Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення eknagli » 23 лютого 2015, 10:57

дуже гарна тема як на мене.
Акурат до Роковин Революції Гідності.
ні-ні, я не помилився, я хотів сказати саме Роковин. а не Річниці.

отже тема почалась ще у червні у далекому 2011 році, коли ЗДАВАЛОСЬ що "ніщо не передвіщало біди". а зупинилась теж дуже вчасно, акурат за пару днів до РОЗСТРІЛІВ на Майдані.

Але насправді "Аннушка розлила олію" задовго до снайперських пострілів 20 лютого 2014.
- при вступі на посаду Януковича ну Дуже вже Сильно грюкнуло дверима і видно саме тому він призначив на посаду свого головного адміністратора не когось рідного-коханого зі СТАРИХ Донецьких, а особу для Старих Донецьких загалом чужерідну - Сергія Льовочкіна, який фактично дістався Януковичу яко СПАДЩИНА від Леоніда Кучми.

хто такий Льовочкін і про його роль у "революції Гідності":
газета "Експрес" від 01 січня 2015 року. вирізка-скан розмір - 1,1 мБ
http://stg698.rusfolder.com/preview/201 ... 353633.jpg

Спадщина виявилась дуже талановита. аж занадто.

на каналі Льовочкіна запросто уживаються і про-Кремлівські полеттехнологи і ррррреволюціонерка Ірена Карпа:
У Карпи роман з російським політтехнологом Шуваловим?
06.02.2015, 15:05
Кажуть, письменниця та співачка Ірена Карпа вже давно не живе зі своїм чоловіком Норманом та зустрічається з російським політтехнологом Ігорем Шуваловим.
Про це ТаблоID дізнався з власних джерел. Крім того, цю саму інформацію поширило видання "Публичные люди". http://pl.com.ua/u-ireny-karpy-novyj-poklonnik/
Як відомо, радник Сергія Льовочкіна Шувалов
зараз працює з телеканалом "Інтер".
В одній з програм каналу також працює Карпа.
http://tabloid.pravda.com.ua/scandal/54d4b8a2d06d5/


Загальновідомим є вираз, що Помаранчева революція була "Бунтом мільйонерів проти мільярдерів".
З революцією Гідності вийшло дещо по-іншому, це був
Бунт ОДНИХ МІЛЬЯРДЕРІВ (Коломойський, Ахметов, Ярославський, Пінчук, Бойко, Льовочкін, Хорошковський) проти ІНШИХ МІЛЬЯРДЕРІВ і кандидатів в мільярдери: Курченко, Арбузов, Захарченко, Пшонка, Чечетов, Єфремов, ОлександрЯнукович.

Отже я берусь стверджувати що Революція Гідності була прямим наслідком РОЗКОЛУ в середовищі тих, хто привів Януковича до влади.
Питання асоціації з ЄС було всього лиш ПРИВОДОМ для Початку бунту.


І почався цей розкол з перших днів після приходу Януковича до влади:
Ахметов готов взять Ющенко в свою команду
Подробности, 08.02.2010
http://www.rbc.ua/rus/digests/show/ahme ... du08022010

06.03.2010
Ахметов теряет Януковича

Единственное, что пока не удалось "группе RUE", так это замкнуть на себе кадровую политику Президента - заведовать этим направлением призван один из старейших соратников Януковича, лично преданный ему со времен работы в Донецкой ОГА, Скубашевский. Впрочем, не факт, что к этому опытному аппаратчику, который заведовал кадрами еще при губернаторе Донетчины Владимире Щербане, не сумеет найти подход Левочкин, хотя, с другой стороны, именно Левочкин обскакал Скубашевского во время второго пришествия Януковича в премьеры в 2006-м, когда занял его место руководителя Службы премьер-министра. И если отношения главы АП и его зама не сложатся, все кадровые просчеты первого этапа президентства Януковича (а они, безусловно, будут) вполне смогут списать на 60-летнего Станислава Валериановича.

Не менее скорбная участь уготована новым руководством Банковой и для другой ключевой креатуры Ахметова - секретаря СНБОУ Раисы Богатыревой. Согласно одному из первых указов Януковича, она стала исполнительным секретарем антикоррупционного комитета при Президенте.

...и еще один "фирташевец" Валерий Хорошковский, пока временно возглавивший СБУ на период "прощального" отпуска Валентина Наливайченко.

По сути, первые кадровые шаги Президента Януковича подтвердили прогнозы, что перво-наперво Виктор Федорович попытается выйти из-под влияния Рината Леонидовича и начнет от него отдаляться, воспользовавшись пресловутым "обнулением" - мол, всем кому должен, в том числе за колоссальные капиталовложения в собственный политический проект, прощаю. Но в этой всей президентской политике в фарватере Левочкина есть и обратная сторона медали - именно сейчас Янукович сеет зерна недовольства той части своей команды, которая не только считает, что сделала очень много для его победы, но и полностью контролирует главную электоральную вотчину Президента - Донбасс.

Олег Полищук
http://news.finance.ua/ru/~/2/0/all/2010/03/06/189495


Отже з перших днів свого президентства Янукович зробив ФАТАЛЬНУ для себе помилку - зробив ставку Не на СТАРИХ ДОНЕЦЬКИХ (Ахметов, Скубашевський) а на "газовиків" - Бойка, Фірташа, Хорошковського, що і привело їхнього ставленника Льовочкіна на посаду глави Адміністрації п-резидента.

Далі "сімя" умудрилась побити горшки не тільки з Коломойським (це було природньо, адже він був головним фінансистом Юлії Тимошенко) але й з Ярославським, "віджавши" у нього стадіон "Металіст" у Харкові на користь нікому-невідомого тоді Курченка, який втілював собою КАСУ СІМї.

Очевидно саме відтоді Старі Донецькі починють контакти зі своїми ЛЬВІВСЬКИМИ колегами, зокрема з паном Сергатюком, з яким Скубашевський колись засідав в одному "політбюро". Йдеться про партію "Ліберальна партія України" (одна із партій-засновників ПР), яка дивним чином об'єднала Партію регіонів і...
ПРАВИЙ СЕКТОР.

Кому потрібні докази таких контактів, прошу сюди:
(скани деяких веб-сторінок, розмір - 373кб )
http://sikan.tk/PS.png

І надалі ці контакти відбуваються по багатьох лініях Одночасно:

Re: Приєднання УКУ до ООН
о.Олег » 26 травня 2010, 15:49
Олюнька написав:
Щодо УКУ, приголомшили мене сьогоднішні новини:
Працівник Служби безпеки України зустрічався з ректором католицького університету у Львові Борисом Гудзяком для попередження порушення закону.
http://www.pravda.com.ua/news/2010/05/26/5075285/
viewtopic.php?f=3&t=1108&start=90#p22269

Голова СБУ вибачився перед ректором УКУ | CREDO
http://www.credo-ua.org/2010/07/30094
3 лип. 2010
Глава СБУ Валерій Хорошковський вибачився перед ректором Українського Католицького Університету о. Борисом Гудзяком.
Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман.
«Хорошковський цими днями побував у Католицькому університеті і зустрічався з ректором. Він приніс Гудзяку вибачення і ректор прийняв їх. Між ними відбулася щира і відверта розмова», – зазначила вона.
http://www.pravda.com.ua/news/2010/07/2/5192144/


Але ж вибачення можна було зробити і ДИСТАНЦІЙНО через пресу, телебачення і тому подібне. адже Хорошковський на той момент - один із співвласників телеканалу Інтер!
навіщо ж було аж ЗУСТРІЧАТИСЯ???

А що там було КРІМ вибачення, про це ми можемо тільки здогадуватися з тих подій, які сталися пізніше.
Зокрема виходячи з тих подій, які відбувались роком пізніше, і дали привід для появи саме ЦІЄЇ ТЕМИ на цьому форумі.

Просто мушу нагадати що Фірташ і Хорошковський - ОДНА КАНТОРА.

доречі про пташок. ЯК ВИЯВИЛОСЯ ЗГОДОМ:

Замок Хорошковского богаче, чем Межигорье (видео)

08/10/14 | 15:33 | traffim.com
"Замок" Хорошковского превзошел даже Межигорье (видео)
Журналисты показали, как живет кандидат в депутаты
http://www.partner.join.com.ua/xml/source/43644107/

(прим) У звязку з настройками безпеки мого компа я не можу витягнути прямий лінк до цієї новини, але для більшості людей, цей лінк запросто відкриється.


Коли Сімя побила горшки і з Фірташівцем - Хорошковським, який змушений був спочатку зректися посади в Уряді Азарова, а потім - взагалі втекти до Лондона, стало ясно що великого БАХУ уникнути не вдасться.

Але Сім'ї і цього було замало, тож вона вирішила "віджати" у Хорошковського і його частку в телеканалі "Інтер"

Приблизний штрих-пунктир цього конфлікту:
4 лютого, 2013
Експерт про продаж «Інтера»: Це пропозиція, від якої неможливо було відмовитися
Валерієві Хорошковському зробили таку пропозицію щодо продажу телеканалу "Інтер", від якої не можна було відмовитися. Таку думку у коментарі Тиждень.ua висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.
http://tyzhden.ua/News/71382

4 лютого, 2013
Джерело: "Сім'я" може орендувати "Інтер" у Фірташа
Про передачу "Інтера" в руки "Сім’ї" говорити поки що зарано. Водночас офіційний перехід телеканалу до Дмитра Фірташа робить останнього ще потрібнішим для влади. Про це у статті для Тиждень.ua пише Олександр Михельсон.
http://tyzhden.ua/News/71378

4 лютого, 2013
Як Хорошковський і Фірташ «Інтер» розпасували
Перший день лютого ознаменувався укладенням гучної оборудки у вітчизняному медіа-бізнесі. Компанія K.H. Media Limited продала компанію Inter Media Group Limited компанії GDF Media Limited. Перша фірма належить колишньому першому віце-прем’єрові Валерію Хорошковському, остання – мільярдерові й голові Федерації роботодавців України Дмитрові Фірташу.
http://tyzhden.ua/Politics/71373

4 лютого, 2013
ЗМІ: Хорошковський продав Інтер через надмірну увагу "Сім'ї" після критики Азарова
Основною версією продажу колишнім першим віце-прем'єром Валерієм Хорошковським медіа групи "Інтер" підприємцеві Дмитру Фірташу учасники ринку називають бажання убезпечити актив після конфронтації з прем'єром Миколою Азаровим.
http://tyzhden.ua/News/71356


Продаж Інтера Фірташу - це фактично було "перекладання з однієї кишені в іншу". Але саме з цього моменту і Фірташу і Льовочкіну і Бойку стало очевидно, що Сімя на цьому не зупиниться. і що наступними об'єктами дерибану Сімї стануть саме їхні активи.
З цього моменту питання Революції проти Януковича стало вже тільки питанням пошуку ПРИВОДУ.
І саме цей ПРИВІД знайшовся у вигляді малозначущого підпису під "асоціацією з ЄС".


А ось як виглядає "картина маслом" довкола Інтера-Фірташа-Льовочкіна станом на ПІСЛЯ РЕВОЛЮЦІЇ:

Проблема – не «Інтер», проблема - Фірташ та Льовочкін
Діана Дуцик, 02.01.2015

Не дивилася «Інтер» у новорічну ніч. Просто не дивилася - і все. Я взагалі в цю ніч не дивилася майже нічого окрім новорічного звернення Порошенка. Настрій був не телевізійний. І коли 2-го січня нарешті добралася до фейсбуку - дискусія уже набрала обертів. Але мені здалося, що говоримо ми не про те і не про тих.
...
А ось медіаолігархи, для яких медіа - не профільний актив, традиційно використовали цей інструмент у різних цілях: для шантажу чи навпаки підтримки влади (залежно від потреб та інтересів), для захисту своїх бізнесінтересів, для з’ясування особистих стосунків з конкурентами (як ось до цього часу це роблять Коломойський та Фірташ-Льовочкін через «1+1» та «Інтер»), для маніпуляцій громадською думкою, особливо в політично активні періоди, ну, і т.д. У кожному разі медіавласники отримують у результаті непрямі дивіденди, які вимірюються не завжди конкретними мільйонами, але дуже конкретним впливом на тих чи інших політичних персон та політичні процеси в країні.
http://blogs.telekritika.ua/?id=3780


Дуже цікаво, що пані Діана у свому тексті не згадує інших Медіа-олігархів - Ахметова та Пінчука, але це вже тема окремого дослідження ))
поки що залишимо це на совісті пані Діани.

Але про МЕДІА-ОЛІГАРХА Пінчука вже досить написано ось тут:
viewtopic.php?f=3&t=3202

То за ЩО ж МЕДІЯ-ОЛІГАРХ Пінчук одержав медаль Шептицького від УГКЦ???

І чи пов'язаний цей факт із загадковою зустріччю у 2010 році?

навіщо Хорошковський ЗУСТРІЧАВСЯ з Гудзяком у 2010?
адже для ВИБАЧЕННЯ особистої зустрічу було не потрібно!

і чи пов'язаний цей факт із фінансуванням УКУ з боку партнера Хорошковського - Фірташа у 2011 році?


Отже що насправді відбувається?

Навіщо Льовочкін воює з Ахметовим?
http://espreso.tv/article/2014/12/15/na ... akhmetovym

Путін устами Януковича передав "чорну мітку" Льовочкіну.
http://espreso.tv/article/2014/12/24/pu ... lovochkinu

У середовищі МІЛЬЯРДЕРІВ відбувається ВІЙНА ВСІХ З УСІМА, в якому "холопи" є всього-лиш ГАРМАТНИМ М'ЯСОМ.

докладніше:
viewtopic.php?f=3&t=1108&start=90

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 23 лютого 2015, 12:54

eknagli писав:...То за ЩО ж МЕДІЯ-ОЛІГАРХ Пінчук одержав медаль Шептицького від УГКЦ???


о.Олег писав:
ljubomyr_ps писав:Хтось може пояснити, за які "заслуги" Пінчука нагородили медаллю Митрополита А.Шептицького і яке відношення має цей одіозний олігарх до нашої Церкви? Щоб не було такого, що в УГКЦ появився новий спонсор "а-ля Фірташ" після кровавого Майдану це неприйнятно!

загальну інформацію, напевне, можна почерпнути в ЗМІ, а конкретніше - треба питатися у єврейської конфедерації України, яка її (медаль Митрополита Андрея Шептицького), за цінний вклад в розвиток дружби українського і єврейського народів, вручає.
Ви маєте інформацію, що греко-католиків хтось питав? Наскільки розумію, з УГКЦ цю відзнаку лучить ім`я +Шептицького, який врятував багато євреїв. А кому і за що вручати чи не вручати... :pardon:
З повагою, о.Олег

Роблю висновок, що Вам всерівно, для чого заснована, за які заслуги вручається і... що медаль Шептицького не вручається УГКЦ :(
А вручав її, природньо, Віктору Пінчуку головний рабин Києва та України Яків Дов Блайх
прошу бути уважним, якщо вже вважаєте себе сильним щось-там аналізувати.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення eknagli » 11 березня 2015, 18:57

З приводу своєї помилки стосовно питання про нагородження Пінчука, я вже вибачився ось тут ще 1 березня:
viewtopic.php?f=3&t=3148
але на всяк випадок повторю його і тут:

У темі про нагороду Пінчука я справді допустився помилки, не перевіривши факт, який здавався мені Очевидним.
Адже уявити собі, що Медаль Шептицького може роздавати хтось Окрім УГКЦ - до такого моєї фантазії явно не вистачило )))
Я все ж таки не можу звикнути, що живу у Країні Чудес і що тут кожного разу треба перевіряти чи 2+2 = 4 ))
Тому прошу вибачення якщо когось ввів в оману )

Однак мій кінцевий висновок:
медія-Олігарха-Пінчука нагородили саме за підтримку Євромайдану (безвідносно від того ХТО САМЕ його за це нагородив), залишається в силі.
Євреї виграли від Євромайдану так багато, що можуть собі дозволити роздавати один-одному нагороди за це ))

Юдеї, Римо-католики та УГКЦ вже давно утворюють практично "пул", в якому ролі розподілені традиціним для Львова чином:
Українська земля, польські вулиці, жидівські камяниці.
Тобто:
жиди придумують, поляки командують, українці - виконують.


