma ludzkie zęby! Niezwykłe odkrycie
Podczas renowacji 300-letniej figury zakrwawionego Jezusa z San Bartolo Cuautlalpan w Meksyku odkryto, że posąg ma ludzkie zęby dorosłego człowieka. Prześwietlenie pokazało, że jest ich osiem i są w bardzo dobrym stanie.
http://www.sfora.pl/swiat/CZY-WIESZ-ZE- ... cie-g76918

а десь пару тижнів перед тим був анонс ще одного "подарунку" Християнам від ПОЛЬСЬКОГО Телебачення:
дебільне ток-шоу rolnik_szuka_zony мусило повернутися на телеекрани акурат wraca_w_wielkanoc
http://www.pudelek.pl/artykul/77477/rol ... wielkanoc/

І наведене тут - очевидно не єдині прецеденти, в яких Науковці та Журналісти взялися “плювати на Католицизм”.

У ранні радянські часи був такий собі Ярослав Галан (теж журналіст, доречі) який теж мав погану звичку “плювати на Папу”.
То може Гарвардським науковцям варто нагадати що з тим ГалАном сталося?

Тобто є цілком очевидно що деякі Нуковці в Деяких Універах явно потребують щоб їм нагадали що властиво часи Середньовіччя минули не так вже й давно.
І якщо з тих так-званих вчених дехто вже забув як ставися НАРОД до їх недавніх попередників, то є така ідея їм про то НАГАДАТИ.
і то бажано - НАОЧНО.

Очевидно це буде ПЕРЕГИН у протилежний бік, однак виглядає на те, що цю "палицю" тільки таким способом і можна ВИРІВНЯТИ - методом ПЕРЕГИНАННЯ У ПРОТИЛЕЖНИЙ БІК.

Бо нормальні-адекватні методи протидії до "науковців"-провокаторів вже явно не доходять.

А згарище на місці колишнього Гарварду можна буде засадити ялинками.
І при вході поставити оголошення:
"НАУКА в ліс не веде але з лісу виводить" ))

після двох-трьох таких акцій (бажано - з Кембріджем і Оксфордом) вже ніхто нічого на цю тему не буде говорити.
ні перед Паскою ні після.

Докладніше про “науковців” і деякі їх “подвиги” тут:
Хосе Ортега-і-Гасет. Бунт мас. Науковці та Варварство Спеціалізації. написано у 1929+рольНауковців під час ВВ2 (Калашніков) + КуртЛєвін-Психи-бомбардування.
http://maxi-ta.livejournal.com/14737.html

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2015, 10:49

У Франції суд наказав владі містечка Плермель, яке розташоване на заході країни, демонтувати пам'ятник Папі Римському Йоанові Павлу ІІ.
Суд мотивував своє рішення тим, що пам'ятник має виразні релігійні мотиви і суперечить закріпленому в Конституції принципу світської держави.
Пам'ятник, встановлений у 2006 році, являє собою фігуру Папи під аркою, на верхівці якої височить величезний хрест.
Весь пам'ятник має більше восьми метрів у висоту. Суд в Ренні оцінив, що саме зведення пам'ятника було законним, але заперечення викликає вигляд Папи під аркою і хрест.
«Через свій вигляд і розміри (пам'ятник) має показний характер, заперечуючи тим самим конституцію, яка підкреслює світський характер Французької Республіки, а також законодавство, яке з 1905 року встановлює відділення Церкви від держави», — вирішив французький суд.
Нагадаємо, Папа Римський Йоан Павло ІІ причислений Католицькою Церквою до лику святих.


Джерело: CREDO
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей