У день проведення вебінару, доповідач входить на спеціальну сторінку, куди завантажує свою доповідь\презентацію, підключає мікрофон (при бажанні, можна й камеру – хоча це не обов’язково) і бере собі одного помічника. В назначений час, усім зареєстрованим користувачам приходить Email із посиланням на вхід у вебінар. Доповідач провадить розповідь, а учасники можуть задавати в чат запитання. На частину помічник даватиме письмову відповідь, а найцікавіші – доповідач може зачитувати і відповідати на загал. Коли завершується вебінар, ми можемо викладати відеозапис вебінарів на окремій сторінці, куди завжди зможна повернутися й переглянути.
Як Ви відноситись до такої ідеї? Буду вдячний за коментарі.
Вебінар — це слово-неологізм. Веб-семінари можуть бути відкритими і містити в собі сеанси голосувань і опитувань, що забезпечує повну взаємодію між аудиторією і ведучим. У деяких випадках ведучий може говорити через гарнітуру, коментуючи інформацію, що відображається на екрані, а слухачі можуть йому відповідати. Веб-семінар можуть мати функцією анонімності або «невидимості» користувачів, завдяки чому учасники однієї і тієї ж конференції можуть не знати про присутність один одного.
У перші роки після появи Інтернету терміном «веб-конференція» часто називали гілку форуму або дошки оголошень. Пізніше термін набув значення спілкування саме в режимі реального часу. В даний час це дуже простий і зручний інструмент для проведення дистанційного навчання.
Webinar