Тож хто кого нагороджує в межах цього Пулу - не є для мене принциповим.

а чому "засадничо анти"? Чому "князі" (які б вони не були) у Вас протиставляються, а не виступають як частина народу?
З повагою, о.Олег
viewtopic.php?f=3&t=3202#p57001

я не маю нічого проти повернення до Феодалізму ))
Тим більше що по-факту він у нас і так існує.
Одні тільки приватні військові формування (гайдуки) найняті олігархами (в тому числі і серед робітників Своїх Підприємств) - зайвий тому доказ.
а вже про розквіт Відьмацтва (як одного з вірних супутників феодалізму) то й мови немає... тільки відьмацтво тепер ТЕЛЕВІЗІЙНЕ - відьми йдуть в ногу з Часом ))

Але якщо ми вже вирішили жити при Феодалізмі, то давайте будемо робити це ЗАКОННО.
Тобто внесемо зміни до Конституції (або взагалі відмінимо її).
створимо новий Офіційний Орган, скажімо РАДУ ОЛІГАРХІВ.
Таким чином щоб вони не тільки ВСЕ ВИРІШУВАЛИ але й ВІДПОВІДАЛИ за свої рішення.


Але я думаю що проти створення Ради Олігархів (або чого скромнічати - ради НАРОДНИХ олігархів!) виступлять... самі Олігархи ))
Бо і зараз вони все вирішують (за вказівками з Лондона і Цюріха) але при тому не несуть жодної відповідіальності. Відповідальність несуть тільки їхні ЛЯЛЬКИ типу Януковича, та й то - дуже навіть умовну.

я би був обома руками ЗА перетворення України на Олігархічну Аристократичну Республіку ))
Але є деякі Але.
1) якби ці олігархи не мали так багато нерухомості за кордоном.
2) якби ці олігархи не мали додаткових закордонних паспортів.
3) якби ці олігархи не вчили своїх Дітей за кордоном.
4) Якби ці олігархи були ТОЇ САМОЇ НАЦІОНАЛЬНОСТІ, що і керований ними народ.

А так як є, то олігархи насправді є частиною ОКУПАЦІЙНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.
І поводитися так, як каже о.Олег вони просто не зможуть.
навіть якщо Дуже захочуть.
Адже ж снайперських гвинтівок ще ніхто не відміняв ))

Отже я продовжу про Фірташа.
Загальновідомо, що Ніщо не коштує так дорого як ДОБРЕ І ЧЕСНЕ ІМ'Я.
і пан Дмитро виявився настільки багатим, що може собі дозволити його КУПИТИ ПОВТОРНО ))

А продають це Добре і Чесне ім'я незадешево ось такі сильні світу цього, запам'ятаймо їх поіменно:

Олігарх Фірташ повертається у велику політику. На цей раз - європейську

03.03.2015 00:19
3 березня у Відні пройде міжнародний форум “Україна завтра”, на якому буде оголошено про початок розробки програми модернізації України, а також обговорюватимуться механізми залучення в Україну багатомільярдних інвестицій для реалізації плану, передає УНН.

Форум проводить Федерація роботодавців України за участю найбільших профспілкових організацій України. Мета форуму - привернути провідних європейських і світових експертів до розробки програми модернізації країни та залучення необхідних для цього інвестиційних ресурсів.

Погіршення економічної ситуації в Україні позначається на економіках країн Євросоюзу. В якості партнерів для діалогу щодо виведення економіки України з кризи європейська еліта розглядає українських роботодавців і профспілки.

«Вперше Європа, Європейський союз роблять ставку на Федерацію роботодавців і профспілки. Європейці щиро вірять, що це сили, які можуть сприяти проведенню реформ в Україні. Це дуже важливо, тому що Європа шукає партнерів в особі українського бізнесу і профспілок», - зазначив Глава Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ 12 лютого в ході засідання Ради ФРУ.

У роботі форуму візьмуть участь понад 250 впливових бізнесменів і політиків з України, Австрії, Великобританії, Німеччини, Польщі та Франції. Зокрема - перший Президент України Леонід Кравчук, президент ПАР в 1989-1994 рр Фредерік Віллем де Клерк, голова Британсько-Українського товариства, член Палати Лордів, Лорд Річард Різбі, французький філософ і журналіст Бернард-Анрі Леві, глава Німецько-Української парламентської групи в Бундестазі Карл-Георг Вельманн, Європейський комісар з питань підприємництва і промисловості в 2004 - 2010 і Європейський комісар з питань розширення з 1999 по 2004 р Гюнтер Ферхойген, член Бундестагу, міністр фінансів Німеччини в 2005-2009 роках Пеєр Штайнбрюк, Генеральний прокурор Англії та Уельсу в 2003-2008 рр Кен Макдональд, міністр закордонних справ Франції в 2007-2010 рр Бернар Кушнер, глава французької федерації роботодавців Medef з 2005 по 2013 роки Лоренс Парізо, колишній федеральний міністр оборони Німеччини (1988 - 1989) Руперт Шольц, міністр юстиції і генеральний прокурор Польщі (1993-1995), прем'єр-міністр Польщі (1996-1997) та міністр закордонних справ (2001-2005) Влодзімеж Цімошевич.

http://www.expres.ua/news/2015/03/03/12 ... evropeysku


Хто ж ці люди? які сідають за один стіл з одним із СТОВПІВ режиму Януковича?
Чим ці люди відрізняються від самого Фірташа?

З цього ж приводу цікаву але занадто велику статтю написав Василь Расевич (колишній комсомольський активіст університету ім.Франка, а зараз - добропорядний Історик):
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... Id=1343460

додатково до цього (так ніби навмисно знущаючись з майдаунів, Дорога&Справедлива Європа робить наступний ХІД):
Евросоюз снял санкции с Портнова, Азарова-младшего и двух бывших глав СБУ
05 марта 2015,
13:11...

Европейский союз принял решение продлить с 7 марта санкции в отношении бывших украинских чиновников, за исключением Андрея Портнова, Александра Якименко, Игоря Калинина и Алексея Азарова.

Об этом со ссылкой на информированный источник сообщает LB.ua.

По данным источника, если до мая не будет прогресса в уголовных делах в отношении Виктора Януковича-младшего, Елены Лукаш, Дмитрия Табачника и Сергея Клюева, то с 6 июня будут сняты санкции и против них.

Напомним, бывший замглавы Администрации президента Андрей Портнов подозревается в присвоении имущества путем злоупотребления служебным положением. По версии прокуратуры, в июне 2010 года, используя свое служебное положение, Портнов незаконно возглавил кафедру конституционного права Киевского национального университета имени Т. Шевченко, а также завладел средствами университета.

Экс-глава СБУ Александр Якименко подозревается в организации терактов и диверсий в регионах Украины. Кроме того, нынешний глава СБУ Валентин Наливайченко называл Якименко главным подозреваемым в расстреле Майдана.

Еще один экс-глава СБУ Игорь Калинин, по данным временной следственной комиссии Верховной Рады, координировал действия титушек во время Майдана.

Сын бывшего премьера Алексей Азаров подозревается в незаконном обогащении на сумму 7,7 млн евро, 600 тыс. швейцарских франков и 500 тыс. долларов США.

6 марта 2014 года ЕС ввел санкции против 18 граждан Украины, подозреваемых в незаконном присвоении государственных средств и причастности к нарушениям прав человека.

В черный список вошли Виктор Янукович и его сыновья Александр и Виктор, экс-глава МВД Украины Виталий Захарченко, экс-генпрокурор Виктор Пшонка и его сын, народный депутат от Партии регионов Артем Пшонка, экс-руководители СБУ Александр Якименко и Игорь Калинин, экс-зампредседателя Администрации Президента Андрей Портнов, экс-министр юстиции Елена Лукаш, экс-глава администрации президента Андрей Клюев и его брат, народный депутат Сергей Клюев, экс-замглавы МВД Виктор Ратушняк, экс-премьер Николай Азаров и его сын, депутат от Партии регионов Алексей Азаров, украинский бизнесмен Сергей Курченко, экс-министр образования Дмитрий Табачник и экс-министр здравоохранения Раиса Богатырева.

Отметим, что 20 января текущего года Европейская служба внешнеполитической деятельности (ЕСВД) направила правительству и правоохранительным органам Украины письмо с предупреждением о снятии санкций с ряда бывших украинских чиновников.

В нем отмечается, что если в ближайшее время не будут предоставлены дополнительные данные об их преступлениях, ЕСВД вынуждено будет исключить эти лица из санкционного списка.

http://obozrevatel.com/politics/34185-e ... av-sbu.htm


І Тепер, збираючись на черговий Майдан, і висилаючи до СПРАВЕДЛИВОЇ ЄВРОПИ якісь Чолобитні-скарги на місцевих несправедливих Олігархів, майбутнім майдаунам якогось там 2028 року мабуть варто буде вивчити заодно і ось такий сюжет зі шкільного підручника:

Ще показовішою в цьому плані видається нам байка «Рибалка» (паралель у Крилова «Крестьяне и Река»). Навесні у Рибалки сталася біда: примхлива річка «Оржиця заграла, і ятір, граючи, водою занесла». Розлючений Рибалка пішов до «Сули скажену позивать», але побачив, що саме по Сулі, в яку впадає Оржиця, «пливуть хлівці, стіжки, діжки, усякий крам», а між тим добром і «його ниряє ятір». Зрозумівши всю безглуздість свого наміру — річку у річки ж позивати,— «здихнув Рибалочка да і назад поплівсь». Співчуття до потерпілого байкар не без дружньої іронії висловлює в теплому зверненні до Рибалки: «А що, земляче, пожививсь?» Але на цей раз Гребінка не уникає і прикінцевої моралі, в якій недвозначно розкриває соціальну суть алегоричної розповіді:
Ось слухайте, пани, бувайте ви здорові!
Еге, Охріменко дурний:
Пішов прохать у повітовий,
Що обідрав його наш писар волосний.


http://grebinka.net/pro_yevgena_grebnku.html


Але ж "якби ми вчились так як треба то й мудрість була би СВОЯ".
а от чого нема, того мабуть вже і не буде...

значить наступні Майдани ТАКИ БУДУТЬ...
Звісно - з тим самим результатом, що і минулі.
бо ж Дурнів Історія нічому не вчить.
По тій простій причині, що ДУРНІ просто НЕ ХОЧУТЬ вивчати ту ж таки Історію...

додатково про дурнів можна прочитати тут:
в інформ суспільстві виграє той хто краще Збреше
viewtopic.php?f=3&t=3129&p=57089#p57089

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 11 березня 2015, 19:41

eknagli писав:...Але якщо ми вже вирішили жити при Феодалізмі, то давайте будемо робити це ЗАКОННО.
Тобто внесемо зміни до Конституції (або взагалі відмінимо її).
створимо новий Офіційний Орган, скажімо [b]РАДУ ОЛІГАРХІВ...

а... де в світі "демократія" - це не про "владу олігархів"?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Michail » 30 листопада 2015, 13:42

Сирійський документ Дидаскалії з 3 ст. охарактеризував би відповідь на питання цієї гілки форуму таким чином, що не можна брати гроші від "багачів, які саджають бідних в тюрим, погано поводяться з рабами, як тирани, панують у своїх містах, гноблять нещасних, від нікчем і людей, які з ганьбою використовують своє тіло (тут мабуть про проституток * прим моя), від злочинців, шахраїв"...
І так далі.
Ну що ж існує такий церковний документ, який вважається все-таки церковною спадщиною.

ну і чисто ще добавлю текст, який дописав у Фейсбуці один з моїх знайомих
"Anatoliy Denysenko

А ведь получается, что совестью нации сейчас выступает не высоко-духовный институт церкви, не просвещенная культурная элита, не глубоко образованная профессура, а доморощенные юмористы из 95 квартала. Шуты, а не святые, скоморохи, а не мудрецы, комедианты, а не интеллигенция взяли на себя роль изобличителей и пророков!"

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 30 листопада 2015, 14:28

доречі - в "Слузі Народа" десь після 10-ї серії йдеться про хабар, який взяли, щоб оплатити бюджетникам зарплати... Як Вам ідея?? :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення ShMariam » 30 листопада 2015, 14:38

о.Олег писав:доречі - в "Слузі Народа" десь після 10-ї серії йдеться про хабар, який взяли, щоб оплатити бюджетникам зарплати... Як Вам ідея?? :)
Я не проти :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Michail » 30 листопада 2015, 14:56

ShMariam писав:
о.Олег писав:доречі - в "Слузі Народа" десь після 10-ї серії йдеться про хабар, який взяли, щоб оплатити бюджетникам зарплати... Як Вам ідея?? :)
Я не проти :)


Я бачив вже цю серію. Ну то ж не Церква. Тим більще що то не пожертва була. Олігархи виманили ті гроші від суспільства чи держави, то чому б їх нее повернути туди де їм місце?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 30 листопада 2015, 15:27

Michail писав:
ShMariam писав:
о.Олег писав:доречі - в "Слузі Народа" десь після 10-ї серії йдеться про хабар, який взяли, щоб оплатити бюджетникам зарплати... Як Вам ідея?? :)
Я не проти :)


Я бачив вже цю серію. Ну то ж не Церква. Тим більще що то не пожертва була. Олігархи виманили ті гроші від суспільства чи держави, то чому б їх нее повернути туди де їм місце?

анекдот просто такий був про повію, яка хотіла дати на храм велиииику пожертву і парох питається в громади, мовляв: "знаєте, що це за гроші.., і хоч дуже потребуємо, бо дах в церкві протікає, але як скажете, так і зроблю" - а після невеличкої заминки чути грубий голос десь із задніх рядів: "беріть, отче, це ж наші гроші!"
Так ось - логіка ж та сама, якщо, звичайно, Ви не говорите тут про те, що злодії дають, а і тут їх крадуть, а не спрямовують на розвиток суспільства, яке обікрав той чи інший олігарх. Ні - я розумію проблему, але... Вас не дивує, що державі, яка покликана (має пряму відповідальність) карати за злочини, "ми" пробачимо те, що не пробачимо церкві, хоч власне церква функцію карати/доводити, що той-то злодій тепер не має..?
не кидайте каміннями, якщо можна - думки вголос
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Wolodymyr » 30 листопада 2015, 17:20

Стоп-стоп. Ви не плутайте взятку з конфіскацією. Там сбушника посадили за той хабар, гроші конфіскували в державний бюджет. Єдине що там можна закинути, так це провокація на неправомірні дії. Але цим будь-які правоохоронні органи грішать.

Про гроші на церкву. Тут те ж питання. Якщо людина дає жертву, то чого ні. Питання в тому. що тій людині за ті гроші обіцяти. Якщо прощення гріхів без покаяння з боку людини, то це вже буде хабар, який не допустимий. Мені так виглядає, що навіть таж подяка жертводавцям у вигляді многая літа, яку часто практикують є своєрідним хабарем також.
І гроші потім треба витрачати не на золоті купола, а на бородьбу з тим гріхом який мучає ту людину. Тобто якщо це проституція. то можливо допомагати матеріально дівчатам з неблагополучних сімей.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 30 листопада 2015, 18:08

Wolodymyr писав:...Якщо людина дає жертву, то чого ні. Питання в тому. що тій людині за ті гроші обіцяти. Якщо прощення гріхів без покаяння з боку людини, то це вже буде хабар, який не допустимий. Мені так виглядає, що навіть таж подяка жертводавцям у вигляді многая літа, яку часто практикують є своєрідним хабарем також...

та кіно як кіно - насправді ж "меценати" всюди (сиротинцям, чорнобильцям, афганцям, неповносправним, обдарованим... тощо) і ми їм це прощаєм і (адже ж не тільки в церквах) многолітствуєм у різний спосіб (про прощення гріхів в церкві не йдеться, звичайно, але у суспільстві скоріше так, аніж ні - з приблизною риторикою: "крадуть всі, але цей ділиться") цілуючи багатого за наш рахунок "добродія" в усі доступні місця :( Окрім того - як робити різницю між жертводавцями? Он Ісус дві лепти вдови превозніс над золоті міхи - чи з точністю до навпаки не розуміємо, що переважно всі ми замазані всенародним одобрямс злодійства, злодійством, корупцією, хабарництвом..??? Вертаючись до фільму - повністю погоджуюсь з Слугинароду промовою на закінчення минулого тижня. Не співати многая літа взагалі, чи лише в "асобєнних случаях" (с)??
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Wolodymyr » 30 листопада 2015, 19:39

Приймати тільки у випадку коли права рука не знає. що робить ліва. Тобто не прив’язувати "многая літа" до жертви.
Хочеш давати давай, але як будеш на публіку хвалитись, то ми такого не знаємо. Якийсь анонім пожертвував. Хоча довідку для податкової можна видати. про дар не прибутковій організації. Але явно присікати будь-які спроби заробити якийсь авторитет на тих дарах.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Michail » 16 листопада 2016, 13:59

Італія: єпископ відмовився прийняти «брудні гроші»

Єпископ італійського міста Локрі Франческо Оліва відмовився від щедрого пожертвування на ремонт покрівлі храму, оскільки мова йшла про гроші сумнівного походження, ймовірно, пов'язані з ндрангетою. Потім гроші для церкви все одно знайшлися - завдяки пожертвам «вісім тисячних» і щедрості парафіян. Про те, чому все це сталося, розповів Радіо Ватикану сам єпископ калабрійского міста.


http://catholicnews.org.ua/italiya-iepi ... dni-groshi

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення igormaks » 25 грудня 2016, 22:16

Wolodymyr писав:Приймати тільки у випадку коли права рука не знає. що робить ліва. Тобто не прив’язувати "многая літа" до жертви.
Хочеш давати давай, але як будеш на публіку хвалитись, то ми такого не знаємо. Якийсь анонім пожертвував. Хоча довідку для податкової можна видати. про дар не прибутковій організації. Але явно присікати будь-які спроби заробити якийсь авторитет на тих дарах.

Все то добре, але якщо довідку для податкової в агітаційній листівці розмістить (використає для агітації на виборах)? :D
А якщо серйозно , то цілком згідний з Вами. Від себе додав би ще , що є призумпція невинуватості і злочинець стає злочинцем тільки по рішенню суду. А якщо вже злочинець по факту( після рішення суду) приніс гроші, то прийняти обовязково потрібно (вважаю це як допомога для душі злочинця , можливість для спасення).
Помагати Ісусові двигати хрест!

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: То вже можна чи ще ні? ))

Повідомлення eknagli » 27 лютого 2017, 23:06

Хороші новини недавно прийшли з Західного Фронту:

21.02.2017
Суд дозволив екстрадицію Фірташа до США
Вищий земельний суд Відня дозволив екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа до США.

Нагадаємо, що в США Фірташа звинувачують в тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму в 18,5 мільйонів доларів хотів отримати дозволи на видобуток титану в Індії. Олігархові загрожує до 50 років в'язниці і конфіскація всіх активів.
https://news.vash.ua/news/nskryminal/su ... ssha-44594


Высший земельный суд Вены завершил рассмотрение апелляции австрийской прокуратуры на решение об отказе в экстрадиции украинского бизнесмена Дмитрия Фирташа в США по запросу ФБР, удовлетворив жалобу стороны обвинения.
https://www.obozrevatel.com/crime/16357 ... v-ssha.htm


23.02.2017
ЗМІ: Фірташа знову затримали у Відні
Суд у Відні в четвер, 23-го лютого, звільнив з-під варти українського олігарха Дмитра Фірташа. А вже невдовзі відбулось його затримання.

Про це повідомило сьогодні джерело "BBC Україна". Бізнесмена відпустили під заставу і зобов'язання залишатись у Австрії в справі про
екстрадицію до Іспанії.

Однак прокуратура закликала продовжити утримання олігарха під вартою у зв'язку із запитом
Сполучених Штатів на екстрадицію.
https://news.vash.ua/news/zmi-firtasha- ... idni-44709
https://youtu.be/87J--tPweyI

24.02.17
У Відні затримали ще одну особу у справі Фірташа
Віденська поліція провела затримання ще однієї особи, яка є фігурантом справи, відкритої стосовно українського олігарха Дмитра Фірташа в Іспанії.

У п'ятницю, 24-го лютого, факт затримання підтвердила віденська прокуратура, інформує "DW". При цьому наголошується, що затримання відбулось на підставі
європейського ордера на арешт, який
видала Іспанія.

Речниця прокуратури зауважила, що йде мова саме про відкриту Іспанією справу, яка стосується підозр українського бізнесмена у відмиванні грошей. Наразі правоохоронці не можуть назвати прізвища затриманої особи, однак не заперечують повідомлення видання "News", яке поінформувало про "українсько-сирійського бізнесмена, який мешкає у Відні".

За даними "DW", йдеться про екс-радника Президента
Віктора Ющенка,

Ареса Юсефа,
центральний офіс компанії якого розташовано у Відні. Юсеф начебто розпоряджався потоками коштів, які надходили від Фірташа.

"Бізнесмен сирійського походження багато років вів справи в Україні, в тому числі у нафтогазовій сфері. Екс-голова Адміністрації президента Олег Рибачук раніше заявляв, що саме Юсеф порекомендував Дмитра Фірташа Ющенку на роль посередника у постачаннях газу з Росії",

- пише видання.
https://news.vash.ua/news/nskryminal/u- ... asha-44768


24.02.2017
Суд в Австрії знову відмовився заарештовувати Фірташа
Земельний суд Відня у кримінальних справах відхилив вимогу прокуратури Відня затримати Дмитра Фірташа в рамках справи про екстрадицію в США.

Наразі український олігарх звільнений без додаткових умов.

Нагадаємо, Дмитро Фірташ був затриманий 23 лютого по справі про екстрадицію в США.

Як повідомлялося, в США Фірташа звинувачують в тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму в 18,5 мільйонів доларів хотів отримати дозволи на видобуток титану в Індії. Олігархові загрожує до 50 років в'язниці і конфіскація всіх активів.

https://news.vash.ua/news/sud-v-avstriy ... asha-44745


Мені все це дуже нагадує сценку з "Мауглі" Кіплінга,
той момент, коли несподівано зявляється ШЕР-ХАН і каже лагідним голосом: ЦЕ МОЯ ЗДОБИЧ!!! )))

Чиєю здобиччю будуть Активи Фірташа - це загалом для мене непринципово.
Принципово що Фірташ вже є ЗДОБИЧЧЮ
і він з лабет євро-американського правосуддя вже нікуди не вирветься.

Ці всі судові "качелі" - це, як казав о.Бендер "відносно чесні способи віджимання грошей у населення".
Я думаю що займатися такими грошовикачувальними качелями Австрійський суд вміє аж ніяк не гірше за Печерський ))

Ну мусить же бути австріякам хоч якась Компенсація, за те що вони Фірташа "пригріли" і досить довго захищали від зазіхань іноземних претендентів на його Активи.

Незалежно від того, кому дістанеться ця ЗДОБИЧ - Іспанії чи Штатам,
однак у мене запитання:
вже Можна говорити що Фірташ - ЗЛОЧИНЕЦЬ чи ще ні?

Я чекав цього моменту 5,5 років, і мені загалом не важко почекати ще півроку-рік, два, три.
З підводного човна ця справа вже все-одно нікуди не дінеться...

Ну хіба його замочать там прямо у вязниці, то тоді Фірташ помре несудимим )) але це практично єдиний шанс такого роду для нього.
І неподібно щоб справа котилася саме в цей бік.

Щоб було більш зрозуміло про що йдеться, зацитую отакі дописи з другої сторінки цієї теми від пана Олега за 2011 рік:

всі цитати звідси:
viewtopic.php?f=3&t=2432&start=30

о.Олег » 16 червня 2011, 13:53
Вам бан терміном на 1 місяць
всіх інших учасників дискусії запрошую продовжити обговорювати зазначену тему, УКУ тощо, але не конкретних осіб (хібащо можете пред`явити вирок суду, з якого слідуватиме що той-то і той-то - злочинець)
З повагою, о.Олег


о.Олег » 16 червня 2011, 22:05
тут цитується якась телепередача, але в кожному разі владою мені данною забороняю називати конкретних осіб злочинцями до вироку суду
З повагою, о.Олег

о.Олег » 26 червня 2011, 14:11
Вам попередження Робите це ніби і від свого (напевно - Ви чесний), але не менш бездоказово, так як висновки Ваші/політиків є лише Вашими висновками/чи висновками політиків. Допоки немаємо судового рішення. Нічим тут не зараджу

о.Олег » 26 червня 2011, 17:09
та що буть можна довести до абсурду, але підтекст тут - "всі знають, що цей злодій" (а так з вище зазначених причин говорити не можемо) "якому УКУ/Церква продалася і буде сприяти в відмиванні його імені" тощо (політичне твердження, з яким не можу погодитись, але воно, раз існує, має право на буття і розсудить тих, хто так думає, і тих, хто так не думає лише час)
З повагою, о.Олег

о.Олег » 26 червня 2011, 22:40
пане Тарасе - я не Фірташа захищаю: захищаюсь від Ваших суб'єктивних суджень. Всі Ваші порівняння... мають сенс, але є просто ще одним додатком до описування зла, яке Ви бачите у вчинках того пана, але не більше - це саме Ваше відношення до нього, Ваше бачення того, що відбувається. Злочинцем же людину можна назвати лише тоді, коли злочин доведено. А тут, власне, Ви берете на себе роль судді. Бо інакший суд, погоджуюсь - об'єктивно неможливий. Та і не бачу гарантій, що ворожа до Фірташа правляча в майбутньому партія спроможеться на справедливий суд, а не зробить з нього цапа відбувайла (що зараз можемо і можемо спостерігати в українському політикумі), як і, з іншого боку, те, що він зможе заявити, що природа вчинених над ним переслідувань чисто політична також не буде означати, що він не злочинець... Все складно. Як і ті мої прогнозовані Вами внуки не лише оці зазначені Вами гроші відпрацьовуватимуть, а й забрані в моїх-Ваших батьків гроші провспілок, ощадних кас, партії, розкрадених заводів, які, власне, і породили (це вже мій суд - вибачте) переважну більшість сьогоднішніх олігархів, які час від часу меценатствують (в т.ч. - на потреби Церкви)...
все складно
З повагою, о.Олег


І хоч бан був не мені, і попередження - теж, але якось так трохи тоді некомільфо вийшло ))

Бо Путіна чи Кіріла ТУТ злочинцями на кожному кроці обзивають
(наприклад ось тут: viewtopic.php?f=3&t=3129 )
і БЕЗ жодних РІШЕНЬ СУДУ,
однак чомусь щодо них діють якісь Інші Правила Гри )

Я не хочу захищати Пу чи Кі, але мені хочеться ПРИНЦИП зрозуміти ))
Невже це ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ? )

Невже, Партнери по Газовому бізнесу Фірташ і Путін знаходяться аж у настільки різних категоріях Юридичного обліку? ))

Чи у різних категоріях юр-обліку знаходяться Спонсори і не-Спонсори УКУ?

Пане Олег.
Хоч тепер вже можна назвати спонсора УКУ злочинцем?

Чи будемо чекати ОСТАТОЧНОГО вердикту амерського (або Іспанського чи може таки Австрійського?) суду?


Хоч тепер ВЖЕ МОЖНА ПРЯМО написати, що назва теми стосується саме Фірташа?

Це не риторичні запитання, це питання цілком справжні.
і я прошу Вас, яко Адміністратора на них відповісти.

Я можу зачекати поки Фірташа посадять остаточно, мені воно зовсім не горить.

++++

А наразі допоки тасують штабні карти, звяжу всю тематику до купи:

уку - 4 стор.
viewtopic.php?f=3&t=1108&start=90

Чи місія Церков - в тому числі й недопущення революцій?
viewtopic.php?f=3&t=3194

Ідея "прав" людини - найбільша ідеологічна диверсія ХХ століття
viewtopic.php?f=3&t=3364

А також мушу внести деякі поправки до свого допису двохрічної давності:
23 лютого 2015, 10:57
(знаходиться на початку поточної - 6 сторінки)
цей лінк вже нечинний:
http://news.finance.ua/ru/~/2/0/all/2010/03/06/189495
і цей лінк теж нечинний:
http://sikan.tk/PS.png

Але інформація з обох цих лінків продубльована у вигляді "картинки" ось тут:
Янукович-2010, внутрішні конфлікти, ПС-ЛПУ, Скубашевський-Сергатюк (372 кБ)
https://yadi.sk/i/lJZ3MQQ83EjPsr

Скан з газети "Експрес" про роль Льовочкіна в розгоні студентів 30 грудня 2013 ( за 01 січня 2015 )
1,1 мегабайт, який був розміщений ось тут:
stg698.rusfolder.com/preview/20150215/2/42984412_3_1353633.jpg

зараз є доступним за такою адресою:
https://yadi.sk/i/quP2O7z_3EjQeC

++++

і ще така додаткова інформація на тему Фірташа-Льовочкіна-Бойка, та їх участі у Євромайдані (власне на боці Євромайдану!):

Наголос великими буквами і жирним шрифтом - не мій, це наголос автора - журналіста, викладача УКУ, депутата ВР - Сергія Лещенка.
Всі решту "жирні" наголоси - мої:

Сергій Лещенко
Гра в піддавки, або Як генпрокурор від ''Свободи'' врятував Льовочкіна та Фірташа
14 серпня 2015
...
САНКЦІЇ БЕЗ ФІРТАША ТА ЛЬОВОЧКІНА


Сама природа санкційного списку Євросоюзу також наштовхує на сумні роздуми.

Всі ми добре знаємо, що в березні 2014 року було накладено санкції Брюсселя на соратників Януковича. Але мало кому відомо, як відбувався добір фігурантів у цей список. Ні, це не Євросоюз визначав, чиї гроші блокувати. Санкції було накладено виключно на тих осіб, список яких надіслала до ЄС... сама Україна.

Ці прізвища було викладено в послання в.о. генпрокурора Олега Махніцького на ім'я Верховного представника Євросоюзу з питань закордонних справ та політики безпеки Кетрін Ештон. І, отримавши цього листа, ЄС наклав санкції на всіх вказаних там діячів.

Насправді, цей лист Махніцького призвів до проблем у майбутньому. Аби вберегти фігурантів під дією санкцій Євросоюзу, Генпрокуратура мала повідомляти про підозру за статтею 191 частина 5 Кримінального кодексу, інколи навіть штучно підводячи інкриміновані злочини під цю кваліфікацію – аби тільки залишити в санкційному списку.

Але нас має цікавити інше. Чому одні особи потрапили в список, а інші – ні? Чому тут немає жодної людини з клану "РосУкрЕнерго"? Махніцький включив до санкційного списку братів Клюєвих, але відсутні прізвища Льовочкіна та Бойка? Чому є Курченко, але немає Фірташа? Чому є Лукаш, але немає нікого з Кацуб?

...

І якщо би Генпрокуратура подала до Брюсселя також Фірташа, Льовочкіна та Бойка, то це не лише призвело би до замороження великої кількості їхніх грошей. І справа "вишок" просувалася би набагато швидше, і шукати учасників афери з "Укртелекомом" не довелося би так довго, і ми би знали всіх тіньових бенефіціарів "РосУкрЕнерго". І зараз ми би не казали про реванш "Опозиційного блоку".

Але сталося інакше. Генпрокурор, поставлений на цю посаду "Свободою" та підпертий сірим кардиналом партії Ігорем Кривецьким, свідомо чи ні, але врятував Льовочкіна, Фірташа та Бойка від міжнародних санкцій. І я не здивуюся, що хтось у підсумку покращив своє матеріальне становище. А розплачуватися за це буде вся Україна.
http://blogs.pravda.com.ua/authors/lesc ... b45131af1/

над другою частиною своєї блог-статті пан Лєщєнко довго не думав - всього-лиш Один день.
А й справді - "шо тут думать? ТРЯСТІ НАДА!" ))
15 серпня 2015
Как генпрокурор от ''Свободы'' спас Фирташа и Левочкина. Продолжение

Накануне написал о том, как Фирташ с Левочкиным избежали санкций Евросоюза после падения Януковича. Эта участь обошла их, потому что тогдашний и.о. генпрокурора Олег Махницкий не подал фамилии акционеров "РосУкрЭнерго" на включение в санкционный список.

Случилось это 3 марта 2014 года, еще до встречи Порошенко, Кличко и Фирташа в Вене и еще даже до ареста олигарха по запросу ФБР США. В этот день Махницкий направил в Брюссель список соратников Януковича, активы которых именем Евросоюза необходимо арестовать. И никого из клана "газовиков" там не оказалось.

Теперь же вырисовывается более-менее правдоподобная версия, почему Махницкий "забыл" о деятелях из кооператива "РосУкрЭнерго".

Итак, на пост генпрокурора после Майдана Махницкий был делегирован партией "Свобода", а смотрящим при нем был определен другой депутат-свободовец Игорь Кривецкий, лица которого вы теперь не встретите на биллбордах партии, однако который по влиятельности мог конкурировать с самим Тягныбоком.

Похоже, Игорь Кривецкий и "порешал" вопрос о невключении Махницким фамилий "Фирташ", "Левочкин" и "Бойко" в санкционный список Евросоюза. Я делаю такое предположение, исходя из того, что Кривецкий не один год был бизнес-партнером Фирташа.

И вот доказательства этому:

Одна из самых дорогих недвижимостей Украины – это комплекс "Арена" на Бессарабке в Киеве. 14 тысяч метров помещений там принадлежат ООО "КАН" (это написано, например, в кредитном договоре, заключенном между банком "Клиринговым домом" и фирмой "Квентал Сервис").

Одним из акционеров фирмы "КАН", начиная с ноября 2010 года, являлась мать серого кардинала партии "Свобода" Анна Кривецкая – руководитель фельдшерско-акушерского пункта в селе Мохнатое Туркивского района Львовской области.

Остальные 95% в компании "КАН" принадлежали фирме "Передовые технологии плюс", которой владел кипрский офшор Дмитрия Фирташа "Бовалон Инвестментс Лимитед".
http://blogs.pravda.com.ua/authors/lesc ... 6d16ec291/

Ох вже цей ВСЕМОГУТНІЙ Пупс-Кривецький зі села Мохнате ТУРКІВСЬКОГО району ))
Монстр!
МАТЬОРИЙ ЧЄЛОВЄЧІЩЄ!!
Всю євро-політику у себе в КУЛАЦІ тримає!!! ))
Євро-Комісарам вільно дихнути не дає )))

Однак самого Кривецького чомусь мочать без всякого розбору навіть на якомусь абсолютно заштатному львівському сайтику, який виник раптом у 2016 році:
10 лютого 2017
Ляльковод під боком Тягнибока. Ігор Кривецький
Юрій Лобан

Ігор Кривецький не особливо розповідає про свою участь у подіях Майдану, натомість любить наголошувати при кожній нагоді про свою роль у фінансуванні революції. «Я думаю, що 90% з того, що «Свобода» фінансувала під час Майдану, – це забезпечував я», - скромно каже він. Знаючи, що «свободівська» каса була практично повністю підконтрольна йому, у це не важко повірити.

І от тут знову доводиться згадати про «бізнес-друзів» Кривецького з оточення Януковича. Як розкопав відомий журналіст Сергій Лещенко, у березні 2014 р. в.о. генпрокурора України Олег Махніцький надіслав листа на ім'я верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон. У цьому листі - перелік осіб, на активи яких мали бути накладені санкції Євросоюзу. Причому до санаційного списку були внесені не так відповідальні за розгін Майдану, як найбільші корупціонери та розкрадачі держмайна. Так от, серед переліку дійсно одіозних осіб дивним чином
відсутні
Льовочкін, Бойко та Фірташ.
У співпраці з усіма цими далеко не останніми людьми в середовищі «регіоналів» перманентно звинувачували Ігора Кривецького.

http://forpost.lviv.ua/txt/personalii/1 ... kryvetskyi


15 лютого 2017
Ляльковод під боком Тягнибока. Ігор Кривецький (ч.2)
Юрій Лобан
http://forpost.lviv.ua/txt/personalii/1 ... etskyi-ch2

А перед тим Кривецького мочили зі всіх стволів у газеті "Експрес":
І прошу звернути увагу на ДАТИ - все це Відверте Мочілово було ще ДО початку Євромайдану:
Гроші Тягнибока-3. Хазяїн партії “Свобода”
16.09.2013
http://expres.ua/main/2013/09/16/93785- ... yi-svoboda

Повний Пупс або Що курять деякі керівники партії «Свобода»? (Письменник Юрій Винничук -- про "Свободу")
29.09.2013
http://expres.ua/news/2013/09/29/94498- ... yi-svoboda

Вова Морда (Володимир Дiдух): "Гроші — це влада. Влада — це гроші"
19.11.2014
http://expres.ua/main/2014/11/17/119194 ... ada-groshi

І нічого "всемогутній" Кривецький з цим Мочиловом зробити не міг!
у свому "рідному" Львові! У місті, де фракція "Свободи" у міськраді становила ледь не 75% !

за версією Лєщенка Кривецький Європою крутить як ... Сонцем!
А самого Кривецького у його майже-рідному Львові ЧМИРЯТЬ як останнього салагу!

Щось тут у Лещенка дебет з кредитом явно не сходиться!
А там все насправді дуже легко і просто,

У текстах Юрія Лобана заввиграшки доводиться, що Кривецький і Фірташ це фігури просто НЕСПІВМІРНІ за Масштабом!

І про те саме говорять і цифри, наведені самим Лещенком - про 95/5.

Тобто пан Лещенко явно "ліпить горбатого".

Бо все значно простіше:
Махніцький відмазував Льовочкіна, Бойка і Фірташа саме ТОМУ,
що ці троє "олігархів" ГРАЛИ В ПІДДАВКИ, перебуваючи ніби-то на боці "злочинної влади".
А насправді вся ця "трійця" робила ВСЕ ВІД НИХ МОЖЛИВЕ ДЛЯ РОЗКРУЧУВАННЯ МАХОВИКА РЕВОЛЮЦІЙНОГО БУНТУ!

І відповідно яко СПОНСОРИ ЄВРОМАЙДАНУ ці троє ну ніяк не могли потрапити під Санкції Євросоюзу!

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1020
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 03 березня 2017, 07:45

варто би визначитися з самим терміном "злочинець"...
і ще
Церква Христова складається з християн. Християни мають право і обов*язок забезпечувати функціонування Церкви. І - грошима. Якщо християнин може бути злочинцем, то як він може не давати гроші? Якщо злочинець не може бути християнином, то навіщо Церква бере в них гроші? Дійсно.
Як на мене, то християнин може бути злочинцем і гроші на Церкву може/мусить давати.
:pardon:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 06 березня 2017, 07:01

luksander писав:варто би визначитися з самим терміном "злочинець"...
і ще
Церква Христова складається з християн. Християни мають право і обов*язок забезпечувати функціонування Церкви. І - грошима. Якщо християнин може бути злочинцем, то як він може не давати гроші? Якщо злочинець не може бути християнином, то навіщо Церква бере в них гроші? Дійсно.
Як на мене, то християнин може бути злочинцем і гроші на Церкву може/мусить давати.
:pardon:

щось Ви мене, пане Олександре, запутали :)
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1020
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 06 березня 2017, 20:52

:oops:
приміром:
пан х привласнив чужі гроші, був викритий, засуджений і відбув покарання. В якийсь момент цей пан х відчув розкаяння, глибокий жаль, приступив до сповідi,. отримав прощення, прийняв причастя.
От я і думаю, що в якийсь час пана х можна назвати і християнином. і злочинцем.
:pardon:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2017, 07:39

luksander писав::oops:
приміром:
пан х привласнив чужі гроші, був викритий, засуджений і відбув покарання. В якийсь момент цей пан х відчув розкаяння, глибокий жаль, приступив до сповідi,. отримав прощення, прийняв причастя.
От я і думаю, що в якийсь час пана х можна назвати і християнином. і злочинцем.
:pardon:

ну... в "нас земля такая" (с) :( що справа не в тому, чи християнин одночасно не може бути злочинцем (навіть в нерозкаяному стані, наприклад, якщо взяти до уваги повсюдну корупцію чи банальне обважування або привласнення того, "що неправильно лежить"), а у злочинцеві "в особо крупних", яким до часу (а часто і все його життя і життя нащадків, що живуть на "тяжкім трудом нажитому" - лише, печалька, неправедним: таких фамілій в світі багатих "сильних" чи не кожен перший) все сходить з рук і як і з того, що обікрали нас ще й нам жертвують, а ми їм і дякуємо, і "перші місця в синагогах", і ордени на грудь... І тут, власне, й, стверджую з спостереженого, розрізнення: у визнаного злочинцем юридично наврят чи хто наважився б брати (принаймі - публічно), а так... Ніби і "всі знають", але ж і голосують "за", і дають право представляти себе, свою Державу в світі, і... багацько навіть мріють бути настільки ж успішними :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1020
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 09 березня 2017, 20:08

простіше б було йти за правилом: у нехристиян не брати, а у християн – брати. навіть у ЩЕ не розкаяних, а тим більше - у розкаяних, нехай і визнаних злочинцем юридично.
чи як? – мені не потрібні твої гроші, бо ти «нєдостаточносвят». :oops:
Проблема скоріше в тому, що Церква навзамін грошей дає саме «перші місця в синагогах» і збільшення власного его такого жертводавця, а треба було би віддячувати правдою про його справжній стан.
:pardon:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 10 березня 2017, 09:55

luksander писав:простіше б було йти за правилом: у нехристиян не брати, а у християн – брати. навіть у ЩЕ не розкаяних, а тим більше - у розкаяних, нехай і визнаних злочинцем юридично.
чи як? – мені не потрібні твої гроші, бо ти «нєдостаточносвят». :oops:
Проблема скоріше в тому, що Церква навзамін грошей дає саме «перші місця в синагогах» і збільшення власного его такого жертводавця, а треба було би віддячувати правдою про його справжній стан.
:pardon:

так - ніби "освячує" його гріх. В цьому проблема.
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Іггор » 11 березня 2017, 20:23

Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?
Дивна якась постановка питання. Чи то ми у світі праведників живемо?

Чи може церква брати пожертву? Пожертву-так, може. І яка вже різниця від кого. Хто не проти вас, той за вас, -казав Ісус.

А чи може церква брати хабар?
Є різниця у кого його брати?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 11 березня 2017, 21:34

Іггор писав:Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?
Дивна якась постановка питання. Чи то ми у світі праведників живемо?

Чи може церква брати пожертву? Пожертву-так, може. І яка вже різниця від кого. Хто не проти вас, той за вас, -казав Ісус.

А чи може церква брати хабар?
Є різниця у кого його брати?

думаю, Ігоре, що тут така... дивна ситуація з бранням пожертв у обговорюваному випадку (чи подібних): це ніби і пожертва і ніби нічого від Церкви за те, що прийме пожертву, не вимагається, щоб це можна було назвати хабарем, однак... Зрештою - написано дуже багато, щоб ще раз братися описувати слизькість ситуації, яку обговорюємо
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1020
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 12 березня 2017, 20:26

Іггор писав:Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?
Дивна якась постановка питання. Чи то ми у світі праведників живемо?

Чи може церква брати пожертву? Пожертву-так, може. І яка вже різниця від кого. Хто не проти вас, той за вас, -казав Ісус.

А чи може церква брати хабар?
Є різниця у кого його брати?


якщо є люди, котрі вважають, що Христова Церква може брати хабар, то питання треба ставити: чи може Церква брати гроші у дурнів?
:(

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Іггор » 12 березня 2017, 22:03

luksander писав:
Іггор писав:Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?
Дивна якась постановка питання. Чи то ми у світі праведників живемо?

Чи може церква брати пожертву? Пожертву-так, може. І яка вже різниця від кого. Хто не проти вас, той за вас, -казав Ісус.

А чи може церква брати хабар?
Є різниця у кого його брати?


якщо є люди, котрі вважають, що Христова Церква може брати хабар, то питання треба ставити: чи може Церква брати гроші у дурнів?
:(

А Ви не знаєте таких людей? Ось тут наприклад хтось пише:
luksander писав:Проблема скоріше в тому, що Церква навзамін грошей дає саме «перші місця в синагогах» і збільшення власного его такого жертводавця, ..


В мене там пане Люксандре запитання в основному, і не всі вони риторичні. Гадаю, було би доречно саме Вам на них і відповісти.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1020
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 14 березня 2017, 21:21

Давання/приймання хабара має за мету отримання вигоди. Тож яку вигоду від Церкви можна отримати, здійснивши злочин?
:oops:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2017, 09:47

luksander писав:Давання/приймання хабара має за мету отримання вигоди. Тож яку вигоду від Церкви можна отримати, здійснивши злочин?
:oops:

перші місця в синагогах
чи, якщо небіблійно: визнання, медальки, ім`я на стіні серед "фундаторів", заспокоєння совісті, збирання електорату на наступних виборах....
ні?
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1020
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 16 березня 2017, 15:19

о.Олег писав:
luksander писав:Давання/приймання хабара має за мету отримання вигоди. Тож яку вигоду від Церкви можна отримати, здійснивши злочин?
:oops:

перші місця в синагогах
чи, якщо небіблійно: визнання, медальки, ім`я на стіні серед "фундаторів", заспокоєння совісті, збирання електорату на наступних виборах....
ні?
ОООО

Отче, от Ви написали
так - ніби "освячує" його гріх

так і тут, оті перші місця в синагогах теж є НІБИ "ВИГОДА". Але ж не вигода.
Коли Церква ОСВЯЧУЄ людину без ніби і без лапок, тоді людина отримує вигоду від Неї.
:pardon:


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей